بهترین رپرهای نسل چهار + 10 آهنگ برتر این رپرها

در ادامه می خواهیم رپرهای نسل چهار را بشناسیم و با آثار آنان آشنا شویم. این افراد همه از خوانندگان رپ فارسی می باشند. کسانی که با موسیقی رپ سروکار دارند و یا به آن علاقه دارند می دانند که این نوع سبک از موسیقی قدمتش از بقیه سبک ها کمتر است. به این معنی که تقریبا چهار نسل از خوانندگان تا به امروز در این رشته فعالیت می کنند. با ما همراه باشید.

محتوا پنهان
رپرهای نسل چهار چه افرادی هستند؟

رپرهای نسل چهار چه افرادی هستند؟

تعدادی از رپرها که در چند سال اخیر کار خود را شروع کرده اند و توانستند در این مدت کم طرفداران خود را به دست بیاورند به رپرهای نسل چهار معروف هستند. نسل های بالاتر نیز معمولا این افراد را حمایت کرده اند و کار آن ها را به نسل اول رپ شبیه تر می دانند. در زیر می خواهیم چند تن از رپرهای نسل چهار ایران را معرفی کنیم. شما شاید آن ها را بشناسید و آهنگ های آن ها را گوش کرده باشید؛ اما از بیوگرافی دقیق زندگی آن ها آگاه نباشید. پس پیشنهاد می کنیم موارد زیر را از دست ندهید.

علیرضا ان ام

در میان اسامی رپرهای نسل چهار نام علیرضا ان ام در سطر است. او از اولین خوانندگان در این نسل از موسیقی است و کارهای زیادی را نیز منتشر کرده است. وی تا به حال چندین آلبوم و تک آهنگ را منتشر کرده است و توانسته طرفداران نوجوان زیادی را به خود جذب کند. یکی از آلبوم های او اتمسفر نام دارد که می توانید آن را از سایت های مربوطه در این زمینه نیز دانلود کنید. می توان آهنگ های او را نیز در پلی لیست های معروف پیدا کرد.

حمید میرزایی

شاید به توان گفت حمید میرزایی جوان ترین فرد بین رپرای نسل 4 ایران باشد. او در دهه 80 شمسی به دنیا آمده است و به همین خاطر می تواند ارتباط بهتری با مخاطبان این نسل از رپ که عمدتا جوانان و نوجوانان هستند برقرار کند. هم چنین این رپر صدایی بسیار شبیه به خواننده رپ معروف هیچکس دارد به همین دلیل بسیار توانسته توجه را به خود جلب کند. او تا کنون آهنگ های زیادی را منتشر کرده است که می توانید با جستجوی نامش در اینترنت به این آهنگ ها دسترسی داشته باشید.

پوبون

پوبون

پوبون با نام اصلی پوریا بنکداری، زاده 16 آذر 1372 در تهران است. او تقریبا معروف ترین رپر در این نسل از موسیقی است. پوریا علاوه بر موسیقی، بازیگری، آهنگسازی و مهندسی صدا را نیز دنبال کرده است. او در کودکی در تیزرهای تبلیغاتی و چند فیلم نیز بازی کرده است. اولین آهنگش faraway نام داشت که آن را خودش ساخته و منتشر کرد و بعد از آن با آهنگ های قلب شیشه ای و حیف به شهرت رسید. پوبون چهره منحصر به فردی نیز دارد و بخاطر همین نیز طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

رایان

این خواننده نیز بسیار تازه کار است و او نیز مانند محمد میرزایی بسیار جوان است. تا به امروز نیز چند آهنگ را تولید کرده است و توانسته بین هم سنو سالان خود معروف شود. اما رپرهای با تجربه تر و برخی افراد معتقدند که رایان جای هنوز جای بیشتری برای کسب تجربه دارد و می تواند کار های خود را بسیار بهتر از چیزی که اکنون هست ارائه دهد. آهنگ های او نیز در اینترنت برای دانلود موجود است.

علی نجدی

یکی دیگر از خوانندگان جوان نسل 4 علی نجدی است. او نیز به تازگی کار خود را شروع کرده است و با این حال توانسته کارهای زیادی را ارائه دهد و با صدای خوب و متن آهنگ هایش در دل طرفداران موسیقی رپ جایی برای خود باز کند. او آینده درخشانی دارد و در صورت ادامه این سبک از موسیقی می تواند آثار بهتری را از خود ارائه دهد. با جستجوی نام او در اینترنت می تواند به آهنگ های او دسترسی داشته باشید.

کدام یک از این رپرها شهرت بیشتری پیدا کرده است؟

کدام یک از این رپرها شهرت بیشتری پیدا کرده است؟

در بین خواننده های نسل چهارم، خوانندگانی وجود دارد که توانسته اند به شهرت خیلی زیادی دست پیدا کنند و حتی موزیک هایی را با همکاری رپرهای نسل اول و دوم منتشر کنند. در بین این خوانندگان، می توان گفت که پوبون و هیپ هاپولوژیست از مشهور ترین رپر های نسل چهارم رپ ایران می باشند.

پوبون از جمله خوانندگان معروفی است که مخاطبان بسیاری دارد، او هم چنین صدای دلنشين و خاصی دارد که با قدرت صدایش توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند. یکی از همکاری های بی نظیر پوبون با خواننده معروف، تهی بوده است که پس از انتشار آهنگ مشترک آن ها، پوبون به طور ناگهانی بسیار معروف تر شد و توانست محبوب زیادی به خصوص در بین جوانان پیدا کند.

از دیگر خوانندگان مشهور نسل چهارم، می توان به هیپ هاپولوژیست اشاره کرد که توانسته بود با سبک خاص خودش و استایل خاص خواندنش در بین جوانان و نوجوانان رپ دوست محبوبیت پیدا کند و برخی از آهنگ های او در شبکه های اجتماعی نیز بسیار وایرال شده بود.

رپرهای نسل چهار چه حاشیه هایی داشته اند؟

این افراد نیز تا به حال حواشی داشته اند و مانند دیگر خوانندگان و افراد معروف دیگر توانستند از این طریق نام خود را بر سر زبان ها بی آورند. به طور مثال وضعیت تاهل پوبون مدتی بود که برای طرفدارانش باعث سوال شده بود. دختران نوجوان زیادی به این خواننده علاقمند هستند و نمی دانستند که پوبون در رابطه است یا خیر، او نیز گاهی اوقات از این موضوع صحبت می کرد و گاهی اوقات آن را نادیده می گرفت. تا این که در سال ۲۰۲۱ او به صورت کاملا سورپرایزی ازدواج کرد و این خبر را نیز منتشر کرد. همین باعث به وجود آمدن حاشیه برای او شد و طرفدارانش را شوکه کرد. اما معمولا این کارها برای جذب دنبال کننده و مخاطب زیاد است.

از موارد دیگری که برای این افراد حاشیه ایجاد می کند تبلیغات بازی انفجار و داشتن سایت شرط بندی است که گاها باعث ایجاد شایعات زیادی برای این افراد می شود.

عکس رپرهای نسل چهار

عکس رپرهای نسل چهار

عکس رپرهای نسل چهار را مانند دیگر افراد معروف و خوانندگان می توان از طریق اینترنت به آن ها دسترسی داشت. برای این کار نام رپر مورد علاقه خود را در صفحه جستجوی گوگل و در قسمت تصاویر بنویسید. سایت های زیادی هستند که عکس های این افراد را به اشتراک گذاشته اند. در صفحه نتایج گوگل می توانید عکس های این افراد را مشاهده کنید و یا این که آن ها را ذخیره کنید و بعدا در تلفن همراه یا رایانه خود ببینید. هم چنین گروه و کانال هایی نیز در تلگرام وجود دارد که عکس های این خوانندگان را دارند می توانید با مراجعه به آن ها و جستجوی نام خواننده عکس های بیشتری را ببینید.

پیج اینستاگرام رپرهای نسل چهار چیست؟

این خوانندگان در اینستاگرام نیز حساب هایی مربوط به خود دارند و آن ها را راهی برای تعامل با طرفداران خود قرار داده اند. پوبون یکی از پرطرفدار ترین این خواننده ها است و آدرس صفحه اینستاگرام پوبون poo_bon است که بیش از 2 میلیون دنبال کننده نیز دارد. این خواننده عکس های خود و کارهای جدیدش را در این صفحه به اشتراک می گذارد. تقریبا بیشتر خوانندگان در این زمینه همین کار را در صفحه اینستاگرام خود انجام می دهند تا طرفداران خود را از کارهای جدید خود آگاه کنند.

معروف ترین آهنگ های رپر های نسل چهار کدامند؟

معروف ترین آهنگ های رپرهای نسل چهار کدامند؟

خوانندگان نسل چهار آهنگ های زیادی را منتشر کرده اند؛ اما بعضی از آن ها بین طرفدارنشان بسیار معروف و محبوب شده است و آن خواننده نیز تقریبا با آن آهنگ دیده شده و به نوعی سکوی پرش برای او بوده است. به طور مثال آهنگ دیره دیگه از پوبون برای طرفدارانش بسیار زیبا بود که توانست همان اول در لیست بیشترین دانلود ها قرار بگیرد. آهنگ حیف او نیز به همین صورت بسیار معروف شد. خط قرمز از حمید میرزایی نیز بسیار مورد توجه اهالی رپ و طرفدارانش قرار گرفت و این آهنگ نیز یکی دیگر از آثار معروف رپ نسل 4 شد.

بهترین رپر نسل چهار چه کسی است؟

تمامی این خوانندگان برای طرفداران خود بهترین هستند و از نظر آن ها کار خوب را ارائه می دهند. اما در لیست رپرهای نسل چهار پوبون در صدر قرار دارد. همان طور که از صفحه اینستاگرام او و تعداد دنبال کنندگانش پیداست او طرفداران بسیار زیادی دارد. البته چهره زیبا و روابط خوبش با طرفداران نیز در این زمینه بی تاثیر نبوده است. اما در بین رپرهای دیگر این خواننده از بقیه تکنیک و صدای بهتری دارد و آثار قابل قبولی را نیز تولید کرده است.

کدام یک از رپرهای نسل چهار فعالیت کمی دارند؟

شاید کم کار ترین رپرها در این نسل کسانی باشند که مانند رایان یا علی نجدی سن کمتری دارند. این افراد بیشتر در حال کسب تجربه و دانش در این زمینه هستند و به همین خاطر سعی می کنند تا کار کمتر اما با کیفیت تری را تولید کنند. می توان این موضوع را از تعداد آهنگ هایی که از آن ها در اینترنت موجود هست نیز فهمید.

درآمد رپر های نسل چهار چقدر است؟

دانلود فول آلبوم رپرهای نسل چهار

برای دانلود آهنگ ها و یا فول آلبوم های این خوانندگان مانند بقیه کسانی که در زمینه موسیقی فعالیت دارند می توانید به اینترنت مراجعه کنید. سایت های زیادی وجود دارند که آهنگ های آن ها را برای دانلو‌د آماده کرده اند. شما با نوشتن نام آهنگ و خواننده می توانید آن را در کیفیت های مختلف دانلود کنید. هم چنین از طریق ربات های تلگرامی نیز می توانید به این آهنگ ها دسترسی داشته باشید.

درآمد رپرهای نسل چهار چقدر است؟

معمولا اطلاعاتی از درآمد رپرهای نسل چهار موجود نیست. به نظر می رسد این افراد نیز علاقه ای برای صحبت درباره این موضوع ندارند. اما معمولا این رپرها با فروش آهنگ های خود می‌ توانند درآمدی را برای خود کسب کنند. البته این را نیز باید در نظر داشت که بسیاری از آن ها بسیار جوان هستند و ممکن است هنوز از موسیقی درآمدی نداشته باشند.

آن ها ممکن است مشاغل دیگری به غیر از موسیقی به صورت حرفه ای داشته باشند و شاید در آینده موسیقی شغل اصلی آن ها شود. اما بعضی از آن ها مانند پوبون با برگزاری کنسرت می توانند برای خود از این راه نیز درآمد کسب کنند.

رپرهای نسل چهار کجا زندگی می کنند؟

رپرهای نسل چهار کجا زندگی می کنند؟

تقریبا تمام این خوانندگان در ایران زندگی می کنند و عده ای کمی از آن ها در خارج از کشور هستند. از محل دقیق زندگی آن ها اطلاعاتی در دسترس نیست. اما می توان گف پوبون در کانادا است. این رپر ابتدا در ایران زندگی می کرد و فعالیت بازیگری خود را در ایران ادامه داده است. اما بعد از مدتی مهاجرت کرد و به کانادا رفت و هم اکنون در آن جا ساکن است.

معروف ترین دیس و دیس بک رپرهای نسل چهار

معمولا اگر یک خواننده رپ بخواهد خواننده دیگر را مسخره کند یا مورد انتقاد قرار دهد این کار را در آهنگ هایش انجام می دهد که به این کار دیس کردن می گویند. خوانندگان رپ نسل چهار نیز گاهی اوقات دیس شده اند و یا این که این کار را انجام داده اند. در این مورد اطلاعت دقیقی در دسترس نیست. اما پوبون در یک آهنگ این کار کرده است که می توانید آن را از طریق اینترنت دانلود کنید و یا گوش دهید.

کدام یکی از رپرهای نسل چهار محبوب تر هستند؟

رپر های نسل چهارم، معمولا رپر هایی هستند که پس از تلاش های فراوان بالاخره توانسته اند به شهرت نسبی دست پیدا کنند و در بین مردم محبوب و معروف شوند. هر یک از رپرهای نسل چهارم بسته به نوع و سبک خواندنش طرفداران و مخاطبان خاص خودش را دارد.

اما در این بین برخی از رپرهای نسل چهارم وجود دارند که نسبت به دیگر رپر های هم تراز خودشان، شهرت و محبوبیت بیش تری دارند. ما در این بخش از مقاله قصد داریم که شما را با محبوب ترین خوانندگان رپ نسل چهارم فارسی آشنا کنیم، پس به شما پیشنهاد می شود که تا پایان این بخش همراه ما باشد.

نام نخستین رپر محبوب نسل چهارم، هیپ هاپولوژیست است، هیپ هاپولوژیست یکی از بهترین خوانندگان نسل چهار است که شهرت فراوانی نیز دارد. او تا کنون ترک های بسیاری را از خود منتشر کرده است؛ اما جالب است که بدانید، اکثر آهنگ هایی که از او شنیده می شود، موزیک هایی هستند که با همکاری دیگران خوانده و منتشر کرده است.

یکی دیگر از محبوب ترین رپر های نسل چهارم پوبون می باشد که احتمالا شما نیز نام او را شنیده اید. پوبون با استعداد فوق العاده ای که دارد تا کنون توانسته است به جایگاه خوبی در بین مردم دست پیدا کند و علاقه بسیاری از مردم را به خود جلب کند. نام اصلی پوبون، پوریا بنکداری می باشد، اما او با نام پوبون وارد حرفه خوانندگی شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

پوبون از جمله خوانندگان تازه کاری محسوب می شود که آینده ای بسیار خوب دارد. شهرت پوبون بیش تر در بین قشر جوان جامعه است. گفتنی است که پوبون علاوه بر صدای دلنشين، چهره ای بسیار زیبا نیز دارد که همین موضوع باعث شده است که او علاوه بر خوانندگی مشغول حرفه هایی هم چون بازیگری، طراحی صدا و آهنگ سازی نیز باشد.

کدام یک از رپر های نسل سه با نسل چهار همکاری داشته است؟

کدام یک از رپرهای نسل سه با نسل چهار همکاری داشته است؟

همکاری رپر های نسل های مختلف در بین خوانندگان رپ امری طبیعی است و معمولا خوانندگان رپ نسل های مختلف با یک دیگر همکاری های جذابی دارند که این موزیک ها نیز بسیار شنیده می شوند. در بین تمام خوانندگان رپ نسل چهارم هیپ هاپولوژیست و پوبون کسانی هستند که با رپرهای نسل سوم همکاری داشته اند.

کدام یک از رپرهای نسل چهار دیگر فعالیت نمی کنند؟

وفتی از رپرهای نسل چهار صحبت می کنیم، یعنی در واقع داریم از رپرهای تازه کار و جدیدی حرف می زنیم که استعداد زیادی در خواندن رپ دارند اما هنوز نتوانسته اند آن را به نمایش بگذارند. اکثر رپرهای نسل چهارم فعالیت کمی دارند و اکثر آن ها هنوز به دنبال کسب تجربه و پیشرفت هستند.

برخی از رپرهای نسل چهارم که نسبت به بقیه کم فعالیت تر هستند، علی نجدی و رایان می باشند. این افراد اغلب سعی می کنند توانایی خود را در این زمینه بیش تر کنند تا بتوانند کارهایی با کیفیت بالا منتشر کنند. اما مدتی است که این دو فرد هیچ آلبوم یا ترکی بیرون نداده اند و به همین دلیل گمان می رود که آن دو فعالیت در حوزه موسیقی را کنار گذاشته اند.

اما امیدوار هستیم که هیچ کدام از خواننده های نسل چهارم، دست از تلاششان بر ندارند و به دنبال رویا های خودشان بروند و هیچ گاه نا امید نشوند. زیرا در بین این رپرها بسیاری از افراد وجود داشته اند که در بین راه طولانی که تا موفقیت داشتند، امید خود را از دست داده اند و برای همیشه نام آن ها از یاد رفته است.

کدام یک از رپرهای نسل چهار دستگیر شده اند؟

کدام یک از رپرهای نسل چهار دستگیر شده اند؟

یکی از پر حاشیه ترین اتفاقاتی که در مورد دستگیری خواننده های نسل چهارم افتاده است، دستگیری دورچی خواننده رپ فارسی است. او به دلیل این که موزیکی را منتشر کرد که حاوی فحش های رکیک بود، دستگیر و بازداشت شد. این موزیک دورچی یکی از موزیک های وایرال شده در شبکه های اجتماعی بود که موزیک و ویدئو کلیپش را همه کاربران فضای مجازی مشاهده کرده بودند.

اما دستگیری این خواننده معروف نسل چهارم رپ فارسی، بسیار جنجالی شد و با واکنش های گسترده ای همراه بود و بازتاب های بسیاری داشت. نخستین بار خبر دستگیری دورچی را خبرنگار حوزه موسیقی، آقای بهمن بابازاده منتشر کرد. هم اکنون نیز پس از گذشت زمانی طولانی هنوز خبری از آزاد شدن او نیست.

کدام یک از رپر های نسل چهار دیپورت شده اند؟

گاد پوری یکی از خوانندگان خوش صدا رپ نسل چهارم فارسی می باشد که چندی پیش خبر دیپورت شدن او در فضای مجازی وایرال شده بود، اما این که این خبر تا چه حدی صحت دارد را دقیق نمی دانیم. جالب است که بدانید گاد پوری نیز در مورد پخش شدن این خبر واکنشی نشان نداد که به همین دلیل گمان می رود این خبر یک خبر دورغین باشد.

سوالات متداول

 1. بیشتر رپرهای نسل چهار ایرانی در چه گروه سنی هستند؟

  تقریبا تمام این رپرها بسیار جوان هستند و در دهه 80 هجری شمسی متولد شده اند اما افرادی را مانند پوبون دارند که متولد دهه 70 است.

 2. آیا رپرهای نسل چهار ایرانی یوتیوب دارند؟

  بعضی از این خوانند ها یوتیوب دارند که می توانید با جستجوی نام آن ها حساب آن ها را پیدا کنید. اما بعضی از آن ها حسابی ندارند و فقط درباره آن ها ویدئو ساخته شده است.

 3. بهترین خواننده زن رپرهای نسل چهار چه کسی است؟

  هنوز هیچ زن یا دختری در این نسل وارد فعالیت نشده است و یا شاید فعالیت آن ها کمرنگ است و کمتر مورد توجه قرار گرفته اند.

 4. آیا از رپرهای نسل چهار ایرانی حمایت شده است؟

  بعضی از خوانندگان نسل یک یا دو از این رپرها حمایت کرده اند زیرا آن ها جوان هستند و برای ادامه کار خود به تشویق و حمایت احتیاج دارند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا