بیوگرافی امیر دیوا (Amir D-VA) + بهترین آهنگ تتلو و امیر دیوا

خوانندگان بسیار زیادی در سراسر جهان وجود دارند که با صدای زیبایی که دارند باعث شده اند، طرفداران زیادی را به خود جذب کنند. در این مقاله قصد داریم در مورد امیر دیوا از خوانندگان رپ فارسی در اختیار شما قرار دهیم؛ پس با ما همراه باشید.

امیر دیوا متولد 11 شهریور سال 1366 می باشد. او اهل تهران است و در تهران بزرگ شده است. او علاقه بسیاری به موسیقی دارد و از 12 سالگی موسیقی را شروع کرده است و در سال 1383 اولین آهنگ خود را منتشر کرد که به واسطه آن، دیوا شهرت بسیاری بین مردم پیدا کرد. تا الان آهنگ های بسیاری را منتشر کرده و در سال 1384 وارد دانشگاه موسیقی شد تا موسیقی را به طور جدی ادامه دهد.

امیر دیوا کیست؟

امیر دیوا کیست؟

امیرحسین دلبند با نام هنری امیر دیوا از رپرهای نسل سه متولد 11 شهریور سال 1366 در شهر تهران است. او سال 1384 وارد دانشگاه موسیقی شد تا به طور جدی موسیقی را دنبال کند و در سال 1387 از دانشگاه فارغ تحصیل شد. بعد از فارغ تحصیلی از دانشگاه، به طور حرفه ای به کار تنظیم، میکس و میسترینگ پرداخت و تا الان با افراد مشهور زیادی کار کرده است. دیوا آهنگ های زیبا و دل نشینی دارد و با خوانندگان بسیاری کار کرده است.

امیر جزو خوانندگانی است که به صورت زیر زمینی کار می کند و علاقه چندانی به خوانندگی ندارد، او بیشتر دوست دارد در زمینه تنظیم و ریمیکس موفق باشد و در همین زمینه هم کار کند که تا الان موفق هم بوده است. دوستان دیوا معتقد اند او فردی مهربان است که از هر کمکی نسبت به دوستانش دریغ نمی کند. امیر دیوا با امیر تتلو هم همکاری داشته است و آهنگ های این دو نفر مورد استقبال مردم قرار گرفته است. علاوه بر همکاری، دیوا تتلو مدیر سایت شرط بندی تتل بت را دوست صمیمی خود معرفی کرده است.

معروف ترین آهنگ های امیر دیوا کدام اند؟

امیر دیوا، بر خلاف آن که گفته است دوست دارد بیشتر کار تنظیم و ریمیکس انجام دهد، آهنگ های بسیاری خوانده است که باعث شده مردم زیادی طرفدار او شوند. هم چنین شما می توانید با دریافت کد پیشواز، این آهنگ ها را به عنوان زنگ پیش فرض خود قرار دهید.

افتضاحه خونه

افتضاحه خونه اولین آهنگی است که سال 2018 توسط دیوا منتشر شد. مضمون این آهنگ مربوط به شکست عشقی و حال هوای او بعد از رفتن عشقش را بیان می کند.

ادامه داره

ادامه داره هم مانند افتضاحه خونه در سال 2018 منتشر شد. به نظر می رسد مضمون این آهنگ اشاره دارد به ادامه داشتن زندگی که هیچ وقت حتی اگه زندگی سخت هم شد حق جا زدن ندارید.

فیلم های کنسرت امیر دیوا را در کجا مشاهده کنیم؟

برو

برو هم مانند دو آهنگ قبل سال انتشارش مربوط به سال 2018 است. همان طور که از اسم و متن این آهنگ پیداست در این آهنگ دیوا اشاره به رفتن معشوق دارد، چون در کنار هم خوشحال نیستند.

love club

امیر دیوا این آهنگ را در سال 2018 به همراه خواننده خانم hony، به صورت دو صداهه منتشر کرده است. به نظر می رسد همان طور که از اسم آهنگ پیداست، این آهنگ در مورد عشق است.

the angel

فرشته، پنجمین آهنگی است که توسط امیر دیوا در سال 2018 منتشر شده است و همان طور که از نام آهنگ پیداست دیوا در این آهنگ از زیبایی های عشق خود می گوید.

اتاق خالی

اتاق خالی هم اشاره دارد به حال و هوای او بعد از رفتن عشقش که در اتاق خالی که همه عکس های او است خاطراتش زنده است و فراموش نشده است. این آهنگ هم در سال 2018 منتشر شده است.

من آرومم

این آهنگ هم اشاره دارد به اینکه عشق معشوق نسبت به او دروغ بوده است. این آهنگ هم در سال 2018 منتشر شده است. به نظر می رسد مضنون بیشتر آهنگ های دیوا، در مورد شکست عشقی است.

عکس های امیر دیوا را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های امیر دیوا را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های امیر دیوا، خواننده معروف ایرانی که هم چنان به صورت زیر زمینی کار می کند را می توانید با سرچ کردن در گوگل و پیج اینستاگرام وی مشاهده کنید. برای دیدن عکس های به روز تر از او، می توانید به پیج اینستاگرام او مراجعه کنید.

پیج اینستاگرام امیر دیوا چیست؟

 امیر دیوا جزو خواننده هایی است که برای خود حساب کاربری به اسم amirdva ساخته است تا با علاقه مندان خود بیشتر در ارتباط باشد. او دارای تیک آبی از اینستاگرام است. دیوا در پیجش 790 پست قرار داده است که بیشتر پست های او حمایت و معرفی آهنگ های امیر تتلو است. علاوه بر معرفی آهنگ های امیر تتلو، با او عکس های زیادی در پیجش به اشتراک گذاشته است. دیوا در پیج اینستاگرام خود 323 هزار دنبال کننده دارد. دیوا در پیج خود از گذراندن اوقات فراغت خود هم عکس هایی قرار داده است.

امیر دیوا چه حاشیه هایی داشته است؟

امیر دیوا جزو خواننده هایی است که پر حاشیه نیست و خودش را درگیر حواشی نمی کند. همان طور امیر گفته است من کار به کار دیگران ندارم و دیگران هم به زندگی من کار ندارند، اما خب پشت سر من هم حرفایی است که من به آن ها اهمیتی نمی دهم و سعی می کنم تا جایی که امکان دارد از حواشی دور بمانم. بیشترین حاشیه امیر، در مورد دوستی او با امیر تتلو بوده است که مردم فکر می کرده اند آن ها با هم نسبت فامیلی دارند که امیر این موضوع را تکذیب کرده است. البته او مدتی برای امیر تتلو بازی انفجار را تبلیغات می کرد که این موضوع برای او حاشیه های زیادی را ایجاد کرد.

فیلم های کنسرت امیر دیوا را در کجا مشاهده کنیم؟

 امیر دیوا به علت آن که خواننده زیر زمینی است، تا کنون اقدام به برگزاری کنسرت نکرده است. اما شما می توانید با مراجعه به سایت گوگل و هم چنین آپارات، کلیپ های مربوط به موزیک ویدئو های او را مشاهده کنید. علاوه بر گوگل و آپارات، شما می توانید با مراجعه به کانال یوتیوب امیر، کلیپ هایی که از خواندن خود و امیر تتلو را منتشر کرده است ببینید.

همسر امیر دیوا کیست؟

امیر دیوا تا به حال در مورد آن که ازدواج کرده یا مجرد است حرفی نزده است. اما بعضی از خبر گذاری ها معتقد اند که او ازدواج کرده است و برای آن که همسر و زندگی خصوصی شان از حواشی دور باشد تا کنون حرفی در این باره نزده است. اما در هیچ سایتی عکس و بیوگرافی در مورد همسر او منتشر نشده است و امیر هم در مصاحبه های خود به این موضوع پاسخ دقیقی نداده است.

این رپر کجا زندگی می کند؟

این رپر کجا زندگی می کند؟

موقعیت مکانی دقیقی مبنی بر اینکه امیر کجا زندگی می کند بیان نشده است اما به نظر می رسد امیر دیوا در ایران زندگی می کند و در برخی مواقع برای سفر ایران را به مقصد ترکیه و سایر کشورها ترک می کند. هم چنین امیر با خانواده خود هم زندگی نمی کند و مستقل است و مدت زمانی هم با تتلو هم خانه بوده و با هم زندگی می کرده اند. هم چنین امیر مسافرت های داخلی هم داشته است و به کیش هم سفر کرده است.

درآمد امیر دیوا چقدر است؟

امیر دیوا تا به حال در هیچ مصاحبه ای درآمد خود را به طور دقیق بیان نکرده است اما به نظر می رسد این رپر زیر زمینی که تا به حال با خوانندگان زیادی در مورد تنظیم و میکس کارهایشان هم کاری داشته است، درآمد زیادی داشته باشد. درآمد زیاد او باعث شده است که او زندگی آرامی داشته باشد و همان طور که قبلا هم گفتیم، به صورت مستقل و بدون خانواده خود زندگی می کند. دیوا برای آن که بتوانند برای آهنگ های خود مجوز بگیرد، هزینه های زیادی کرده است اما هنوز نتیجه ای دریافت نکرده است که بتواند برای آهنگ هایش مجوز بگیرد.

معروف ترین فیت های امیر دیوا کدام اند؟

معروف ترین فیت های امیر دیوا کدام اند؟

از معروف ترین فیت های امیر دیوا، love club است که دیوا در این آهنگ با خواننده زن به اسم hony، منتشر شده است. از دیگر آهنگ های معروف دیوا می توان به اتاق خالی، برو، من آرومم و افتضاحه خونه اشاره کرد. شما می توانید با مراجعه به گوگل و سایت های معتبر، آهنگ های او را با هر کیفیتی که دوست دارید دانلود کنید و از شنیدن آهنگ های او لذت ببرید.

سوالات متداول

  1. ماجرای مصاحبه امیر دیوا در رابطه با تتلو چه بود؟

    مصاحبه امیر دیوا در مورد امیر تتلو، به خاطر آهنگ ها و دوستی بود که این دو نفر باهم دارند. امیر در این رابطه اظهار نظر کرده است که دوست دارد با تتلو هم کاری کند و با هم آهنگ بخوانند. هم چنین دیوا در مصاحبه خود از امیر تتلو بسیار تعریف کرده و او را دوست صمیمی خود معرفی کرده است.

  2. آیا امیر دیوا قصد مهاجرت از ایران را دارد؟

    امیر دیوا تا به امروز در مصاحبه های خود به طور قطع و جدی حرفی از مهاجرت از ایران نزده است. هم چنین او بیشتر به حالت مسافرتی ایران را ترک می کند.

  3. آیا امیر دیوا تا به حال با تتلو همکاری داشته است؟

    امیر دیوا با تتلو همکاری های زیادی داشته است. به طوری که زمانی که تتلو به ایران بازگشته بود مدتی در استودیوی امیر دیوا مانده و در آنجا با هم آهنگ های زیادی ساخته اند. این آهنگ ها برای دانلود در اینترنت موجود است.

4.3/5 - (6 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا