اعضای گروه زتا رپ یا همان گروه پوریا پوتک و کچی بیتز

یکی از گروه های رپ که مدتی است فعالیت خود را در زمینه موسیقی شروع کرده است، گروه زتا رپ نام دارد که اعضای این گروه کچی بیتز و پوریا پوتک می باشند.

علت ایجاد گروه زتا رپ

گروه زتا رپ شامل چه نفراتی است؟

در حال حاضر در سبک موسیقی گروه های متعددی در حال فعالیت هستند، حال یکی از گروه هایی که مدتی است تشکیل شده است، گروه زتا رپ دارد که خیلی از طرفداران این گروه بیان کرده اند که در آینده نزدیک این گروه به یکی از بهترین گروه های رپ فارس تبدیل خواهد شد. زتا رپ که به گروه پوتک هم معروف است، با بهترین زوج های رپ فارس تشکیل شده است که قرار است در ادامه به معرفی آن ها بپردازیم.

پوریا پوتک

پوریا عرب که این روز ها با نام هنری پوریا پوتک شناخته می‌ شود، متولد سال 1371 در تهران می باشد و از رپران نسل سوم به شمار می رود که با توجه به فعالیت گسترده ای که در حرفه موسیقی انجام می دهد و ترک های شنیدنی که تا به امروز منتشر کرده است توانسته طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد و در رپ جایگاه ویژه‌ ای را از آن خود کرده است. حال این موضوع را هم باید افزود که عضو اصلی زتا، پوریا پوتک می باشد و بیان شده است که لیبل زتا نیز پوتک می باشد.

کچی

خشایار اس آر که با نام هنری کچی هم شناخته می شود، متولد سال 1368 در تهران می باشد. او در ابتدا فعالیت خود را به عنوان آهنگساز شروع کرد و پس از مدتی در حرفه خوانندگی فعالیت خود را ادامه داد. در حال حاضر کچی با توجه به آثار فوق العاده ای که از خود منتشر کرده است، توانسته طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد. حال این موضوع را هم باید افزود که او یکی دیگر از اعضای گروه زتا می باشد.

معروف ترین آه‍نگ های گروه زتا رپ کدامند؟

پس از این که پوریا پوتک و کچی بیان کردند که با همکاری یکدیگر گروهی به نام زتا را راه اندازی کرده اند، این خبر مورد استقبال طرفداران هر دو رپر قرار گرفت و پس از آن خیلی از افراد تمایل پیدا کردند تا فعالیت های این گروه را دنبال کنند و این روز ها سوالی که برای برخی از افراد به وجود می آید، این است که معروف ترین آه‍نگ های زتا رپ کدامند؟ در این باره بهتر است بدانید این گروه مدت زمان نسبتا کوتاهی است که راه اندازی شده است و به همین دلیل اعضای گروه تا به اکنون فعالیتی در این گروه نداشته اند و از این رو هیچگونه آهنگی از زتا رپ منتشر نشده است.

درباره اتحاد رپ فارسی چه می دانید؟ برای اطلاعات بیشتر در این رابطه ما را همراهی کنید.

عکس اعضای

عکس اعضای این گروه را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به این که اعضای این گروه از رپران معروف و سرشناس به شمار می‌ روند که تا به اکنون عکس های متعددی از آن ها منتشر شده است، به همین دلیل جستجو و مشاهده تصاویر آن ها راحت و آسان می باشد. حال اگر شما به اینترنت مراجعه نمایید و نام این گروه و یا حتی نام اعضای این گروه همچون پوریا پوتک و کچی را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از آن ها برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین با مراجعه به اینستاگرام آن ها نیز می‌ توانید عکس های باکیفیتی از اعضای زتا رپ را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام گروه زتا رپ چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که این روز ها اکثر خوانندگان و رپران نیز در این شبکه فعالیت می کنند. حال این موضوع را هم باید افزود که پوریا پوتک با آدرس اینستاگرام (braveputak) و کچی نیز با آدرس اینستاگرام (tiktaaksr) در این شبکه اجتماعی فعالیت گسترده ای انجام می دهند. آن ها از طریق این شبکه با مخاطبانشان در ارتباط هستند و فعالیت هایی که انجام می دهند را با آن ها به اشتراک می گذارند و هم چنین به تبلیغ و معرفی آثار جدیدشان هم می‌ پردازند.

این گروه چه سالی تاسیس شد؟(1400)

بهتر است بدانید زتا رپ یک گروه تازه تاسیس و جدید می باشد که در سال 1400 توسط پوریا پوتک و کچی راه اندازی شده است.

اعضای این گروه چه حاشیه هایی داشته اند؟

در حال حاضر در پیرامون اکثر خوانندگانی که در سبک رپ فعالیت می کنند، حاشیه های متعددی مشاهده می شود که این حواشی توسط مخاطبانشان هم دنبال می‌ شود. البته ناگفته نماند که حاشیه های پیرامون آن ها باعث افزایش میزان شهرت و معروفیت این خوانندگان نیز شده است. حال با توجه به این که پوریا پوتک و کچی اعضای زتا رپ که از رپران معروف و سرشناس اهل ایران به شمار می روند که طرفداران بسیار زیادی هم دارند، به همین دلیل در پیرامون آن ها نیز هر از گاهی حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود که به طور معمول حاشیه های پیرامون آن ها مربوط به کل کل هایی که با سایر رپران دارند، انتشار دیس ترک، منبع درآمد آن ها، روابط شخصی شان و … اشاره کرد.

علت ایجاد گروه زتا رپ چه بود؟

همان طور که بیان کردیم، مدتی قبل پوریا پوتک به همراه کچی گروه زتا رپ را تاسیس کردند. این موضوع را هم باید افزود که پوریا پوتک در یکی از ویدیو های یوتیوب خود دلیل ایجاد این گروه را توضیح داد. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده این ویدیو و دلیل ایجاد این گروه بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا به چنل یوتیوب پوریا پوتک مراجعه نمایید.

سوالات متداول

  1. گروه زتا رپ از چه رپرانی تشکیل شده است؟

    پوریا پوتک و کچی اعضای این گروه می باشند.

  2. افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های اعضای گروه زتا رپ بپردازند؟

    برای مشاهده تصاویر اعضای این گروه کافیست تا به شبکه‌ های مجازی آن ها مانند اینستاگرام مراجعه کنید و یا این که نام پوریا پوتک و کچی را در اینترنت جستجو کنید تا با نتایج دلخواه رو به رو شوید.

  3. در چه سالی گروه زتا رپ تاسیس شده است؟

    در سال 1400 پوریا پوتک به همراه کچی این گروه را تاسیس کردند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا