امیر توسلی کیست؟ | ویدیو های امیر توسلی در یوتیوب

امیر توسلی یکی از یوتیوبر های خوش چهره ایرانی است که بعد از مدت کوتاهی که فعالیت خود را در یوتیوب شروع کرد، توانست مورد توجه خیلی از مردم قرار گیرد.

امیر توسلی کیست؟

در رابطه با بیوگرافی امیر توسلی یوتیوبر معروف ایرانی بهتر است که بدانید او متولد شهر تهران است. البته این موضوع را هم باید افزود از آن جایی که امیر تا به اکنون در هیچ کدام از صحبت های خود در مورد سال تولدش حرفی نزده، به همین دلیل اطلاعات دقیقی در این باره در دسترس نیست؛ اما برخی از افراد بیان کرده اند که او در حال حاضر حدود 24 الی 25 سال سن دارد. امیر با توجه به فعالیت گسترده ای که در یوتیوب انجام می دهد، این روز ها توانسته به شهرت و معروفیت زیادی برسد. این مرد جوان تمام تمرکز خود را بر روی ویدیو های یوتیوبش قرار داده است و با توجه به ویدیوهایش توانسته توجه خیلی از مردم را به خود جلب کند. او در ابتدای شروع فعالیتش

با توجه به صحبت های خانواده و دوستان امیر او از کودکی به انجام کار های فان علاقه زیادی داشته است و به شکلی در فضای خانواده در مورد موضوعات مختلف صحبت می کرده است و باعث شادی خانواده می شده است. این روحیه امیر باعث شد تا او در شبکه های مجازی مانند یوتیوب به سرعت محبوب و معروف شود و این روز ها از او به عنوان یکی بهترین یوتیوبر های ایرانی یاد می‌ شود.

عکس امیر توسلی را در کجا مشاهده کنیم؟

از آن جایی که این روز ها امیر به یکی از معروف‌ ترین و محبوب‌ ترین یوتیوبر های ایرانی تبدیل شده است، خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس های او بپردازند. در این باره باید بگوییم از آن جایی که امیر تصاویر بیشماری از خود را منتشر کرده است، به همین دلیل جستجو و مشاهده عکس های او کار آسانی می باشد. به عنوان مثال اگر به موتور جستجوی گوگل مراجعه کنید و نام این یوتیوبر را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های مختلفی از او برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین علاوه بر گوگل اگر به شبکه های اجتماعی امیر مانند اینستاگرام او مراجعه کنید نیز می توانید عکس های مختلفی از امیر را مشاهده نمایید.

پیج اینستاگرام امیر توسلی چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های اجتماعی که امیر در آن فعالیت می‌ کند و از طریق این شبکه توانسته با مخاطبان و فالوورانش ارتباط برقرار کند. او در صفحه اینستاگرام خود عکس های جالبی از خود را در لوکیشن های مختلف و هم چنین کلیپ های جالبی را منتشر می‌ کند که تمام پست های او با استقبال خوب فالوورانش نیز رو به رو شده اند. حال برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام امیر توسلی کافیست تا عبارت (amir.tavassoly) را در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. شما با دنبال کردن پیج اینستاگرام این چهره معروف ایرانی، می توانید از جدید ترین فعالیت‌ های او مطلع شوید.

آدرس چنل یوتیوب امیر توسلی چیست؟

این روزها امیر توسلی یوتیوب را مرکز فعالیت خود قرار داده است و از طریق این شبکه اجتماعی محبوب توانسته مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد و به شهرت و معروفیت بسیار زیادی نیز رسیده است. او به طور روتین و روزمره کلیپ های بسیار جالب با موضوعات مختلف را برای طرفداران و مخاطبانش آپلود می کند که تمام کلیپ های او از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. حال این موضوع را هم باید افزود که برای پیدا کردن آدرس چنل یوتیوب امیر بهتر است نام او را به طور کامل در قسمت سرچ یوتیوب جستجو کنید تا چنل او برای شما نمایش یابد.

شما با سابسکرایب کردن و فعال کردن زنگوله می توانید به مشاهده کلیپ طنز امیر توسلی و هم چنین چالش‌ های او مانند چالش یخ زدن مغز با مامان توسلی بپردازید و هر زمانی که او کلیپ جدید آپلود کرد آن را مشاهده کنید.

درآمد این واینر چقدر است؟

امیر یکی از یوتیوبرهای معروف و سرشناس است که توانسته از طریق فعالیت در این شبکه اجتماعی یک منبع درآمد برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند. بسیاری از افراد این سوال برای آن ها پیش می آید که درآمد یوتیوب چقدر است حال از آن جایی که ویدیو هایی که او در یوتیوب بارگذاری می کند از بازدید بسیار بالایی برخوردار هستند، به همین دلیل او توانسته از طریق این شبکه یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد. حال برخی از منابع تخمین زده اند که او ماهیانه حدود دو الی سه هزار دلار از یوتیوب درآمد دارد. هم چنین باید افزود که امیر از طریق تبلیغاتی که در اینستاگرام انجام می‌ دهد نیز برای خود یک منبع درآمد خوب به وجود آورده است.

کلیپ های امیر توسلی را در کجا مشاهده کنیم؟

امیر استعداد و خلاقیت بسیار زیادی در ساخت کلیپ های فان با موضوعات مختلف دارد. به همین دلیل تمام کلیپ های او مورد استقبال مردم قرار گرفته است. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده کلیپ های امیر بپردازند. در این باره می توان این گونه بیان کرد که روش‌ های متعددی برای مشاهده کلیپ های او وجود دارد. به عنوان مثال اگر به شبکه‌ های اجتماعی او مانند یوتیوب و اینستاگرام مراجعه کنید می‌ توانید تمام کلیپ های امیر مانند کلیپ امیر توسلی چالش 24 ساعت در استخر ژله را با کیفیت بالا مشاهده نمایید. هم چنین با جستجوی عبارت مورد نظر خود مانند امیر توسلی چالش در اینترنت نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد. می توانید به مشاهده کلیپ های امیر توسلی جدید اپارات نیز بپردازید.

این واینر چه حاشیه هایی داشته است؟

از آن جایی که این روز ها امیر به یکی از یوتیوبرهای معروف و سرشناس تبدیل شده است که گاهی اوقات کلیپ های جنجالی نیز در شبکه های اجتماعی خود بارگذاری می کند. به همین دلیل هر از گاهی در پیرامون این یوتیوبر معروف نیز حاشیه‌ های مشاهده می‌ شود که از مهم‌ ترین حواشی پیرامون او می‌ توان به موضوعاتی مانند: هک شدن شبکه های مجازی امیر، درگیری‌ هایی که با برخی از واینر های معروف دیگر داشته است، کارهایی که برای زدن رکورد سابسکرایب می کند؛ روابط شخصی او و … اشاره کرد.

امیر توسلی در کجا زندگی می کند؟

امیر در تهران به دنیا آمده و زندگی کرده است، اما مدتی است که بنا به دلایلی از ایران مهاجرت کرده و در حال حاضر ساکن کانادا است. او بارها در برخی از ویدیو های خود علت مهاجرتش را والدینش عنوان کرده است. امیر با دو فرهنگ متفاوت زندگی کرده و در حال حاضر نیز به دو زبان فارسی و انگلیسی تسلط کامل دارد.

جالب است که بدانید این یوتیوبر ایرانی در کانادا نیز شهرت اندکی دارد، چرا گاهی اوقات ویدیو های او در میان دوستان کانادایی اش بازخورد های مثبتی داشته است.

همسر این واینر چیست؟

امیر توسلی یکی از یوتیوبر هایی است که از زمانی که فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی شروع کرده است، زندگی شخصی خود را از حرفه اش جدا نگه داشته است و در مورد روابطش با مخاطبان خود صحبتی نکرده است؛ تنها اطلاعاتی که در مورد زندگی شخصی او در دسترس است، این است که امیر تا به اکنون ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد است. اما در مورد این که هم اکنون او با چه کسی در رابطه است، اطلاعات دقیقی موجود نمی باشد.

کلیپ های امیر توسلی را چگونه دانلود کنیم؟

روش‌ های متعددی برای جستجو و دانلود کلیپ های این یوتیوبر معروف وجود دارد. اما بهترین و آسان ترین روش این است که به اینترنت مراجعه نمایید، چرا که در اینترنت اکثر کلیپ های امیر برای کاربران و علاقمندان منتشر شده است که این کلیپ ها را می توانید مشاهده و یا حتی دانلود نمایید. هم چنین اگر به کانال تلگرام امیر مراجعه کنید نیز می توانید هر کدام از کلیپ های او را به راحتی جستجو و دانلود کنید.

بیشترین ویو های امیر توسلی برای کدام کلیپ ها بوده است؟

امیر تا به اکنون کلیپ های متعددی را در چنل خود آپلود کرده است که هر کدام از کلیپ های او با استقبال خوب طرفداران و مخاطبانش رو به رو شده اند و بازدید بسیار زیادی نیز داشته اند. اما با این حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کلیپ چالش دوست پسر جلوی مامان و بابا های ایرانی یکی از کلیپ های پرطرفدار او بوده است، چرا که بیش از 660 هزار بازدید داشته است.

سوالات متداول

 1. امیر توسلی کیست؟

  امیر توسلی متولد شهر تهران است، او با توجه به انتشار کلیپ های جذابش در یوتیوب به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است.

 2. افراد چگونه می توانند به دانلود کلیپ های امیر بپردازند؟

  برای دانلود هر کدام از کلیپ های امیر می توانید به کانال تلگرام او مراجعه نمایید، هم چنین در اینترنت نیز می توانید کلیپ های او را جستجو و دانلود کنید.

 3. آیا امیر توسلی ساکن ایران است؟

  امیر در تهران به دنیا آمده، اما در حال حاضر ساکن کانادا است و در کانادا به صورت روتین و روزمره به فعالیت های خود می پردازد.

 4. آیا امیر توسلی در اینستاگرام فعالیت می کند؟

  او در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می دهد و در حال حاضر دنبال کنندگان زیادی در این شبکه دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
خروج از نسخه موبایل