بیوگرافی ختن❤️ بررسی حواشی و افشاگری ها در مورد

در دنیای امروز که توجه بسیاری از افراد به صفحات مجازی و مخصوصا یوتیوب جلب شده است، افراد بسیاری هستند که به ساختن کلیپ های طنز می پردازند. یکی از این یوتیوبرهای ایرانی ختن است که در این مقاله قصد داریم در مورد او اطلاعاتی بدهیم. پس با ما همراه باشید.

به صورت مختصر برای دانستن این که این یوتیوبر کیست، باید بدانید ختن شمس متولد 15 اردیبهشت 1373 در شهر تهران است. او در دوران کودکی و نوجوانی به روان شناسی علاقه داشت و قصد ادامه تحصیل در این رشته را داشت. اما در نهایت نتوانست در رشته روان شناسی ادامه تحصیل دهد و در دانشگاه آزاد اسلامی در رشته حسابداری مشغول به ادامه تحصیل شد. ختن به رشته حسابداری علاقه نداشت برای همین نتوانست در این رشته ادامه تحصیل دهد و پیشرفت کند. او کمر بند قهوه ای کاراته دارد و او هم اکنون یکی از شناخته شده ترین یوتیوبرهای ایرانی است.

ختن کیست؟

ختن کیست؟

همان طور که قبلا گفتیم، ختن شمس متولد 15 اردیبهشت 1373 در شهر تهران است. ختن به کمک علی بروکس وارد فعالیت یوتیوبری شد. او فعالیت خود را با کلیپ های طنز شروع کرد و روزانه ویدئوهای زیادی با محتوای طنز، در فضای مجازی منتشر کرد. پس از مدت کوتاهی ویدئوهای او دیده شد و توانست به شهرت زیادی برسد. ختن اکنون در زمینه ویدئوهای جذاب از رویدادهای اجتماعی و برگزاری چالش در فضای مجازی شناخته شده است. هم چنین ختن به تولید ویدئوهای دوربین مخفی هم می پردازد که به نوبه خود جالب و سرگرم کننده است.

ختن کودکی نرمالی داشته است. او دارای یک برادر کوچک تر از خود است. ختن شمس دارای یک لیسانس نصف و نیمه از شهر ترکیه است. دوست دارد کلیپ های با کیفیت بسازد و روزی که نتواند ویدئو بسازد، آن روز غمگین ترین روز برای ختن است. ختن خیلی اهل ورزش فوتبال نیست و طرفدار هیچ کدام از تیم ها چه داخلی و چه خارجی نیست. ختن امروزه جزو زن های موفق در عرصه یوتیوبری است که هزاران نفر طرفدار دارد و کلیپ هایش مورد پسند تمام افراد جامعه است.

  • همچنین برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه یوتیوبر شدن می توانید لینک را دنبال کنید.

عکس های ختن را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های ختن این دختر مشهور در دنیای مجازی مانند اینستاگرام و یوتیوب را می توانید با سرچ کردن در موتور جست و جو گر گوگل مشاهده کنید. هم چنین می توانید برای دیدن عکس های به روز تر از او به پیج اینستاگرام وی مراجعه کنید.

آدرس چنل یوتیوب ختن چیست؟

کانال شخصی ختن در یوتیوب با نام khotan به فعالیت مشغول است و اکنون 151 هزار دنبال کننده دارد. مردم بسیار به او علاقه دارند و ویدئو های او را با علاقه بسیار دنبال می کنند. زیرا علاقه زیادی به سبک ویدئوهای ختن دارند و معتقد اند رویدادهای اجتماعی را به شکلی واقعی به تصویر کشیده و چالش هایی هم که برگزار می کند بسیار جذاب و مهیج است. ختن با فردی به نام سینا، ویدئوهای خنده دار و چالش های جذابی را انجام می دهند و کلیپ هایشان در چنل یوتیوب ختن قابل مشاهده است.

پیج اینستاگرام این یوتیوبر چیست؟

اینستاگرام ختن khotaaan است که دارای 89 پست است. او در بیشتر پست های خود در اینستاگرام حال و هوای روزانه خود را با چالش های تیک تاک به نمایش گذاشته است. هم چنین او 216 هزار نفر دنبال کننده دارد. ختن جزو افرادی است که هنوز برای پیجش تیک آبی نگرفته است. البته گاها هم عکس هایی با استایل های به روز و شیک از خودش در پیج شخصی اش با هواداران خود به اشتراک می گذارد.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

 این یوتیوبر در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده است که برای من شش ماه طول کشید تا بتوانم از یوتیوب درآمد کسب کنم. اگر می خواهید یوتیوبر شوید، باید اراده زیادی داشته باشید و زود تسلیم نشید. بنابراین وی مقدار درآمدی که از کلیپ های خود کسب می کند را به طور دقیق بیان نکرده است. هر کاری در ابتدا، درآمد بسیار کمی دارد و با گذشتن زمان و جا افتادن و کسب مهارت های لازم در این راه می توانید درآمد زیادی را در حرفه مورد نظر خود کسب کنید.

کلیپ های ختن را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های این فرد را می توانید با مراجعه به کانال یوتیوب او مشاهده کنید. هم چنین می توانید با سرچ کردن آیدی او در اینستاگرام کلیپ های او را مشاهده کنید. بیشتر کلیپ های وی با مدت زمان بیشتر در کانال یوتیوب او است. چون فعالیت او در یوتیوب بیشتر از اینستاگرام است. کلیپ های او را در سایت آپارات هم می توانید مشاهده کنید اما بیشتر فعالیت های او در یوتیوب است و در چنل خود در یوتیوب، بیشتر کلیپ های به روز و چالش های خفن قرار می دهد. از جمله ویدئوهای جذاب ختن در یوتیوب می توان به کلیپ های آنباکسینگ او اشاره کرد.

در کلیپ های او می توانید دیگر یوتیوبر ها مانند میا پلیز، کوروش توپیا، فرشاد سایلنت، پوریا پوتک و… را هم مشاهده کنید.

این یوتیوبر چه حاشیه هایی داشته است؟

این یوتیوبر حاشیه زیادی نداشته است. او جزو زنان یوتیوبر فعال و موفق در عرصه خود است؛ اما او تا به حال حاشیه ای نداشته است. البته باید این را هم در نظر داشت که برای افراد موفق حاشیه های زیادی درست می شود و در صفحات مجازی دست به دست می چرخد، اما وی تا به حال حاشیه جدی که برای او منجر به دردسر شود و نیاز باشد توضیح دهد برای تکذیب کردنش، نبوده است.

تعداد سابسکرایب های ختن چقدر است؟

تعداد سابسکرایب های ختن چقدر است؟

رکورد سابسکرایب های او در یوتیوب 151 هزار نفر است. او در چنل یوتیوب خود 786 ویدئو گذاشته است و جدید ترین ویدئو او برای روز گذشته است با موضوع آنباکسینگ تخم مرغ های شانسی، مردم او را بسیار دوست دارند و با کامنت های مثبتی که برای او می گذارند، انگیزه اش را برای انجام فعالیت بیشتر می کند. حتی ممکن است او الگویی برای جوانان امروزی شود تا به دنبال علایق و هدف های خود بروند و هیچ گاه نا امید نشوند. شاید اگر ختن از رسیدن به هدفش دل سرد می شد، اکنون یوتیوبر مشهوری در دنیا نبود.

ختن کجا زندگی می کند؟

وی به همراه برادر کوچک تر خود و خانواده در شهر ترکیه زندگی می کند. او تا به حال ازدواج نکرده و مجرد است و زندگی آرامی را سپری می کند. دغدغه اصلی این فرد ساختن ویدئوهای با کیفیت است و بزرگ ترین ترس او آن است که روزی نتواند دیگر ویدئو بسازد. ختن برای ساختن ویدئوهای خود زمان زیادی صرف کرد و هدف و پشتکار بسیار داشت. همین هدف و پشتکار باعث شد او از ساخت کلیپ هایش و قرار دادن در پیج یوتیوب خود، سود زیادی کسب کند و اکنون زندگی آرامی در کنار خانواده داشته باشد.

این یوتیوبر فعالیت خود را از چه زمانی آغاز کرد؟

تاریخ دقیقی برای شروع جدی فعالیت او در یوتیوب و ساخت کلیپ بیان نشده است. اما به نظر می رسد بعد از آن که نتوانست در رشته روان شناسی مشغول تحصیل شود و بر خلاف میل باطنی در رشته حسابداری مشغول به تحصیل شد؛ بعد از گذشت زمان متوجه شد که به آن رشته علاقه ندارد و موفق هم نیست، به ساخت کلیپ روی آورد.

او در ابتدا کلیپ های طنز ساخت، اما بعد از آن که در بین مردم جایگاه و شهرت زیادی کسب کرد، اقدام به ساخت کلیپ های اجتماعی و چالش های جذاب کرد؛ سپس با شاختن چنل شخصی خود در یوتیوب، به دنیای یوتیوبری روی آورد و باعث شد در بین مردم شهرت خیلی زیادی کسب کند. حتی بعضی از نوجوانان که در سر رویای یوتیوبر شدن داشتند، با دیدن کلیپ های ختن و انگیزه او، وارد این عرصه شدند تا بتوانند رویای خود را تحقق ببخشند.

رکورد بازدید ختن چقدر است؟

رکورد بازدید ختن چقدر است؟

بیشترین رکورد بازدید اومربوط به کلیپی است که ختن در آن کلیپ واقعیتی از جامعه امروز را بیان می کند که این کلیپ، 902 هزار نفر بازدید کننده داشته است؛ که خب این ویدئو برای همه سنین مناسب نیست و عنوان ویدئو اش محدودیت سنی دارد.

دوست پسر ختن یوتیوبر کیست؟

دوست پسر ختن یوتیوبر کیست؟

در فضای مجازی به ویژه یوتیوب، اینستاگرام و آپارات افرادی هستند که به اصطلاح به آن ها بلاگر، واینر و یوتیوبر می‌ گویند که با انتشار کلیپ‌ های خود با مضمون‌ های مختلف و با همکاری دوستان و آشنایانشان توانسته اند به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برسند. حال یکی از این افراد ختن یوتیوبر است که این روزها در فضای مجازی به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی رسیده است.

ختن سلبریتی مجازی و یوتیوبر اهل ایران است که با توجه به فعالیت گسترده ای که در فضای مجازی انجام می‌ دهد و انتشار کلیپ‌ های جذابش توانسته به شهرت و محبوبیت فراوانی برسد و طرفداران و مخاطبان زیادی را نیز به دست آورده است.

حال با توجه به این که این یوتیوبر از شهرت زیادی برخوردار است و مخاطبان زیادی هم دارد، به همین دلیل خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا در مورد روابط شخصی ختن و دوست پسر او اطلاعات بیشتری را به دست آورند.

بهتر است بدانید این یوتیوبر معروف از زمانی که فعالیت خود را به صورت حرفه‌ ای در فضای مجازی شروع کرده است، زندگی شخصی خود را از حرفه‌ اش جدا نگه داشته و تا به اکنون در مورد روابط شخصی خود و این که با چه کسی در رابطه است با مخاطبان و طرفدارانش صحبتی نکرده است. به همین دلیل اطلاعات دقیق و کاملی در مورد روابط شخصی او در دسترس نمی‌ باشد.

البته با این حال برخی از منابع معتبر بیان کرده اند که این یوتیوبر معروف تا به اکنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می‌ باشد. اما با این حال اطلاعات بیشتری در مورد این که پارتنر این یوتیوبر معروف کیست در دسترس نمی‌ باشد.

ختن معنی اش چیست؟

ختن معنی اش چیست؟

ختن شمس در تاریخ 15 اردیبهشت 1373 در شهر تهران به دنیا آمده و بزرگ شده است. بهتر است بدانید او به کمک علی بروکس وارد فعالیت یوتیوبری شد. وی فعالیت خود را در ابتدا با کلیپ های طنز شروع کرد و به صورت روتین ویدیوهای زیادی با محتوای طنز، در فضای مجازی منتشر کرد. پس از مدت کوتاهی ویدیوهای او در فضای مجازی توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرد و به این گونه او توانست به شهرت زیادی برسد.

حال باتوجه به این که اسم این یوتیوبر بسیار خاص و منحصر به است. به همین دلیل خیلی از افراد تمایل دارند تا در رابطه با معنی اسم ختن اطلاعات بیشتری را به دست آورند. بهتر است بدانید معنی اسم ختن زیبا روی بیان شده است.

ختن پس از این که توانست از طریق ویدیوهای طنز به شهرت خوبی برسد، فعالیت خود را در ساخت ویدیوهای جذاب از رویدادهای اجتماعی و برگزاری چالش در فضای مجازی هم شروع کرد. هم چنین این یوتیوبر به تولید ویدیوهای دوربین مخفی هم می پردازد که به نوبه خود جالب و سرگرم کننده است.

حال با مراجعه به ختن شمس اپارات و یا یوتیوب او می‌ توانید تمام ویدیو های این یوتیوبر معروف را با کیفیت بسیار بالا و هم چنین ویدیو های وایرال شده او مانند ویدیو دوربین مخفی شماره تلفن ختن شمس را مشاهده نمایید.

دوستی ختن یوتیوبر و سینا

این روزها مشاهده می‌ شود اکثر یوتیوبرها با همکاری سایر چهره‌ های مجازی و یوتیوبرهای دیگر به ساخت ویدیو می‌ پردازند، چرا که آن ها به این موضوع پی برده اند زمانی که ویدیوهای خود را با همکاری یوتیوبرهای دیگر ضبط کنند ویدیو آنها از بازدید بیشتری برخوردار می‌ شود.

حال این موضوع باعث شده است تا ختن نیز با همکاری برخی از یوتیوبرها و سلبریتی های مجازی دیگر ویدیوهای خود را با موضوعات مختلف ضبط و منتشر کند. حال یکی از یوتیوبرهایی که ختن تا به اکنون ویدیوهای بسیار متعددی را در کنار او ضبط و منتشر کرده است سینا نام دارد.

ختن و سینا از زوج‌ های بسیار دوست داشتنی یوتیوب به شمار می‌ روند که تا به اکنون ویدیو های بسیار فان و بامزه‌ ای را در کنار یکدیگر ضبط و در چنل یوتیوب خود منتشر کرده اند. بهتر است بدانید سینا یکی از دوستان صمیمی و نزدیک این یوتیوبر معروف به شمار می رود.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده ویدیوهای دیدنی این دو یوتیوبر معروف بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب هر کدام از آن ها مراجعه کنید. هم چنین ناگفته نماند اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد سینا همچون سن سینا ام کی را بدست آورید و یا به طور کلی به مشاهده بیوگرافی سینا ام کی بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا به سایت های مربوطه که در اینتموجود هستند، مراجعه نمایید.

اسم واقعی ختن یوتیوبر چیست؟

اسم واقعی ختن یوتیوبر چیست؟

به طور معمول زمانی که فردی فعالیت خود را به عنوان یوتیوبر شروع می‌ کند، برای این که در میان کاربران یوتیوب شناخته شده و معروف شود یک اسم خاص برای خود انتخاب می‌ کند. به همین دلیل معمولا یوتیوبرها با نام‌ های مستعار در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌ کنند.

حال با توجه به این که این یوتیوبر ایرانی از اسم خاص و منحصر به فردی برخوردار است. به همین دلیل برخی از کاربران یوتیوب تصور می‌ کنند که ختن اسم مستعار اوست. از این رو سوالی که برای آن ها به وجود می‌ آید، این است که اسم واقعی این یوتیوبر چیست؟ بهتر است بدانید اسم شناسنامه‌ ای این یوتیوبر طبق گفته‌ هایش ختن شمس است.

لایف هک گربه ای ختن

در حال حاضر این یوتیوبر معروف فعالیت گسترده‌ ای در فضای مجازی به ویژه یوتیوب انجام می‌ دهد. او در طول روز ویدیوهای متعددی را با موضوعات مختلف برای طرفداران و مخاطبانش ضبط و در چنل خود آپلود می‌ کند.

حال مدتی قبل این یوتیوبر ویدیویی را با عنوان لایف هک گربه ای ضبط و در چنل خود آپلود کرد. ختن یک گربه به نام فی فی دارد که گاهی اوقات ویدیو های خود را با حضور گربه‌ اش ضبط می‌ کند که این دسته از ویدیوهای او از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار شده اند.

حال این یوتیوبر در ویدیوی لایف هک گربه ای برای گربه‌ اش فی فی با وسایلی که در اختیار داشت چیزهای مختلفی ساخت تا ببیند که گربه او از کدام یک از این کار دستی‌ هایش خوشش می‌ آید. می‌ توانید این ویدیو را با کیفیت بسیار بالا در چنل یوتیوب ختن جستجو و مشاهده نمایید.

این یوتیوبر چه چالش هایی تا به امروز اجرا کرده است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، ختن در ابتدا ویدیو های خود را در زمینه طنز ضبط و در چنل خود آپلود می‌ کرد که این ویدیوهای او در مدت زمان کوتاهی مورد توجه کاربران یوتیوب قرار گرفت. به این گونه او در یوتیوب به شهرت فراوانی رسید.

حال این موضوع را باید افزود پس از این که ختن به شهرت خوبی در یوتیوب رسید، به ساخت ویدیوهای دیگر در زمینه‌ های مختلف همچون چالش پرداخت. بهتر است بدانید این یوتیوبر استعداد بسیار خوبی در ساخت چالش دارد و تا به اکنون چالش‌ های متعددی را با موضوعات مختلف ضبط و در چنل یوتیوب خود منتشر کرده است.

حال از چالش های معروف و پربازدید این یوتیوبر می توان به: چالش خرید سرعتی برای یک دقیقه، چالش خوردن غذاهای عجیب، چالش 24 ساعت فقط مایعات، چالش 24 ساعت غذا با یک شکل، چالش تا حالا این کارو کردی ؟ و … اشاره کرد. حال اگر تمایل دارید به مشاهده تمام چالش‌ های این یوتیوبر معروف با کیفیت بسیار بالا بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب ختن مراجعه نمایید.

نظر ختن در خصوص یوتیوبرها

نظر ختن در خصوص یوتیوبرها

یوتیوب یک شبکه اجتماعی محبوب و کاربردی است که این روزها مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه جوانان قرار گرفته است.

یوتیوب به ازای بازدید ویدیوهای کاربرانش به آن ها مبلغی را پرداخت می‌ کند. به همین دلیل این روزها خیلی از جوانان و نوجوانان فعالیت خود را به صورت گسترده ای در این شبکه اجتماعی شروع کرده اند و به عنوان یوتیوبر فعالیت می‌ کنند تا از طریق این شبکه مجازی برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورند. این موضوع باعث شده است تا در حال حاضر افراد زیادی به عنوان یوتیوبر مشغول به فعالیت شوند.

حال مدتی قبل ختن یک ویدیو در چنل یوتیوب خود منتشر کرد که در این ویدیو در مورد یوتیوبر های دیگر به صحبت پرداخته است و نظرش را در مورد فعالیت یوتیوبرهای دیگر بیان کرده است. این ویدیوی ختن پس از انتشار مورد استقبال خیلی از کاربران یوتیوب قرار گرفت.

این یوتیوبر استریم هم می کند؟

ختن شمس یوتیوبر و هم چنین استریمر مشهور و محبوب ایرانی است که در اینستاگرام و یوتیوب فعالیت می کند. او در صفحه شخصی خود با نام khotaaan فعالیت زیادی دارد و به انتشار پست های مختلفی می پردازد. هم چنین او استریم هم می کند.

رابطه ختن با خانواده اش به چه صورت است؟

طبق صحبت‌ های این یوتیوبر او رابطه بسیار خوبی با خانواده‌ اش دارد و همیشه با آن ها در ارتباط است.

سوالات متداول

  1. رابطه بین ختن و سینا چیست؟

    سینا مانند ختن یک یوتیوبر موفق است که بیشتر کلیپ های او جنبه طنز دارد. هم کاری بین ختن و سینا هم کاری است و ختن در بیشتر کلیپ هایش از سینا کمک می گیرد. کل کل هایی که آن دو در کلیپ هایشان دارند باعث شده است لحظات شادی برای مردم رقم بخورد و مردم هم عاشق هم کاری این دو نفر باهم هستند.

  2. خفن ترین چالش ختن در یوتیوب چقدر بازدید داشته است؟

    خفن ترین کلیپ ختن، یک چالش تیک تاکی خنده دار به همراه سینا است که البته برای همه سنین مناسب نیست. اما توانسته اند رضایت مردم را کسب کنند و 378 هزار نفر این ویدئو را ببینند. دومین ویدئوی خفن ختن هم مربوط به یک چالش برای سبک زندگی خودش است که این ویدئو هم 378 هزار نفر بازدید کننده داشته است.

  3. چنل آپارات ختن چیست؟

    شما می توانید با سرچ کردن نام ختن در موتور جست و جو گر گوگل، کلیپ ها، چالش ها و تمام اتفاقات خفنی را که ختن در قالب طنز به تصویر کشیده است را ببینید. هم چنین ختن در سایت آپارت خود، کلیپ های فان و خنده دار خودش و سینا را هم قرار داده است.

4.3/5 - (6 امتیاز)
نمایش بیشتر

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا