بیوگرافی آرمین 2afm (آرمین زارعی) و عکس دوست دخترهای او

تعدادی از خوانندگان رپ فارسی در یک دوره زمانی بسیار معروف می شوند و طرفداران زیادی را پیدا می کنند. این افراد معمولا یا سبک متفاوتی دارند یا ویژگی های ظاهری آن ها با بقیه افراد متفاوت است. یکی از این خوانندگان آرمین 2afm خواننده رپ و پاپ است که در این متن می خواهیم به او بپردازیم پس با ما همراه باشید.

محتوا پنهان
آرمین 2afm کیست؟

آرمین 2afm کیست؟

آرمین زارعی که ملقب به آرمین 2afm و یا آرمین است متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران است. او دانشجوی اخراجی کامپیوتر است و از همان فهمید که باید موسیقی را به صورت جدی دنبال کند. آرمین از دبیرستان وقتی فقط ۱۷ سال داشت با دوستانش آهنگ می خواند و به صورت خانگی آن ها را ضبط می کرد. بعد از مدتی تصمیم گرفتند به استودیو بروند و آن جا آهنگ بخوانند. در استودیو با رضایا با نام اصلی امیررضا طاری آشنا شد. او به آرمین پیشنهاد داد که آهنگ نازگل را با هم بخوانند.

با خواندن این آهنگ نام هر دو بر سر زبان ها افتاد و به صورت رسمی از سال ۱۳۸۶ آرمین 2afm به عنوان یکی از خوانندگان پر طرفدار سبک پاپ و رپ شناخته شد. او از دسته رپرهای نسل اول می باشد. شاید برای شما جالب باشد که بدانید 2afm به معنی چیست. این نام مخفف نام دوستان آرمین از زمان دبیرستان است که با هم آهنگ می خوانند و چون آرمین آن را دوست داشت هیچ موقع تغییرش نداد. آرمین بعد از اتفاقات سیاسی سال ۸۸ تصمیم گرفت کم کار شود تا دستگیرش نکنند و هم اینکه بتواند مجوز بگیرد. وی در نهایت در سال ۱۳۹۸ موفق به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد شد و قرار شد که با نام آرمین زارعی به فعالیت خود ادامه دهد.

معروف ترین آهنگ های آرمین 2afm کدامند؟

آرمین از زمان شروع فعالیت خود تا به امروز به غیر از چند سالی که کم کار بود و کار نمی کرد، آثار زیادی را منتشر کرده است و آهنگ های زیادی را خوانده است که به صورت تک آهنگ هم بوده اند. در زیر تعدادی از بهترین آهنگ های او را بررسی می کنیم.

یه چیزی بگو

یه چیزی بگو یکی از آهنگ هایی است که آرمین آن را با امیر تتلو خوانده است و در آلبوم تتلیتی او منتشر شده است. این آهنگ ۲۱ دی ۱۳۹۲ ارائه شد و موزیک ویدئویی نیز دارد که با جستجو در اینترنت می توان آن را تماشا کرد.

صدامو داری

یکی دیگر از آهنگ های آرمین صدامو داری است که خودش به تنهایی خوانده و یکی از بهترین آهنگ های او است. این اثر ۱۰ آذر ۱۳۹۲ منتشر شد و مسعود جهانی آن را تنظیم کرده است. این آهنگ موزیک ویدئو نیز دارد و می توانید آن را از اینترنت دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

دمش گرم

آرمین 2afm دمش گرم را در ۱۹ آبان ۱۳۹۴ خوانده است و مسعود جهانی نیز آن را تنظیم کرده است. این آهنگ نیز از بهترین آهنگ های این خواننده است که در اینترنت برای دانلود وجود دارد.

آرمین 2afm چه حاشیه هایی داشته است؟

مثل تو هیچ جایی ندیدم

مثل تو هیچ جایی ندیدم نیز از کارهای معروف آرمین است که ۲۷ تیر ۱۳۹۰ منتشر شده است. این آهنگ در زمان خود بسیار معروف شده بود و همه آن را گوش می دادند. می توانید آن را هم اکنون نیز از سایت های معتبر دانلود کنید.

چی شد صدا قط شد؟

این آهنگ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ منتشر شده است که بسیار نیز مورد پسند طرفداران او قرار گرفت. عده ای زیادی در آن زمان چی شد صدا قطع شد را گوش می دادند و هم اکنون نیز می توانید از سایت های معتبر آن را دانلود کنید.

دیوونه

آرمین 2afm دیوونه را به همراه ملانی خوانده است که ۲۴ مهر ۱۳۹۲ منتشر شده است. این آهنگ موزیک ویدئو نیز دارد که می توانید آن را از یوتیوب تماشا کنید و یا از سایت های معتبر خود آهنگ را دانلود کنید.

یه سالیه

آهنگ یه سالیه را نیز آرمین خودش به تنهایی خوانده است و در ۹ مهر ۱۳۹۳ منتشر شده است. این آهنگ نیز در زمان خودش بسیار درخشید و می توان‌ آن را از سایت های مرتبط در این زمینه دانلود کرد.

بگو برا چی؟

بگو برا چی؟ نیز ۵ اردیببهشت ۱۳۹۶ منتشر شده است و سالار مقدم آن را ساخته است. این آهنگ را نیز می توان از سایت های معتبر در این زمینه دانلود کرد و از آن لذت برد.

شبا کجایی؟

در ۲۱ آبان ۱۳۹۲ نیز شبا کجایی منتشر شد. این آهنگ‌ نیز بسیار محبوب شد و همه از آن صحبت می کردند. می توان این را نیز از سایت های معتبر در این زمینه دانلود کرد و از آن لذت برد. یا اینکه به صورت آنلاین آن را گوش داد.

دوباره برگرد

د‌وباره برگرد از آهنگ های نسبتا جدید آرمین است که ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ منتشر شده است. این آهنگ بسیار مورد توجه افراد قرار گرفت و آن را هم اکنون می توانید از سایت های مرتبط در این زمینه دانلود کرده و یا به صورت آنلاین گوش کنید و لذت ببرید.

پیج اینستاگرام آرمین 2afm چیست؟

بهترین آلبوم های آرمین 2afm کدامند؟

آرمین 2afm از آن دسته از خوانندگانی است که آثارش را به صورت تک آهنگ ارائه داده است. او تا به حال آلبومی نداشته و موسیقی خود را از زمان آغاز فعالیت تا کنون در غالب بیرون از آلبوم ساخته است. اما گاهی اوقات سایت های موسیقی دانلود فول آلبوم آرمین را ارائه می دهند که باید به این نکته توجه داشت که این سایت ها خودشان آهنگ های آرمین را آلبوم کرده اند و این توسط خود خواننده انجام نشده است.

آرمین 2afm چه حاشیه هایی داشته است؟

همیشه پیرامون خوانندگانی که بسیار معروف می شوند و معمولا خوانندگان رپ نیز هستند حواشی ایجاد می شود. آرمین در ابتدا حواشی زیادی نداشته است اما بعد بخاطر روابطش با یک دختر که عکس او را در پیج خود می گذاشت حاشیه ساز شد. مدتی هم بخاطر اینکه فعالیت نداشت و مردم گمان می کردند که او از ایران خارج شده است و یا اینکه دستگیر شده است فعالیت ندارد که این هم حاشیه ساز شد. اما بعدا معلوم شد که آرمین به دادسرا احضار شده است و بخاطر همین فعالیت نداشته تا مجوز بگیرد.

یکی از عجیب ترین حواشی او رابطه اش با نیلی افشار می باشد. بدون شک در این مورد زیاد شنیده اید ولی خب باید بگوییم که این حاشیه تنها یک شایعه پراکنی برای این خواننده بوده است. این ماجرا به حدس و گمان های امین فردین در مورد دوست پسر نیلی افشار بعد از پویان بر می گردد.

آرمین 2afm کجا زندگی می کند؟

آرمین تا به حال چند بار از ایران خارج شده است و در کشورهای مجاور ایران کنسرت برگزار کرده است. اما از زمانی که توانست مجوز بگیرد در ایران و تهران زندگی می کند. این فرد از معدود خوانندگان رپ است که در ایران مانده و می تواند به فعالیت خود ادامه دهد.

درآمد آرمین 2afm چقدر است؟

آرمین مانند بسیاری از خوانندگان و افراد معروف دیگر تا به حال چیزی از درآمد خود اعلام نکرده است و میزان دقیقی از این درآمد نیز مشخص نیست. اما می توان حدس زد که او بیشتر درآمد خود را از طریق فروش آهنگ های خود و گاهی اوقات با اجراهای زنده در مراسم های مهم به دست می آورد. همین طور می توان گفت که آرمین مدل نیز هست و بخشی از درآمد خود را از مدلینگ نیز دارد.

همسر آرمین 2afm کیست؟

پیج اینستاگرام آرمین 2afm چیست؟

آرمین در اینستاگرام نیز فعال است و صفحه ای برای تعامل با مخاطبان خود ایجاد کرده است. آدرس صفحه اینستاگرام آرمین 2afm به این صورت arminzareeofficial است که بیش از ۹/۳ میلیون نیز دنبال کننده دارد. او تیک آبی به معنای اعتبار نیز از اینستاگرام گرفته است. وی در این صفحه عکس هایی از خود و کلیپ ها و خبر هایش از کارهای جدیدش ارائه می دهد. هم چنین می توانید از طریق کامنت ها نیز با او در ارتباط باشید.

عکس های آرمین 2afm را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های آرمین در اینترنت موجود است. این خواننده بسیار معروف است و همیشه در سایت های مختلف از او صحبت شده است و مصاحبه یا مقاله هایی از او وجود دارد. این سایت ها عکس هایی نیز از آرمین ارائه داده اند. می توان با جستجوی نام آرمین زارعی یا آرمین 2afm در قسمت تصاویر موتور جستجوی گوگل به این عکس ها دسترسی داشته باشید.

آرمین 2afm تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

قبل از اینکه آرمین مجوز بگیرد و زمانی که با رضایا کار می کرد چند باری خارج از ایران کنسرت هایی را برگزار کرد با حضور پر شور طرفدارانش روبه رو شد. بعد از اتمام کار با رضایا نیز چند کنسرت برگزار کرد. ویدئوهای این اجرا ها در اینترنت موجود است و می توانید آن ها را هم تماشا کنید و هم دانلود کنید. آرمین از وقتی که مجوز گرفته است تا به امروز کنسرتی برگزار نکرده است و ممکن است در آینده این اتفاق بیوفتد.

همسر آرمین 2afm کیست؟

همان طور که گفتیم رابطه آرمین با یک دختر قبلا حاشیه ساز شده بود و آرمین عکس های آن دختر را در پیج خود گذاشته بود. اما بعد معلوم شد که آن ها فقط با هم دوست هستند و ازدواج نکرده اند. هم اکنون نیز از همسر آرمین اطلاعاتی در دسترس نیست.

آرمین 2afm تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

معروف ترین دیس های آرمین 2afm کدامند؟

آرمین از آن دسته از خوانندگان رپ است که دیس نداشته است و یا اهمیت کمی داشته است. او بیشتر آهنگ دیس لاو می خواند. این در رپ به معنای انتقاد از شریک عاطفی و یا ضد عشق است و بیشتر آهنگ های آرمین در همین سبک است.

آرمین 2afm تا کنون با کدام رپرها همکاری کرده است؟

همان طور که در بالا بیان کردیم آرمین با خوانندگانی مانند رضایا، حسین تهی، تتلو و طعمه فعالیت داشته است. این خوانندگان اول تقریبا مانند یک گروه با هم فعالیت داشتند اما امروز یا خوانندگی انجام نمی دهند و یا هر کدام به صورت مستقل موسیقی خود را ارائه می دهند.

آرمین 2afm پس از مجوز گرفتن چه آهنگ هایی خوانده است؟

آرمین 2afm پس از مجوز گرفتن چه آهنگ هایی خوانده است؟

آرمین 2afm با نام اصلی آرمین زارعی یکی از خواننده های تلفیقی رپ و پاپ کشورمان می باشد که در خیلی از حرفه های دیگر نیز موفق بوده و هم چنان هم فعالیت می کند. او به تازگی در عرصه موسیقی مجوز گرفته است و به این گونه به آرزوی همیشگی اش رسید.

جالب است بدانید از زمانی که آرمین مجوز رسمی خود را در عرصه موسیقی گرفته است، بیان کرده که می‌ خواهد از این به بعد با نام اصلی‌ اش یعنی آرمین زارعی و در سبک پاپ به فعالیت بپردازد. حال ناگفته نماند آرمین پس از گرفتن مجوزش، فعالیت خود را در خوانندگی بیشتر کرده است و تا به اکنون آهنگ‌ های متعددی را خوانده و منتشر کرده است. حال در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

شماره جدیدم از آرمین 2afm

یکی از جدید ترین آهنگ‌ های آرمین زارعی (شماره جدیدم) نام دارد که این آهنگ پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه طرفداران و مخاطبان این خواننده قرار گرفت. این آهنگ از سبک جدید و متن قوی برخوردار است.

بگو بینم

بگو ببینم یکی دیگر از آهنگ‌ های محبوب و پرطرفدار این خواننده به شمار می‌ رود که پس از گرفتن مجوزش آن را خوانده و منتشر کرده است. این آهنگ در سبک دیس لاو خوانده شده و پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفته است.

دوست دارم

یکی از آثار فوق العاده آرمین که مدتی قبل آن را منتشر کرد (دوست دارم) نام دارد. با توجه به این که آرمین این آهنگ را در سبک جدیدی خوانده و منتشر کرده است، به همین دلیل خیلی از افراد پس از شنیدن این آهنگ به تعریف و تمجید آن پرداختند.

خرید بلیط کنسرت آرمین زارعی چگونه ممکن می شود؟

مدتی قبل ویدیویی مبنی بر اولین کنسرت آرمین زارعی بعد از دریافت مجوز در ایران، در شبکه‌ های اجتماعی مانند اینستاگرام منتشر شد که بازخورد های متنوعی را به همراه داشت. هم چنین بهتر است بدانید به تازگی، اولین کنسرت آرمین 2afm در برج میلاد تهران برگزار شد که در فضای مجازی، بازخورد های متنوعی را به همراه داشت.

پس از این که آرمین اولین کنسرت خود را در برج میلاد برگزار کرد، این کنسرت با استقبال بسیار خوب مردم به ویژه طرفداران و مخاطبانش رو به رو شد. به همین دلیل آرمین تصمیم گرفت تا کنسرت‌ های دیگری را نیز برای طرفدارانش برگزار کند و به این گونه به صورت زنده به اجرا بپردازد.

حال این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر آرمین از طریق صفحه اینستاگرام خود لینک‌ هایی را برای خرید بلیط های کنسرتش برای مخاطبان و طرفداران خود قرار می‌ دهد تا به این گونه آن ها بتوانند با کلیک بر روی این لینک‌ ها بدون دردسر و در کوتاه ترین زمان به خرید بلیط کنسرت او بپردازند.

حال اگر شما هم از طرفداران این خواننده معروف اهل ایران هستید و تمایل دارید تا در کنسرت‌ های او شرکت کنید، پیشنهاد می‌ کنیم تا صفحه اینستاگرام آرمین را دنبال نمایید. این خواننده معروف جدید ترین اخبار در مورد برگزاری کنسرتش و یا طریقه خرید بلیط‌ های کنسرتش را تنها از طریق صفحه اینستاگرام خود با مخاطبان و طرفدارانش در میان می‌ گذارد.

به همین دلیل شما با دنبال کردن صفحه اینستاگرام آرمین می‌ توانید از تاریخ و محل برگزاری کنسرت‌ های جدید این خواننده مطلع شوید و در صورت تمایل با مراجعه به لینک‌ هایی که او در صفحه شخصی خود قرار می دهد به خرید بلیط بپردازید.

ماشین آرمین 2afm چیست؟

ماشین آرمین 2afm چیست؟

آرمین زارعی معروف به آرمین 2afm متولد 5 اردیبهشت ماه 1364 در تهران است. بهتر است بدانید او در یک خانواده غنی و ثروتمند به دنیا آمده و بزرگ شده است. به همین دلیل از همان ابتدا نیازی به کار کردن و یا دغدغه مالی نداشته است. این موضوع باعث شده است تا او از همان دوران نوجوانی به دنبال هنر و حرفه مورد علاقه‌ اش یعنی خوانندگی برود.

حال این موضوع را هم باید افزود که آرمین از همان ابتدای دوران جوانی خود بهترین و گران قیمت‌ ترین ماشین‌ ها را داشته است. با توجه به این که این خواننده علاقه بسیار زیادی به ماشین‌ های لوکس و گران قیمت دارد، به همین دلیل هر چند وقت یکبار ماشین‌ خود را با ماشین‌ های گران قیمت‌ تر عوض می‌ کند. هم چنین برخی از منابع بیان کرده اند که این خواننده چندین ماشین گران قیمت دارد که هر چند وقت یکبار از یکی از ماشین‌ های خود استفاده می کند.

حال خیلی از طرفداران و مخاطبان آرمین کنجکاو هستند تا در مورد مدل ماشین او اطلاعات بیشتری را به دست آورند و سوالی که برای اکثر آن ها به وجود می آید، این است که ماشین آرمین توی اف ام چیست؟ در این باره بهتر است بدانید با توجه به این که آرمین تا به اکنون همانند سایر خوانندگان و رپران دیگر در کنار ماشین خود عکسی را در صفحه شخصی اش منتشر نکرده است، به همین دلیل اطلاعات دقیقی در مورد مدل ماشین او در دسترس نمی باشد.

معمولا آرمین استوری‌ های خود را در داخل ماشین و به طوری که مدل ماشین او مشخص نشود می‌ گیرد. این موضوع باعث شده است تا کاربران نتوانند مدل ماشین او را حدس بزنند. بهتر است بدانید آرمین از آن دسته از خوانندگانی است که در حال حاضر تمام تمرکز خود را بر روی موفقیت بیشتر در حرفه‌ اش یعنی خوانندگی قرار داده است. هم چنین او از حواشی پیرامونش و به نمایش گذاشتن ثروت و یا ماشین های گرانقیمت و خانه‌ های لاکچری‌ اش دوری می کند.

این موضوع را هم باید افزود یکی از دلایل محبوبیت آرمین در میان مردم این است که او زندگی حرفه‌ ای اش را از زندگی شخصی‌ خود جدا نگه داشته است و از حواشی هم دوری می‌ کند. تنها هدف او پیشرفت در خوانندگی و انتشار آهنگ‌ های مختلف برای مخاطبانش است و از شوآف زندگی لاکچری‌ و ماشین های گرانقیمتش پرهیز می‌ کند.

آرمین 2afm با چه خواننده هایی همکاری داشته است؟

آرمین توی اف ام در دوران نوجوانی به دنبال علاقه خود یعنی خوانندگی رفت. حال ناگفته نماند که او فعالیت جدی خود را در موسیقی از سال 1382 و زمانی که تنها 17 ساله بود با چهار نفر از دوستانش به صورت خانگی شروع کرد تا این که فعالیت خود را در استودیو ادامه داد.

آرمین 2afm سبک رپ را برای فعالیت خود انتخاب کرد و پس از این که مدتی از فعالیت او به عنوان رپر گذشت با خوانندگان و رپران دیگر آشنا شد. او با همکاری با خوانندگان دیگر آهنگ‌ های مشترکی را منتشر کرد و به این گونه توانست در مدت زمان کوتاهی توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند و به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی رسید.

حال در ادامه قرار است به معرفی همکاری‌ هایی که آرمین 2afm تا به اکنون با خوانندگان و رپران دیگر داشته است بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

رضایا

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید پس از این که آرمین با رضایا خواننده، آهنگساز و ترانه سرای اهل ایران آشنا شد و آهنگ‌ های مشترکی را با او منتشر کرد، توانست به شهرت بسیار زیادی برسد. آرمین 2afm در ابتدا با انتشار آهنگ مشترک نازگل با رضایا خیلی زود نامش بر سر زبان‌ ها افتاد. پس از آن او همکاری‌ های بیشتری با رضایا انجام داد و به این گونه به شهرت بسیار زیادی رسید.

امیر تتلو

در اوایلی که آرمین 2afm فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده بود، امیر تتلو خواننده معروف و سرشناس ایران نیز در اوایل فعالیتش در عرصه موسیقی و خوانندگی بوده است. حال این دو خواننده از طریق دوستان مشترکشان با یکدیگر آشنا شدند و این آشنایی به همکاری آن ها منجر شد. بهتر است بدانید آرمین در اوایل دوران فعالیتش آهنگ‌ های مشترکی را با امیر تتلو خوانده و منتشر کرده است. او با همکاری با امیر تتلو توانست به میزان شهرت و محبوبیت خود بیفزاید و طرفداران بیشتری را نیز بدست آورد.

اردلان طعمه

اردلان طعمه یکی از رپران قدیمی و معروف اهل ایران است که در اوایل دهه هشتاد فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرد. اردلان و آرمین توی اف ام از رپران هم دوران خود به شمار می‌ روند که در آن زمان همکاری‌ های بسیار متعددی با یکدیگر داشته‌ اند و علاوه بر سینگل ترک، موزیک ویدیوهای بسیاری را نیز در کنار هم ساخته و منتشر کرده اند.

حسین تهی

از دیگر خوانندگانی که آرمین 2afm در زمان گذشته با او همکاری‌ های بسیار زیادی داشته است حسین تهی می‌ باشد. حسین تهی یکی از رپران معروف و قدیمی اهل ایران است که در اوایل دهه هشتاد به همراه برخی از رپران دیگر فعالیت خود را شروع کرد. بهتر است بدانید او در حال حاضر به یکی از رپران موفق و پرطرفدار ایران تبدیل شده است که خارج از کشور به فعالیت های خود می پردازد.

سوالات متداول

 1. آهنگ جدید آرمین 2afm چه نام دارد؟

  بزن یه زنگ آرمین 2afm هم اکنون جدیدترین آهنگ او است که 1 آذر 1400 منتشر شده است. می توانید آن را از طریق سایت های معتبر گوش کنید و یا اینکه آن را دانلود کنید.

 2. آهنگ آرمین 2afm خیانت با چه کسی اجرا شده است؟

  آرمین آهنگ خیانت یا شب خیانت به همراه سحر قریشی خوانده است که می توانید آن را از سایت های معتبر در این زمینه دانلود کنید.

 3. دانلود آهنگ های قدیمی آرمین 2afm به چه صورت است؟

  تمامی آهنگ های آرمین 2afm را می توان از طریق اینترنت و سایت های معتبر دانلود کرد و هم چنین می توان از کانال ها و ربات های تلگرام مخصوص موسیقی نیز به آن ها دسترسی داشت.

 4. آیا آرمین 2afm یوتیوب دارد؟

  آرمین با آدرس Armin zareei “2AFM در یوتیوب نیز یک کانال مخصوص به خود دارد که می توانید هم موزیک ویدئوهای او را تماشا کنید و هم آهنگ های او را گوش دهید.

 5. او به چه رپرهایی همکاری داشته است؟

  امیر تتلو، حسین تهی و اردلان طعمه از معروف ترین رپرهایی هستند که با آرمین زارعی همکاری داشته اند.

5/5 - (1 امتیاز)
نمایش بیشتر

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا