درآمد یوتیوب چقدر است؟ | راهنمای نقد کردن درآمد یوتیوب در ایران

youtube یکی از بزرگ ترین رسانه های جهان است، که 2 میلیارد کاربر فعال درآن وجود دارد. در یوتیوب می توان درآمد زایی کرد و به کسب درآمد دلاری بالا رسید.

اما اگر قصد درآمد زایی و تولید محتوا در این برنامه را دارید اول باید آموزش های کامل را ببینید و به یک یوتیوبر تبدیل شوید. یوتیوب برای انتشار هر تبلیغ به شما پول می دهد. ولی امروزه با فیلتر شدن یوتیوب در ایران کار کردن با آن کمی مشکل شده است، ولی این موضوع نمی تواند مانع کار کردن شما شود.

در ادامه این مقاله از سایت ایران انفجار به این موضوع خواهیم پرداخت که درامد تولید محتوا در یوتیوب چگونه است.

کسب درآمد از یوتیوب چگونه است؟

کسب درآمد از یوتیوب چگونه است؟

کسب درآمد از یوتیوب آرزوی خیلی از جوانان ایرانی است. چون درآمد از یوتیوب در ایران دلاری است؛ بنابراین به عنوان یکی از یوتیوبرهای ایرانی می توانید درآمدی خوبی کسب کنید. خیلی از مردم ایران دوست دارند که درآمد دلاری از یوتیوب داشته باشند. اما با فیلتر شدن یوتیوب در ایران آن ها فکر می کنند که کار کردن در این برنامه غیرممکن خواهد بود.

اما باید بگویم که این طرز فکر اشتباه است. درست است که با فیلتر شدن درایران و کار کردن در آن کمی دشوار شده است، ولی این نشان دهنده غیرممکن بودن کار نیست. این کار جذاب است، چون از درآمد دلاری برخوردار است. ویدیو یکی از راه های ارتباطی ما در دنیا است که یوتیوب در ازای دیدن ویدیوی شما پول می دهد.

درآمد سالیانه شرکت یوتیوب چقدر است؟

حدودا 15 سال پیش در سال 2006 که با قیمت 1/6 میلیارد دلار یوتیوب توسط گوگل خریداری شد. این برنامه در این سال ها درآمد خودش را از تبلیغات کسب می کرد. درآمد آن در این مدت به قدری زیاد بوده که می توان گفت این برنامه یکی از مهم ترین منابع مالی گوگل می باشد. درآمد تخمینی ماهانه یوتیوب در روز $529.20 است. بسیاری از یوتیوبرهای خارجی نیز از طریق همین درآمد ثروتمند شده اند.

کسب درآمد از یوتیوب چگونه است؟

حدودا 15 سال پیش در سال 2006 که با قیمت 1/6 میلیارد دلار یوتیوب توسط گوگل خریداری شد. این برنامه در این سال ها درآمد خودش را از تبلیغات کسب می کرد. درآمد او در این مدت به قدری زیاد بوده که می توان گفت آن یکی از مهم ترین منابع مالی گوگل می باشد. درآمد تخمینی ماهانه یوتیوب در روز $529.20 است.

پر درآمد ترین یوتیوبر های ایرانی کدامند؟

پر درآمد ترین یوتیوبر های ایرانی کدامند؟

کاربرانی که در یوتیوب کار می کنند را یوتیوبر می گویند. آنها با انتشار ویدیوشان در آمد خود را از یوتیوب در می آورند. ما در این بخش می خواهیم چند یوتیوبر ایرانی را نام ببریم که درآمد میلیون دلاری دارند.

فرشاد سایلنت

فرشادسایلنت یا همان فرشاد دهقانی یکی از یوتیوبرهای است که ویدیو های طنز و کمدی می سازد. او با ویدیو های جذاب و خنده دارش توانسته توجه بسیاری از کاربران را به خودش جلب کند. او در حال حاضرساکن سوئد است. بیشترین رشد را در بین تمام یوتیوبر ها دارد. درآمد فرشاد سایلنت از یوتیوب، 33.000 دلار _1میلیارد ماهانه می باشد.

آریا کئوکسر

آریا کئوکسر یا آریا رحمتی یکی از بهترین یوتیوبر های ایرانی است که در حال حاضر 232 هزار سابسکرایبر و 1340 ویدیو دارد. اولین ویدئو که در یوتیوب بارگزاری کرد متعلق به 5 سال پیش است. درآمد آریا کیوکسر مبلغی بین 25 هزار دلار (575 میلیون تومان ) تا حدود 40 هزار دلار(925 میلیون تومان ) به صورت ماهانه می باشد.

کیمیا روانگر

کیمیا یا همان میا پلیز به عنوان یکی از شایسته ترین های ایرانی و یک ولاگر تمام عیار و حرفه ای در یوتیوب فعالیت کرده و معروف شده است. اومعمولا 5 ویدیو در ماه منتشر می کند. احتمال موفقیت در یوتیوب او ویدیو های او است که حداقل 400 هزار بازدید خواهد داشت و به واسطه همین بازدید بالا درآمد بالایی هم دارد. درآمد او ماهانه 22.000 دلار _700میلیون تومان است.

پر درآمد ترین یوتیوبر های خارجی کدامند؟

پر درآمد ترین یوتیوبر های خارجی کدامند؟

یوتیوبر ها در سرار کشور هستند چه ایرانی و چه خارجی، در این قسمت می خواهیم با نام بردن چند یوتیوبر خارجی، شما را با آن ها آشنا کنیم. یک سری قانون ها وجود دارد تا یوتیوبر بتواند از کانال خود کسب درآمد کند، که بعد با این قوانین آشنا می شوید.

مستر بیست

جیمی دونالدسون با نام مستعار مستربیست یکی از یوتیوبرهای موفق درآمریکا است که با 22 سال سن، بیشتر از 46 میلیون طرفدار دارد. خلاقیت بی سابقه جیمی توانسته او را از دیگر یوتیوبر ها متمایز کند و توجه زیادی از کاربران را به خود جلب کند.

لوگان و جیک پاول

لوگان 25 سال سن با بیش از 22 میلیون طرفدار و جیک 23ساله با 20 میلیون طرفدار، این دو برادر آمریکایی یکی از یوتیوبرهای موفق دنیا محسوب می شوند. هر دو از بوکسور های حرفه ای به حساب می آیند و هر دو آن ها در زمینه های کمدی، اجتماعی و موسیقی فعالیت می کنند.

دنیای یاران

یاران کاجی آمریکایی 9 ساله با 27/2 میلیون طرفدار، یکی از پر درآمد ترین و بهترین یوتیوبر جهان است. این پسر بچه 9 ساله که اهل تگزاس است، با جعبه گشایی و بررسی اسباب بازی و بازی در یوتیوب توانسته در سال 2020 نزدیک 30 میلیون کسب کند. به همین دلیل لقب پردرآمد ترین یوتیوبر سال را بدست آورد.

کسب درآمد از یوتیوب چگونه است؟

هر 1000 بازدید در یوتیوب چقدر درآمد دارد؟ این سوالی است که ذهن بیشتر کاربران یوتیوب را به خود مشغول کرده است. اما به صورت دقیق و مشخص نمی توان گفت که هر 1000 بازدید در یوتیوب چند دلار است. میزان درآمد یوتیوب می تواند مختلف باشد. ولی ما می توانیم از میانگین درآمد از یوتیوب درکانال های آموزش آشپزی و تخصصی…، که بین 2 تا 10 دلار است بگوییم، اما آن به هر بازدید 1000 تایی به شما حدود 1 تا 2 دلار پول می دهد. برای یادگیری متود های یوتیوبر شدن، مقاله را دنبال کنید.

درآمد کاربران از یوتیوب چگونه محاسبه می شود؟

درآمد کاربران از یوتیوب چگونه محاسبه می شود؟

گفته شده است که یوتیوب 68 درصد از مبلغی که برای هر بازدید دریافت می کند را به کاربری که ویدیو را منتشر می کند می دهد. در یوتیوب باید 1000 نفر دنبال کننده و4000 ساعت بازدید ویدیو داشته باشید. اهمیت تعداد دنبال کننده کانال فقط در مرحله اول و پیش از مانتایز کردن کانال است، وقتی که کانال مانتایز شد تعداد دنبال کننده ها دیگر هیچ اهمیتی ندارد. از تبلیغات و میزان بازدید یک کانال می توان کسب درآمد از یوتیوب را داشت که مهم ترین قسمت آن در یوتیوب است.

نقد کردن درآمد از یوتیوب چگونه ممکن می شود؟

کار کردن در رسانه یوتیوب مشکلات خودش را دارد چون هم در خارج تحریم شده وهم از طرفی دیگر در ایران فیلتر شده. البته بگویم که کسب در آمد دلاری و نقد درآمدلاری هر دو جذاب هستند. کسانی که در ایران زندگی می کنند طبق تحقیقات امکان درآمد از یوتیوب در را ندارند. با وجود این محدودیت ها کانال هایی هستند که دست از کار کردن خود برنمی دارند و خود را محدود نمی کنند وسخت به کار خود ادامه می دهند.

دلیل جذابیت کسب درآمد دلاری برای ایرانیان چیست؟

به دلیل وضغیت سخت که برای ما به وجود آمده، درآمد ریالی جواب گوی مخارج روزمره ما نمی باشد. از وقتی کسب کار اینترنتی به وجود آمد و درآمد دلاری داشت، کسب درآمد دلاری مردم ایران را مشتاق کرد. کسب کار دلاری به دلیل پرسود بودن وارزش دلار در کشور ما گسترش خوبی یافته.

آیا کسب درآمد از یوتیوب قانونی است؟

آیا کسب درآمد از یوتیوب قانونی است؟

شاید در ذهن شماهم سوال پیش آمده باشد که درآمد از یوتیوب نی نی سایت هم می تواند قانونی باشد یا خیر؟ پاسخ سوال می شود بله حکم درآمد از یوتیوب قانونی می باشد. شما برای اینکه بتوانید کارهای مالی خود را انجام دهید و بتوانید از این رسانه پول برداشت کنید؛ نیاز به ساخت حساب گوگل ادسنس دارید، که فعلا برای مردم ایران ساخت این حساب وجود ندارد. برای درست کردن این حساب نیاز به حساب بانکی و آدرس دارید که آدرس و حساب بانکی از کشور ایران را تایید نخواهند کرد. ولی اصلا نگران این موضوع نباشد حتما راه حلی برایش پیدا خواهد شد.

سایت محاسبه درآمد یوتیوب

سایت محاسبه درآمد یوتیوب از یوتیوب می تواند پاسخ سوال ما، که افراد فعال چقدر درآمد دارند بدهد. شما می توانید در این سایت فعالیت کنید تا در آمد دلاری بالایی داشته باشید. و البته این را هم بگویم که کسب درآمد دلاری برای ما ایرانی می تواند جذاب باشد.

آیا کسب درآمد از یوتیوب برای ما شغلی مناسب است؟

آیا کسب درآمد از یوتیوب برای ما شغلی مناسب است؟

کسب درآمد از یوتیوب می تواند برای ما ایرانی ها مفید باشد، به این دلیل که درآمد ازآن به صورت دلار است. پول درآوردن ازاین برنامه برای افراد زیادی سوال شده است که چگونه می توان از یوتیوب درآمد داشت. بسیاری از مردم فکر می کنند کسب درآمد و تولید محتوا در یوتیوب کار بسیار سخت و پیچیده ای است و به همین دلایل سمت این شغل نمی آیند، شاید برای شما هم این موضوع جاب باشد، افرادی که فقط 6 ماه فعالیت کردن به درآمد 10 میلیون تومان در ماه رسیدند.

سوالات متداول

  1. چگونه می توان با وجود تحریم ها به کسب درآمد یوتیوب پرداخت؟

    همیشه راه هایی برای دور زدن تحریم برای ما ایرانی ها وجود خواهد داشت. یکی از بهترین راه حل های دورزدن تحریم این است که به کمک آشنا و دوستی که در کشور های دیگر داریم در یوتیوب یک کانال راه اندازی کنیم. با توجه این که تمام این مراحل را پارتنری را که در کشور دیگر داریم انجام بدهد بهتر است.

  2. طرز استفاده از یوتیوب و کسب درآمد یوتیوب چگونه است؟

    شما می توانید با شبکه اجتماعی یوتیوب آشنا شوید و نحوه ثبت نام در این سایت، آپلود اولین ویدئویتان را در این آموزش یاد بگیرید و درآمد زایی از طریق یوتیوب را خواهید آموخت. شما می توانید با اشتراک ویدیو هایتان درآمد زایی کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا