اسامی کارکنان من و تو به همراه جدیدترین حواشی آن ها

من و تو یکی از شبکه ها تلویزیونی ماهواره ای است که برای سرگرمی ایجاد شده است. این شبکه به زبان فارسی می باشد و در اکتبر سال ۲۰۱۰ تاسیس شد. در ادامه مقاله به معرفی کارکنان من و تو و حواشی آن ها می پردازیم.

این شبکه به وسیله کیوان عباسی و مرجان عباسی تاسیس شد و بخش مرکزی آن در لندن مستقر می باشد. برنامه ها زیاد از جمله سیاسی، علمی، سرگرمی و فیلم ها و مستندها زیاد از این شبکه پخش می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد کارکنان من و تو بیشتر بدانیم.

  • برای ورود به صفحه رسمی شبکه منوتو روی لینک کلیک کنید.
محتوا پنهان
معروف ترین کارکنان و مجری های من و تو کدامند؟

معروف ترین کارکنان و مجری های من و تو کدامند؟

شبکه من و تو یک شبکه ماهواره ای ضدانقلاب است که برنامه ها علمی، سرگرمی و سیاسی اجرا می کند.‌ حامیان مالی این شبکه مشخص نیستند که چه کسانی هستند اما طبق اطلاعات به دست آمده یکی از حامیان بزرگ این شبکه، دولت انگلیس است.

شعار تبلیغاتی آن ها، شبکه ای برای من و تو است. این شبکه جز محبوب ترین برنامه ها بین ایرانیان داخل و خارج از کشور می باشد که در سال ۹۵ این شبکه از ماهواره یاه ست به ماهواره یوتل ست ۷ بی منتقل شد. برنامه ها این شبکه توسط مجریان مشهوری انجام می شود که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

سحر ساغرچی از کارکنان من و تو

سحر ساغرچی یکی از مجریان توانمند شبکه من و تو این که در سال ۱۳۶۱ در تهران به دنیا آمده است. او مدرک پزشکی عمومی دارد که مدرکش را از دانشگاه ملبورن استرالیا گرفته است و به عنوان مجری و گوینده مشغول فعالیت می باشد. این فرد یک ازدواج ناموفق داشته است که اطلاعات دقیقی از همسر وی در دست نیست.

مهشید حسینی

مهشید حسینی در تهران متولد شده است و به عنوان مجری و گوینده در شبکه من و تو مشغول فعالیت می باشد. او از سال ۹۶ تا به الان مشغول فعالیت است و یک خواهر کوچک تر از خودش دارد. این فرد با برنامه اتاق خبر کار خودش را شروع کرد و در حال حاضر مجری برنامه نکته است.

شوکا بیداریان

شوکا بیداریان در سال ۱۳۶۰ در ساری به دنیا آمد و به عنوان مجری و گوینده مشغول به کار می باشد. او مدرک کارشناسی حقوق خودش را از دانشگاه آزاد تهران گرفت و مدرک کارشناسی ارشد حقوق محیط زیستش را از دانشگاه کنت انگلستان دریافت کرد. این مجری توانمند از سال ۹۷ تا کنون در این شبکه مشغول فعالیت می باشد. او در سال ۸۳ از ایران مهاجرت کرد و مدتی هم در کشور تایلند زندگی کرده است. شوکا متاهل است و با یک فرد غیر ایرانی ازدواج کرده است اما اطلاعات دقیقی از همسرش در دسترس نیست.

آمنه محمدی

آمنه محمدی در ۱۴ آذر ۱۳۶۰ در افغانستان به دنیا آمد و در رشته مجری گری و گویندگی مشغول فعالیت است. وی یک فرزند به نام لیلی دارد و در زمینه بیزینس از دانشگاه هندوستان مدرک تحصیلی خودش را گرفته است. نام همسر این فرد محسن است و در شبکه من و تو چندین سال است که فعالیت می کند.

نوشین خانی

نوشین خانی

نوشین حسین خانی یا همان نوشین خانی در سال ۱۳۶۰ به دنیا آمد و یکی از بازیگران معروف سینما، تئاتر و تلویزیون ایران بود. این فرد از سال ۱۳۷۶ فعالیت خودش را آغاز کرد و در فیلم پر مخاطب سام و نرگس اولین نقش خود را ایفا کرد.‌ او در رشته روانشناسی کودک در ایران تحصیل کرده است و مدرک پرستاری خودش را از کشور هلند گرفته است. همسر این مجری معروف شبکه من و تو امید آهنگر است که در کودکی نقش علی کوچولو را بازی می کرده است. آن ها در فروردین ماه سال ۱۳۹۷ همکاری خود را با این شبکه شروع کردند.

امیر فرزانه از کارکنان من و تو

امیر فرزانه در سال ۱۳۶۰ در تهران به دنیا آمد و در زمینه گویندگی و مجری‌ گری فعالیت دارد. او از سال ۹۵ تا الان در حال فعالیت در شبکه من و تو است و در برنامه نکته با همکاری مهشید حسینی حضور دارد. این مجری مشهور متاهل است و همسرش صدف نام دارد که یک پسر حاصل ازدواج آن ها می باشد.

مژده یزدانی

مژده یزدانی در سال ۱۳۶۰ در نوشهر به دنیا آمد و پدرش اصالتا کرمانشاهی است. به کار گویندگی و اجرا مشغول است و از سال ۸۵ تا الان در شبکه من و تو مشغول فعالیت است. این مجری توانمند از نوجوانی به صورت حرفه ای پرش ارتفاع و پرش سه گام را انجام می داد و در رشته بدنسازی و بسکتبال مشغول به فعالیت بود.

علی پیرهادی

علی پیر هادی در سال ۱۳۶۰ در تهران به دنیا آمد و در زمینه گویندگی و اجرا مشغول فعالیت می باشد. او در رادیو جوان و اینجا شب نیست کنار اساتید این رشته همچون منوچهر والی زاده و مسعود کرامتی مشغول به کار شد. این شخص بعد از اینکه در کار خودش حرفه ای شد به انگلستان مهاجرت کرد و در شبکه من و تو فعالیت خودش را ادامه داد.

سیما غیاثی

سیما غیاثی در تهران به دنیا آمد و مجری و گوینده خبر است. او از سال ۱۳۷۶ تا الان مشغول فعالیت است و در ابتدا در صدا و سیما قزوین کار خودش را شروع کرد. وی در سال ۱۳۸۵ برای استخدام شدن در صدا و سیما تلاش زیادی کرد اما موفق نشد به استخدام آن جا در بیاید. به همین دلیل در سال ۱۳۹۰ به خارج از ایران مهاجرت کرد و به شبکه من و تو پیوست.

رکسانا خیرکار

رکسانا خیر کار در سال ۱۳۶۰ در تهران به دنیا آمد و مجری و گوینده است و از سال ۱۳۹۳ کار خودش را شروع کرد. از ازدواج و وضعیت تاهل این شخص اطلاعاتی در دست نیست.

فرشاد متقی از کارکنان من و تو

فرشاد متقی در مرداد سال ۱۳۴۷ در رشت به دنیا آمد و گوینده و مجری توانمند ایرانی است. این شخص در رشته مدیریت کسب و کار مدرک تحصیلی خودش را گرفته است و همسر وی آناهیتا کامران است. تا سن ۱۷ سالگی در رشت زندگی کرد و بعد از آن به تهران رفت. این فرد در سن ۲۴ سالگی به انگلستان مهاجرت کرد و به مدت ۹ سال در روزنامه نیمروز مشغول فعالیت بود.

آرمین قبادی پاشا

آرمین قبادی پاشا در سال ۱۳۵۵ در تهران به دنیا آمد و از سال ۷۵ تا الان مشغول فعالیت در گویندگی و مجری گری است. این شخص ابتدا در حوزه ورزشی به عنوان خبرنگار کار خودش را شروع کرد و جز خبرنگاران روزنامه خبر ورزشی بود. این مجری معروف از سال ۱۳۷۹ با ساختن فیلم ها کوتاه کار خودش را در سینما شروع کرد و در سال ۱۳۷۸ در فیلم اعتراض وارد کار بازیگری شد.

پانته آ مدیری (نیلوفر مدیری)

پانته آ مدیری (نیلوفر مدیری)

نیلوفر مدیری در اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۰ در کرمانشاه به دنیا آمد و موفق به کسب مدرک لیسانس حقوق خودش از دانشکده حقوق بریتانیا شد. او مجری و گوینده حرفه ای است که از سال ۱۳۸۳ تا الان مشغول فعالیت است. پدر نیلوفر کارمند ثبت احوال بود و برای ساواک هم جاسوسی می کرد. مادر این مجری به عنوان معلم در مدارس کرمانشاه مشغول به کار بود. دو برادر به نام ها اردشیر و کوروش دارد که در سال ۱۹۸۷ برادر بزرگش کوروش به خاطر مصرف مشروبات الکلی در کشور بریتانیا از دنیا رفت.

منصوره حسینی

منصوره حسینی در سال ۱۳۵۰ در تهران به دنیا آمد و یکی از کارکنان من و تو است. او از سال ۱۳۸۹ تا الان مشغول فعالیت است و در سال ۱۳۹۵ در جشنواره جهانی فجر حضور پیدا کرد که باعث تعجب همه شد.

طناز خامه

طناز خامه در ۱۵ مهر سال ۱۳۶۳ به دنیا آمد و در حرفه گویندگی و مجری گری مشغول فعالیت است. این شخص یک برادر دارد و پدرش را در سال ۱۳۸۲ از دست داده است. او از سال ۲۰۱۲ تا الان این حرفه را دنبال می کند و به استخدام شبکه من و تو در آمده است. او در حال حاضر یکی از کارکنان من و تو می باشد. این مجری خانم در اتاق خبر فعالیتش را شروع کرد و یکی از سردبیران آن بود. او در پستی که در اینستاگرامش منتشر کرد اعلام کرد که می خواهد از این شبکه جدا شود و دلیلش هم بی اخلاقی و عدم انسانیت این شبکه اعلام‌ کرد.

شبنم شعبانی از کارکنان من و تو

شبنم شعبانی در سال ۱۳۶۱ در تهران به دنیا آمد و مدرک تحصیلی خودش را در رشته شیمی گرفت. او از سال ۱۳۸۳ تا الان به رشته گویندگی و مجری گری مشغول است و در مورد وضعیت تاهل او اطلاعاتی در دست نیست.

مهدی پرستاران

مهدی پرستاران در ۲۷ بهمن سال ۱۳۶۷ در اصفهان به دنیا آمد و مجری و گوینده و مربی فیتنس است. او در لندن زندگی می کند و از سال ۸۹ تا الان مشغول فعالیت در حوزه مجری گری و خبرنگاری است. این فرد در رشته ریاضیات لیسانس خودش را از دانشگاه ناتینگهام ترنت انگلستان گرفت.

میترا بختیاری

میترا بختیاری در سال ۱۳۵۰ در تهران به دنیا آمد و مدرک تحصیلی خودش در رشته روانشناسی و مدیریت را گرفته است. این مجری معروف یک خواهر دارد و مادرش اصالتا تهرانی است. پدر او در قزوین به دنیا آمد و بیشتر زندگی اش را کنار خانواده در قزوین سپری کرد. این خانم چندین سال پیش ازدواج کرده است و دو دختر دارد.

سبا خویی

سبا خویی در۲۴ خرداد سال ۱۳۵۴ در تهران به دنیا آمد. این فرد گزارشگر، فعال حقوق بشر، محقق، مجری و شاعر است. او در رشته جامعه شناسی موفق به اخذ مدرک لیسانس از دانشگاه شد و از سال ۱۳۷۴ تا الان مشغول فعالیت است. پدر این خانم اسماعیل خویی است که یکی از شاعران و فیلسوفان ایرانی بود. او دو خواهر و یک برادر دارد.

آزاده حسینی

آزاده حسینی در تهران متولد شد و اطلاعات زیادی از او در دسترس نیست. این شخص یکی از مجریان شبکه ضد انقلابی من و تو است و کنار مجریان معروف این شبکه مشغول فعالیت می باشد.

مدیا مصور از کارکنان من و تو

مریم مشوق با لقب مدیا مصور در ۱۴ بهمن ۱۳۷۰ در تهران به دنیا آمد. این شخص از سال ۱۳۹۴ تا الان در رشته مجری گری و گویندگی فعالیت می کند. این شخص ‌در رشته مدیریت بازرگانی مشغول تحصیل بود اما به دلیل مهاجرتش به انگلستان نتوانست تحصیلاتش را تکمیل کند. او متأهل است و همسرش مدیر یک کمپانی جهانگردی ایرانی است. در حال حاضر اطلاعات دقیقی از همسر و فرزندان این شخص در دست نیست.

آرمان فرین نیا

آرمان فرین نیا یکی از مجریان توانمند شبکه من و تو است که اطلاعات زیاد از او در دست نیست.

عکس مجریان من و تو را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس مجریان من و تو را در کجا مشاهده کنیم؟

امروزه با توجه به گسترش اینترنت و فضا مجازی دسترسی به عکس و اطلاعات افراد مشهور خیلی راحت و آسان شده است. شما می توانید با مراجعه به گوگل و جستجو نام مجریان این شبکه ماهواره ای به راحتی عکس ها بیشماری که از آن ها منتشر شده است را مشاهده کنید. عکس این افراد مشهور در فیس بوک و توئیتر وجود دارد، کافیست به این نرم افزار ها و شبکه ها اجتماعی مراجعه کنید و از دیدن عکس این مجریان مشهور لذت ببرید. همچنین با جستجو عکس ازدواج مجریان من و تو همجنس باز در گوگل می توانید عکس ها منتشر شده از آن ها را ببینید. عکس مدیران شبکه من و تو هم در اکثر سایت ها مربوط به این شبکه موجود است.

پیج اینستاگرام کارکنان من و تو را چگونه پیدا کنیم؟

اینستاگرام یکی از شبکه ها اجتماعی معروف است که امروزه مخاطبان زیاد از سر تا سر جهان به خود جذب کرده است. شما می توانید با مراجعه به این نرم افزار و جستجو نام مجریان و کارکنان شبکه من و تو در اینستاگرام، به راحتی صفحه این افراد را پیدا کنید. همانطور که می دانید اکثر افراد مشهور و سلبریتی ها به خاطر دیده شدن و جذب مخاطب بیشتر یک پیج شخصی در اینستاگرام دارند که با دنبال کردن صفحه اینستاگرام این افراد می توانید اطلاعات و عکس ها آن ها را مشاهده کنید.

کدام یک از کارکنان من و تو علیه این شبکه افشاگری کرده اند؟

شبکه ضد انقلابی من و تو که تحت حمایت ها مالی شبکه ها بهایی قرار دارد، امروزه با بحران ها اخلاقی کارکنانش دست و پنجه نرم می کند. پریسا سحر خیز یکی از کارمندان این شبکه بود که در صفحه فیس بوک خودش اعلام کرد که دیگر با این شبکه همکاری نمی کند. علت قطع این همکاری که پریسا اعلام کرده بود این است که او شبکه من و تو را جایی برای شهوت رانی و هوس بازی می داند. در خبری که این خانم منتشر کرده بود گفته است که تیام بصیر که از کارکنان شبکه من و تو بوده است به روشنا هنرجوی آکادمی خوانندگی تجاوز کرده است که این تجاوز به خودکشی نافرجام این هنر جو منجر شده است. پریسا در دانشگاه شهید بهشتی تحصیل کرده است و بعد از اینکه ایران را ترک کرد, وارد شبکه من و تو شد‌. او کار خودش در این شبکه را از سال ۲۰۱۰ آغاز کرد و ابتدا برنامه هایی تحت عنوان مسائل و مشکلات زنان منتشر کرد. او کامنت ها زیاد تخت عنوان قطع همکاری با شبکه من و تو پخش کرد و در صفحه فیس بوک خودش اعلام کرد که به علت تجاوز تیام به هنرجو آکادمی از همکاری با شبکه من و تو منصرف شده است.

پرحاشیه ترین کارکنان من و تو کدامند؟

پرحاشیه ترین کارکنان من و تو کدامند؟

مدیر شبکه من و تو که پدرش هم از سرمایه گذاران شبکه ها ماهواره ای و غیر اخلاقی است، با کارمندان و کارکنان این شبکه مثل برده رفتار می کند. مژگان انصاری که از کارمندان این شبکه است گفته امنیت شغلی در آن جا وجود ندارد و یکی از شرط ها اشتغال در این شبکه عضویت اجباری در گروه جوانان بدون مرز است. همچنین باید گفت که عضویت در این گروه خیلی شرم آور و گستاخانه است. کسانی که عضو این گروه می شوند نباید هیچ حد و مرزی در روابط جنسی داشته باشند. یکی از اهداف این گروه ترویج بی بند و باری و ارتباطات نامشروع است.

آن ها با پوشش برهنه و نیمه عریان ظاهر می شوند و به راحتی در آغوش هم عکس ها یادگاری می گیرند. امید خلیلی در وبلاگ شخصی خودش حمایت از همجنس بازی و پیروی از دین بهائیت را شرط اصلی عضویت در این گروه اعلام کرده است. یکی از افرادی که استقبال زیاد از این گروه کرد امید خلیلی می باشد که به طغرل معروف است. او یکی از افرادی است که به ترویج فساد و بی بند و باری در این شبکه پرداخت. او با مردان و زنان زیادی رابطه دارد که همین موضوع باعث حسادت و درگیری خانم هایی شد که با او ارتباط داشتند. این شخص از هم جنس بازی حمایت کرد و در صفحه فیس بوک و وبلاگ خودش اعلام کرد که به فرقه بهائیت معتقد است.

برنامه مجریان شبکه من و تو را چگونه مشاهده کنیم؟

امروزه با گسترش اینترنت دسترسی به فیلم ها و برنامه ها منتشر شده از تلویزیون و ماهواره بسیار آسان است. برای دیدن فیلم ها برنامه مجریان این شبکه کافیست به گوگل مراجعه کنید و در قسمت جستجو آن، فیلم مربوط به مجریان شبکه من و تو را سرچ کنید. فیلم ها زیاد از برنامه ها این شبکه منتشر شده است که به راحتی می توانید آن ها را دانلود کنید.

کدام یک از مجریان من و تو در ایران بازداشت شده اند؟

کدام یک از مجریان من و تو در ایران بازداشت شده اند؟

مجری معروف و مشهور شبکه وهابی من و تو، خانم منصوره حسینی در جشنواره فجر در تهران حضور پیدا کرد. طبق عکس ها منتشر شده این مجری مورد استقبال کارکنان و دست اندرکاران این جشنواره قرار گرفت. او بعد از چند هفته توسط عوامل امنیتی ایران دستگیر شد و علت آن هم دستیابی به اطلاعات در مورد عوامل اصلی وهابیت در ایران اعلام شد. یکی از دلایل مهمی که باعث شد منصوره حسینی به ایران وارد شود، سازماندهی نیروها وهابیت در داخل کشور برای اینکه آن ها برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ اقدام به اغتشاش کنند و خبرها کذب منتشر کنند ، بود. این خانم که قبلاً به عنوان روزنامه نگار و خبرنگار در روزنامه همشهری و روزنامه تهران مشغول به کار بود، رابطین و دوستان زیاد در ایران داشت. به همین دلیل به دنبال برنامه ریزی برای ایجاد جنگ روانی در انتخابات ریاست جمهوری بود. اقدامات به موقع مسئولان امنیتی ایران نشان داد که شرایط حاکم بر ایران در پسابرجام باعث نمی شود که افراد فراری بتوانند به کشور برگردند. همچنین الزام رعایت کردن خط قرمز ها امنیتی ایران با دستگیری منصوره حسینی اعلام شد.

آیا همه کارکنان من و تو ایرانی هستند؟

مجریان و کارکنان این شبکه اکثرا ایرانی هستند و تنها یک نفر از آن ها ملیت کشور افغانستان را دارد.

ازدواج کارکنان من و تو با یکدیگر

طبق اطلاعات منتشر شده از این شبکه متوجه شدیم که تیام بصیر و امید خلیلی با یکدیگر ازدواج کرده اند. این دو که همجنس باز هستند در معرض اعتراضات زیاد بینندگان قرار گرفتند. این دو نفر عکس هایی از خود در رختخواب منتشر کردند که نشان از ابتذال و بی شرمی آن ها دارد. همچنین ازدواج دو مجری زن من و تو همجنس بازی در این شبکه را بیشتر نشان داد. سالومه سید نیا با سروش تهرانی ازدواج کرده بود که در نهایت منجر به جدایی شد. علت طلاق این دو نفر بسیار مبهم بود چون خیلی زود از هم جدا شدند و علت اصلی این جدایی را هیچ کس نمی دانست. اما در نهایت همسر سابق سالومه به افشاگری در این خصوص پرداخت. او اعلام کرد که سالومه و دو نفر دیگر از کارکنان شبکه من و تو همجنسگرا هستند. علت اصلی طلاق این دو نفر هم گرایشات متفاوت و هم جنس گرایانه سالومه بود.

درآمد کارکنان من و تو چقدر است؟

دانستن در آمد افراد سرشناس و معروف همیشه باعث کنجکاوی افراد زیاد شده است. اما باید بدانید سلبریتی ها و اشخاص مشهور تمایلی به افشا میزان درآمد و دارایی خود ندارند. اطلاعات دقیقی از میزان درآمد کارکنان این شبکه در دست نیست اما به دلیل هزینه ها بسیار بالا ماهیانه این شبکه، می توان گفت درآمد این افراد بسیار بالا است.

مجریان من و تو کجا زندگی می کنند؟

مجریان این شبکه از ایران مهاجرت کرده اند و اکثر آن ها به کشور انگلستان رفته اند. از آنجایی که دفتر مرکزی و اصلی این شبکه در لندن است، بیشتر کارکنان آن هم در لندن زندگی می کنند.

خبرنگار شبکه من و تو کیست؟

اکثر مجریان این برنامه به عنوان خبرنگار هم مشغول فعالیت هستند.

خبرنگار شبکه من و تو کیست

سوالات متداول

  1. کدام یک از از کارکنان من و تو متولد افغانستان است؟

    از میان از کارکنان من و تو آمنه محمدی در کشور افغانستان متولد شده است.

  2. معروف ترین مجریان خانم از کارکنان من و تو چه کسانی هستند؟

    مهشید حسینی، پانته آ مدیری، میترا بختیاری و … از معروف ترین مجریان خانم از کارکنان من و تو هستند.

  3. معروف ترین مجریان مرد از کارکنان من و تو چه کسانی هستند؟

    مهدی پرستاران، آرمان فرین نیا از از کارکنان من و تو و از مجریان این شبکه هستند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

golsar

مدرس دیجیتال مارکتینگ و مدیر بخش معرفی سایت های شرط بندی و آموزش بازی های شرط بندی سایت ایران انفجار هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا