بیوگرافی فرشاد سایلنت یوتیوبر + بررسی درآمد او از یوتبوب

اگر از کاربران ایرانی فعال در شبکه اجتماعی جهانی یوتیوب هستید، حتما این سوال برای شما مطرح شده است که از کابران ایرانی در یوتیوب کدام یک رکورد دار سابسکرایب است؟ در این مطلب قرار است به پاسخ این پرسش بپردازیم و رکورددار سابسکرایب در بین یوتیوبرهای ایرانی با نام فرشاد سایلنت را معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

اما سابسکرایب چیست؟ به چه کسی رکورد دار سابسکرایب در یوتیوب می گویند؟ می توان گفت این واژه در یوتیوب معادل فالو کردن در اینستاگرام می باشد و کسی که بیشترین تعداد بازدید و دنبال کننده یا بیشترین سابسکرایب در یوتیوب را داشته باشد، به اصطلاح به این شخص می گویند که رکورد سابسکرایب را دارد.

محتوا پنهان
فرشاد سایلنت کیست؟

فرشاد سایلنت کیست؟

برای این که بدانید این یوتیوبر کیست باید گفت او یکی از ایرانیانی است که در یوتیوب فعالیت می کند و از کاربران رکورد دار سابسکرایب در بین کاربران یوتیوب ایرانی می باشد. فرشاد دهقانی که با نام فرشاد سایلنت در یوتیوب فعالیت می کند؛ 425 هزار دنبال کننده دارد و با به اشتراک گذاشتن ویدئوهای طنز کاربران زیادی را به خود جذب کرده است و همچنین از این طریق درآمد خوبی کسب کرده است. او همچنین تعامل زیادی با دنبال کنندگان و طرفداران خود دارد و همیشه یک چالش یا ایده برای نظر دادن مخاطبانش مطرح می کند و در ویدئوهایش با صدای خودشان آن ها را پخش می کند.

او متولد 1367 در ایران و در شهر بندر عباس می باشد و در کودکی، در سن 4 سالگی به همراه خانواده اش به اصفهان نقل مکان می کند. از آنجا که خواهر فرشاد سایلنت در سوئد زندگی می کرده است، او نیز در سال 1390 به سوئد مهاجرت می کند. این یوتیوبر جوان و معروف قبل از مهاجرت به سوئد تحصیلات دانشگاهی اش را در رشته برنامه نویسی کامپیوتر در دانشگاه اصفهان به پایان رسانده است.

عکس های فرشاد سایلنت را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های فرشاد سایلنت را در کجا مشاهده کنیم؟

ساده ترین راه برای دیدن عکس های این یوتیوبر جوان، جستجوی نام او در گوگل می باشد. همچنین او در اینستاگرام فعالیت می کند و عکس های زیادی از خود در پیج شخصی اش به اشتراک می گذارد. آدرس پیج اینستاگرام فرشاد سایلنت farshadsilent می باشد.

او عکس هایی از فعالیت های روزمره اش مثل ورزش کردن و باشگاه رفتنش، عکس هایی با خواهر زاده و برادر زاده اش، عکس هایی به همراه دوستانش به اشتراک گذاشته است. عکسی که در ادامه مشاهده می کنید، عکس فرشاد سایلنت و مادرش است که با این عنوان “دلم برات تنگ میشه مادر” چند هفته پیش در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است.

آدرس چنل یوتیوب فرشاد سایلنت چیست؟

آدرس چنل یوتیوب فرشاد سایلنت چیست؟

آدرس کانال این یوتیوبر جوان و رکورد دار سابسکرایب ایرانی در یوتیوب youtube.com/FarshadSilent می باشد که تا امروز 615 ویدئو در آن آپلود کرده است. او علاوه بر یوتیوب و اینستاگرام در شبکه های اجتماعی دیگری مثل تلگرام، دیسکورد (discord)، توئیچ (twitch) و تیک تاک (tik tak) نیز فعالیت می کند.

واژه سابسکرایب (subscribe) در فارسی به معنای مشترک شدن و یا عضو شدن می باشد و پس از مشترک شدن در یک کانال، یا همان سابسکرایب کردن کانال، هر ویدیوی جدیدی که توسط آن کانال یا فرد منتشر می‌ شود برای شما نشان داده می‌ شود.

پیج اینستاگرام این یوتیوبر چیست؟

آدرس پیج فرشاد سایلنت در اینستاگرام farshadsilent است که در این پیج عکس ها و ویدئوهایی از خود به اشتراک می گذارد. او در اینستاگرام 1.3 میلیون دنبال کننده دارد و 104 پست به اشتراک گذاشته است.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

او با به اشتراک گذاشتن ویدئو های طنزی که خود می سازد، کاربران زیادی را در یوتیوب به خود جذب کرده است و همچنین از این طریق درآمد خوبی کسب کرده است. او یکی از یوتیوبرهایی که در سال های اخیر بیشترین پیشرفت را در زمینه جذب مخاطب و تعداد سابسکرایب داشته است. میزان دقیق درآمد او مشخص نیست، اما گفته می شود حداکثر درآمدش در ماه حدود 33 هزار دلار می باشد که با احتساب دلار حدود 28 هزار تومان، تقریبا معادل 930 میلیون تومان در ماه است.

یوتیوبرهای دیگری مثل پوریا پوتک (Putak)، آریا (Aria Keoxer)، ختن (khotan) و کیمیا (Mia plays) از نظر درآمد به ترتیب قبل از او قرار می گیرند.

کلیپ های فرشاد سایلنت را در کجا مشاهده کنیم؟

علاوه بر یوتیوب برای دیدن ویدئوهای فرشاد سایلنت آپارات سایت مناسبی می باشد که پیشنهاد می کنیم اگر عضو یوتیوب نیستید، می تواند در گوگل و در سایت آپارات کلیپ های طنز او که تعداد آن ها کم هم نیست، را مشاهده کنید. ویدئوهای فرشاد سایلنت چالش، دوربین مخفی و به طور کلی ویدئوهای خنده دار و شاد می باشد. یکی دیگر از سایت های پخش کننده ویدئوهای فرشاد سایلنت نماشا می باشد که از قدیمی ترین تا جدیدترین کلیپ های خنده دار این یوتیوبر را می توانید در این سایت مشاهده کنید.

در کلیپ های او می توانید دیگر یوتیوبر ها مانند ختن، کوروش توپیا، میا پلیز و… را هم مشاهده کنید.

این یوتیوبر چه حاشیه هایی داشته است؟

او یکی از یوتیوبرهای کم حاشیه و به طور کلی یکی از کم حاشیه ترین فعالان شبکه های اجتماعی ایرانی است. او از سال 1390 در ابتدا به قصد سرگرم شدن به انجام بازی های ویدئویی آنلاین و گذاشتن ویدئو در شبکه های اجتماعی خصوصا یوتیوب مشغول شده است و تا امروز دوستداران زیادی را جذب ویدئوهای خود کرده است.

تعداد سابسکرایب های فرشاد سایلنت چقدر است؟

تعداد سابسکرایب های فرشاد سایلنت چقدر است؟

تعداد سابسکرایب های فرشاد سایلنت یوتیوب 425 هزار می باشد که او را رکورددار تعداد سابسکرایب در بین کاربران ایرانی یوتیوب کرده است. فعالیت های مشترک فرشاد سایلنت و سوگنگ یکی دیگر از یوتیوبرهای ایرانی، باعث شهرت بیشتر سوگنگ و افزایش سابسکرایب های او نیز شده است. تعداد سابسکرایب های سوگنگ (SoGang) که نام واقعی اش، علیرضا می باشد و از سال 1399 فعالیت خود را در یوتیوب آغاز کرده است، 315 هزار با تعداد 235 ویدئوی آپلود شده می باشد.

خوبی فرشاد سایلنت هم از تکه های مشهور او به همراه سوگنگ است، در صورت تمایل ویدئوهای فرشاد سایلنت سوگنگ را می توانید در سایت آپارات و نماشا مشاهده کنید.

فرشاد سایلنت و سوگنگ چرا با هم دیگه برنامه نمی سازند؟

فرشاد سایلنت و سوگنگ چرا با هم دیگه برنامه نمی سازند؟

در حال حاضر تعداد سابسکرایب های فرشاد سایلنت در یوتیوب بیش از 668 هزار می باشد. به همین دلیل او را رکورد دار تعداد سابسکرایب در بین کاربران ایرانی یوتیوب می باشد. حال بهتر است بدانید فعالیت های مشترک فرشاد سایلنت و سوگنگ یکی دیگر از یوتیوبرهای ایرانی، باعث شهرت و معروفیت بیشتر سوگنگ و افزایش سابسکرایب های او نیز شده است.

تعداد سابسکرایب های سوگنگ (SoGang) که نام واقعی اش، علیرضا می باشد و از سال 1399 فعالیت خود را در یوتیوب به عنوان یوتیوبر آغاز کرده است، بیش از 523 هزار می باشد. این دو یوتیوبر از دوستان صمیمی و نزدیک یکدیگر به شمار می‌ روند که تا به اکنون ویدیوهای بسیار زیادی را در کنار یکدیگر ساخته و در چنل یوتیوب خود منتشر کرده اند.

حال با توجه به این که مدتی است همکاری این دو یوتیوبر کمتر شده است، به همین دلیل خیلی از کاربران فضای مجازی تمایل دارند تا علت این کمتر شدن همکاری آن ها را بدانند. فرشاد در این باره بیان کرده است که بنا به دلایل کاری و موقعیتی که در آن قرار گرفته است، مدتی همکاری اش با سوگنگ کمتر شده بود. البته او در ادامه بیان کرد که قرار است از این به بعد همکاری‌ های بیشتری با سوگنگ داشته باشند و خطاب به مخاطبان خود بیان کرد که منتظر یک سورپرایز بزرگ باشند.

فرشاد سایلنت کجا زندگی می کند؟

فرشاد سایلنت پس از پایان تحصیلاتش در رشته برنامه نویسی کامپیوتر در سال 1390 به سوئد مهاجرت کرده است و تا کنون در این کشور زندگی می کند. در سال های ابتدای ورودش فرشاد سایلنت در بفرمایید شام که از شبکه من و تو پخش شد، حضور داشت، البته خواهرش در این برنامه شرکت کننده اصلی بود. فرشاد سایلنت جدیدا این برنامه را سوژه یکی از ویدئوهایش در یوتیوب کرده بود.

این یوتیوبر فعالیت خود را از چه زمانی آغاز کرد؟

او از سال 1390 (2011 میلادی) و پس از مهاجرتش به سوئد در ابتدا به قصد سرگرمی فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی و همچنین به عنوان گیمر آغاز کرد، اما پس از مدتی تصمیم گرفت از این راه کسب درآمد کند. او همچنین مدتی با آریا یکی دیگر از یوتیوبرهای ایرانی معروف که در ترکیه زندگی می کند همکاری داشته است. در سال 1398 او به ترکیه سفر می کند و در آنجا با آریا که در یوتیوب با آیدی Aria Keoxer فعالیت می کند، اقدام به ساخت کلیپ های دوربین مخفی می کنند.

فرشاد سایلنت از سال 2010 تا 2013 در اصفهان، دبی و ترکیه در زمینه مدلینگ فعالیت هایی داشته است. یکی از عکس های او که خودش با عنوان کار آخر مدلینگ در دبی در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است را در ادامه مشاهده می کنید. ناگفته نماند که او در مسابقه مدلینگ 2012 آنتالیا مقام اول را به دست آورده است.

 • شما نیز از طریقه مطالعه درباره یوتیوبر شدن، می توانید یک یوتیوبر شوید.
رکورد بازدید فرشاد سایلنت چقدر است؟

رکورد بازدید فرشاد سایلنت چقدر است؟

ویدئوهای فرشاد سایلنت در یوتیوب بازدید های میلیونی دارد و گاهی به 1.5 میلیون نیز می رسد. رکورد سابسکرایب در یوتیوب 10 میلیارد بازدید می باشد که متعلق به شخصی به نام PewDiePie می باشد. اولین رکورد دار سابسکرایب یوتیوب، کانال فرد (FЯED) متعلق به شخصی به نام لوکاس کرویکشانک بود که در سال 2006 راه اندازی کرده بود. امیر تتلو هم سال گذشته رکورد 1 میلیون بازدید را کسب کرد.

انجام سابسکرایب برای یوتیوبر از آن جهت اهمیت دارد که یک مشترک برای آپلود های جدید اعلان دریافت می کند و ویدیوهای قبلی تماشا شده نیز در همان زمان در صفحه یوتیوب او نمایش داده می شوند. اگر آن مشترک قبلاً از تماشای آن ویدیو لذت برده باشد، این احتمال وجود دارد که آن را بارها و بارها تماشا کند.

دوست دختر فرشاد سایلنت کیست؟

دوست دختر فرشاد سایلنت کیست؟

اگر در فضای مجازی همچون یوتیوب و یا اینستاگرام فعالیت می‌ کنید، به احتمال زیاد فرشاد سایلنت را می‌ شناسید و یا فعالیت‌ های او را دنبال می‌ کنید.

فرشاد دهقانی که این روز ها با نام مستعار فرشاد سایلنت شناخته می شود، یکی از مشهور ترین استریمر های ایران است. جالب است بدانید فرشاد به این دلیل لقب سایلنت را برای خود انتخاب کرده است که در دوران کودکی بسیار کم حرف و گوشه گیر بوده است. فرشاد متولد آبان ماه 1367 در بندرعباس است.

در حال حاضر فرشاد در فضای مجازی به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی رسیده است و مخاطبان بسیار زیادی هم دارد. حال این روزها خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا در مورد روابط شخصی فرشاد و دوست دختر او اطلاعات بیشتری را به دست آورند.

بهتر است بدانید فرشاد از آن دسته از افرادی است که از زمانی که فعالیت خود را به عنوان یوتیوبر شروع کرده است، زندگی شخصی خود را از حرفه‌ اش جدا نگه داشته و تا به اکنون در مورد روابط شخصی و دوست دخترش با مخاطبان و طرفداران خود صحبتی نکرده است. به همین دلیل اطلاعات دقیق و کاملی در این باره در دسترس نمی‌ باشد.

البته گاهی اوقات شایعاتی در مورد این که فرشاد با شخص خاصی در رابطه است در فضای مجازی منتشر می‌ شود که تا به اکنون تمام این شایعات توسط این یوتیوبر معروف تکذیب شده اند.

فرشاد سایلنت و آتوسا مدگل

فرشاد سایلنت با توجه به این که از استعداد بسیار خوبی در ساخت ویدیو های مختلف به ویژه چالش و برنامه های طنز برخوردار است. به همین دلیل در مدت زمان کوتاهی توانسته در یوتیوب به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برسد تا جایی که این روزها او با خیلی از یوتیوبرهای معروف و حتی رپران و خوانندگانی که به عنوان یوتیوبر هم فعالیت می‌ کنند همکاری می‌ کند. همکاری فرشاد سایلنت با سایر یوتیوبرهای معروف و خوانندگان و رپران باعث شده است تا او به شهرت بسیار زیادی برسد.

حال یکی از همکاری‌ های جذاب فرشاد با آتوسا مدگل است. از زمانی که او با همکاری مدگل ویدیوهایی را ساخته و منتشر کرده است، توانسته به میزان شهرت و طرفداران خود در فضای مجازی بی افزاید. آتوسا مدگل خواننده اهل ایران است که مدتی است فعالیت خود را به عنوان یوتیوبر هم آغاز کرده است و این روز ها از شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می‌ باشد.

فرشاد در کنار آتوسا مدگل ویدیوهایی با مضمون مسابقه: هر کسی ببازه باید جوراب بخوره، چالش سعی کن نخندی، ویدیو سوال جواب‌ های جنجالی و … را ساخته و در چنل یوتیوب خود منتشر کرده است که تمام این ویدیوها از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار شده اند.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده ویدیوهای دیدنی این دو یوتیوبر معروف بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به فرشاد سایلنت یوتیوب جدید او و یا یوتیوب مدگل مراجعه کنید. با مراجعه به یوتیوب فرشاد سایلنت آپارات می توانید تمام ویدیوهای مشترک این دو یوتیوبر را مشاهده نمایید.

فرشاد سایلنت در بفرمایید شام

بفرمایید شام یک مسابقه‌ تلویزیونی است که شبکه فارسی‌ زبان من و تو پخش می شود. در این برنامه چهار شرکت کننده حضور دارند که هر شب این شرکت کنندگان در خانه یکی به عنوان مهمان حضور پیدا می‌ کنند و به غذای صاحبخانه امتیاز می‌ دهند و در نهایت کسی که بیشترین امتیاز را گرفته باشد برنده جایزه خواهد شد.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید فرشاد سال‌ ها قبل و زمانی که هنوز به عنوان یوتیوبر فعالیت خود را شروع نکرده بود، در این برنامه شرکت کرده بود. حال مدتی قبل برخی از کاربران فضای مجازی متوجه شدند که فرشاد در این برنامه حضور پیدا کرده است و قسمتی از این برنامه با حضور فرشاد را کات و در فضای مجازی منتشر کردند که این ویدیو در مدت زمان کوتاهی بسیار وایرال شد.

پس از آن فرشاد در یک ویدیو به حضورش در این برنامه ری‌ اکت نشان داد و بیان کرد که چگونه کاربران فضای مجازی توانسته اند این فیلم را پیدا کنند! به هر حال فرشاد در این ویدیو به طور کامل در مورد چگونگی حضورش در این برنامه و اتفاقاتی که در برنامه بفرمایید شام برای او رخ داده بود، صحبت کرد. حال می‌ توانید با مراجعه به چنل یوتیوب فرشاد و یا حتی آپارات به مشاهده این ویدیو بپردازید.

فرشاد سایلنت و آیناز

فرشاد سایلنت و آیناز

مدتی است که مشاهده می‌ شود خیلی از یوتیوبرها با همکاری سایر یوتیوبرها و یا چهره های معروف به ساخت ویدیو می‌ پردازند، چرا که آن ها متوجه شده اند زمانی که ویدیوهای خود را با همکاری یوتیوبرهای دیگر ضبط کنند، ویدیو آن ها بیشتر مورد استقبال کاربران یوتیوب قرار می گیرد.

حال این موضوع باعث شده است تا فرشاد نیز با همکاری برخی از یوتیوبر ها و حتی چهره های معروف ویدیوهای خود را با موضوعات مختلف ضبط و منتشر کند. حال یکی از یوتیوبرهایی که فرشاد تا به اکنون ویدیوهای مختلفی را در کنار او ضبط و منتشر کرده است و هم چنین فیلمبرداری های فرشاد را انجام می دهد، آیناز نام دارد.

آیناز و فرشاد از زوج های بسیار دوست داشتنی و محبوب یوتیوب به شمار می‌ روند که تا به اکنون ویدیوهای بسیار فان و هم چنین چالش های جذابی را در کنار یکدیگر ضبط و در چنل یوتیوب خود منتشر کرده اند.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی است اخباری در رابطه با این که فرشاد سایلنت با آیناز در رابطه است، در فضای مجازی منتشر شده است. اما با این حال تا به اکنون این دو شخصیت معروف به این اخبار واکنشی نشان نداده و آن را تایید و یا تکذیب نکرده اند.

فرشاد سایلنت سعی کن نخندی

یکی از چالش‌ های جذاب و پرطرفدار فرشاد که تا به اکنون از بازدید بسیار بالایی برخوردار شده و مورد استقبال کاربران یوتیوب قرار گرفته است چالش سعی کن نخندی می‌ باشد. بهتر است بدانید فرشاد تا به اکنون با برخی از یوتیوبرهای معروف دیگر این چالش را برگزار کرده است. این چالش به این گونه است که فرشاد نباید به ویدیوهای فان بخندد.

با توجه به این که ویدیو چالش سعی کن نخندی فرشاد مورد استقبال خیلی از کاربران یوتیوب قرار گرفته است. به همین دلیل او ویدیو این چالش را در قسمت‌ های مختلف به تنهایی و یا با همکاری یوتیوبرهای دیگر ساخته و در چنل یوتیوب خود منتشر کرده است.

هر آنچه در خصوص خانواده این شخص باید بدانید

این یوتیوبر جوان در بندرعباس به دنیا آمده اما در شهر اصفهان بزرگ شده است. حال ناگفته نماند که او مدت‌ ها قبل و در دوران نوجوانی به همراه خانواده‌ اش برای پیشرفت در زندگی از ایران مهاجرت کرده است. از آن جایی که فرشاد در مورد خانواده‌ اش اطلاعاتی را با مخاطبان و طرفدارانش در میان نگذاشته است، به همین دلیل اطلاعات کاملی در مورد خانواده او در دسترس نمی باشد.

اما با این حال بهتر است بدانید که او یک خواهر دارد که تا به اکنون کلیپ‌ های متعددی را در کنار خواهرش در فضای مجازی منتشر کرده است. هم چنین فرشاد تا به اکنون بارها از طریق فضای مجازی بیان کرده است که عاشق خانواده‌ اش است و رابطه صمیمی و نزدیکی با اعضای خانواده اش دارد. هم چنین این یوتیوبر معروف تا به اکنون تصاویری از اعضای خانواده خود را در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرده است.

حال با مراجعه به اینستاگرام فرشاد می توانید به مشاهده تصاویر اعضای خانواده او بپردازید و به این گونه بیشتر با خانواده این یوتیوبر معروف آشنا شوید.

سوالات متداول

 1. فرشاد سایلنت کیست؟

  فرشاد سایلنت یکی از ایرانیانی که در یوتیوب فعالیت می کند و از کاربران رکورد دار سابسکرایب در بین کاربران ایرانی می باشد. فرشاد دهقانی که با نام فرشاد سایلنت در یوتیوب فعالیت می کند، 425 هزار دنبال کننده دارد و با به اشتراک گذاشتن ویدئو های طنز کاربران زیادی را به خود جذب کرده است و همچنین از این طریق درآمد خوبی کسب کرده است.

 2. فرشاد سایلنت در کدام کشور زندگی می کند؟

  فرشاد سایلنت پس از پایان تحصیلاتش در رشته برنامه نویسی کامپیوتر در سال 1390 به سوئد مهاجرت کرده است و تا کنون در این کشور زندگی می کند.

 3. پیج اینستاگرام فرشاد سایلنت یوتیوبر ایرانی چیست؟

  آدرس پیج فرشاد سایلنت در اینستاگرام farshadsilent است که در این پیج عکس ها و ویدئو هایی از خود به اشتراک می گذارد. او در اینستاگرام 1.3 میلیون دنبال کننده دارد و 104 پست به اشتراک گذاشته است.

 4. آیا فرشاد سایلنت پر درآمدترین یوتیوبر ایرانی است؟

  خیر. یوتیوبر های دیگری مثل پوتک (Putak)، آریا (Aria Keoxer)، khotan و کیمیا (Mia plays) از نظر درآمد به ترتیب قبل از فرشاد سایلنت قرار می گیرند.

4/5 - (8 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا