آرمین شکور کیست؟ بیوگرافی آرمین دوربین مخفی معروف

آرمین شکور یکی از چهره های کمدین این روزهای اینستاگرام و سایر پلتفرم های اجتماعی است. او سال های زیادی است که شروع به ساخت ویدیوهای فضا مجازی کرده است و بسیار اتفاقی وارد دنیا طنز شده است.

این سلبریتی طنز پرداز کشورمان در فضا مجازی مخاطبان بسیار زیادی دارد و کلیپ های دوربین مخفی غیر مجاز را برای افراد به اشتراک می گذارد. با ما برای آشنایی بیشتر در سایت ایران انفجار همراه باشید.

آرمین شکور کیست؟

آرمین شکور کیست؟

برای آن که بیش تر با این چهره طنز پرداز ایرانی آشنا شویم بهتر است در ابتدا نگاهی به بیوگرافی آرمین شکور داشته باشیم. شما می توانید با سرچ کردن آرمین شکور ویکی پدیا، اطلاعاتی درباره این بلاگر در اینترنت به دست آورید. آرمین از سلبریتی های اینستاگرام در این سال ها سعی کرده است تا اطلاعات خانواده و زندگی شخصی اش را در فضا مجازی و سایت های اینترنتی منتشر نکند و به همین علت ممکن است نتوانید اطلاعات زیادی درباره زندگی این چهره طنز کشورمان به دست آورید.

زمانی که برنامه هایی مانند کلاب هاوس تازه منتشر شده بودند شما می توانستید در در کلاب هاوس armin را پیدا کنید و با او صحبت هایی داشته باشید. در زمان عید سال 1400 او در کلاب هاوس با طرفدارانش صحبت می کرد و به سوالات آن ها درباره زندگی شخصی و کاری اش پاسخ می داد.

امروزه می توان آرمین شکور جدید را در اینستاگرام و یوتیوب با عملکردی جدید مشاهده کرد. او ویدیوهای بسیار طنز و زیبایی منتشر می کند که اگر از قبل فالوور او بوده باشید متوجه تفاوت کار او با سال های گذشته اش خواهید شد. در سال های قبل بیش تر فعالیت آرمین شکور در اینستاگرام مربوط به انتشار دابسمش های او می شد.

استوری آرمین شکور در اینستاگرام مربوط به فعالیت های طنز او است. او پست های زیادی با محتوای طنز تولید کرده است که در پلتفرم های مجازی مانند اینستاگرام و یوتیوب با استقبال زیادی همراه شده اند. می توان بیان کرد او یک یوتیوبر نیز می باشد. شما می توانید آرمین شکور اپارات را در موتور جستجو گوگل سرچ کنید و تمامی کلیپ های سریالی طنز این پدیده اینستاگرامی را مشاهده کنید. او مینی سریال های طنز زیادی در اینستاگرام منتشر کرده است که توسط طرفدارانش بسیار دیده شده اند. آرمین شکور اینستا را محل اصلی فعالیت هایش قرار داده است و امروزه با دو پیج اینستاگرامی و یک پیج یوتیوبی برای هوادارانش کلیپ های طنز تولید می کند.

کلیپ های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

برنامه آرمین شکور در فضا مجازی با محتوا طنز تولید می شود. کلیپ های طنز آرمین شکور را می توانید با دنبال کردن صفحه این بلاگر طنز در اینستاگرام و یوتیوب مشاهده کنید. کلیپ های طنز زیادی از آرمین در سایت های اینترنتی موجود است که با یک سرچ ساده قابل دسترسی می باشد.

آرمین شکور توییتر، یوتیوب، تلگرام، اینستاگرام و کلاب هاوس بسیار فعالی دارد که با دنبال کردن او در تمامی این برنامه ها می توانید از ویدیوهای او اطلاع داشته باشید. اگر شما علاقه مند هستید تا به کلیپ های وی دست یابید می توانید دستگیری آرمین شکور را در مرورگر وارد کنید و از این طریق به راحتی به کلیپ های او دست یابید.

به طور کل کلیپ های بسیاری از این شخص در دسترس می باشد. او کلیپ های خود را برای هواداراننش به اشتراک می گذارد و از این طریق توانست عده زیادی را به خود جذب کند.

آدرس پیج اینستاگرام آرمین شکور چیست؟

امروزه آرمین شکور در اینستاگرام صاحب سه پیج می باشد. اولین پیج اینستاگرام آرمین شکور که صفحه اصلی کار هایش به حساب می آید، armin_shakoor نام دارد. دنبال کننده های آرمین در این پیج بیش از 600 هزار نفر هستند. او در این پیج بیش از 200 پست دارد. پیج دوم آرمین، نام دارد.

در این ویدیوهای طنز قدیمی آرمین قابل مشاهده هستند. پیج سوم آرمین مربوط به سفارش تبلیغات پیج های کاری است. این پیج armin_shakoor2 نام دارد و برای این ساخته شده است تا ادمین های پیج های کاری برای کارهای تبلیغاتی به او پیام دهند.

این روزها همه افراد در اینستاگرام به فعالیت پرداخته اند و برای خود پیج دارند آرمین هم در اینستاگرام یک پیج دارد که در آن کلیپ های بسیاری را از خود به اشتراک گذاشته است.

عکس های آرمین شکور را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های آرمین شکور را در کجا مشاهده کنیم؟

می توان عکس های آرمین شکور را در اینستاگرامش و در یوتیوب ببینیم و همچنین می توانیم با سرچ کلمه آرمین شکور در مرورگر خود یا گوگل عکس های بسیاری از او را ببینیم؛ او که امروزه به شهرت دست یافته است عکس های زیادی از خود منتشر کرده است و با کمی وقت گذراندن در اینترنت می توانیم بسیاری از عکس های او را مشاهده کنیم. اگر نام او را در مرورگر خود وارد کنید به راحتی از سیات های مختلف می توانید به تمام عکس های او دسترسی داشته باشید. زمانی که او دستگیر شد خبر نگار ها عکس های زیادی از او گرفتند که این عکس ها نیز در مجلات و روزنامه های متعدد منتشر شد. شما با مراجعه به مجلات متعدد می توانید به راحتی به عکس های این شخص دست یابید.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

او حاشیه های زیادی تا به اکنون داشته است که هر کدام مربوط به فیلم هایی است که در اینستاگرام برای هوادارا به اتراک می گذارد. این روزها نام او در اکثر سایت ها دیده می شود و شما اگر نام او را در سایت ها وارد کنید می توانید به راحتی به اطلاعات و حواشی که برای او درست کردنم دست یابید. این شخض تا به اکنون حاشیه های بسیاری داشته که شما می توانید به راحتی از سایت های متعدد مطالبی که در رابطه با او منتشر شده را مشاهده کنید.

آیا آرمین شکور دستگیر شده است؟

آرمین شکور شخصی است که با ساختن کلیپ های غیرمجاز از دوربین مخفی ها توانسته به شهرت برسد و جالب است بدانید او به همین جرم دستگیر شد. زمانی که او دستگیر شد در همه سایت ها مطالبی در رابطه با او منتشر شد و به گونه ای دیگر به شهرت این شخص افزوده شد. شما می توانید با وارد کردن نام این شخص به راحتی به جزئییات دستگیری او بپردازید.

دلیل دستگیری این فرد چه بود؟

دلیل دستگیری این فرد چه بود؟

همان طور که گفته شد او به جرم گرفتن فیلم های غیر مجاز از دوربین مخفی ها دستگیر شد چرا که او فیلم های بسیاری را در این زمینه گرفته و آن ها برای هوادارانش به اشتراک گذاشته است. هفده نفر از افرادی که اقدام به ضبط کلیپ های غیر مجاز در قالب دوربین مخفی کرده اند دستگیر شده اند. این افراد کلیپ ها را در اینستاگرام خود برای افذاد به اشتراک گذاشته اند و هر کدام از آن ها لایک و کامنت بسیاری را به خود اختصاص داده اند.

همسر آرمین شکور کیست؟

شاید شما نیز عکس های بسیاری از این فرد دیده باشید که با دختری در رابطه است اما او با این دختر ازدواج نکرده است و فقط مدت کوتاهی است که با او در ارتباط می باشد. در بسیاری از سایت ها گفته شد آرمین شکور ازدواج کرده و حتی کلیپ های عقد او را نیز منتشر کردند در صورتی که چنین نیست و او تا به اکنون ازدواج نکرده است.

اگر شما به اینستاگرام این شخص نیز دسترسی داشته باشید می توانید تمام عکس هایی که او با دوست دخترش را به اشتراک گذاشته را مشاهده کنید.

زن آرمین شکور کیست؟

زن آرمین شکور کیست؟

بهتر است بدانید آرمین از زمانی که فعالیت خود را شروع کرده است، زندگی شخصی‌ اش را از حرفه خود جدا نگه داشته است تا به این گونه حواشی در پیرامون فعالیت‌ های او به وجود نیاید. به همین دلیل او تا به اکنون در مورد روابط شخصی خود با مخاطبانش صحبتی نکرده است. اما با این حال بیان شده است آرمین تا به اکنون ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد می باشد.

البته با این حال اطلاعات بیشتری در مورد این که در حال حاضر آرمین با چه کسی در رابطه است و پارتنر او کیست در دسترس نمی باشد. حال این موضوع باعث شده است تا هر چند وقت یکبار حاشیه‌ هایی در مورد روابط شخصی او به وجود آید و هر چند وقت یکبار برخی از پیج ها، تیتر هایی با عنوان آرمین و دوست دخترش را در صفحات مجازی خود منتشر می‌ کنند. البته آرمین تا به اکنون تمام شایعاتی که در مورد روابط شخصی اش در فضای مجازی منتشر شده است را تکذیب کرده است.

آرمین شکور کجا زندگی می کند؟

آرمین شکور کجا زندگی می کند؟

این طور که در سایت های متعدد گفته شده آرمین شکور در تهران زندگی می کند و در حال ححاضر در تهران ساکن می باشد. اگر شما دقت کرده باشید او بیشتر کلیپ هایش از شهر تهران است ولی در بسیاری از سایت ها این طور گفته شد که او به خارج از کشور رفته است در صورتی که چنین نیست.

درآمد آرمین شکور چقدر است؟

درآمد آرمین شکور چقدر است؟

چند سالی است که بلاگر های اینستاگرامی توانسته اند به درآمد قابل توجهی برسند. آرمین هم مانند این بلاگر ها در این چند سال از اینستاگرام درآمد بسیار خوبی به دست آورده است. پیج آرمین جز پیج های میلیونی اینستاگرام به حساب می آید و او هر روز حداقل دو یا سه استوری تبلیغاتی دارد. گفته می شود در ماه آرمین بالا 100 میلیون تومان درآمد دارد که تقریبا تمام آن را از راه اینستاگرام و تبلیغات فضا مجازی به دست می آورد.

آرمین شکور جز آن دسته از افرادی است که تا به این لحظه در رابطه با درآمدش هیچ اطلاعاتی به افراد نداده است اما قطعا درآمد او زیاد است.

آرمین شکور از زندان آزاد شد؟

آرمین شکور از زندان آزاد شد؟

در حال حاضر در شبکه‌ های مجازی افراد زیادی مشغول به فعالیت هستند که به آن ها بلاگر، واینر، یوتیوبر و … گفته می‌ شود. این افراد توانسته اند از طریق فعالیت در فضای مجازی به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برسند و یک منبع درآمد خوب نیز برای خود به وجود آورده اند. حال یکی از این افراد آرمین شکور نام دارد که شاید تا به اکنون کلیپ‌ های او را مشاهده کرده باشید و یا فعالیت‌ هایش را دنبال می کنید.

آرمین شکور در کشور ایران به دنیا آمده است و با توجه به علاقه اش به شهرت و به دست آوردن محبوبیت، فعالیت‌ هایش را در فضای مجازی با ساخت ویدیو های مختلف آغاز کرد. این فرد با تولید محتوا در شبکه های مجازی به خصوص اینستاگرام توانسته مخاطبان و طرفداران بسیاری را به دست آورد.

حال مدتی قبل جریان دستگیری این سلبریتی مجازی حاشیه های بسیاری را به راه انداخت. برخی از منابع رسمی در این باره بیان کرده‌ اند که این سلبریتی مجازی به دلیل فعالیت‌ های غیرقانونی‌ اش در شبکه‌ های مجازی خود توسط پلیس شناسایی و سپس دستگیر شده است. پس از دستگیری آرمین پلیس فتا تمام ویدیوهای او را پاک کرد و از او تعهد گرفت و پس از آن آرمین با قید وثیقه آزاد شد. البته این دستگیری نه تنها برای آرمین، بلکه برای خیلی از افراد فعال دیگر در شبکه های مجازی هم اتفاق افتاده است.

حال ناگفته نماند آرمین از زمانی که از زندان آزاد شده است، محتاط‌ تر در فضای مجازی به فعالیت می‌ پردازد تا به این گونه برای بار دیگر مشکلی برای او در فضای مجازی و یا صفحه شخصی اش به وجود نیاید.

کلیپ های جدید آرمین شکور حول چه موضوعی است؟

آرمین بلاگر ایرانی علاقه بسیار زیادی به ساخت کلیپ دارد و تا به اکنون کلیپ‌ های متعددی را با موضوعات مختلف ساخته و در صفحات مجازی خود منتشر کرده است. حال بهتر است بدانید که او مدتی قبل یک مینی سریال با حضور برخی از بلاگرهای ایرانی دیگر ساخته و در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده است.

با توجه به این که در حال حاضر محتوای کلیپ‌ های آرمین بسیار جذاب و دیدنی هستند. به همین دلیل او این روز ها توانسته از طریق کلیپ‌ هایی که منتشر می‌ کند در فضای مجازی همچون اینستاگرام و یوتیوب به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برسد.

حال می‌ توانید برای مشاهده این مینی سریال و یا حتی کلیپ‌ های دیگر آرمین همچون کلیپ آرمین شکور هویا به صفحه شخصی او در اینستاگرام مراجعه نمایید. البته ناگفته نماند با مراجعه به آپارات و یا اینترنت هم می‌ توانید با یک جستجوی ساده به مشاهده کلیپ های او بپردازید.

یوتیوب آرمین شکور

یوتیوب آرمین شکور

بهتر است بدانید پس از این که آرمین توانست در اینستاگرام به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برسد، فعالیت خود را در یوتیوب هم آغاز کرد. او مدتی است که در یوتیوب یک چنل برای خود راه‌ اندازی کرده است و در حال حاضر تمام ویدیوهای خود را با کیفیت بسیار بالا در چنل یوتیوبش برای کاربران یوتیوب منتشر می‌ کند که تمام ویدیوهای او تا به اکنون از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار شده اند.

بهتر است بدانید در حال حاضر آرمین از طریق ویدیو هایی که در چنل یوتیوب خود منتشر می‌ کند، توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد. حال شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب آرمین و هم چنین فعال کردن زنگوله می‌ توانید هر زمانی که او ویدیویی را در چنل یوتیوب خود آپلود کرد آن را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

واکنش مردم به شوخی های این یوتیوبر چیست؟

این یوتیوبر معروف در زمینه‌ های مختلفی به ساخت کلیپ می‌ پردازد که یکی از موضوعات کلیپ‌ های او دوربین مخفی است. آرمین این کلیپ‌ ها را در صفحات شخصی خود منتشر می‌ کند. حال بازخورد مردم نسبت به شوخی‌ های او متنوع بوده است و هر فردی یک واکنش نسبت به شوخی‌ های این یوتیوبر از خود نشان داده است.

مصاحبه با آرمین شکور

مصاحبه با آرمین شکور

با توجه به این که در حال حاضر آرمین به یکی از چهره‌ های معروف دنیای مجازی تبدیل شده است که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد. به همین دلیل تا به اکنون مصاحبه‌ های مختلفی با او انجام شده است. این مصاحبه توسط برخی از پیج‌ هایی که در فضای مجازی فعالیت می‌ کنند انجام شده است.

حال این موضوع را هم باید افزود که آرمین تا به اکنون در مصاحبه‌ های خود در مورد موضوعات مختلفی همچون: چگونگی شروع فعالیتش در اینستاگرام، فعالیت‌ هایی که در یوتیوب انجام می‌ دهد، فراز و نشیب‌ هایی که تا به اکنون تجربه کرده است، جریان دستگیری او و اتفاقاتی که در پیرامون دستگیری‌ اش به وجود آمده است و … صحبت کرده است.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده مصاحبه‌ های این سلبریتی مجازی بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به یکی از پلتفرم‌ های ویدیویی مانند یوتیوب، آپارات و اینستاگرام مراجعه نمایید. به این گونه می‌ توانید با یک جستجوی ساده به مشاهده مصاحبه‌ های آرمین بپردازید.

سوالات متداول

 1. چگونه به عکس های این شخص دست یابیم؟

  با وارد کردن نام او در شبکه های مجازی و مرورگر دلخواه می توانید به راحتی به تمام عکس های وی دست یابید.

 2. پیج اینستاگرام آرمین شکور چه نام دارد؟

  اولین پیج او که صفحه اصلی کارهایش به حساب می آید، i.shakurr نام دارد.

 3. او اهل کدام شهر است؟

  گفته شد او اهل شهر تهران می باشد و در همین شهر نیز سکونت دارد.

 4. آرمین شکور به چه جرمی دستگیر شده است؟

  همان طور که گفته شد او به جرم گرفتن فیلم های غیر مجاز از دوربین مخفی ها دستگیر شد چرا که او فیلم های بسیاری را در این زمینه گرفته و آن ها برای هوادارانش به اشتراک گذاشته است.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا