ارشی ای کی کیست؟ | بیوگرافی AK Arshi پیامبر رپ فارس

در این مقاله قرار است درباره یکی از رپر های ایرانی به نام ارشی ای کی بحث کنیم. سبک موسیقی رپ یکی از انواع سبک های موسیقی است که همواره بسیاری از افراد وارد این سبک شده و فعالیت های گسترده ای را در کنار یک دیگر انجام می دهند.

اگر بیشتر در این زمینه به جست و جو بپردازید می توانید مشاهده کنید که رپر ها به انواع نسل های مختلف تقسیم بندی می شوند که یکی از رپر های نسل چهار که کار های بسیار قدرتمندی را منتشر می کند ارشی ای کی نام دارد. ارشی ای کی به تازگی به صورت رسمی وارد این حوزه شده و طرفداران بسیاری را نیز برای خود به همراه دارد.

ارشی ای کی کیست؟

ارشی ای کی کیست؟

اگر شما نیز جزء طرفداران این رپر از خوانندگان رپ فارسی مطرح هستید، قطعا علاقه مند به مشاهده کردن و دانستند اطلاعات در مورد بیوگرافی این شخص هستید. در ابتدا باید بگوییم که متاسفانه اطلاعات کاملی از بیوگرافی زندگی شخصی و هنری ارشی ای کی تا به امروز منتشر نشده است و خود نیز اطلاعاتی را ارائه نداده است.

اگر به پیج اینستاگرام وی مراجعه کنید، مشاهده می کنید که وی ابتدا تصاویری را در شهر تهران منتشر کرده است و سپس تصاویر دیگر در کشور آمریکا است.

پس می توان نتیجه گرفت که وی اصالتی تهرانی دارد و در حال حاضر اقدام به مهاجرت کرده و در کشور آمریکا قرار دارد. این که وی در چه سالی به دنیا آمده است مشخص نیست اما گمانه زنی می شود که وی متولد دهه هفتاد باشد. او یکی از با استعداد ترین رپر های ایرانی است و توانسته از همان ابتدا با منتشر کردن آهنگ های مختلف از خود، موزیک ویدیو های بسیاری را نیز از خود منتشر کند.

این موزیک ویدیو ها تماما در کشور آمریکا فیلمبرداری شده است و در یوتیوب قرار دارد که شما می توانید با مراجعه به یوتیوب و مشاهده کردن آن ها به استعداد بی نظیر این شخص در زمینه رپری پی ببرید. ارشی ای کی جزء رپرهای نسل چهارم ایرانی قرار دارد و از بین افرادی که در این گروه به فعالیت می پردازند به نوعی بالاتر است زیرا استعداد و سبک خواندن او در زمینه رپ توانسته جنجالی بسیار را به وجود آورد.

معروف ترین آهنگ های ارشی ای کی کدامند؟

معروف ترین آهنگ های ارشی ای کی کدامند؟

همان طور که اشاره کردیم، ارشی ای کی از رپرهای ایران به تازگی وارد حوزه رپ و رپری شده است و در دسته رپر های نسل چهارم قرار گرفته است. رپر های نسل چهارم آنقدر که باید در ابتدا به فعالیت گسترده نمی پردازند و بیشتر فعالیت های خود را به خواندن بر روی موزیک های معمولی می پردازند تا بتوانند اشکالات کار خود را پیدا کرده و سپس برای موفق شدن تلاش های بسیاری کنند. اما ارشی ای کی مانند دیگر افراد پیش نرفت و از همان ابتدا بسیار قدرتمند ظاهر شد. او تا به امروز دو موزیک از خود به صورت رسمی به همراه موزیک ویدیو منتشر کرده است که در این قسمت به آن ها می پردازیم.

no face

اولین آهنگی که ارشی ای کی از خود منتشر کرد، آهنگ no face بود. این آهنگ یکی از جذاب ترین و هم چنین بهترین آهنگ هایی بود که یک رپر نسل چهارم برای اولین کار خود می توانست منتشر کند. no face در حال حاضر دارای یک موزیک ویدیو رسمی نیز هست که این موزیک ویدیو در یوتیوب قرار دارد.

The Beginning

آهنگ the beginning دومین آهنگ منتشر شده از ارشی ای کی است که در ابتدا تنها موزیک او در یوتیوب منتشر شد اما پس از گذر زمان وی تصمیم به ساخت موزیک ویدیو این موزیک نیز گرفت و در حال حاضر موزیک ویدیو آهنگ the beginning نیز در یوتیوب قرار دارد. شما می توانید به راحتی با مراجعه به یوتیوب اقدام به مشاهده کردن این موزیک ویدیو کنید.

عکس های ارشی ای کی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های ارشی ای کی می توانید از پیج اینستاگرام این شخص استفاده کنید. برای مراجعه به پیج اینستاگرام این فرد در عنوان های بعدی به صورت اختصاصی برای شما عزیزان ارائه می دهیم اما اگر در ذهن شما این موضوع وجود دارد که از طریق جست و جو تصاویر گوگل اقدام به مشاهده کردن عکس های ارشی ای کی کنید.

باید به شما عزیزان بگوییم که متاسفانه سایت های معتبر تا به امروز عکسی از این رپر را منتشر نکرده اند و یا تصاویر بسیار محدودی از وی وجود دارد.

پیج اینستاگرام ارشی ای کی چیست؟

پیج اینستاگرام ارشی ای کی چیست؟

همان طور که اشاره کردیم شما می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام ارشی ای کی اقدام به مشاهده کردن تصاویر مربوط به این شخص کنید و از جدید ترین اخبار مربوط به این خواننده نیز مطلع شوید. موضوعی که در این بین مد نظر قرار می گیرد این است که به صورت کلی هر زمان که فردی در عرصه فعالیت هنری پا می گذارد، در ابتدا برای این که بتواند کار های خود را به صورت عمومی انتشار دهد در اینستاگرام پیجی شخصی برای خود باز می کند و با تبلیغات تعداد فالوور های خود را افزایش می دهد. شما نیز می توانید با جست و جو عبارت ar3hi وارد پیج اینستاگرام این شخص شده و تمامی تصاویر و ویدیو های او را مشاهده کنید.

آیا ارشی ای کی تا کنون کنسرتی هم برگزار کرده است؟

همان طور که بار ها از ابتدا این مطلب به این موضوع اشاره کردیم، ارشی ای کی یک رپر مطرح نسل چهارمی است که به تازگی فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده و امروزه بیشتر قصد دارد که زمینه فعالیت خود را درمورد موسیقی رپ و خوانندگی گسترش دهد و به همین دلیل است که تاکنون کنسرتی را برگزار نکرده است. اما باید بگوییم به دلیل بالا بودن تعداد طرفداران این شخص، قطعا در آینده می توانیم شاهد برگزاری انواع کنسرت ها توسط این شخص باشیم.

ارشی ای کی چه حاشیه هایی داشته است؟

ارشی ای کی چه حاشیه هایی داشته است؟

ارشی ای کی یکی از مطرح ترین خوانندگان رپ است که می توان گفت تا به امروز توانسته به خوبی در این زمینه ظاهر شود و حاشیه ای را برای خود به وجود نیاورد.

البته به نوعی نیز می توان گفت که ارشی ای کی فعالیت زیادی در این عرصه برای خود نداشته است و نسبت به دیگر رپر های مطرح مانند یاس و یا شایع که چندین سال است در این زمینه به فعالیت می پردازند، شناخته شده نیست و این موضوع می تواند دلیلی برای کم حاشیه بودن این شخص باشد.

همسر ارشی ای کی کیست؟

ارشی ای کی تصاویر بسیاری را در کنار دختران در پیج اینستاگرام خود منتشر می کند اما تا به امروز خبری مبنی بر این که وی دوست دختر دارد و یا همسر منتشر نشده است.

ارشی ای کی تا به امروز مجرد بوده و ازدواج نکرده است. می توانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام این شخص از جدید ترین اخبار مربوط به وی به راحتی مطلع شده و اگر روزی این رپر مطرح قصد ازدواج داشته باشد در پیج اینستاگرام خود به صورت عمومی این موضوع را ارائه می دهد اما در حال حاضر وی مجرد است و اشاره ای نیز به این که چه زمانی قصد ازدواج دارد نکرده است.

درآمد ارشی ای کی چقدر است؟

درآمد ارشی ای کی چقدر است؟

برای طرفداران رپر های مطرح ایرانی همواره سوالی که به وجود می آید این است که درآمد آن ها چه مقدار است و از چه طریقی به کسب درآمد می پردازند. باید به شما عزیزان بگوییم که نه تنها برای ارشی ای کی بلکه برای هیچ یک ار رپر های مطرح تا به امروز اخباری مبنی بر این که آن ها تا چه اندازه دارای درآمد هستند منتشر نشده است.

معمولا منبع درآمد آن ها عمدتا از طریق برگزاری کنسرت و یا ارائه انواع موزیک های مختلف است. البته با توجه به این که ارشی کار های خود را در یوتیوب قرار می دهد می توان گفت که از طریق یوتیوب نیز به کسب درآمد می پردازد.

آهنگ های این رپر را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود کردن آهنگ های ارشی ای کی می توانید نام این آهنگ ها در گوگل جست و جو کرده و سپس با مراجعه به انواع سایت های معتبر اقدام به دانلود کردن آهنگ های این رپر مطرح کنید. هم چنین می توانید از انواع ربات های تلگرامی نیز در این زمینه کمک گرفته و یا از طریق soundcloud نیز اقدام به شنیدن آهنگ های این خواننده مطرح به صورت آنلاین کنید.

ارشی ای کی کجا زندگی می کند؟

ارشی ای کی در ابتدا در در شهر تهران زندگی می کرد و اصالتی تهرانی داشت اما بعد ها تصمیم به مهاجرت گرفت و در حال حاضر در کشور آمریکا شهر لس آنجلس زندگی می کند. اگر به پیج اینستاگرام وی مراجعه کنید مشاهده می کنید که وی تمامی تصاویر و ویدیوهای خود را با لوکیشن LA منتشر می کند که نشان دهنده حضور او در این شهر است.

سوالات متداول

  1. چگونه می توان عکس های ارشی ای کی را مشاهده کرد؟

    به راحتی می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام این شخص تمامی تصاویر مربوط به وی را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید.

  2. نام آهنگ های این شخص چیست؟

    ارشی ای کی تا به امروز دو آهنگ به نام های no face و the beginning منتشر کرده است.

  3. آیا ارشی ای کی دارای موزیک ویدیو نیز هست؟

    هر دو آهنگ منتشر شده از ارشی در حال حاضر دارای موزیک ویدیو است که می توانید از طریق یوتیوب آن را مشاهده کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا