معروف ترین یوتیوبر های ایران و جهان در سال 2022

مردم در سرتاسر دنیا وقت خود را در یوتیوب می گذرانند و در یوتیوب ویدئو های آموزنده، آشپزی، موزیک ویدئو و خیلی ویدئوهای دیگر را مشاهده می کنند. در این مقاله از سایت ایران انفجار قصد داریم معروف ترین یوتیوبر را معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین یوتیوبرهای جهان، افرادی و تیم هایی هستند که با تلاش و فعالیت شبانه روزی خود در رسانه های اجتماعی توانسته اند نظر مخاطبان، کاربران و علاقه مندان را به خود جلب کنند و آن ها را مشتاق کنند که آن ها را دنبال کنند و ویدئوهای آن ها را ببینند و حمایت کنند.

این کانال ها رابطه خاص و منحصر به فردی با مخاطبان خود دارند و همین علاقه، باعث محبوبیت آن ها در بین مردم شده است. هم چنین هم کاری در فروش و اینفلوئنسر مارکتینگ دو مورد از روش های کسب درآمد یوتیوبرها (نحوه یوتیوبر شدن!) می باشد.

محتوا پنهان
معروف ترین یوتیوبرهای خارجی کدامند؟

معروف ترین یوتیوبرهای خارجی کدامند؟

یوتیوبرهای خارجی در یوتیوب وجود دارد که به دلیل محتوای جذاب و سرگرم کننده ای که دارند باعث شده اند طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهند. در زیر تعدادی از آن ها را برای شما معرفی می کنیم. و در ادامه به صورت کامل توضیح خواهیم داد که یوتیوبر کیست.

PewDiePie

این چنل در یوتیوب را به عنوان سلطان بازی های ویدئویی می شناسیم. کانال پیودی پای 109 میلیون سابسکرایبر در صدر جدول 15 یوتیوبر جهان قرار دارد. بین گیمر ها او رکورد سابسکرایب را دارد. فعالیت این کانال مربوط به تولید و انتشار ولاگ است و این کانال توسط فیلیکس شلبرگ، جوان سوئدی اداره می شود که این کانال از زمان دانشجویی او شروع به کار کرده است.

Kids Diana Show

 کانال کیدز دیانا شو ویدئوهای مختلفی از دیانا و برادرش روما پخش می شود که محور اصلی این ویدئو ها دیانا است. در این ویدئو ها تجربه های مختلفی از دوران کودکی، بازی های کودکانه و روش استفاده از اسباب بازی های مختلف نمایش داده می شود. این کانال 75.5 میلیون دنبال کننده دارد.

Dude Perfect از معروف ترین یوتیوبر

 کانال دود پرفکت با 55.5 میلیون دنبال کننده دارد و یکی از بهترین یوتیوبرهای جهان است. این کانال پر از ویدئو های جذاب و با مزه از حرکات جذاب در ورزش های مختلف است. البته هزینه های این تیم صرف امور خیریه می شود.

Mr Beast

کانال مستر بیست چالش های شگفت انگیزی برای کاربران خود به اشتراک می گذارد و 54.9 میلیون دنبال کننده دارد. یکی از افتخارات جیمی دونالدسون، رئیس این کانال این است که توانسته مبلغ 20 میلیون دلار کمک مالی جمع آوری کند.

Juega German

 خرمان گارمندیا، موسیقی دان و کمدین است که اهل کشور شیلی است. خرمان 43.3 میلیون دنبال کننده دارد و در اول راه اندازی کانالش عمده فعالیت او متمرکز روی بازی های ویدئویی بود اما بعد از استقبال طرفدارانش از او به سمت محتوا های کمدی و طنز گونه روی آورد.

معروف ترین یوتیوبرهای ایرانی کدام اند؟

معروف ترین یوتیوبرهای ایرانی کدام اند؟

 تبدیل شدن به یک یوتیوبر معروف ویژگی های زیادی به دنبال دارد که یکی از آن ها معروفیت و شهرت است. یوتیوبرهای ایرانی هم بسیار توانستند در این عرصه خوش بدرخشند. در زیر با تعدادی از آن ها آشنا می شویم.

آریا کئوکسر

 آریا کئوکسر یکی از بهترین یوتیوبرهای ایرانی است که در حال حاضر 118 میلیون دنبال کننده دارد. وی متولد 1375 در تهران است. او علاقه شدیدی به بازی های کامپیوتری دارد و قبل از انتشار ویدئو ها در چنل یوتیوب خود توضیحاتی هم در زمینه بازی ها می دهد.

میا پلیز از معروف ترین یوتیوبر ها

میا با انتشار ویدئو های جذاب در چنل یوتیوب خود توانسته است 109 هزار دنبال کننده برای خود جذب کند. هم چنین او با رتبه دو رقمی که در کنکور سراسری هنر به دست آورد، نشان می دهد خلاقیت زیادی برای تولید ویدئو دارد. او اکنون در در کانادا زندگی می کند و بخشی از ویدئو های او مربوط به بازی های کامپیوتری و بخش دیگر مربوط به مکالمات روز مره او است.

فرشاد سایلنت

فرشاد سایلنت یکی از بهترین یوتیوبرهای ایرانی است که توانسته است با ویدئو های جذاب خود 81.7 میلیون دنبال کننده دارد. او سال 1363 در بندر عباس به دنیا آمده است. فرشاد یکی از محبوب ترین استریمر ها و یوتیوبرهای ایرانی است طرفداران او ارتش ساینت نامیده می شوند.

امیر توسلی

 امیر توسلی اکنون در کانادا زندگی می کند و با ویدئو های جذاب خود توانسته 72.1 میلیون دنبال کننده برای خود داشته باشد. او دائما در حال برگزاری چالش است و از طرفداران خود می خواهد آن ها هم چالش های او را انجام بدهند و با او مشارکت داشته باشند.

تاکسیک گرل

یکی از بهترین یوتیوبرهای ایرانی است که در حال حاضر 55.2 میلیون دنبال کننده دارد و او را به عنوان اولین دختر استریمر ایرانی می شناسند. محبوبیت تاکسیک بخاطر بازی های کامپیوتری است.

درآمد معروف ترین یوتیوبرهای ایرانی چقدر است؟

پر درآمد ترین یوتیوبر ایرانی نیکی سمیعی است که درآمد ماهانه او 30 میلیون است، دومین پر درآمد ترین یوتیوبر ایرانی پریسا پوربلک است که در آمد ماهانه او 240 میلیون، سومین پر درآمد یوتیوبر ایرانی سو گنگ است که ماهانه 210 میلیون، چهارمین یوتیوبر پر درآمد ایرانی آتوسا مدگل است که در آمد ماهیانه او 300 میلیون و پنچمین یوتیوبر ایرانی سرنا امینی است که ماهانه 750 میلیون در آمد دارند.

 درآمد معروف ترین یوتیوبرهای خارجی چقدر است؟

 درآمد معروف ترین یوتیوبرهای خارجی چقدر است؟

 دنیای رایان پدر درآمد ترین یوتیوبر خارجی است که ماهانه بین 18 تا 22 میلیون درآمد دارد؛ دومین یوتیوبر پر درآمد خارجی جیمی دونالدونس است که 200 هزار دلار ماهانه درآمد دارد و به افرادی که شغلشان را در دوران کرونا از دست داده اند کمک کرده است؛ سومین نفر mark fischbach است که درآمد سالیانه او از یوتیوب 19.5 میلیون دلار است؛ چهارمین فرد پر درآمد یوتیوبر خارجی Rhett and link است که این دو نفر دو شریک خارجی هستند و سالیانه از یوتیوب 20 میلیون دلار درآمد دارند و نفر پنجم dude perfect است؛ که سالیانه از یوتیوب 23 میلیون دلار درآمد دارد.

معروف ترین یوتیوبرهای ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

یوتیوبرهای ایرانی خیلی اهل هاشیه نیستند اما خب حرف پشت سر افراد معروف بسیار زیاد است. برای مثال کلیپی در اینستاگرام پخش شده بود که دختری شبیه به سرنا امینی مشغول رقصیدن است که این ویدئو حواشی بسیاری داشت. سرنا با انتشار استوری در اینستاگرام خود تکذیب کرد که ویدئو متعلق به او نیست و از مردم خواست دست از قضاوت کردن او بر دارند.

معروف ترین یوتیوبرهای خارجی چه حاشیه هایی داشته اند؟

 یوتیوبرهای خارجی هم دارای حاشیه زیادی نیستند و در این باره اطلاعات زیادی منتشر نشده است. اما خب پشت سر افراد معروف حرف های بسیاری است که سعی بر تخریب کردن افراد مشهور دست به دست می شود و بعضی وقت ها افراد تحت تاثیر این حاشیه ها قرار می گیرند.

آدرس چنل یوتیوب معروف ترین یوتیوبر های ایرانی چیست؟

آدرس چنل یوتیوب معروف ترین یوتیوبرهای ایرانی چیست؟

از جمله معروف ترین کانال یوتیوبرهای ایرانی هومن تی وی است که مضمون کانال او مربوط به طنز و فان و دوربین مخفی و سرگرمی است. دومین کانال معروف کیودی پای است که محتوای این کانال طنز و سرگرمی است. سومین کانال معروف یوتیوب دانستگی است که این چنل بیشتر مضمون علمی دارد. چهارمین کانال معروف یوتیوب معلم اینترنتی است که از کانال های آموزشی یوتیوب به شمار می رود و آخرین چنل معروف در یوتیوب رضا آلبالو است که مضنون کانال او سرگرمی و طنز است.

آدرس چنل یوتیوب معروف ترین یوتیوبرهای خارجی چیست؟

کانال کشتی کج با 62 میلیون دنبال کننده، کانال ترفندهایی برای زندگی بهتر با 67 میلیون دنبال کننده، کانال یوتیوب ورزشی با 75 میلیون دنبال کننده، کانال یوتیوب هندی با 75 میلیون دنبال کننده و کانال گیمینگ یوتیوب که رقابت برای بازی های استریم است با 85 میلیون دنبال کننده فعالیت دارد.

پیج اینستاگرام معروف ترین یوتیوبرهای ایرانی چیست؟

اینستاگرام سرنا امینی با آیدی serenaamini دارای تیک آبی از اینستاگرام با 8.1 میلیون دنبال کننده، اینستاگرام پریسا پور بلک با آیدی pooorblack دارای تیک آبی از اینستاگرام با 4.1 میلیون دنبال کننده، ختن با آیدی khotaaan تیک آبی ندارد و 217 هزار دنبال کننده دارد، اینستاگرام سینا اکسپرت با آیدی sinaexpert دارای 351 هزار دنبال کننده و پیج toputubers فن پیجی است که کلیپ های یوتیوبرهای معروف ایرانی را در پیج خود قرار می دهد این پیج 45.3 هزار دنبال کننده دارد.

پیج اینستاگرام معروف ترین یوتیوبرهای خارجی چیست؟

پیج اینستاگرام معروف ترین یوتیوبرهای خارجی چیست؟

keoxer یکی از افراد در زمینه بازی های ویدئویی است که 1 میلیون دنبال کننده دارد. nichoqu یکی از افرادی است که ویدئو های فان می سازد و 142 هزار دنبال کننده دارد. mehrdadx2 هم از دیگر افرادی است که کمدین است و 1.1 میلیون نفر او را دنبال می کنند.

عکس معروف ترین یوتیوبرها را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های معروف ترین یوتیوبرها را با سرچ کردن در موتور جست و جو گر گوگل سرچ کرده و مشاهده کنید. هم چنین با مراجعه به پیج اینستاگرام این افراد می توانید عکس های به روز تری از آن ها را مشاهده کنید.

سوالات متداول

  1. برای اینکه تبدیل به معروف ترین یوتیوبر شد؛ چه کارهایی لازم است انجام دهیم؟

    برای یوتیوبر شدن فقط کافی است ذهن خلاقی برای ساختن ویدئو داشته باشیم و از موضوعات تکراری که دیگران برای آن کلیپ ساخته اند، تقلید نکنید.

  2. چطور می توان یویتیوبر معروفی شد؟

    برای یوتیوبر شدن معروف باید هنگام پست کردن ویدئو های خود در یوتیوب از هشتک های مناسب استفاده کنید تا بازدید ویدئو های خود را بالا ببرید.

  3. آیا برای تبدیل شدن به معروف ترین یوتیوبر ابزار خاصی لازم است؟

    برای شروع نیاز به ابزار خاصی نیست و تنها شما به یک تلفن هوشمند همراه با کیفیت دوربین خوب نیاز دارید. بعد ها که کارتان راه افتاد می توانید ابزار کار خود را گسترده تر کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
نمایش بیشتر

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا