بیوگرافی میا پلیز به همراه ماجرای آشنایی او با کوروش

اگر اهل اینستاگرام و فضای مجازی باشید، حتما یکی از این افراد را به نام میا پلیز می شناسید که اودر این فضا و در یوتیوب فعالیت می کند. بدن شک می دانید یوتیوبر کیست در ادامه قصد داریم بیشتر به او و فعالیت هایش بپردازیم، با ما همراه باشید.

در فضای مجازی و به خصوص شبکه های اینستاگرام، یوتیوب و آپارات، افرادی هستند که اصلاحا به آن ها واینر یا یوتیوبر می گویند و فیلم یا کلیپ هایی با مضمون طنز، دوربین مخفی، چالش های مختلف و هر آن چیزی که برای مخاطب جذاب باشد، از خود و یا با همکاری دوستان و آشنایانشان ضبط و منتشر می کنند. با ما در سایت ایران انفجار باشید تا این یوتیوبر را به شما معرفی کنیم.

محتوا پنهان
میا پلیز کیست؟

میا پلیز کیست؟

میا پلیز (Mia Plays) از معروف ترین یوتیوبرهای ایرانی با نام اصلی کیمیا روانگر است در 15 آبان سال 1371 در شهر تهران متولد شده است. او از همان کودکی به فعالیت های هنری علاقه داشته و کلاس های موسیقی و نقاشی بسیاری را شرکت کرده است. با استعداد و علاقه ای که میا به این حوزه داشت، توانست در سال 1390 رتبه 2 کنکور در گروه هنر را کسب کند و در دانشگاه صنعتی شریف تهران به طراحی صنعتی مشغول شد. او در سال 1395 از این دانشگاه فارغ التحصیل شد و پس از آن فعالیت خودش را در طراحی و ساخت بازی های رایانه ای آغاز کرد.

این مورد مهم را هم باید بدانید که اسم او در لیست معروف ترین یوتیوبر هم درج شده است که این نشان از درخشش ویژه ای یوتیوبر در سطح جهانی دارد.

عکس های میا پلیز را در کجا مشاهده کنیم؟

در عصر حاضر و با پیشرفت کردن ابزار های جستجو، به راحتی می توان عکس هر چیز و هر کسی که می خواهید را در بستر اینترنت و با مرورگرهایی که وجود دارند، جستجو کنید. از آن جایی که میا پلیز یکی از چهره های شناخته شده در فضای مجازی و شبکه های اینستاگرام و یوتیوب است، شما به راحتی می توانید با جستجو کردن نام او چه به صورت فارسی (میا پلیز) و چه به صورت انگلیسی (Mia Plays)، در هر سایت و برنامه ای به عکس های او دسترسی داشته باشید. معروف ترین این سایت ها گوگل است و هم چنین در شبکه های اجتماعی بسیاری میا فعالیت می کند و عکس هایی را از خودش منتشر می کند.

آدرس چنل یوتیوب میا پلیز چیست؟

آدرس چنل یوتیوب میا پلیز چیست؟

بستر یوتیوب برای کسانی که کارشان صرفا ساخت کلیپ است، بسیار مناسب است و امکانات بیشتری را برای به اشتراک گذاری فیلم و کلیپ برای افراد ایجاد کرده است. از جمله تغییر کیفیت که شما می توانید با هر کیفیتی که مد نظر دارید از کیفیت بالا تا متوسط و پایین این کلیپ ها را مشاهده کنید.

هم چنین امکان به اشتراک گذاری کلیپ هایی با مدت زمان طولانی را در اختیار مخاطبان خودش قرار داده است. میا پلیز نیز در این شبکه فعالیت می کند و بیشتر فعالیت او در این پلتفرم است. او کلیپ های خود را با مخاطبان خود فقط در این شبکه به اشتراک می گذارد. آدرس چنل یا کانال او در شبکه یوتیوب Mia Plays می باشد.

پیج اینستاگرام این یوتیوبر چیست؟

اینستاگرام شبکه ای است که امکانات بسیاری برای به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم دارد و تنها فضای مجازی این چنینی است که در ایران فیلتر نمی باشد. برنامه ای با این امکانات و چنین ویژگی مهمی (فیلتر نبودن) بهترین مکان و بستر برای این افراد است که بتوانند دیده شوند و مخاطب جذب کنند.

میا پلیز یکی از کسانی است که فعالیت خودش را در این پلتفرم شروع کرده و با گذشت زمان بسیار کمی توانست دیده و شناخته شود. میا پلیز فعالیت خودش را در این شبکه از سال 1396 شروع کرده است و تا کنون موفق به جذب 970 هزار فالوور (دنبال کننده) شده است. آدرس پیج اینستاگرام میا پلیز او در این شبکه mia._.plays می باشد که به صورت روزانه یا هفته ای ممکن است از خودش عکس هایی نیز منتشر کند.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

کسانی که به صورت گسترده در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام و یوتیوب فعالیت می کنند، چه اینفلوئنسر باشند، چه بلاگر موضوعات مختلف و چه واینر و طنز پرداز، می توانند از راه مختلفی از این شبکه های مجازی درآمد کسب کنند و اتفاقا امروزه کسب درآمد از این شبکه های اجتماعی بسیار باب شده است و همگی به دنبال راهی برای کسب درآمد در این پلتفرم ها هستند. یکی از راه های کسب درآمد در این شبکه ها، گرفتن تبلیغات از سایر افراد با حرفه های متفاوت و متنوع است. میا پلیز نیز با مخاطب بالایی که در شبکه اینستاگرام دارد، به راحتی می تواند درآمدی میلیونی از راه تبلیغ درآمد کسب کند. یکی دیگر از راه های کسب درآمد از شبکه های مجازی، تشویق کردن مخاطبان خود به دیدن کلیپ های آن ها در شبکه یوتیوب است.

کاری که اکنون اکثر فعالین شبکه اینستاگرام انجام می دهند. زیرا یوتیوب برای بازدید هایی که افراد از کلیپ فرد مورد نظر انجام می دهند، پول می دهد. میا پلیز نیز با پخش کلیپ هایش در این شبکه و پخش تبلیغاتی در این کلیپ ها از شبکه یوتیوب نیز درآمد کسب می کند. اما او تا کنون در هیچ رسانه ای از میزان درآمد خود از شبکه های اینستاگرام و یوتیوب صحبتی نکرده است و هیچ مصاحبه ای نیز در این باره انجام نداده است و اطلاعات دقیقی از میزان درآمد او موجود نمی باشد.

کلیپ های میا پلیز را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های میا پلیز را در کجا مشاهده کنیم؟

با پیشرفت کردن ابزار جستجو در اینترنت، شما خیلی سریع و راحت می توانید هر فیلم و کلیپی را از هر کسی که کمی شناخته شده است، مشاهده کنید. فقط کافی است در مرورگری هم چون گوگل نام شخص مورد نظر خود را وارد کنید و به سرعت لیستی از کلیپ های او به شما نشان داده می شود و با انتخاب هر یک که می خواهید می توانید نسبت به مشاهده آن اقدام کنید.

هم چنین چون این یوتیوبر معروف، در شبکه های مجازی بسیاری از جمله آپارات، اینستاگرام و یوتیوب فعالیت می کند و کلیپ های خود را در این شبکه ها به خصوص یوتیوب به اشتراک می گذارد. شما می توانید از این برنامه ها برای دیدن کلیپ های میا پلیز استفاده کنید. در این برنامه ها نیز کافی است که نام و آیدی او را وارد کنید و با کمی جستجو، کلیپ های او را بیابید و مشاهده کنید.

این یوتیوبر در کدام بازی ها فعالیت می کند؟

این یوتیوبر در کدام بازی ها فعالیت می کند؟

این یوتیوبر در برخی از ویدیوهایی که ضبط کرده در حال انجام بازی‌ های آنلاین است که او به این موضوع اشاره کرده که به انجام این بازی‌ ها علاقه بسیاری را دارد. برای اینکه مشاهده کنیم این یوتیوبر در کدام بازی‌ ها فعالیت می‌ کند می‌ توانیم با مراجعه به گوگل و یا سایت‌ های اینترنتی معتبر در ارتباط با این موضوع عبارت‌ های مختلفی را جستجو کنیم و اطلاعاتی را هم مشاهده کنیم.

این یوتیوبر چه حاشیه هایی داشته است؟

معمولا یوتیوبرها و کسانی که در شبکه های مجازی فعالیت می کنند، حاشیه هایی در همین فضا دارند. اما میا پلیز یکی از کسانی است که تا کنون حاشیه خاصی نداشته است و یکی از موفق ترین زنان ایرانی است که در پلتفرم یوتیوب فعالیت می کند.

تعداد سابسکرایب های میا پلیز چقدر است؟

تعداد سابسکرایب های میا پلیز چقدر است؟

کسانی که در حوزه ضبط کلیپ در اینستاگرام و یوتیوب فعالیت می کنند، خودشان تصمیم می گیرند که در چه شبکه ای بیشتر فعالیت کنند و در همان جا مخاطب جذب کنند. به همین علت برخی از آن ها بیشتر از پلتفرم اینستاگرام برای دیده شدن استفاده می کنند.

میا پلیز کسی است که بستر یوتیوب را برای اکثر فعالیت های خود انتخاب کرده است و در یوتیوب که به علت فیلتر بودن آن در ایران، اکثرا مخاطبان کمی دارند، او توانسته به نسبت دیگران، مخاطبان بسیاری جذب کند و به همین خاطر است که او را بیشتر به عنوان یک یوتیوبر می شناسند. در فضای یوتیوب که به مخاطبان و دنبال کننده های فرد سابسکرایبرز می گویند، تعداد سابسکرایب های میا به 300 هزار می رسد که در نوع خودش و نسبت به دیگر یوتیوبرهای ایرانی بی نظیر است.

میا پلیز کجا زندگی می کند؟

میا پلیز در تهران متولد شده است و دوران کودکی و نوجوانی خود را در همان جا گذرانده و در تهران نیز به دانشگاه رفته است. ولی او تقریبا از سال 1396 از ایران به ونکوور کانادا مهاجرت کرده است.

این یوتیوبر فعالیت خود را از چه زمانی آغاز کرد؟

این یوتیوبر فعالیت خود را از چه زمانی آغاز کرد؟

میا پلیز تقریبا از اوایل سال 1396 فعالیت حرفه ای و رسمی خودش را در یوتیوب آغاز کرد و با پرداختن به استعداد و مهارتی که در طراحی بازی و گرافیک داشت توانست کم کم جایگاه خوبی را در این شبکه کسب کند. اولین کلیپی که به صورت حرفه ای آن را ضبط کرد درباره یکی از بازی های رایانه ای به نام Overwatch بود که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

رکورد بازدید میا پلیز چقدر است؟

در پلترفرم های متفاوت با مخاطبانی که دارد، این رکورد متفاوت است. او در اینستاگرام که شبکه ای بدون فیلتر است، ممکن است میلیون ها بازدید داشته باشد ولی در یوتیوب معمولا افراد به خاطر فیلتر بودن آن بازدید کمتری می گیرند و نکته ای که درباره میا وجود دارد این است که او در یوتیوب میلیون ها بازدید دارد؛ برخی از کلیپ ویدیو های او به 2 میلیون بازدید نیز رسیده است که در چنین پلتفرمی این بازدید بی نظیر است.

دوست پسر میا پلیز کیست و چه مدت است که با هم در رابطه اند؟

دوست پسر میا پلیز کیست و چه مدت است که با هم در رابطه اند؟

میا پلیز یکی از یوتیوبرهای فعال ایرانی است که با فعالیت‌ های خود در این شبکه مجازی شهرت خوبی را هم برای خود به دست آورده است. بررسی‌ هایی که انجام شده نشان می‌ دهد او به عنوان یکی از اولین نفر هایی شناخته می‌ شود که در یوتیوب فعالیت کرده و باعث شده که دیگر یوتیوبر ها هم از او الگوبرداری کنند.

میا دارای برادری به نام خشایار است که خشایار در حوزه موسیقی فعالیت می‌ کند و به همین واسطه میا با یکی از دوستان خشایار به نام کوروش زراندوز آشنا می‌ شود. از هنگامی که میا پلیز و کوروش با یکدیگر آشنا شده اند خصوصیات مشترک بسیاری را داشتند که به علت داشتن چنین خصوصیاتی با یکدیگر رابطه عاشقانه‌ ای را آغاز کرده‌ اند.

بسیاری از شبکه‌ های مجازی مختلف این موضوع را مطرح کرده‌ اند که این دو دارای عشق افسانه‌ ای هستند و به همین علت است که هم اکنون آن ها بعد از گذشت چندین سال باز هم رابطه خوبی را با یکدیگر دارند. به نظر می‌ رسد که آن ها در حدود ۵ سال و یا بیشتر است که با یکدیگر رابطه عاشقانه‌ ای را دارند؛ اما آن ها تا کنون در ارتباط با ازدواج تصمیمی را نگرفتند زیرا در برخی از ویدیوهای خود اعلام کرده‌ اند که آمادگی ازدواج را ندارند.

میا پلیز چه آهنگ هایی خوانده است؟

گیتار زدن میا پلیز در برخی از ویدیوهایش باعث شده که بازخورد خوبی را هم از سمت طرفدارانش به دست آورد و او در برخی از ویدیوهایش در کنار گیتار زدن آهنگ‌ هایی را هم می‌ خواند. میا به همراه دوست پسر خود فعالیت‌ های فراوانی را در یوتیوب دارد و هر دو آن ها به عنوان یوتیوبر های معروف شناخته می‌ شوند که در ویدیوهای خود چالش‌ های مختلفی را اجرا می‌ کنند و یا با طرفداران خود صحبت می‌ کنند.

در ارتباط با این موضوع که این یوتیوبر جوان تاکنون چه آهنگ‌ هایی خوانده است این موضوع مشخص شده که او در هنگامی که یک کودک ۶ ساله بود در حوزه موسیقی به واسطه برادرش فعالیت می‌ کرد. همین موضوع باعث شده که او در حوزه موسیقی هم سررشته داشته باشد و او در برخی از ویدیو های خود در حال خواندن آهنگ‌ های مختلفی است.

از جمله آهنگ‌ هایی که او خوانده است می‌ توانیم به بازخوانی آهنگ سلطان قلب ها و… اشاره کنیم که او در هنگام خواندن چنین آهنگ‌ هایی ویدیو هایش را هم در شبکه‌ های مجازی به اشتراک گذاشته است.

آیا mia عاشق هری پاتر است؟

آیا mia عاشق هری پاتر است؟

افرادی که شهرت و محبوبیت خوبی را برای خود دارند مورد توجه مردم قرار می‌ گیرند و طرفداران هر کدام از این افراد می‌ خواهند بدانند که این افراد به چه چیز هایی علاقه دارند. میا در برخی از ویدیو های خود در یوتیوب به این موضوع اشاره کرده که علاقه بسیاری را به مجموعه هری پاتر دارد و فیلم‌ هایی را که با نام هری پاتر منتشر شده به صورت کامل دیده است.

در هنگامی که این شخص در یکی از ویدیوهای خود اعلام کرد که به مجموعه هری پاتر علاقه دارد باعث شد از طرفداران مجموعه هری پاتر بازخورد خوبی را برای خود دریافت کند. برای اینکه مشاهده کنیم میا پلیز به عنوان یکی از یوتیوبرهای فعال ایرانی دیگر به چه چیز هایی علاقه دارد می‌ توانیم ویدیوهای او را به صورت کامل در شبکه‌ های مجازی مشاهده کنیم.

علاوه بر اینکه این یوتیوبر در یکی از ویدیوهای خود به این موضوع اشاره کرده که به مجموعه هری پاتر علاقه دارد دیگر مجموعه‌ های تلویزیونی را هم معرفی کرده که به آن ها علاقه فراوانی را دارد و به طرفداران خود پیشنهاد کرده که آن ها را ببینند.

نظر میا پلیز در مورد کنکور

میا پلیز در خانواده ای متولد شده که پدرش پزشک است و او توانسته در کنکور شرکت کند و رتبه بسیار بالایی را هم برای خود به دست آورده بود و در یکی از رشته‌ های خوب هم تحصیل کرد. بسیاری از یوتیوبر های فعال ایرانی طرفدارانی را برای خود دارند که این طرفداران آن ها نوجوانان و جوانان هستند و یکی از مشکلاتی که نوجوانان و جوانان با آن ها درگیر هستند کنکور است.

این یوتیوبر با توجه به دانستن چنین مسئله‌ ای و با وجود اینکه او توانسته رتبه بالایی را هم در کنکور برای خود به دست آورد تا کنون ویدیو های بسیاری را در ارتباط با نکاتی درباره کنکور منتشر کرده است. ویدیوهایی که او در ارتباط با کنکور منتشر کرده در ارتباط با موضوعات مختلفی است که افراد کنکوری باید به آن ها توجه داشته باشند و در زمان کنکور بتوانند این نکات را استفاده کنند.

اینکه این یوتیوبر فعال ایرانی به دغدغه جوانان و نوجوانان توجه دارد و ویدیوهایی را در ارتباط با کنکور آن ها منتشر کرده باعث شده که محبوبیت بیش از پیشی را برای خود به دست آورد. با وجود اینکه میا تا کنون ویدیوهایی را در ارتباط با نکات کنکور به اشتراک گذاشته اما نظر او در ارتباط با کنکور بسیار منفی است و معتقد است که جوانان نباید با استفاده از کنکور سنجیده شوند.

میا پلیز ولاگش در چه خصوصی است؟

میا پلیز ولاگش در چه خصوصی است؟

میا پلیز به عنوان یکی از یوتیوبرهای فعال ایرانی شناخته می‌ شود که در طول هفته تعدادی ویدیو را از خود منتشر می‌ کند و باعث شده که از این طریق بتواند محبوبیت و شهرت خوبی را برای خود به دست آورد.

در ارتباط با این موضوع که ولاگ این شخص در ارتباط با چه موضوعی است می‌ توانیم به این اشاره کنیم که این شخص ویدیوهای خود را در ارتباط با موضوعات مختلفی مانند کارهای تابستانی و چالش‌ های مختلف و همچنین یک روز تفریحی منتشر کرده است.

ویدیوهایی که این شخص توانسته در ارتباط با موضوعات مختلف منتشر کند بازخورد خوبی را دریافت کرده و طرفداران او علاقه دارند که هر کدام از ویدیوهایش را به صورت کامل مشاهده کنند. البته باید این موضوع را در نظر داشت که میا به همراه کوروش ویدیوهایی را تولید می‌ کند که هر دو آن ها از ولاگ‌ های مخصوصی استفاده می‌ کنند و در نهایت آن ها به عنوان یک زوج یوتیوبر ویدیوهای خوبی را به اشتراک می‌ گذارند.

جدیدترین ویدیو میا پلیز در یوتیوب چه بود؟

در یوتیوب هرچه یک یوتیوبر بتواند ویدیوهای بیشتر و با موضوعات متفاوت‌ تری را منتشر کند از محبوبیت بیشتری برخوردار می‌ شود. این شخص در یکی از مصاحبه‌ های خود به این موضوع اشاره کرده بود که در طول یک هفته تنها دو یا سه ویدیو را از خود به اشتراک می‌ گذارد که هر کدام از ویدیوهایی که او در یوتیوب به اشتراک می‌ گذارد با موضوعات جدیدی است.

جدید ترین ویدیو این شخص در یوتیوب با کوروش بود که با یکدیگر این ویدیو جدید را به اشتراک گذاشتند و آن ها در این ویدیو با یکدیگر مشغول گفتگو بودند. همچنین خود میا ویدیوهایی را در ارتباط با خرید لباس و چالش‌ های روزمره خود به تازگی به اشتراک گذاشته است.

میا پلیز در ایران به چه کاری مشغول بود؟

میا پلیز در ایران به چه کاری مشغول بود؟

این شخص در سال ۱۳۷۱ در کشور ایران متولد شده و در هنگامی که کنکور داد توانست با رتبه بسیار خوبی در رشته طراحی صنعتی شرکت کند. او در هنگامی که در کشور ایران زندگی می‌ کرد در حوزه موسیقی به همراه برادرش فعالیت می‌ کرد تا اینکه با دوست برادرش به نام کوروش آشنا شد و بعد از مدتی آن ها با یکدیگر تصمیم به مهاجرت گرفتند.

از مدت زمانی که این شخص در کشور ایران زندگی می‌ کرد ویدیوها و یا اطلاعات دقیقی در دسترس نیست و به نظر می‌ رسد که او تمامی این اطلاعات و ویدیوها را از هنگامی که در کشور ایران بود پاک کرده است.

آشنایی با خانواده کیمیا روانگر

کیمیا روانگر که با نام میا پلیز در شبکه‌ های مجازی شناخته می‌ شود در هنگامی که در کشور ایران زندگی می‌ کرد رابطه خوبی را با برادرش داشت و در حوزه موسیقی با او فعالیت می‌ کرد. در ارتباط با خانواده کیمیا روانگر اطلاعات مختلفی وجود دارد که نشان می‌ دهد پدر او پزشک بوده و برادرش در حوزه موسیقی کار می‌ کرده است.

جز این اطلاعات کم دیگر اطلاعات دقیقی در ارتباط با خانواده او وجود ندارد زیرا به نظر می‌ رسد که او خودش اطلاعاتی را از خانواده‌ اش به اشتراک نمی‌ گذارد زیرا می‌ داند چنین اطلاعاتی باعث ایجاد حاشیه‌ های مختلفی در ارتباط با او می‌ شود.

سوالات متداول

  1. آیا میا پلیز و کوروش با یکدیگر نسبتی دارند؟

    اطلاعات دقیقی در این باره وجود ندارد اما درباره نامزدی آن ها، اخباری منتشر شده است که از طرف آن ها تکذیب نشده است.

  2. آیا میا پلیز اینستاگرام دارد؟

    بله و آدرس صفحه او mia._.plays می باشد.

  3. آپارات میا پلیز را چگونه پیدا کنیم؟

    با جستجو کردن نام او در مرورگر گوگل می توانید آپارات او را پیدا کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا