بیوگرافی کوروش زراندوز + عکس های کوروش و میا پلیز

اگر اهل اینستاگرام و فضای مجازی باشید، حتما یکی از این یوتیوبرهای ایرانی را به نام کوروش زراندوز می شناسید که او در این فضا فعالیت می کند. در ادامه قصد داریم بیشتر به او و فعالیت هایش بپردازیم، با ما همراه باشید.

محتوا پنهان
کوروش زراندوز کیست؟

کوروش زراندوز کیست؟

در سوال این که این یوتیوبر کیست باید این گونه جواب داد که، کوروش زراندوز در آبان سال 1369 در تهران متولد شده است. او فارغ التحصیل رشته معماری است. ولی از کودکی به فعالیت های هنری و به خصوص موسیقی علاقه داشته است. او گیتار را از سن 12 سالگی آموزش دیده است و پس از مهارت های لازم در سنین جوانی در گروه های موسیقی بسیاری از جمله گروه موسیقی هارد راک شهاب صادقی و گروه دنگ شو عضو بوده است. او هم اکنون یکی از یوتیوبرهای معروف در یوتیوب می باشد و علاوه بر این در اینستاگرام نیز فعالیت می کند.

 • دوست دختر کوروش زراندوز میا پلیز می باشد.

عکس های کوروش زراندوز را در کجا مشاهده کنیم؟

از آن جایی که کوروش یکی از چهره های شناخته شده در فضای مجازی و شبکه های اینستاگرام و یوتیوب است، شما به راحتی می توانید با جستجو کردن نام او چه به صورت فارسی (کوروش زراندوز) و چه به صورت انگلیسی (kourosh zaranduz)، در هر سایت و برنامه ای به عکس های او دسترسی داشته باشید. معروف ترین این سایت ها گوگل است و هم چنین در شبکه های اجتماعی بسیاری کوروش فعالیت می کند و عکس هایی را از خودش منتشر می کند.

آدرس چنل یوتیوب کوروش زراندوز چیست؟

آدرس چنل یوتیوب کوروش زراندوز چیست؟

بستر یوتیوب برای کسانی که کارشان صرفا ساخت کلیپ است، بسیار مناسب است و امکانات بیشتری را برای به اشتراک گذاری فیلم و کلیپ برای افراد ایجاد کرده است. از جمله تغییر کیفیت که شما می توانید با هر کیفیتی که مد نظر دارید از کیفیت بالا تا متوسط و پایین این کلیپ ها را مشاهده کنید.

هم چنین امکان به اشتراک گذاری کلیپ هایی با مدت زمان طولانی را در اختیار مخاطبان خودش قرار داده است. کوروش زراندوز نیز در این شبکه فعالیت می کند و بیشتر فعالیت او در این پلتفرم است. او کلیپ های خود را با مخاطبان خود فقط در این شبکه به اشتراک می گذارد. آدرس چنل یا کانال او در شبکه یوتیوب Kouman می باشد.

پیج اینستاگرام این یوتیوبر چیست؟

اینستاگرام شبکه ای است که امکانات بسیاری برای به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم دارد و تنها فضای مجازی این چنینی است که در ایران فیلتر نمی باشد. برنامه ای با این امکانات و چنین ویژگی مهمی (فیلتر نبودن) بهترین مکان و بستر برای این افراد است که بتوانند دیده شوند و مخاطب جذب کنند.

کوروش زراندوز یکی از کسانی است که فعالیت خودش را در این پلتفرم از سال 1398 شروع کرده و با گذشت زمان بسیار کمی توانست دیده و شناخته شود. او تا کنون موفق به جذب 850 هزار فالوور (دنبال کننده) شده است. آدرس پیج اینستاگرام کوروش زراندوز kourosh.zz می باشد که به صورت روزانه یا هفته ای ممکن است از خودش عکس هایی نیز منتشر کند.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

امروزه کسب درآمد از این شبکه های اجتماعی بسیار باب شده است و همگی به دنبال راهی برای کسب درآمد در این پلتفرم ها هستند. یکی از راه های کسب درآمد در این شبکه ها، گرفتن تبلیغات است. کوروش زراندوز نیز با مخاطب بالایی که در شبکه ایسنتاگرام دارد، به راحتی می تواند درآمدی میلیونی از راه تبلیغ درآمد کسب کند.

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از شبکه های مجازی، تشویق کردن مخاطبان خود به دیدن کلیپ های آن ها در شبکه یوتیوب است. زیرا یوتیوب برای بازدید هایی که افراد از کلیپ فرد مورد نظر انجام می دهند، پول می دهد. کوروش زراندوز نیز با پخش کلیپ هایش در این شبکه درآمد کسب می کند.

اما او تا کنون در هیچ رسانه ای از میزان درآمد خود از شبکه های اینستاگرام و یوتیوب صحبتی نکرده است و هیچ مصاحبه ای نیز در این باره انجام نداده است و اطلاعات دقیقی از میزان درآمد او موجود نمی باشد.

کلیپ های کوروش زراندوز را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های کوروش زراندوز را در کجا مشاهده کنیم؟

فقط کافی است در مرورگری هم چون گوگل نام او را وارد کنید و به سرعت لیستی از کلیپ های او به شما نشان داده می شود و می توانید نسبت به مشاهده آن اقدام کنید. هم چنین چون این یوتیوبر معروف، در شبکه های مجازی بسیاری از جمله آپارات، اینستاگرام و یوتیوب فعالیت می کند و کلیپ های خود را در این شبکه ها به خصوص یوتیوب به اشتراک می گذارد، شما می توانید از این برنامه ها برای دیدن کلیپ های کوروش زراندوز استفاده کنید. در این برنامه ها نیز کافی است که نام و آیدی او را وارد کنید و با کمی جستجو، کلیپ های او را بیابید و مشاهده کنید.

در کلیپ های او می توانید دیگر یوتیوبرها مانند ختن، فرشاد سایلنت، پوریا پوتک و… را هم مشاهده کنید.

این یوتیوبر چه حاشیه هایی داشته است؟

معمولا یوتیوبرها و کسانی که در شبکه های مجازی فعالیت می کنند، حاشیه هایی در همین فضا دارند، اما کوروش زراندوز یکی از کسانی است که تا کنون حاشیه خاصی نداشته است.

تعداد سابسکرایب های کوروش زراندوز چقدر است؟

در فضای یوتیوب که به مخاطبان و دنبال کننده های فرد سابسکرایبرز می گویند، رکورد سابسکرایب های کوروش زراندوز به 150 هزار می رسد که در شبکه ای که در ایران فیلتر می باشد، تعداد خوبی است.

کوروش زراندوز کجا زندگی می کند؟

کوروش زراندوز در تهران متولد شده است و دوران کودکی و نوجوانی خود را در همان جا گذرانده ولی او چند سال پیش از ایران به ونکوور کانادا مهاجرت کرده است.

 • برای کسب درآمد و یوتیوبر شدن، می توانید مقاله مربوطه را دنبال نمایید.
رابطه کوروش زراندوز و ایمان چیست؟

رابطه کوروش زراندوز و ایمان چیست؟

اگر در فضای مجازی فعالیت می‌ کنید شاید تا به اکنون نام کوروش زراندوز را شنیده باشید. او یکی از سلبریتی‌ های اینستاگرام مجازی و هم چنین یوتیوبر ایرانی است که مدت زمان نسبتا کوتاهی است که به شهرت زیادی رسیده است. کوروش با توجه به ویدیوهای فان و بامزه‌ اش توانسته در فضای مجازی مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد و در حال حاضر به عنوان سلبریتی مجازی شناخته می شود.

حال بهتر است بدانید که این روزها مشاهده می‌ شود اکثر سلبریتی‌ های مجازی و یوتیوبرها با همکاری سایر چهره‌ های مجازی و یوتیوبرهای دیگر به ساخت ویدیو می‌ پردازند، چرا که آن ها متوجه شده‌ اند زمانی که ویدیو خود را با همکاری یوتیوبر دیگر ضبط کنند ویدیو آن ها از بازدید بیشتری برخوردار می‌ شود.

حال این موضوع باعث شده است تا کوروش با همکاری برخی از یوتیوبرها و سلبریتی های مجازی دیگر ویدیوهای متعددی را با موضوعات مختلف ضبط و منتشر کند. حال یکی از یوتیوبرهایی که کوروش تا به اکنون ویدیوهای بسیار زیادی را در کنار او ضبط و منتشر کرده است ایمان نام دارد.

کوروش و ایمان از زوج‌ های بسیار دوست داشتنی یوتیوب به شمار می‌ روند که تا به اکنون ویدیوهای بسیار فان و بامزه‌ ای را در کنار یکدیگر ضبط و در چنل یوتیوب خود منتشر کرده اند. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده ویدیوهای دیدنی این دو یوتیوبر معروف بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب هر کدام از آن ها مراجعه کنید. هم چنین با مراجعه به کوروش زراندوز آپارات هم می توانید به مشاهده این ویدیوها بپردازید.

کوروش زراندوز آهنگ به صورت رسمی بیرون داده است؟

این روزها در فضای مجازی به ویژه یوتیوب و اینستاگرام افرادی هستند که به اصطلاح به آن ها واینر و یوتیوبر گفته می‌ شود. این افراد فیلم و کلیپ‌ هایی با مضمون‌ های مختلف و با همکاری دوستان خود ضبط و منتشر می‌ کنند. آن ها با توجه به فعالیت گسترده‌ ای که در فضای مجازی دارند، توانسته اند به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برسند. حال یکی از این افراد کوروش زراندوز نام دارد.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این روز ها مشاهده می‌ شود که برخی از واینرها و یوتیوبرهایی که در فضای مجازی به شهرت و معروفیت بسیار زیادی رسیده‌ اند، فعالیت خود را به عنوان خواننده و یا رپر نیز شروع کرده اند.

البته اکثر این افراد زمانی که در عرصه خوانندگی فعالیت خود را شروع کرده اند، به دلیل این که از صدا و یا استعداد خوبی برخوردار نبوده اند با هیت های بسیار زیادی رو به رو شده اند. حال خیلی از کاربران تمایل دارند بدانند که آیا کوروش هم از آن دسته از سلبریتی هایی است که در عرصه خوانندگی هم فعالیت می‌ کند؟ بهتر است بدانید زمانی که کوروش در فضای مجازی به شهرت خوبی رسید فعالیت خود را به عنوان خواننده هم شروع کرد.

البته ناگفته نماند که کوروش از صدای بسیار خوبی برخوردار است و زمانی که اولین آهنگ خود را منتشر کرد، این آهنگ با استقبال بسیار خوب مخاطبان و طرفدارانش رو به رو شد. خیلی از شنوندگان این آهنگ بیان کردند که کوروش بر خلاف خیلی از سلبریتی‌ های مجازی دیگر از صدای بسیار خوبی برخوردار است و می‌ تواند در صنعت موسیقی جایگاه خوبی را از آن خود کند.

کوروش زراندوز و اریا کیوکسر

کوروش زراندوز و آریا کیوکسر

اگر از کاربران یوتیوب هستید، به احتمال زیاد آریا کیوکسر یوتیوبر معروف اهل ایران را می‌ شناسید. حال همان طور که بیان کردیم این روزها اکثر یوتیوبرها با همکاری یکدیگر به ضبط ویدیوهای خود می‌ پردازند تا به این گونه بتوانند بازدید ویدیوهایشان را افزایش دهند.

حال یکی از یوتیوبرهای دیگری که کوروش تا به اکنون همکاری‌ های بسیار زیادی با او داشته است آریا کیوکسر نام دارد. این دو یوتیوبر از زمانی که با یکدیگر آشنا شدند، ویدیو های متعددی را با همکاری یکدیگر ضبط کرده اند و به این گونه توانسته اند به میزان شهرت و محبوبیت خود در یوتیوب بی افزایند.

کوروش و آریا تا به اکنون چالش‌ ها، مسابقات و ویدیوهای طنز متعددی را با همکاری یکدیگر ضبط و در چنل یوتیوبشان آپلود کرده اند. خیلی از کاربران پس از مشاهده ویدیوهای مشترک آریا و کوروش بیان کرده اند که آن ها زوج بسیار دوست داشتنی هستند و با همکاری یکدیگر توانسته اند ویدیوهای بسیار جذاب و خوبی را ضبط کنند.

کوروش زراندوز به چه زبان هایی مسلط است؟

کوروش در آبان ماه 1369 در تهران به دنیا آمده است، او از همان دوران کودکی و نوجوانی پسری سرزنده پر انرژی بوده است و طی روز فعالیت‌ های زیادی داشته و به قول اطرافیانش یکجا بند نبوده و همیشه در حال فعالیت بوده است. در حال حاضر این یوتیوبر با نام‌ های مستعار همچون کوروش توپیا هم شناخته می‌ شود.

کوروش یکی از محبوب‌ ترین و مشهور ترین یوتیوبر های فارسی زبان است. حال اگر بخواهیم صادق باشیم، می‌ توان بیان کرد علاوه بر یوتیوبر بودنش او جز برترین استریمرهای ایران است که در شبکه های مجازی دنبال کنندگان بسیار زیادی دارد.

حال این موضوع را هم باید افزود با توجه به این که کوروش مدتی است به خارج از کشور مهاجرت کرده و در حال حاضر ساکن کانادا می‌ باشد، به همین دلیل در حال حاضر او علاوه بر زبان فارسی به زبان انگلیسی هم تسلط کامل دارد.

آیا احتمال جدایی این یوتوبر از میا وجود دارد؟

آیا احتمال جدایی این یوتوبر از میا وجود دارد؟

کوروش پس از این که فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز کرد، به دلیل محدودیت‌ های موجود در رسیدن به اهدافش تصمیم گرفت تا از ایران مهاجرت کند. او در ابتدا به کشور ترکیه مهاجرت کرد و در آنجا با دختری به نام میا پلیز آشنا شد و این آشنایی تا جایی ادامه پیدا کرد که این دو با یکدیگر وارد رابطه شدند. پس از آن برای بار دیگر کوروش در کنار میا به ونکوور مهاجرت کرد.

در رابطه با میا پلیز بهتر است بدانید او نیز یکی دیگر از سلبریتی‌ های مجازی و یوتیوبرهای معروف اهل ایران است که با توجه به ویدیوهایی که تا به اکنون ضبط و منتشر کرده است، توانسته در میان کاربران فضای مجازی به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برسد. میا و کوروش تا به اکنون ویدیوهای متعددی را در کنار یکدیگر ضبط و منتشر کرده اند و با کلیپ‌ های مشترکشان توانسته اند در میان کاربران فضای مجازی به ویژه کاربران یوتیوب به میزان شهرت و محبوبیت خود بی افزایند.

حال مدتی قبل اخباری در مورد جدایی این یوتیوبر از میا دوست دخترش در فضای مجازی منتشر شد که این اخبار بسیار حاشیه ساز شد. پس از آن خیلی از کاربران فضای مجازی کنجکاو شدند تا بدانند که آیا احتمال جدایی او از میا وجود دارد؟ بهتر است بدانید که این زوج تا به اکنون به این اخبار واکنشی نشان نداده اند و این اخبار را تایید و یا تکذیب نکرده اند. با این حال خیلی از کاربران فضای مجازی در این باره بیان کرده اند که این اخبار، شایعه است که برای به وجود آمدن هرج و مرج در پیرامون روابط شخصی این دو یوتیوبر منتشر شده است.

خواستگاری کوروش زراندوز

کوروش و میا مدت زمان نسبتا طولانی است که با یکدیگر در رابطه هستند. به همین دلیل مدتی است که زمزمه‌ های خواستگاری و نامزدی این دو یوتیوبر در فضای مجازی شنیده می‌ شود. هم چنین میا در یکی از ویدیوهای خود که در حال صحبت و گفتگو با کوروش بوده است در مورد خواستگاری و نامزدی اش صحبت کرد که کوروش واکنش جالبی نسبت به صحبت‌ های میا از خود نشان داد. به همین دلیل خیلی از کاربران بر این باورند که به زودی کوروش از میا خواستگاری می کند.

سوپرایز کردن میا برای تولدش

سوپرایز کردن میا برای تولدش

همان طور که بیان کردیم کوروش متولد آبان ماه می‌ باشد. حال میا برای تولد امسال کوروش سورپرایز بسیار جذاب و قشنگی را برای پارتنرش در نظر گرفته بود که کلیپ سوپرایز کردن کوروش برای تولدش را نیز در چنل یوتیوب خود منتشر کرد. حال می‌ توانید با مراجعه به چنل یوتیوب میا به مشاهده این کلیپ بپردازید. بهتر است بدانید کلیپ سوپرایز کردن میا برای تولد کوروش از بازدید بسیار بالایی برخوردار شده است و مورد استقبال کاربران یوتیوب قرار گرفته است.

رابطه این یوتیوبر با خانواده اش به چه صورت است؟

کوروش برای این که بتواند در فضای مجازی بدون محدودیت فعالیت کند و به اهدافش برسد، مدت‌ ها قبل از ایران مهاجرت کرد. حال ناگفته نماند که خانواده او ساکن ایران هستند و کوروش مدت‌ هاست که خانواده‌ اش را از نزدیک ندیده است. اما با این حال با توجه به این که رابطه بسیار خوبی با خانواده‌ اش دارد، به همین دلیل از طریق شبکه های مجازی هر روز با خانواده اش در ارتباط است.

هم چنین جالب است که بدانید کوروش زراندوز تا به اکنون بار ها در صحبت‌ های خود بیان کرده است که عاشق خانواده‌ اش است و رابطه بسیار صمیمی با اعضای خانواده‌ اش دارد.

سوالات متداول

 1. آیا کوروش زراندوز و میا نسبتی با یکدیگر دارند؟

  اطلاعات دقیقی در این باره وجود ندارد اما درباره نامزدی آن ها، اخباری منتشر شده که از طرف آن ها تکذیب نشده است.

 2. آیا کوروش زراندوز آپارات دارد؟

  بله و با جستجو کردن نام او در مرورگر گوگل می توانید آپارات او را پیدا کنید.

 3. بیوگرافی کوروش توپیا چیست؟

  کوروش توپیا در آبان سال 1369 در تهران متولد شده است.او در رشته معماری فارغ التحصیل شده ولی از کودکی به موسیقی علاقه داشته است.

 4. امکان جدایی کوروش زراندوز و میا پلیز وجود دارد؟

  تنها شایعاتی در این باره زمزمه شد که توسط آن ها تکذیب شده است.

4.3/5 - (6 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا