بیوگرافی سیتومو شیمومور هکر ژاپنی

سیتومو شیمومورا زادهٔ ۲۳ اکتبر ۱۹۶۴، فیزیکدان آمریکایی و متخصص امنیت کامپیوتر ژاپنی الاصل است. او به دلیل کمک به FBI برای ردیابی و دستگیری هکر کلاه سیاه کوین میتنیک شناخته شده است. Takedown، کتاب او در سال 1996 در این موضوع با روزنامه نگار جان مارکوف، بعداً در سال 2000 برای نمایش در Track Down اقتباس شد.

شیمومورا بنیانگذار شرکت نیمه هادی Neofocal Systems بود و تا سال 2016 به عنوان مدیر عامل و مدیر ارشد فناوری کار کرد. در ادامه این مقاله از سایت ایران انفجار به بیوگرافی او خواهیم پرداخت.

سیتومو شیمومورا کیست؟

سیتومو شیمومورا کیست؟

اگر بخواهیم اطلاعاتی را از بیوگرافی سیتومو شیمومورا به شما عزیزان ارائه دهیم، باید بگوییم که در سال 1989، او دانشمند محقق در فیزیک محاسباتی در دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو، و عضو ارشد مرکز ابر کامپیوتر سن دیگو شد. شیمومورا در همان سال هم چنین یک کارشناس برجسته امنیت کامپیوتر شد و برای آژانس امنیت ملی مشغول به کار بود.

شیمومورا در اواخر دهه 1990 برای Sun Microsystems کار می کرد. در سال 1992، او در برابر کنگره در مورد مسائل مربوط به حریم خصوصی و امنیت (یا عدم وجود آنها) در تلفن های همراه به عنوان یک هکر کلاه خاکستری اطلاعاتی را ارائه داد که بسیار حائز اهمیت بود. سیتومو شیمومورا یکی از ثروتمند ترین فیزیکدانان است که در فهرست محبوب ترین فیزیکدانان نیز قرار گرفته است. طبق تحلیلات سایت های معتبر خبری مانند فوربس و بیزینس اینسایدر، دارایی خالص سیتومو شیمومورا تقریباً 1.5 میلیون دلار است.

عکس های این هکر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های سیتومو شیمومورا مطرح ژاپنی می توانید از جست و جو نام وی در قسمت تصاویر گوگل استفاده کنید. کافیست تنها نام وی را به صورت لاتین Tsutomu Shimomura در این قسمت جست و جو کرده و سپس اقدام به مشاهده کردن آن ها کنید. هم چنین می توانید از انواع سایت های خبری در این زمینه نیز استفاده کرده و در کنار مطالعه اخبار تصاویر آن ها را نیز مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام سیتومو شیمومورا چیست؟

پیج اینستاگرام سیتومو شیمومورا چیست؟

اگر نام سیتومو شیمومورا را در اینستاگرام به صورت لاتین همان طور که در عنوان قبلی برای شما ارائه دادیم، جست و جو کنید، می توانید مشاهده کنید که تعداد بسیاری پیج با نام این فرد برای شما نمایان می شود اما هیچ یک از آن ها پیج رسمی این شخص نیست. این شخص در هیچ یک از شبکه های اجتماعی تا به امروز به صورت رسمی فعالیت نداشته است و تمامی صفحات با نام این فرد تقلبی هستند.

سیتومو شیمومورا جزو کدام دسته از هکر ها است؟

شیمومورا جزء دو دسته از گروه های هکری قرار دارد. در ابتدا نام این فرد را می توانید در گروه ۵ هکر کلاه سفید برتر جهان مشاهده کنید. هکر های کلاه سفید به دسته هکر هایی گفته می شود که از استعداد خود در زمینه های متناسب با حریم خصوصی عموم استفاده می کنند. گروه بعدی که این هکر در آن ها حضور دارد به نام ۷ هکر مشهوری که توانستند مرز‌ های کامپیوتر را جا به‌ جا کنند است. این هکر توانسته انقلاب بزرگی را در زمینه مرز های کامپیوتری انجام دهد.

سوالات متداول

  1. چگونه می توان عکس های سیتومو شیمومورا را مشاهده کرد؟

    با جست و جو نام او در قسمت تصاویر گوگل می توانید عکس های این شخص را مشاهده کنید.

  2. آیا سیتومو شیمومورا در اینستاگرام حضور دارد؟

    سیتومو شیمومورا هیچ پیج رسمی ای در اینستاگرام برای خود ندارد.

  3. این هکر در کدام یک از دسته های هکری قرار دارد؟

    این شخص در دسته هکر های کلاه سفید و هکر هایی که توانستند مرز های کامپیوتری را جا به جا کنند شناخته می شوند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا