بیوگرافی امیر روز و نیکا دوست دخترش + 5 راز زندگی شخصی او

امیر روز از بلاگرها یا به اصطلاح سلبریتی های اینستاگرام می باشد که امروزه بسیار شناخته شده است. وی در ابتدا شروع فعالیت خود در اینستاگرام شروع به ساخته ویدئوهای یک دقیقه ای مفهومی کرد که این کلیپ ها در پارک های تهران ضبط می شد. کم کم امیر از این طریق طرفدارانی را به سمت خود جذب کرد و منبع معتبری برای تبلیغات اینستاگرامی شد و شروع به انجام تبلیغات کرد که البته نتیجه خوبی هم برای وی به دنبال داشت.

در ابتدا شاید شروع کار برای امیر در حده سرگرمی بود، اما بعد از مدتی قضیه جدی تر شد و امیر کار خود را حرفه ای تر دنبال کرد، او هر روز در کنار دوستان و یا هم کاران خود در حال ضبط ویدئو بود. امیر نسبت به دوستان خود پیشرفت بیشتری داشت و شاید یکی از دلایل آن تلاش و خوشتیپی او بود. امیر فعالیت خود را در تهران آغاز کرد؛ اما بعد از مدتی به ترکیه مهاجرت کرد و اکنون نیز در ترکیه زندگی می کند.

محتوا پنهان
امیر روز کیست؟

امیر روز کیست؟

برای پاسخ به این سوال لازم است به طور کامل بیوگرافی امیر روز بلاگر ایرانی را در اختیار شما قرار دهیم. امیر روز متولد بهمن ماه سال ۱۳۸۰ می باشد و در تهران به دنیا آمد است. پدر وی اهل تبریز و مادرش اهل تهران می باشد و امیر تک فرزند خانواده است و دوره دبیرستان خود را در هنرستان درس خواند اما بعد آن برای دانشگاه هیچ اقدامی نکرد و تمام وقت خود را صرف اینستاگرام کرد. حدود سال ۱۳۹۸ یعنی زمانی که تنها ۱۸ سال داشت تصمیم گرفت روی اینستاگرام خود وقت بیشتری بگذارد و به همین دلیل با اکیپی که در آن زمان دوست بود شروع به ساخت ویدئوهای اینستاگرامی در پارک کرد.

بعد از مدتی که ویدئو های او در اینستاگرام وایرال شد و بازدید خوبی داشت برای اکیپی که در آن حضور داشت مشکلی به وجود آمد و امیر از آن ها جدا شد و به صورت تکی استوری و پست منتشر می کرد. گاهی البته در کنار بچه های دیگر اکیپ های اینستاگرامی دیده شد؛ اما نه به صورت خیلی جدی، اواخر سال ۱۳۹۹ بود که امیر تصمیم به مهاجرت گرفت و برای زندگی به ترکیه رفت.

دلیل مهاجرت او کامل مشخص نیست اما نکته مهم این است که او از شرایط فعلی خود راضی می باشد. بعد از مهاجرت مدتی را با دوستانش سپری کرد و چند ماهی بعد با نیکا فلاحی که خود از بلاگرهای معروف اینستاگرام است هم کاری کرد.

وی در ابتدا شروع فعالیت خود تنها پنجاه هزار نفر دنبال کننده داشت اما بعد از معروفیت روز به روز به تعداد فالوورهای او اضافه شد و اکنون حدود یک میلیون و نهصد هزار نفر دنبال کننده دارد. عده ای بر این باور هستند که این فالوورها واقعی نیست و اکثره طرفداران، فن پیج ها و دنبال کننده ها فیک هستند که به جهت افزایش معروفیت و دیده شدن این افراد ساخته شده اند اما هیچ کدام از این بلاگرها این موضوع را نمی پذیرد.

اینستاگرام برای این افراد دیگر تنها یک فضا برای سرگرمی نیست بلکه محیطی برای کار آن ها به حساب می آید و واقعا این موضوع دور از واقعیت نیست. تبلیغات مداوم و فعالیت های مختلف درآمد خوبی برای این افراد به همراه دارد. چندی پیش که حرف از فیلتر شدن اینستاگرام بود ترس زیادی بین بلاگرها برای از دست دادن موقعیت شغلی خود به وجود آمد اما پس از مدتی شایعات تمام شد و به حالت عادی زندگی خود برگشتند.

حاشیه های امیر روز

حاشیه های امیر روز

وجود حواشی برای بلاگرها و افراد معروف و سلبریتی های اینستاگرام موضوع بسیار عادی و طبیعی است که اکثرا با آن مواجه هستند و طبیعتا امیرروز هم از این قاعده مستثنی نیست و در طول دوران فعالیتش با حواشی رو به رو شده است. اولین حاشیه ای که برای امیر روز به وجود آمد مربوط می شود به اوایل شروع فعالیت او در اینستاگرام که آن زمام امیر با تعدادی از دوستانش گروه و اکیپی داشتند که ویدئو کلیپ هایی تهیه می کردند. بعد از مدتی امیر از آن گروه جدا شد و شایعاتی مبنی بر اینکه چون امیر بیشتر از بقیه رو به پیشرفت بوده و فالوورهای زیادی جذب کرده مورد انتقاد دوستان خود قرار گرفته و همین امر باعث جدایی او از گروه شد، امیر هیچ وقت در مورد این قضیه صحبت نکرد و هنوز هم کسی نمی داند دلیل اصلی این جدایی چه بود.

دومین حاشیه ای که امیر با آن مواجه شد بر می گردد به زمانی که به ترکیه مهاجرت کرد. مدتی بعد از رفتن امیر به ترکیه او با نیکا که خود بلاگر معروف اینستاگرامی است هم کاری کرد و با یک دیگر تولید محتوا می کردند. در آن زمان نیکا با محمد که خود نیز بلاگر معروفی است دوستی صمیمی داشت و بعد از هم کاری با امیر دوستی خود را با محمد تمام کرد. در این زمان بود که حاشیه هایی برای آن ها به وجود آمد مبنی بر اینکه تمام این داستان ها ساختگی است و فقط برای جذب فالوور این داستان را راه انداختند؛ اما این بار نه تنها امیر بلکه بقیه هم مدعی بودند که این داستان ها ساختگی نیست و واقعا دچار مشکل شدند.

امیر روز در ایران زندگی می کند؟

امیر روز در ایران زندگی می کند؟

امیر در تهران به دنیا آمده است و در همین شهر هم زندگی می کرد؛ اما مدتی می شود که به ترکیه مهاجرت کرد است. او از این مهاجرت بسیار راضی است و حتی در یکی از ویدئوهایی که به همراه نیکا ضبط کرده است، نیکا به او می گوید که دلش برای ایران تنگ شده است و دوست دارد ایران باشد. اما امیر در جواب می گوید از رفتن به ترکیه راضی است و حالا حالا ها دوست دارد در این کشور زندگی کند و اگر هم روزی قصد داشته باشد از ترکیه برود قطعا اروپا را انتخاب می کند. وجود دوستان زیادی که امیر دارد و تفریحاتش و هم چنین انگیزه در کارش بیشتر او را به ماندن در ترکیه مصمم می کند.

شغل این اینستاگرامر چیست؟

کار اصلی امیر تولید محتوا در اینستاگرام و چند فضای مجازی دیگر مانند تیک تاک می باشد. وی با جدید ترین موزیک ها و چالش ها برای مخاطبان خود تولید محتوا می کند و گاهی از زندگی روزانه خود استوری می گذارد و گاهی نیز پست های جایزه دار به اشتراک می گذارد. در واقع اینستاگرام محیط کاری امیر روز و دیگر بلاگرها به حساب می آید. حالا باز خوردی که این فعالیت ها برای امیر و دیگر بلاگرها دارد این است که به خواسته بعضی از کمپانی ها، برندها و هر محصول و خدماتی که نیاز به تبلیغات دارند توضیحاتی از آن خدمات و محصول را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهند؛ تبلیغ می کنند و در ازای آن تبلیغ مبلغ پولی را دریافت می کنند که این مبالغ ارقام بسیار قابل توجهی دارند.

در واقع هر چه باز خورد آن تبلیغ زیاد باشد یعنی افراد بیشتری آن پیجی که تبلیغ شده است را فالو کنند و یا محصول و خدمات را تهیه کنند به ارزش آن بلاگر اضافه می شود؛ تبلیغات بیشتری دریافت می کند و طبیعتا تعرفه تبلیغات آن ها بالا می رود. برخی از بلاگرها جدای از درآمد و فعالیت های اینستاگرامی خود حرفه دیگری را در واقعیت نیز دنبال می کنند و از این راه نیز به درآمد می رسند؛ اما امیر روز فعلا به دلیل کم بودن سن و مسائل دیگر تنها در فضای مجازی فعالیت و کسب درآمد می کند.

دوست دختر امیر روز کیست؟

دوست دختر امیر روز کیست؟

امیر روز زمانی که در ایران بود با سارا یکی از بلاگرهای فشن و مد رابطه داشت. در آن زمان نیکا ایران بود و سارا یکی از دوست های صمیمی او بود و بعد از آشنایی امیر و سارا با هم، نیکا به دلیل مشکلاتی که با امیر داشت از سارا خواست که با امیر تمام کند و وقتی دید سارا به حرفش گوش نمی دهد به او گفت بین من و امیر یکی را انتخاب کن و سارا امیر را انتخاب کرد.

حتی هنوز عکس هایی از امیر روز و سارا موجود است و بعد از این اتفاق دوستی نیکا و سارا تمام شد. اما این آخر داستان نبود و امیر قبل از مهاجرت به ترکیه با سارا رابطه خود را تمام کرد. بعد از مهاجرت به ترکیه و هم کاری با نیکا حواشی به وجود آمد که امیر و نیکا با هم وارد رابطه شدند. اما هر دو آن ها این حرف را رد می کردند و می گفتند ما تنها با هم دوست و هم کار هستیم. این شایعات آنقدر ادامه داشت تا بلاخره در این اواخر نیکا و امیر با انتشار یک پست عاشقانه رسما اعلام کردند که با هم رابطه عاشقانه ای دارند. اکنون نیز نیکا دوست دختر امیر است.

امیر روز اهل کجاست؟

امیر روز اهل کجاست؟

امیر روز در تهران به دنیا آمده است و پدرش تبریزی و مادرش تهرانی است. امیر سن ۱۲ تا ۱۴سالگی خود را در تبریز گذراند و آن جا به همراه خانواده اش زندگی می کرد اما دوباره به تهران برگشتند. اکنون در ترکیه زندگی می کند و بسیار از محل زندگی خود راضی می باشد. او گفته است که فکر می کند در آینده برای زندگی به اروپا برود. معمولا تمام دوست ها و بلاگرهایی که هم زمان با امیر روز معروف شدند ساکن تهران هستند و بعضی از آن ها به ترکیه مهاجرت کردند ولی اکثر آن ها در تهران زندگی می کنند.

کلیپ های امیر روز را در کجا ببینیم؟

امیر روز از بلاگرهای معروف اینستاگرامی است که روزانه انواع کلیپ ها و عکس هایی را از خود در این فضا منتشر می کند پس طبیعتا اولین گزینه برای مشاهده کلیپ های او اینستاگرام می باشد. شما می توانید با مراجعه به صفحه شخصی او و فن پیج هایش به کلیپ ها دسترسی داشته باشید. هم چنین می توانید با سرچ داخل گوگل اطلاعات و تعدادی از ویدئوهای او را مشاهده کنید. از دیگر راه های دسترسی به این کلیپ ها یوتیوب می باشد.

این روزها یوتیوب در بین بلاگرها بسیار کاربرد دارد چرا که تعداد ویو و کامنت های هر کلیپ خود درآمد زیادی برای آن ها دارد و از این رو وقت بیشتری برای این فضای مجازی اختصاص داده می شود. امیر نیز این روزها کلیپ هایی متفاوت از پرسش و پاسخ طرفداران، کلیپ هایی از زندگی روزانه، خرید، بازی و سفر در صفحه یوتیوب خود منتشر می کند. این کلیپ ها مانند اینستاگرام مدت زمان کمی ندارد و گاهی حتی ویدئوهای یک ساعتی در بین آن ها است. از دیگر گزینه ها تیک تاک می باشد که می توان با مراجعه به آن ویدئوهای چالش امیر را مشاهده کنید. تیک تاک نیز از اپلیکیشن های بسیار مطرح و کاربردی در بین بلاگرها می باشد.

دعوای ارسلان و امیر روز بر سر چه بود؟

امیر روز بعد از جدایی از اولین اکیپ خود وارد گروه جدیدی شد که ارسلان کاشی و نیکا نیز در آن گروه بودند. این افراد در کنار دوستی خود هم کاری داخل اینستاگرام داشتند طبیعی است که گاهی با یک دیگر بر سر مسائل به مشکل بخورند. دعوای امیر روز و ارسلان هم مربوط می شود به زمانی که امیر به ترکیه مهاجرت کرد و رابطه خود را با نیکا اعلام کرد. نیکا دوست دختر امیر قبل از مهاجرت به ترکیه با فردی به نام متین دوست بود که متین از دوست های صمیمی ارسلان محسوب می شد. اما بعد از مهاجرت نیکا رابطه اش با نیکا بهم خورد و هنوز هم ناراحتی خود برای جدایی از نیکا را در ویدئوهای خود نشان می دهد.

هنگامی که نیکا با امیر روز وارد رابطه شد ارسلان به خاطر دوستش متین با امیر به مشکل خورد. این دعوا و اختلافات ادامه داشت تا زمانی که ارسلان برای مسافرت به ترکیه رفت و آن جا اختلافاتش با نیکا و امیر حل شد. از این مشکلات در بین بلاگرها زیاد وجود دارد، دعوا بر سر روابط، حسودی نسبت به طرفداران و پیشرفت، گاهی گفته می شود این دعواها ساختگی و برای جذب فالوور است به هر حال امیر روز نیز گاهی با این مشکلات مواجه می شود.

درآمد این تیک تاکر چقدر است؟

درآمد این تیک تاکر چقدر است؟

همان طور که در خیلی از مشاغل میزان درآمد افراد با یک دیگر متفاوت است در اینستاگرام و فضای مجازی این درآمد برای بلاگرها متفاوت می باشد. به عنوان مثال درآمد کسی که تازه بلاگر شده است و تعداد دنبال کننده و فن پیج های کم تری دارد نسبت به امیر که این روزها خیلی مطرح و معروف است کم تر می باشد. امیر روزانه بین ۵ تا ۸ استوری تبلیغاتی می گذارد. هنوز تعرفه خاصی برای این استوری ها مشخص نشده است اما حداقل دریافتی برای هر استوری مبلغ ۵ میلیون تومان محاسبه شده است که باز این خود بستگی به محصول و یا خدماتی که تبلیغ می کند دارد. گاهی یک محصول یا پیج را چندین روز تبلیغ می کند و طبیعتا هزینه بیشتری دریافت می کند. از دیگر راه های درآمد امیر یوتیوب می باشد و الگوریتم یوتیوب به این صورت است که وقتی شخصی ویدئویی را در آن پست می کند به ازای تعداد بازدید و لایک های آن پست مبلغی را به آن فرد پرداخت می کند. افرادی مانند امیر روز که بسیار معروف هستند از یوتیوب درآمد خیلی خوبی دریافت می کنند و این مبالغ دریافتی به دلار محاسبه می شود.

چگونه رفتن امیر روز به ترکیه از زبان خودش

امیر می گوید یکی از بزرگ ترین چالش های زندگی من مهاجرت به ترکیه بود. قبل از این که قضیه جدی باشد و فقط حرف رفتن بود خیلی مشتاقانه رفتار می کردم اما هنگامی که تصمیمم قطعی شد و تمام کارهایم را انجام دادم استرس داشتم. فکر رفتن به ترکیه خیلی اتفاقی نبود چرا که من برای پیشرفت تو کار و حرفه ای که دارم باید این ریسک را می کردم.

مهاجرت شاید در سن های بالاتر مشکلات کم تری داشته باشد؛ اما برای کسی به سن من قطعا و بدون شک مشکلات و سختی های جدی دارد. زمانی که وارد ترکیه شدم تازه فهمیدم چه کاری انجام دادم چند باری نا امید شدم اما بلاخره خودم رو جم و جور کردم، امید رو به خودم برگردوندم و بیشتر از قبل فعالیت کردم. مدت زیادی از مهاجرتم نمی گذرد نمی گویم تمام مشکلاتم حل شده است؛ اما خیلی اوضاع بهتر است و حالا از جایگاه و زندگیم و مکانی که در آن هستم راضی می باشم.

امیر به چه چیز هایی علاقه دارد و اهدافش چیست؟

امیر به چه چیزهایی علاقه دارد و اهدافش چیست؟

امیر روز می گوید من هیچ وقت به درس و مدرسه علاقه زیادی نداشتم اما منظم بودم و شاید حتی بدون علاقه سعی می کردم درسم را بخوانم. بعد از فارق التحصیلی از دبیرستان برای دانشگاه هیچ اقدامی نکردم و هنوز هم فکری در این خصوص در ذهن ندارم. علاقه من بیشتر بازیگری است آن هم فیلم های کمدی! فعالیت در اینستاگرام و ساختن کلیپ های مختلف تا حدودی این نیاز من را بر طرف می کند؛ اما من برنامه های زیادی برای رسیدن به هدفم دارم.

از دیگر علایق او بازی های کامپیوتری می باشد به طوری که می گوید من گاهی ساعت ها غرق بازی هستم و حتی نمی فهمم زمان چطور می گذرد. او عاشق وال است و اکثرا این استیکر را در ویدئوهای خود تگ می کند. امیر به زبان انگلیسی خیلی علاقه دارد و کاملا به آن مسلط است. او می گوید من زبان انگلیسی را کاملا بلد بودم اما وقتی به ترکیه آمدم و از فرودگاه خارج شدم تازه فهمیدم که ترکیه هم افراد کمی هستند که زبان انگلیسی بلدند. این شد که بلافاصله رفتم دنبال آموزش زبان ترکی و الان زبان ترکی را تا حدی مسلط هستم.

احساس این سلبریتی نسبت به معروفیت در اینستاگرام

امیر روز می گوید زمانی که تازه فعالیت خودم رو در اینستاگرام شروع کردم تنها برای سرگرمی بود و این کار به من حس خوبی می داد. مدتی بعد که ویدئوها و عکس هام وایرال شد و بازدید و لایک های خوبی داشتم انگیزم بیشتر شد و با انرژی بیشتری به کار خودم ادامه دادم. خانوادم وقتی علاقه من رو به این موضوع دیدند بیشتر کمکم کردند و من واقعا ازشون ممنونم. من برای جایی که الان هستم و شرایطی که دارم تو سن کم تلاش زیادی کردم. خدا همیشه کنار من هست اما من صد خودم رو واسه حرفه ای که داخلش هستم گذاشتم.

رفتن به ترکیه برای من واقعا سخت بود و گاهی فکر می کردم شاید بعد از مهاجرت نتونم به این خوبی تلاش و رشد کنم اما خدا رو شکر این جا شرایط برای من بهتر بود. روابطم با آدم ها بیشتر شد و حس می کنم روحی بزرگ تر و پخته تر شدم. وجود نیکا و خیلی از دوستانم این جا به من کمک کرد. خانوادم و مادرم زیاد به ترکیه سفر می کنند این جا احساس تنهایی نمی کنم و شاید همین قضیه باعث شده من بیشتر از قبل احساس حمایت کنم و تلاش بیشتری داشته باشم. من نه تنها در فضای مجازی بلکه در زمینه های دیگر هم ایده های زیادی دارم که امیدوارم بتونم عملیشون کنم.

امیر روز چند سالشه

امیر روز چند سالشه

در حال حاضر برخی از کاربران اینستاگرام با توجه به فعالیت گسترده ای که در این شبکه اجتماعی انجام می دهند و مخاطبان بسیار زیادی که دارند به عنوان اینفلوئنسر و یا بلاگر شناخته می‌ شوند. حال یکی از تیک تاکرهای ایرانی معروف امیر روز نام دارد که این این روز ها سر و صدای زیادی را در این شبکه اجتماعی به پا کرده است. حال خیلی از کاربران اینستاگرام تمایل دارند تا بدانند که امیر روز متولد چه سالی است؟ امیر روز با نام اصلی امیرحسین فتحی پور متولد 21 آذر 1380 در تهران است. در رابطه با امیر بهتر است که بدانید او مدتی است به عنوان یوتیوبر و تیک تاکر هم به فعالیت می پردازد و در حال حاضر مخاطبان زیادی در فضای مجازی دارد.

خانواده امیر روز چه کسانی هستند؟

خانواده امیر روز چه کسانی هستند؟

با توجه به این که در حال حاضر امیر روز به یکی از چهره های معروف دنیای مجازی تبدیل شده است که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد، به همین دلیل خیلی از طرفداران او تمایل دارند تا در مورد خانواده این تیک تاکر معروف اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید امیر از زمانی که فعالیت خود را در فضای مجازی شروع کرده است تمام تمرکز خود را بر روی پیشرفت بیشتر قرار داده است و تا به اکنون در مورد خانواده اش صحبتی نکرده است و از این رو اطلاعات دقیق و کاملی در مورد خانواده او در دسترس نمی باشد. به نظر می‌ رسد که خانواده این تیک تاکر معروف تمایلی به شهرت ندارند و می خواهند تا در آرامش به زندگی خود بپردازد و این موضوع باعث شده است تا امیر در مورد خانواده اش صحبتی نکند. تنها اطلاعاتی که در رابطه با خانواده او منتشر شده این است که خانواده امیر ساکن یکی از محله های تهران می باشند و به همراه پسرشان به ترکیه مهاجرت نکرده اند.

یوتیوب امیر روز

یوتیوب امیر روز

امیر روز در ابتدا فعالیت خود را در اینستاگرام شروع کرد و با ساخت کلیپ های مختلف توانست توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند و در مدت زمان کوتاهی دنبال کنندگان زیادی را در این شبکه اجتماعی به دست آورد. حال بهتر است بدانید پس از این که او به ترکیه مهاجرت کرد و ساکن استانبول شد و باتوجه به این که طرفداران بسیار زیادی داشت، فعالیت خود را در یوتیوب یکی دیگر از شبکه‌ های اجتماعی شروع کرد. او یک چنل در یوتیوب برای خود راه اندازی کرد و در حال حاضر امیر روز در این شبکه اجتماعی هم مخاطبان بسیار زیادی دارد و این روز ها او یوتیوب را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است و هر چند وقت یکبار ویدیوهایی را در چنل یوتیوبش منتشر می‌ کند و از طریق بازدید ویدیوهایش در یوتیوب توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و به دلار درآمد زایی می کند.

آِیا این اینستاگرامر قصد بچه دار شدن دارد؟

به طور معمول زمانی که شخصی در فضای مجازی به شهرت می‌ رسد خواسته و یا ناخواسته در حاشیه هایی قرار می‌ گیرد که این موضوع شامل امیر هم می باشد. حال بهتر است بدانید از زمانی که او در اینستاگرام فعالیت خود را شروع کرده است و به شهرت رسیده است، گاهی اوقات در حاشیه هایی قرار می‌ گیرد و یا این که حاشیه‌ هایی را برای خود به وجود می‌ آورد.

حال مدتی قبل اخباری در رابطه با این که این اینستاگرامر قصد بچه دار شدن را دارد در فضای مجازی منتشر شد که این خبر، حاشیه های بسیار زیادی را به وجود آورد و خیلی از کاربران کنجکاو شدند تا در این باره اطلاعات بیشتری را به دست آورند. البته ناگفته نماند که پس از مدتی که از انتشار این خبر گذشت امیر در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرد که عاشق بچه هاست، اما در حال حاضر هیچ گونه قصدی برای بچه دار شدن ندارد و کار های مهم تری برای انجام دادن دارد.

داستان خیانت به نیکا فلاحی

داستان خیانت به نیکا فلاحی

بهتر است بدانید پس از این که امیر به ترکیه مهاجرت کرد، نیکا فلاحی که یکی از چهره های معروف اینستاگرام به شمار می‌ رود نیز به همراه یکی از بلاگرهای دیگر به ترکیه مهاجرت کرد و ساکن شهر استانبول شد. پس از مدتی که از مهاجرت نیکا گذشت، رابطه امیر و نیکا شکل گرفت و این رابطه تا جایی ادامه پیدا کرد که نیکا از طریق صفحه اینستاگرام خود بیان کرد با امیر روز دوست شده است و در حال حاضر آن ها هم خانه هستند.

حال این موضوع را هم باید افزود که در پیرامون دوستی امیر و نیکا فراز و نشیب های بسیار زیادی مشاهده می شود و حتی آن ها مدت زمان نسبتا طولانی از یکدیگر جدا شدند. البته دوباره این رابطه و دوستی شکل گرفت. بهتر است بدانید که امیر و نیکا در حال حاضر با همکاری یکدیگر به ساخت انواع کلیپ ها با موضوعات مختلف می‌ پردازند که مدتی قبل کلیپی در رابطه با خیانت امیر روز به نیکا منتشر شد که این کلیپ تنها جنبه فان داشته و جدی نبوده است.

خواهر امیر روز

خواهر امیر روز

بهتر است بدانید امیر روز یک خواهر کوچکتر از خود دارد که تا به اکنون دابسمش هایی را با او ساخته و در فضای مجازی منتشر کرده است. هم چنین ناگفته نماند که مدتی قبل خواهر امیر برای دیدن برادرش به استانبول سفر کرد و نیکا نیز در کنار او دابسمشی را در فضای مجازی خود منتشر کرده است.

آهنگ امیر روز

با توجه به این که در حال حاضر برخی از اینفلوئنسرها فعالیت خود را در عرصه خوانندگی هم شروع کرده اند، به همین دلیل برای برخی از مخاطبان امیر سوالی که به وجود می آید. این است که آیا امیر روز هم در عرصه خوانندگی فعالیت می‌ کند و یا این که تا به اکنون آهنگی را منتشر کرده است؟ در این باره بهتر است بدانید که این اینفلوئنسر ایرانی تا به اکنون در عرصه خوانندگی به فعالیت نپرداخته و هیچگونه آهنگی را منتشر نکرده است و به نظر نمی رسد که او قصد خوانندگی داشته باشد.

آیا امیر روز سایت شرط بندی دارد؟

آیا امیر روز سایت شرط بندی دارد؟

امیر روز یکی از چهره های سرشناس و مشهور شبکه های اجتماعی است. وی طرف داران بسیاری دارد‌ که به کارهای او علاقه مند هستند و او را دنبال می کنند. وی با ورود به شبکه های اجتماعی و شروع فعالیتش نام روز را برای خود انتخاب کرد و منظورش از انتخاب این نام به روز بودن است.

امیر کارهای زیادی در اینستا و یوتیوب ارائه کرده است. بیشتر کسانی که در شبکه هایی مانند اینستاگرام و یوتیوب فعالیت بالایی دارند، سایت شرط بندی دارند اما تا جایی که ما اطلاع داریم امیر در سایت های شرط بندی آنلاین شرکت می کند اما خود او دارای سایت شرط بندی نیست.

آیا پدر این یوتیوبر شغل مهمی در دستگاه های دولتی دارد؟

امیر روز در یکی از محله های تهران متولد شده است. خانواده وی یک خانواده ساده زیست و سنتی هستند که زندگی آرامی دارند. پدر امیر یک مغازه کوچک دارد که به وسیله آن امرار معاش می کند. وی هیچ عنوان یا منسب خاصی در دستگاه های دولتی ندارد.

زمانی که امیر تصمیم گرفت برای پیشرفت در اینستا و دیگر شبکه های اجتماعی به ترکیه سفر کند خانواده با او مخالفت کردند. زیرا او فرزند اول بود و پدر و مادرش نمی توانستند دوری او را تحمل کنند. اما وی به تنهایی به ترکیه سفر کرد و در حال حاضر نیز ساکن ترکیه است.

در مورد خانواده امیر روز اطلاعات بیشتری در دست نیست. بهتر است بدانید که او در رابطه با زندگی شخصی و خانوادگی خود زیاد صحبت نکرده است.

آیا مادر امیر فوت کرده است؟

همان طور که در قسمت قبل گفتیم خانواده امیر روز، یک خانواده بسیار ساده هستند که سعی می کنند اطلاعات خود را در فضای مجازی منتشر نکنند و به همین دلیل است که اطلاعات کافی در مورد این خانواده در دسترس نمی باشد. به همین دلیل در مورد فوت و یا زنده بودن مادر او اطلاعاتی در دست نمی باشد.

دانلود آهنگ های امیر روز

دانلود آهنگ های امیر روز

در برخی از کلیپ های امیر روز دیده می شود که وی آهنگ هایی را لب خوانی می کند. این دلیل خوبی بر این امر نیست که بگوییم وی خواننده است. او موزیک ویدئو های زیادی با آهنگ های خوانندگان دیگر تولید کرده است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.

وی به بازیگری علاقه زیادی دارد و لب خوانی های او بر روی آهنگ ها صرفا به خاطر جذب فالوور و تولید محتوا بوده است.

دوربین مخفی amir rooz

امیر با کلیپ های طنز و دابسمش های مختلف در شبکه های اجتماعی به شهرت رسید و در طی مدت زمان کوتاهی فالوور های زیادی به دست آورد. وی دوربین مخفی های بسیاری نیز در کارهای خود دارد که بیشتر آن ها را با کمک نیکا فلاحی ضبط و منتشر کرده است.

بیشتر دوربین مخفی های ضبط شده توسط امیر در مورد مسائل روز جوانان است. در بعضی از این ویدئوها این زوج سعی کرده اند تا جوانان را با بعضی از معضلات اجتماعی مانند اعتیاد بیشتر آشنا کنند. برای دیدن دوربین مخفی امیر روز می توانید به آپارات سری بزنید.

خواستگاری امیر از نیکا واقعیت دارد؟

نیکا نیز یکی از شاخ های اینستاگرامی است. خبر خواستگاری امیر روز از نیکا واقعیت دارد. البته کاربران زیادی این کار را یک شگرد برای جذب فالوور بیشتر می دانند اما این موضوع حقیقت ندارد. امیر روز از نیکا خواستگاری کرد و او نیز از این موضوع استقبال کرد. این زوج کلیپ های عاشقانه و احساسی زیادی با هم تولید کرده اند.

همان طور که از شواهد پیدا است امیر و نیکا از خیلی وقت پیش به هم علاقه داشتند. در یکی از کلیپ ها نیکا گفته که من از امیر خواستگاری کردم. البته به نظر می آید که این حرف نیکا به خاطر بامزه کردن این موضوع بوده و سعی کرده به آن جنبه طنز بدهد. نیکا و امیر سال های بسیاری با هم دوست بودند و این دوستی منجر به ازدواج آن ها شد.

در برخی از سایت ها ازدواج این دو شاخ اینستا را دروغ سیزده بدر دانسته بودند. ناگفته نماند امیر در صفحه یوتیوب خود در مورد اتفاقات زندگیش پست ها و استوری هایی منتشر کرده است که ازدواج با نیکا یکی از آن ها است.

پست یوتیوب امیر روز نیکا ازم جدا شد

پست یوتیوب امیر روز و نیکا ازم جدا شد

بعد از مدت زمان کوتاهی که از ازدواج نیکا و امیر گذشت خبر جدایی آن ها در تمام شبکه های اجتماعی غوغا به پا کرد. امیر روز در یک پست در صفحه خود اعلام کرد که نیکا از من جدا شد. این خبر باعث حرف و حدیث ها و جنجال های زیادی در بین فالوورهای آنان شد. کاربران زیادی به امیر اتهام زدند که به نیکا خیانت کرده و این امر باعث جدایی آن ها شده است.

بعد از گذشت تقریبا سه ماه از جدایی آنان دوباره یک کلیپ مشترک از امیر و نیکا در اینستا منتشر شد که حاکی از آشتی این دو نفر بود. امیر در این لایو زنده به همراه نیکا حرف هایی زد که باعث شد دوباره به تعداد دنبال کنندگان آن ها اضافه شود. ما طی این مدت که از هم دور بودیم متوجه شدیم دوستان خوبی برای هم بودیم و هنوز هم هستیم.

نیکا برای من خیلی قابل اعتماد است. ما با هم گروه خوبی هستیم و می توانیم کارهای جذابی را تولید و پخش کنیم. نیکا نیز گفت بسیاری ما را متهم کردند که فقط برای حاشیه سازی این خبر را منتشر کردید اما واقعا این طور نبود. البته ما از حال هم خبر داشتیم و برای هم پیام می فرستادیم.

به هر حال ما تصمیم گرفتیم کدورت گذشته را کنار بگذاریم و دوباره با هم کار کنیم. چون هم ما از کار کردن در کنار هم لذت می بریم و هم شما کلیپ های ما را دوست دارید و فالو می کنید. امیر بعد از صحبت های نیکا گفت در طی این مدت که ما از هم جدا شده بودیم همه رفتارشان با ما عوض شده بود حتی اطرافیان ما نیز طور دیگری به ما نگاه می کردند.

من واقعا سنگینی نگاه آن ها را حس می کردم. این برای من خیلی عذاب آور است که دیگران ما را بی رحمانه قضاوت کنند. من و نیکا مانند دو دوست خوب و صمیمی مانند قبل به کار خود ادامه می دهیم و ویدئوها و کلیپ های زیبایی خواهیم ساخت. ما سعی داریم از گذشته موفق تر عمل کنیم.

امیدواریم تمام کسانی که قبلا ما را دنبال می کردند دوباره به ما افتخار دهند و جزو دنبال کنندگان ما باشند. این باعث سربلندی ما است که مانند گذشته همراهی شما عزیزان را داشته باشیم. من و نیکا دوست داریم همیشه در کنار هم و به دور از هر گونه حاشیه و اختلاف باشیم.

همین که بتوانیم محتوای خوب و جذاب برای شما عزیزان تولید کنیم و حمایت شما را داشته باشیم برای ما کافی است. لطفا مانند گذشته پشتوانه ما باشید تا از حمایت های شما دلگرم شویم و قوی تر به کار خود ادامه دهیم. این قسمتی از لایو مشترک آن ها بود.

بیماری امیر روز چیست؟

گفته شده که امیر روز یک بیماری لاعلاج دارد که آن را از نیکا پنهان کرده بود. البته این یک دوربین مخفی بود که توسط نیکا و امیر طراحی شد تا دوستان خود را سر کار بگذارند و به گفته نیکا میزان علاقه رفقای خود را نسبت به امیر بسنجند. در این دوربین مخفی آن ها یک مهمانی دوستانه ترتیب دادند.

نیکا یک برگه آزمایش را به دوستان خود نشان می دهد و می گوید امیر یک بیماری دارد و آن را از من پنهان کرده است. من این برگه را پیدا کردم و متوجه شدم او یک بیماری دارد و من نمی دانم چگونه این موضوع را با او مطرح کنم. او می گوید امیر خیلی مهربان شده و بعضی وقت ها می بینم که پنهانی قرص هایی مصرف می کند.

هر چه از او سوال می کنم جواب درستی به من نمی دهد و موضوع را عوض می کند. نیکا از دوستان خود خواهش می کند که با امیر صحبت کنند و از حال او جویا شوند شاید او حقیقت را به آن ها بگوید. ارسلان به یکی از دوستان خانوادگی خود که دکتر است زنگ می زند و برگه آزمایش را برای او در تلگرام ارسال می کند.

دکتر در جواب به او می گوید که امیر بیماری پسوریازیس دارد که می تواند بدخیم باشد و باعث نقص سیستم ایمنی بدن شود و کم کم بدن را مانند خوره بخورد. این موضوع باعث می شود دوستان آن ها نگران شوند و با امیر صحبت کنند و با او همدردی کنند.

امیر در این ویدئو بسیار ناامید است و از دوستان خود می خواهد که اگر کوتاهی و اشتباهی در حق آن ها کرده است او را ببخشند. اگر تمایل دارید این دوربین مخفی را ببینید می توانید به یوتیوب مراجعه کنید و آن را مشاهده کنید. در این کلیپ امیر و نیکا به صورت ماهرانه ای بازی کردند به طوری که هیچ کدام از دوستان آن ها متوجه ساختگی بودن این ماجرا نشدند.

در این مطلب در مورد امیر روز صحبت کردیم و سعی کردیم در مورد خانواده او اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. از این که ما را در این مقاله همراهی کردید از شما سپاس گزاریم.

سوالات متداول

 1. امیر روز چند سال دارد؟

  امیر روز متولد بهمن ماه سال ۱۳۸۰ می باشد وی اکنون تنها بیست سال دارد اما بسیار موفق است.

 2. دوست دختر امیر روز کیست؟

  امیر زمانی که در ایران بود با فردی به نام سارا رابطه عاطفی داشت؛ اما بعد از مدتی این رابطه تمام شد و امیر مدتی تنها بود، بعد از مهاجرت به ترکیه و نزدیکی بیشتر با نیکا با هم وارد رابطه شد.

 3. امیر روز چند تا خواهر و برادر دارد؟

  امیر روز تنها فرزند خانواده است و هیچ خواهر و برادری ندارد، خود او می گوید از دلایلی که من دوست های زیادی دارم همین موضوع می باشد.

 4. امیر روز در ترکیه با چه کسی زندگی می کند؟

  امیر روز ماه های اول مهاجرت به ترکیه تنها زندگی می کرد چون او بدون خانواده به ترکیه رفت اما بعد از دوستی و رابطه با نیکا این دو تصمیم گرفتند که با هم زندگی کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا