رکورد سابسکرایب یوتیوب در سال 2022

رکورد سابسکرایب یکی از اصطلاحاتی است که این سال ها بسیار رایج شده است، اما واژه سابسکرایب به چه معناست؟ اگر در شبکه اجتماعی یوتیوب فعالیت می کنید و می دانید یوتیوبر کیست، حتما با این واژه و کاربرد آن آشنایی دارید. می توان گفت این واژه در یوتیوب معادل فالو در اینستاگرام می باشد و کسی که بیشترین تعداد بازدید و دنبال کننده یا بیشترین سابسکرایب در یوتیوب را داشته باشد، نیز رکورد دار سابسکرایب می باشد. با ما در سایت ایران انفجار همراه باشید تا اطلاعات بیشتری راجع به این اصطلاح یوتیوب کسب کنید و بدانید رکورد بیشترین سابسکرایب در یوتیوب دست کیست.

سابسکرایب یوتیوب چیست؟

سابسکرایب یوتیوب چیست؟

یکی از معانی واژه سابسکرایب (subscribe) در فارسی مشترک شدن و یا عضو شدن می باشد. در یوتیوب شما پس از مشاهده یک ویدئو که توسط یک فرد یا کانال به اشتراک گذاشته شده است، در صورت تمایل برای مشاهده ویدئوهای بیشتر از این فرد یا کانال با زدن دکمه سابسکرایب این امکان را برای خود فراهم می کنید. پس از مشترک شدن در یک کانال، هر ویدیوی جدیدی که منتشر می‌ کند در فیلد اشتراک‌ های شما نشان داده می‌ شود.

  • برای یوتیوبر شدن و کسب درآمدی دلاری از یوتیوب می توانید به مقاله مربوط مراجعه کنید.

همان طور که می دانید شبکه اجتماعی یوتیوب امکان کسب درآمد از طریق به اشتراک گذاشتن ویدئو را برای کاربران خود فراهم کرده است و این یکی از مزایای داشتن رکورد سابسکرایب در یوتیوب می باشد.

رکورد سابسکرایب در یوتیوب چقدر است؟

رکورد سابسکرایب در یوتیوب 10 میلیارد بازدید می باشد که متعلق به شخصی به نام PewDiePie می باشد. او در یوتیوب 40 میلیون دنبال کننده دارد و نخستین رکورد دار سابسکرایب با 10 میلیارد بازدید می باشد.

رکورد سابسکرایب کاربران ایرانی در یوتیوب چقدر است؟

سوالی که در بین کاربران یوتیوب بسیار مطرح می شود، این است که آیا ایرانی ها هم رکورد دار سابسکرایب هستند؟ بله. یکی از ایرانیانی که در یوتیوب فعالیت می کند و از کاربران رکورد دار سابسکرایب در بین کاربران ایرانی می باشد فرشاد دهقانی نام دارد. او با نام فرشاد سایلنت در یوتیوب 308 هزار دنبال کننده دارد و با به اشتراک گذاشتن ویدئوهای طنز کاربران زیادی را به خود جذب کرده است و همچنین از این طریق درآمد خوبی کسب کرده است.

سابسکرایب چه اهمیتی دارد؟

همان طور که در بخش های قبلی گفته شد، کسب درآمد یکی از مزایای داشتن رکورد سابسکرایب در یوتیوب می باشد. اما کسب سابسکرایب بالا و به دنبال آن کسب درآمد از این طریق نیاز به گذاشتن زمان و محتوای مناسب دارد. اما آنچه باعث معروف شدن یک شخص به نام یوتیوبر می شود، داشتن تعداد بالای سابسکرایب یا همان مشترک نیست، بلکه تولید محتوایی است که مخاطب خاص از آن لذت فوق العاده ای می‌ برد. حتی Pewdiepie که بیشترین تعداد مشترکین یوتیوب را در جهان دارد، به خاطر تعداد مشترکین شناخته شده نیست. اساسا، داشتن مشترکین یوتیوب بیشتر نشان دهنده محبوبیت است.

همچنین انجام سابسکرایب برای یوتیوبر از آن جهت اهمیت دارد که یک مشترک برای آپلود های جدید اعلان دریافت می کند و ویدیوهای قبلی تماشا شده نیز در همان زمان در صفحه یوتیوب او نمایش داده می شوند. اگر آن مشترک قبلاً از تماشای آن ویدیو لذت برده باشد، این احتمال وجود دارد که آن را بار ها و بار ها تماشا کند.

اولین رکورد دار سابسکرایب یوتویب چه کسی بود؟

اولین رکورد دار سابسکرایب یوتویب چه کسی بود؟

حال که متوجه شدید چرا رکورد سابسکرایب تا این حد برای افراد مهم است، به سراغ اولین رکورد دار سابسکرایب یوتیوب می رویم. اولین کانالی که برای اولین بار به یک میلیون مشترک رسید، کانال فرد (FЯED) در آوریل 2009 بود. این کانال متعلق به فردی به نام لوکاس کرویکشانک بود که در 13 سالگی آن را ساخت. فرد فیگلهورن به عنوان FЯED شخصیت اصلی ویدئو های این کانال بوده است که توسط لوکاس کرویکشانک در سال 2006 ایجاد شد. جالب است که بدانید بر اساس این شخصیت یوتیوبی فیلم و سریال هایی نیز ساخته شده است.

رکورد سابسکرایب امیر تتلو چقدر است؟

امیر تتلو سال گذشته رکورد 1 میلیون سابسکرایب را کسب کرد و 2 ماه بعد از آن نیز توانست رکورد دار تعداد 10 میلیون کامنت شود.

کدام خوانندگان جهان رکورد بیشترین سابسکرایب را دارند؟

کدام خوانندگان جهان رکورد بیشترین سابسکرایب را دارند؟

BLACKPINK یک گروه دخترانه اهل کره جنوبی است که بیشترین مشترک YouTube یعنی بیشترین سابسکرایب کانال یوتیوب را دارد. این گروه دخترانه کره جنوبی 68.1 میلیون سابسکرایب یوتیوب دارد و همچنین اولین گروه کی پاپ است که موزیک ویدیوی آن توانسته است 1 میلیارد بازدید در یوتیوب داشته باشد. جاستین بیبر با 65.7 میلیون سابسکرایب در رتبه دوم خوانندگان جهان از نظر بیشترین سابسکرایب قرار دارد.

رتبه سوم به یکی دیگر از گروه های محبوب کی پاپ با 59.3 میلیون سابسکرایب در یوتیوب، یعنی گروه BTS تعلق دارد. رتبه چهارم برای Marshmello یک دی جی آمریکایی است که 54 میلیون سابسکرایب در یوتیوب دارد و موزیک ویدیوی او به نام Alone بیش از 2 میلیارد بار دیده شده است. آریانا گرانده خواننده جوان که به خاطر صدای بلندش شناخته می شود، یکی از پرمخاطب ترین خواننده های یوتیوب است و 49.8 میلیون سابسکرایب دارد. در رتبه های بعدی، امینم، اد شیرن، تیلور سوئیفت، بیلی آیلیش و کیتی پری قرار دارند.

نمودار رشد سابسکرایب یوتیوبر های ایرانی

اگر به دنبال کردن یوتیوبر های ایرانی با سابسکرایب بالا علاقه مند هستید، می توانید نمودار رشد سابسکرایب یوتیوبر های ایرانی در سال های 2021 و 2022 را نیز در ادامه ببینید و به رقابت سنگینی که بین آن ها وجود دارد، بیشتر پی ببرید. نمودار رشد سابسکرایب یوتیوبر های ایرانی در سال 2021:

نمودار رشد سابسکرایب یوتیوبر های ایرانی در سال 2022

نمودار رشد سابسکرایب یوتیوبر های ایرانی در سال 2022:

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. رکورد سابسکرایب چیست؟

    رکورد سابسکرایب در یوتیوب معادل فالو در اینستاگرام می باشد و کسی که بیشترین تعداد بازدید و دنبال کننده یا بیشترین سابسکرایب در یوتیوب را داشته باشد، نیز رکورد دار سابسکرایب می باشد.

  2. اولین رکورد دار سابسکرایب یوتویب چه کسی بود؟

    اولین کانالی که برای اولین بار به یک میلیون مشترک رسید، کانال فرد (FЯED) در آوریل 2009 بود. این کانال متعلق به فردی به نام لوکاس کرویکشانک بود که در 13 سالگی آن را ساخت. فرد فیگلهورن به عنوان FЯED شخصیت اصلی ویدئو های این کانال بوده است که توسط لوکاس کرویکشانک در سال 2006 ایجاد شد.

  3. چرا سابسکرایب کردن تا این حد برای یوتیوبر ها مهم است؟

    انجام سابسکرایب برای یوتیوبر از آن جهت اهمیت دارد که یک مشترک برای آپلود های جدید اعلان دریافت می کند و ویدیو های قبلی تماشا شده نیز در همان زمان در صفحه یوتیوب او نمایش داده می شوند. اگر آن مشترک قبلاً از تماشای آن ویدیو لذت برده باشد، این احتمال وجود دارد که آن را بار ها و بار ها تماشا کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا