ارسلان کاشی کیست؟ پیج اصلی ارسلان کاشی در لایکی

کلیپ های عاشقانه ای که ارسلان کاشی در اینستاگرام به اشتراک می گذارد طرفداران زیادی در میان جوانان و بازدید کنندگان این شبکه دارد. وی از سلبریتی های اینستاگرام می باشد.

در حال حاضر با گسترش پلتفرم های شبکه های اجتماعی و فضای مجازی  افراد معروفی تحت عنوان شاخ های مجازی و سلبریتی ها مطرح شده اند و هر کدام از آن ها در میان مردم به خصوص قشر جوان و نوجوان طرفداران زیادی دارند. این افراد که به عنوان شاخ های مجازی شهرت دارند، در زمینه های مختلفی مطالبی را در قالب عکس و کلیپ منتشر می کنند. موضوعاتی از جمله هنری، ورزشی، آشپزی، طنز و سرگرمی و بسیاری دیگر از موضوعات می باشد. از جمله بلاگرهای فعال در زمینه ساخت کلیپ های عاشقانه و سرگرمی شخصی به نام ارسلان کاشی می باشد.

البته او گاهی اوقات در کنار کلیپ های عاشقانه، کلیپ های طنز هم می سازد که این نوع ویدیوهای او نیز جذاب و دیدنی هستند. در ادامه مطلب در رابطه با بیوگرافی و معرفی زن ارسلان کاشی و حواشی مرتبط با او اطلاعات مختصری را برای شما عزیزان ارائه خواهیم کرد. با ما در سایت ایران انفجار همراه باشید.

محتوا پنهان
ارسلان کاشی کیست؟

ارسلان کاشی کیست؟

ارسلان کاشی بلاگر و اینفلوئنسر فعال در شبکه های مجازی و از تیک تاکرهای ایرانی قدیمی، است که در زمینه ساخت کلیپ های عاشقانه و طنز فعالیت دارد. این بلاگر در ۵ آذر ماه سال ۱۳۷۹ در شهر تهران متولد شده است. او عضو یک خانواده چهار نفره می باشد و یک خواهر کوچکتر از خود نیز دارد. در رابطه با علائق این بلاگر باید گفت که او طرفداران پروپاقرص تیم استقلال می باشد و هر گاه قرار باشد بازی دربی برگزار شود کری های زیادی برای تیم رقیب که همان پرسپولیس باشد در پیجش به اشتراک می‌ گذارد.

در میان خواننده ها نیز خواننده مورد علاقه او امیر تتلو، رپر معروف ایرانی می باشد و به این سبک از موسیقی علاقه زیادی دارد. در رابطه با فعالیت این بلاگر در شبکه های اجتماعی باید گفت که او با همکاری تعدادی از دوستانش که همه نیز مانند او دهه هفتادی و دهه هشتادی هستند کلیپ های متنوعی را با موضوعات عاشقانه و گاهی اوقات طنز می سازد و آن را در این شبکه ها به اشتراک می گذارد. با توجه به اینکه این موضوعات یکی از جالب ترین موضوعات برای کاربران شبکه های مجازی است بازدیدکنندگان زیادی از کلیپ های ارسلان کاشی دیدن می کنند. او در حال حاضر به عنوان یکی از برترین تیک تاکر ها در ایران شهرت دارد.

ارسلان کاشی چگونه به شهرت رسید؟

ارسلان کاشی چگونه به شهرت رسید؟

آنچه که سبب شهرت و معروفیت ارسلان کاشی در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام و تیک تاک شد، کلیپ ها و چالش های زیبا و جذابی است که او به همراه دیگر اعضای تیمش ساخته و در این شبکه ها به اشتراک گذاشته است. اکیپی که ارسلان کاشی را در ساخت کلیپ ها و چالش همراهی می کنند کسانی از جمله عسل ایزدیان، متین امینی، محمد روشنفکر، رضا برزگر، نیکا فلاحی هستند که هر کدام از این افراد نیز خودشان به عنوان بلاگرهای معروف در اینستاگرام شهرت دارند.

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ هایی که ارسلان کاشی با همکاری دیگر دوستانش می سازند کلیپ های جذاب و دیدنی هستند که همواره بازدیدهای زیادی از آن ها در تمامی شبکه های مجازی صورت می گیرد. به همین خاطر این کلیپ ها به دفعات زیاد منتشر شده و می توان این کلیپ ها را در اکثر شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام تیک تاک یوتیوب و آپارات مشاهده کنید. اما راحت ترین و اصلی ترین منبع این کلیپ ها پیج اینستاگرام این بلاگر و دیگر پیج های مرتبط با او می باشد.

عکس های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به اینکه ارسلان کاشی و دیگر اعضاء اکیپ او همگی از متولدین دهه هفتاد و هشتاد می باشند معمولا برای ساخت کلیپ و یا ایجاد چالش موضوعاتی را انتخاب می کنند که محبوب جوانان در این سن و سال می باشد. همین ویژگی موجب شده که در میان جوانان و همچنین نوجوانان شهرت زیادی داشته باشد و طرفداران بسیاری در پلتفرم های مختلف شبکه مجازی برای خود جذب کند. به همین خاطر است که در بسیاری از وب سایت ها عکس های متنوعی از این بلاگر منتشر شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است.

پیج اینستاگرام ارسلان کاشی چیست؟

پیج اینستاگرام ارسلان کاشی چیست؟

 اینستاگرام شبکه‌ ای با تعداد کاربران بسیار زیاد می باشد و یکی از بهترین ابزار برای به شهرت رسیدن افراد محسوب می‌شود. به همین خاطر همه افرادی که به عنوان بلاگر فعالیت دارند بدون استثناء در این شبکه یک یا چندین صفحه شخصی ایجاد کرده اند. به همین دلیل علاوه بر پلتفرم پر طرفدار تیک تاک، اینستاگرام ارسلان کاشی نیز به عنوان یکی از پرطرفدارترین شبکه ها برای انتشار کلیپ ها و عکس های او محسوب می شود. جالب است بدانید بیشتر کلیپ هایی که ارسلان کاشی و دیگر دوستان او ازجمله نیکی فلاح، دیانا رحیمی، عباس اقدام، محمد روشنگر و دیگر اعضای گروه ضبط کرده اند، اکثراً در پارک های شهر تهران تصویر برداری شده است.

بیشتر این کلیپ ها در اینستاگرام اشتراک گذاشته شده و مورد توجه و استقبال بازدید کنندگان این شبکه قرار گرفته است، طوری که بیش از یک و نیم میلیون دنبال کننده پیج اینستاگرام این بلاگر هستند. البته ناگفته نماند دیگر دوستان ارسلان کاشی همانند او به طور مجزا به عنوان بلاگر در اینستاگرام فعالیت دارند و هرکدام از آن ها از تعداد زیادی فالوور و دنبال کننده در این شبکه برخوردار هستند. آیدی پیج این اینفلوئنسر در اینستاگرام arslwn.hs می باشد. در این پیج پست های متنوع از جمله کلیپ ها، دابسمش ها و استوری های متنوع و همچنین عکس های زیادی از جمله عکس خانواده ارسلان کاشی و یا عکس ارسلان کاشی و خواهرش را می‌توانید مشاهده کنید.

درآمد ارسلان کاشی چقدر است؟

از آنجایی که در حال حاضر این بلاگر در حال تحصیل می باشد به شغل خاصی مشغول نیست و بیشترین درآمدی که او به دست می آورد از طریق بلاگری و فعالیت در پلتفرم های مختلف فضای مجازی می باشد. با این حال درآمد او از این طریق کم نیست، چرا که به خاطر طرفداران زیادی که در این شبکه ها دارد معمولاً درخواست ها برای تبلیغ محصولات و برندها از این بلاگر بسیار است و او با انجام این تبلیغات درآمدهای بالا و قابل توجه به دست می آورد.

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

در رابطه با بلاگرها و اینفلوئنسرهایی که در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند حاشیه ها و شایعات زیادی مطرح می شود. گاهی اوقات این حاشیه موجب دردسر و جنجال برای آن ها می شود.

اما به طور کلی این حواشی چه مثبت باشد و چه منفی بازخورد خوبی برای این بلاگرها خواهد داشت. چرا که موجب تکرار نام آن ها در این شبکه ها می شود و آن ها به هدف خود یعنی معروفیت می رسند. به همین خاطر است که گاهی اوقات خود این بلاگرها به طور عمد چنین حواشی را در فضای مجازی به وجود می آورند. در رابطه با ارسلان کاشی که به ‌عنوان یک شاخ اینستاگرامی فعالیت دارند نیز حواشی زیادی مطرح شده است. از جمله انتشار فیلم ارسلان کاشی که مربوط به خودکشی او می شد و بارها در اینستاگرام وایرال شد و بازدید زیادی از آن صورت گرفت. همچنین گفته می‌شود که ارسلان کاشی و دیانا یکی از اعضاء گروهش با یکدیگر رابطه و دوستی دارند؛ اما هیچگاه این خبر از سوی آن ها تایید نشد.

ارسلان کاشی و دیانا

در ابتدای فعالیت ارسلان در فضای مجازی او به همراه تعدادی دیگر از سلبریتی های اینستاگرامی کار خود را شروع کرد به این شکل که چند دختر و پسر در پارک ویدیوهایی را می ساختند که معمولا محتوایی عاشقانه داشت. در آن زمان افرادی چون ارسلان، دیانا، نیکا و امیر روز شهرت بیشتری داشتند و به سرعت جذب فالوور می کردند و خیلی زود دیده شدند.

گاهی این افراد با هم وارد رابطه می شدند که برخی از آن ها جدی بود و برخی نیز برای ایجاد حاشیه و افزایش فالوور این کار را می کردند. در این بین اما ارسلان و دیانا رحیمی با هم وارد رابطه شدند و ما هر روز شاهد استوری و پست های این دو در کنار هم بودیم و همین موضع باعث شد که روز به روز تعداد دنبال کننده هایشان بیشتر هم شود.

رابطه این دو بعد از مهاجرت نیکا از ایران نزدیک تر شد؛ چرا که دیانا و نیکا رفیق های بسیار صمیمی بودند و بیشتر وقت خود را با هم می گذراندند و هنگامی که نیکا از ایران رفت دیانا بیشتر به ارسلان نزدیک شد.

آدرس پیج تیک تاک ارسلان کاشی چیست؟

تیک تاک پلتفرمی که کاربران می‌ توانند کلیپ های کوتاه خود را با موضوعات متنوع در این شبکه به اشتراک بگذارند. یکی از جالب ترین موضوعاتی که در تیک تاک بسیار رایج است، چالش های متعدد می باشد که توسط افراد مطرح می‌شود. ارسلان کاشی نیز در این شبکه بسیار فعال است و کلیپ ها و چالش های زیادی از او در برنامه تیک تاک به اشتراک گذاشته شده است که همه آن ها از بازدید های بالا برخوردار بوده اند. برای مشاهده این کلیپ ها کافیست نام ارسلان کاشی در آن جستجو کنید تا به کلیپ ها و چالش های او دسترسی داشته باشید.

ارسلان کاشی کجا زندگی می کند؟

ارسلان کاشی کجا زندگی می کند؟

این بلاگر در شهر تهران متولد شده و در این شهر هم پرورش یافته است. در حال حاضر او در این شهر زندگی می کند و تمام کلیپ هایی که تا کنون برای شبکه های اجتماعی ضبط کرده در پارک های سطح شهر تهران بوده است.

ارسلان کاشی و خواهرش

یک اینفلوئنسر برای تولید محتوا در اینستاگرام از راه های مختلفی اقدام می کند و همیشه سعی بر این دارد که بتواند برای مخاطب خود پست و یا استوری منتشر کند. ارسلان کاشی نیز علاوه بر این که ویدیوهای زیادی به همراه دوستانش دارد گاهی نیز در کنار خواهرش به تولید محتوا می پردازد که اتفاقا طرفداران خاص خود را دارد.

این ویدیوها معمولا مربوط به روابط خواهر برادری، مشکلات و یا علاقه ای که به هم دارند، می باشد. خواهر ارسلان تنها چند بار در پیج این اینستاگرامر دیده شد و این گونه نیست که خود به صورت جداگانه در این فضا فعالیت کند. چه بسا که این خانم در اینستاگرام صفحه شخصی خود را دارد اما همانند برادرش معروف نمی باشد.

در ابتدای فعالیت ارسلان به عنوان اینفلوئنسر خواهرش بیشتر در ویدیو های او دیده می شد اما اخیرا این دو با هم هم کاری نداشتند و بیشتر فعالیت های ارسلان در اینستاگرام مربوط به مسائل خودش می باشد.

جدایی ارسلان کاشی و دوست دخترش حقیقت دارد؟

جدایی ارسلان کاشی و دوست دخترش حقیقت دارد؟

در واقع دیانا که خود یک سلبریتی اینستاگرامی می باشد دوست دختر ارسلان بود و تنها این خانم را به عنوان نامزد خود معرفی کرد. رابطه این زوج بسیار با هم خوب بود و بیشتر وقت خود را با هم می گذراندند تا این که ارسلان و مهگل با یکدیگر رفیق شدند و بارها ما شاهد این دو در پیج های یکدیگر بودیم. کم کم دیانا در این خصوص عکس العمل هایی نشان داد.

به عنوان مثال هنگامی که ارسلان کافی شاپ خود را در تهران افتتاح کرد همه منتظر بودند که دیانا نیز حضور داشته باشد اما این خانم از طرفدارانش عذر خواهی کرد و گفت که به دلیل یک سری مسائل کاری که دارم نمی توانم به افتتاحیه بیایم و اکنون این زوج به طور رسمی از هم جدا شدند.

معروف ترین چالش های ارسلان کاشی کدامند؟

یکی از موضوعاتی که سبب شده تا این تیک تاکر به شهرت زیادی در شبکه های اجتماعی دست پیدا کند، چالش های جالب و هیجان انگیزی است که او به همراه دیگر دوستانش اجرا می کند. چالش هایی از جمله چالش بله یا خیر معکوس با مجازات، چالش یکی رو انتخاب و یکی رو حذف کن و بسیاری دیگر از چالش ها که هر کدام به نوبه خود از جذابیت خاصی برخوردار هستند.

چگونه کلیپ های این تیک تاکر را دانلود کنیم؟

بیشتر کلیپ های تیک تاکر در سایت های مختلف گوگل منتشر شده است و علاوه بر این ارسلان کاشی جدید ترین کلیپ هایش را در شبکه های یوتیوب، آپارات و تیک تاک به اشتراک می گذارد. علاقه ‌مندان می ‌توانند به هر کدام از این روش ها که راحت تر هستند کلیپ های او را دانلود و ذخیره کنند.

یوتیوب ارسلان کاشی فعال است؟

یوتیوب ارسلان کاشی فعال است؟

ارسلان کاشی نیز همانند بسیاری از سلبریتی های اینستاگرامی در بسیاری از برنامه های مجازی فعالیت دارد که یکی از آن ها یوتیوب می باشد. جالب است بدانید که توجه اینفلوئنسرها به یوتیوب بیشتر از اینستاگرام می باشد؛ چرا که با توجه به تعداد بازدید و کامنت ها مبالغی را دریافت می کند و هر چه تعداد این بازدیدها بیشتر باشد هزینه دریافتی نیز به مراتب افزایش پیدا می کند.

ارسلان کاشی نیز در یوتیوب خود ویدیوهای زیادی در کنار دوستانش می گیرد که در حال بازی و سرگرمی هستند و یا این که با هم صحبت می کنند تا طرفداران بیشتر با شخصیت آن ها آشنا شوند. علاوه بر این ها گاهی ولاگ هایی از سفر های خودش در این فضا منتشر می کند.

یوتیوب این روز ها بسیار در بین همه محبوب می باشد و افراد زیادی وقت خود را در این فضا می گذراند تا از این طریق سرگرم بشوند و یا این که شهرت بیشتری به دست آورند.

صمیمی ترین دوست های این اینستاگرامر چه کسانی هستند؟

ارسلان کاشی با دو میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دوست های زیادی در این فضا دارد که معمولا همه آن ها بسیار معروف هستند. از جمله این افراد می توان به نیکا، امیر روز، عرفان براتی، ملیکا تهامی، دیانا و بسیاری دیگر اشاره کرد. یکی از پر طرفدار ترین پست های این افراد آن هایی است که با همکاری یکدیگر تولید می کنند.

همین موضوع باعث شده است که ما شاهد حضور فعالیت ارسلان کاشی به همراه دوستانش در اینستاگرام و یوتیوب باشیم. همان طور که ویدیوهای این اینفلوئنسر در اینستاگرام پر بازدید است به همان نسبت نیز پست ها و ولاگ هایی که در یوتیوب منتشر می کند بسیار دیده می شوند و طرفداران زیادی هم دارد.

همین موضوع باعث شده که ارسلان طی تمام سفر هایش به ترکیه ویدیوهای زیادی در کنار نیکا، امیر روز و دیگر بچه هایی که در این کشور هستند تولید کند.

معرفی خانواده ارسلان کاشی

معرفی خانواده ارسلان کاشی

ارسلان کاشی در تهران و یک خانواده کم جمعیت 4 نفره به دنیا آمده است. این اینفلوئنسر بارها از علاقه ای که به خانواده اش دارد گفته است و ما شاهد تصاویر زیادی از او در کنار مادر، پدر و خواهرش بوده ایم. وی همیشه می گوید من از خانواده ام سپاس گذارم که این گونه همیشه من را حمایت کردند تا من بتوانم در حرفه ای که دوست دارم موفق شوم.

اگر از طرفداران این سلبریتی اینستاگرامی باشید قطعا بارها ویدیوهای او در کنار خواهرش را دیده اید که چگونه به هم علاقه دارند. پدر و مادر ارسلان کاشی افراد بسیار تحصیل کرده می باشند که همین موضوع باعث شد همه فکر کنند او نیز تحصیلاتش را ادامه دهد اما ارسلان مسیر زندگی خود را به گونه دیگری انتخاب کرد و طبق گفته هایش از این موضوع رضایت دارد.

ارسلان کاشی کجا زندگی می کند؟

ارسلان کاشی متولد تهران می باشد و اکنون نیز در این شهر زندگی می کند. وی بار ها در ویدیو های خود در این رابطه صحبت کرده است که به شدت عاشق ایران و تهران است. البته نا گفته نماند پدر و مادر این سلبریتی اینستاگرامی اصالتا اهل کرج می باشند اما خود ارسلان در تهران متولد و در این شهر بزرگ شده است.

ارسلان در این باره صحبتی نداشته است اما طبق خبر ها و اطلاعاتی که در رابطه با این آقا وجود دارد او در یکی از مناطق بسیار خوب تهران زندگی می کند و خانه اش در شمال تهران می باشد. وی اکثر مواقع خانه پدر و مادرش می باشد اما گاهی نیز به خانه خود می رود و به صورت مستقل زندگی می کند چرا که او برای فعالیت در اینستاگرام نیازمند محیطی است که بتواند به راحتی در آن فعالیت کرد.

درآمد ارسلان کاشی به چه صورت است؟

این اینفلوئنسر نخست که در اینستاگرام به شهرت رسید تنها از طریق تبلیغات برای انواع شرکت ها و برند ها کسب درآمد می کرد و جزو سلبریتی های معروف اینستاگرامی می باشد که تعرفه های تبلیغاتی بالایی هم دارد؛ اما کم کم با فعالیت در یوتیوب نیز از این طریق مبالغ خوبی به دست می آورد و با توجه به سن کمی که دارد درآمد وی بسیار خوب می باشد.

هم چنین این آقا اخیرا کافی شاپ خود را افتتاح کرد چرا که طبق گفته هایش همیشه دوست داشته که کافه خود را راه بیاندازد و اکنون بسیار از این تصمیم خوشحال است. ارسلان با توجه به شهرت و روابط گسترده ای که با افراد معروف دارد در این حرفه نیز موفق بود و از کافی شاپ آن بسیار استقبال شد.

اکنون نیز کافه ارسلان در تهران یکی از شلوغ ترین محیط هایی است که افراد برای گذراندن وقت خود به آن جا می روند و ما شاهد تبلیغات زیادی از آن در انواع صفحات بوده ایم.

داستان ساختن سریال های اینستاگرامی چیست؟

داستان ساختن سریال های اینستاگرامی چیست؟

همه ما می دانیم که بسیاری از این سلبریتی های اینستاگرامی افراد با استعداد می باشند که به بازیگری علاقه زیادی دارند به همین دلیل آن ها شروع به ساخت ویدیو های سریالی کردند که برخی از آن ها محتوای عاشقانه دارد و برخی دیگر نیز طنز می باشد.

جالب این جاست که بعد از ساخت این گونه سریال ها استقبال خوبی از آن ها شد و افرادی چون ارسلان بیشتر در این زمینه فعالیت کردند و از این طریق به شهرت زیادی رسیدند. در ابتدا ارسلان این سریال ها را به همراه دینا می ساخت؛ اما اکنون نیز با دیگر سلبریتی های اینستاگرامی همکاری می کند.

این فرد قصد مهاجرت هم دارد؟

در واقع ارسلان و دوستانش به صورت گروهی در اینستاگرام فعالیت خود را شروع کردند و بعد از رسیدن به شهرت تعداد زیادی از آن ها از ایران مهاجرت کرده و رفتند، برخی دیگر اما هم چنان در کشور خود هستند. ارسلان نیز مسافرت های زیادی به ترکیه دارد اما هم چنان ایران را برای ادامه زندگی خود انتخاب کرده است.

علاوه بر این ها با توجه به افتتاح کافی شاپ توسط این اینستاگرامر طرفدارانش متوجه شدند که وی فعلا قصد مهاجرت و رفتن از ایران را ندارد.

سوالات متداول

 1. ارسلان کاشی متولد چه سالی است؟

  ارسلان کاشی در ۵ آذر سال ۱۳۷۹ متولد شده است.

 2. ارسلان کاشی در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

  او یکی از بلاگرهای فعال در تیک تاک و اینستاگرام است.

 3. در حال حاضر این بلاگر در کدام شهر زندگی می کند؟

  او در حال حاضر ساکن شهر تهران می باشد.

 4. این بلاگر در کدام شبکه ها فعالیت دارد؟

  او در اکثر شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و تیک تاک فعالیت دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا