بیوگرافی و عکس های سحر طوافی قبل عمل + جدید ترین کلیپ های او

در این مقاله می خواهیم به سحر طوافی، مدل و سرگرمی ساز و همچنین شاخ این روزهای اینستاگرام بپردازیم. پس با ما در سایت ایران انفجار همراه باشید تا این مدل مطرح و پر حاشیه ی این روز های اینستا را بهتر بشناسید.

سحر طوافی کیست؟

سحر طوافی کیست؟

سحر طوافی زاده ایران در 6 خرداد ماه سال 1372 از سلبریتی های اینستاگرام می باشد. او اکنون در تهران زندگی می کند ولی در مقطع کوتاهی هم در کانادا بوده است. نزدیک 6 سال است که در فضای مجازی فعالیت می کند و دو پیج نیم میلیون فالوور هم دارد که روز به روز در حال افزایش است. سحر جز مدلینگ، بلاگر و سرگرمی ساز اینستاگرام می باشد. او فعالیت خودش را در 21 سالگی در زمینه مدلینگ و بلاگری آغاز کرد. سحر طوافی با برند های مختلف زیادی مثل تار و پود، کاترینا و … همکاری داشته است. او علاوه بر فعالیت در زمینه مد، در زمینه دابسمش هم تولید محتوا می کند و یکی از بازیگران سریال اینستاگرامی “بگاف” است.

سحر در مورد شخصیتی که در سریال بگاف دارد این گونه می گوید: این شخصیتی که اکنون دارم نقشش را بازی می کنم ویدا نام دارد و آدمی را به تصویر می کشد که ظاهرش نشان نمی‌ دهد که چقدر مریض است و الکی دزدی می‌ کند، او خیلی غمگین است ولی ما فانش کردیم تا با یک جلوه فان یادآوری کنیم به ظاهر هیچ کس نمی‌ شود اعتماد کرد. تصویر و تدوین این سریال را شایان شیخ زاده انجام داده است. سحر بعد از این که دید سریال بگاف طرفدار زیادی پیدا کرد، تصمیم گرفت با همکاری خواهرش سریال اینستاگرامی خون نوش را بسازد و در اولین پستی که از این فیلم منتشر کرد نوشت اگر این سریال هم طرفدار داشته باشد مشغول ساختن ادامه آن می شود. ویدیو های او ویو و بازدید های زیاد نزدیک بر 200 هزار یا 300 هزار دارد. البته بعضی از ویدیو های او به مرز یک میلیون بازدید هم می رسد.

سحر یک خواهر به نام سودابه دارد که او هم در زمینه مدلینگ فعالیت می کند. او همچنان کودک درونش فعال است! کودکی که پیوسته رمز و رازهای جدیدی را در زندگی اش کشف می نماید و روزگار کودکی بسیار خوب و سراسر مهربانی است. او درباره کودک درونش و خودش می گوید: کودک درون من نه تنها بزرگ نمیشه هر روز سرتق تر از دیروز می شه و هرکاری که دلش میخواد می کنه. فکر می کند کنم یکم تو تربیتش کوتاهی کردم.

سحر طوافی استوری در مورد چهره‌ اش منتشر کرد و نوشت: من یک جوجه اردک زشت هستم که هم طرفدار و هم بدخواه دارد ولی خودش را هر طور که باشد دوست دارد؛ آن زمان با افتخار می‌گفتم من یک نچرال فیس زشت هستم که طرفدار دارد ولی اکنون می‌گویم یک دماغ عملی کمی کمتر زشت هستم که کلی بدخواه و حسود دارد. سحر در یکی از استوری هایش این طور گفت که با این‌ که عمل‌های زیادی روی صورتم انجام دادم ولی قبل از این عمل ها نیز فیس مدل بودم و بسیار در کارم موفق بودم.

عکس های سحر طوافی را در کجا ببینیم؟

عکس های سحر را می توانید با سرچ در مرورگر هایی مثل کروم پیدا کنید. او همچنین بعضی از عکس های خودش را در پیج هایش می گذارد. ولی بیشتر فعالیت او در پیج هایش مربوط به بازیگری، مدلینگ، دابسمش و سرگرمی سازی است.

سحر طوافی در عکس های مدلینگ خود ژست خاصی دارد که خودش از این نوع ژست خیلی لذت می برد و در مورد عکس هایی که با این نوع ژست می گیرد می گوید؛ من در عکس‌هایم ژست های خاصی می‌گیرم مثلا دستم رو می‌ گذارم روی سرم به طرف دیگر نگاه می‌کنم و به روی خودم نمی آورم که کسی دارد از من عکس می‌گیرد و دو متر و نیم زبونم رو بیرون می آورم و به عکاس زبون درازی می کنم که عکسم خاص شود. بله این روش من برای خاص شدن عکس هایم است پس نتیجه این‌ که کودک درون من نه‌ تنها بزرگ نمی شود بلکه هر روز سرتق تر از دیروز می‌شود و هر کاری که دلش می خواهد انجام می دهد، فکر کنم کمی در تربیتش کوتاهی کردم.

آدرس پیج اینستاگرام سحر طوافی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام سحر طوافی چیست؟

او ابتدا کار خود را با ساخت دابسمش های طنز گونه آغاز نمود و سپس وارد دنیای مدلینگ شد که خیلی زود توانست با انتشار تصاویر خود با لباس های مختلف به شهرت زیادی دست پیدا کند. او همچنین در موزیک ویدیوهای خواننده مشهور یاس و کامی یوسفی ایفای نقش کرده است. اینستاگرام سحر طوافی در دو پیج نزدیک 500 هزار فالوور در اینستاگرام دارد که در هر دو کلیپ های خودش را می گذارد:

پیج اول: sahar.tavafi

پیج دوم: sahar.tavafi.selfie

درآمد این اینستاگرامر از کجاست؟

سحر طوافی مثل خیلی از سلبریتی های دیگر، یکی از راه های درآمدش از طریق فضای مجازی و اینستاگرام است. یکی از منابع درآمدش همکاری با کمپانی و برد های مختلف مثل تار و پو و کاترینا می باشد.

همچنین در کار تبلیغ کار ها و کالاهای مختلف شرکت ها و کارخانجات و فروشگاه ها نیز هست و از این طریق هم کسب درآمد می کند که شامل تبلیغ، لباس و عینک و کفش و زیور آلات می باشند. او بعد از اینکه از ایران رفت و در کانادا ساکن شد، به شهرتش افزوده شد.

او در مورد مهاجرتش از ایران به کانادا و موفقیتش می گوید:

خانم سحر طوافی نیز مانند دیگر سلبریتی ها از طریق فضای مجازی و اینستاگرام به کسب درآمد می پردازد. این خانم مدلینگ از روش های مختلف کسب درآمد می کند. یکی از منابع درآمد او همکاری با برندهای مختلفی مانند؛ تار و پود، کاترینا و… می باشد و همچنین او از طریق تبلیغ کالاهای مختلف شرکت ها و کارخانجات و فروشگاه ها نیز کسب درآمد می کند که شامل تبلیغ، لباس و عینک و کفش و زیورآلات می باشند. درآمد خانم طوافی بعد از مهاجرت از ایران و ساکن شدن در کشور کانادا بیشتر هم شد و همچنین به شهرت او افزوده شد.

او درمورد مهاجرتش از ایران به کانادا و موفقیتش می گوید: یاد گرفتم از چیزی که خودم اجازه وقوعش را دادم شکایت نکنم اشتباهاتم بال پرواز من می‌شوند و دور شدنم حسرتی سنگین بر دل نداشته ی دشمنانم.

سحر طوافی علاوه بر همکاری با برند های ایرانی، با برند های خارجی مانند so chic، pretty little things، sherri hill هم همکاری می کند و این کار هم یکی از منابع درآمد او است و کسب درآمد خوبی از این طریق دارد. از طرفی این مدلینگ ایرانی در پیج خود سایت های شرط بندی تبلیغ می کند که از طریق این کار نیز به درآمد زیادی دست می یابد.

سحر طوافی چند سال دارد؟

سحر طوافی چند سال دارد؟

سحر طوافی متولد سال 1372 است. با این حساب اکنون او دارای 28 سن سال می باشد ولی با توجه به قیافه و شخصیتی که دارد خیلی سن بالا تری به او می خورد البته از نظر جا افتاده بودن نه خام بودن شخصی که مطرح است.

خانواده این اینستاگرامر در ایران زندگی می کنند؟

خانواده سحر طوافی در ایران زندگی می کنند و فقط او و خواهرش، سودابه در کانادا زندگی می کنند. سحر و سودابه برای پیشرفت در کارشان به کانادا مهاجرت کردند و به گفته خود سحر طوافی این کار باعث شد که او پیشرفت چشمگیری در عرصه مد و بازیگری داشته باشد

آیا سحر طوافی عمل زیبایی انجام داده است؟

بله اگر به عکس های قدیمی تر و الان او نگاه کنید بسیار واضح است که این اینستاگرامر و فعال عرصه مد عمل زیبایی انجام داده است. مثل خیلی از مدلینگ ها و سلبریتی های دیگر چندین عمل زیبایی داشته است.

این اینستاگرمر مهاجرت کرده است؟

سحر طوافی به کانادا مهاجرت کرده است و مشخص است که جایگاهی که الان در کشور کانادا دارد را هیچگاه نمی توانست در ایران به آن برسد. هرچند بسیاری از افراد و آشنایان و خویشاوندانش با موضوع مهاجرت او مخالفت شدیدی داشتند ولی سحر کار خودش را کرد و مهاجرت بهترین و درست ترین تصمیم او بوده که باعث شده مسیر زندگی او تغییر و در بین مردم محبوب شود. سحر طوافی یه تازگی سعی می کند که در زمینه دیزاین هم خودش را بالا بکشد.

او در یکی از کپشن های پستش که درباره دیزاین لباس بود نوشت: این اولین ویدیوی طراحی استایل خودم است که مانتوهای به کار رفته در این ویدیو دوخت خودم هستند و زیور آلات استفاده شده هم طراحی خودم هستند. دیزاین این ویدیو برعهده خودم بوده و خواهرم سودابه و دوست عزیزم مرتضی در ساخت آن به من کمک زیادی کردند.

دابسمش های سحر طوافی را از کجا ببینیم؟

دابسمش های سحر طوافی را از کجا ببینیم؟

سحر طوافی فعالیت زیادی در زمینه ساخت دابسمش دارد بطوری که یکی از پیچ های اینستاگرامش را به این دابسمش ها اختصاص داده است که در آن همه دابسمش های سحر طوافی جدید است.

سوالات متداول

 1. سحر طوافی در چه زمینه ای با کامی یوسفی همکاری کرده است؟

  سحر طوافی دابسمش و موزیک ویدیو های زیادی با کامی یوسفی ساخته است و بعضی از آنها را داخل پیج اینستای خودش آپلود و منتشر کرده است.

 2. سحر طوافی در کجا به دنیا آمد؟

  سحر در سال 1372 در تهران به دنیا آمد.

 3. آیا سحر طوافی در تلویزیون هم فعالیتی داشته است؟

  خیر او هیچ فعالیت تلویزیونی نداشته و تمام فعالیتش مربوط به فضای مجازی است. حتی سریال اینستاگرامی هم که بازی کرده است داخل فضای مجازی، پیج اینستاگرامش است.

 4. آیا سحر طوافی در موزیک ویدیو یاس بازی کرده است؟

  بله او هم در موزیک ویدیو های یاس و هم کامی یوسفی بازی کرده است که موزیک ویدیوی آن را در پیج اینستای خود منتشر کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا