آتنا اپیکور خواننده زن اپیکور بند که از این گروه جدا شد

در ادامه با ما در سایت ایران انفجار همراه باشید تا در مورد آتنا اپیکور خواننده زن ایرانی بیشتر بدانیم. همان طور که می دانید تا قبل از انقلاب سال ۱۳۵۷ در ایران، زنان و دختران می توانستند خوانندگی کنند، کنسرت برگزار کنند و در دنیای موسیقی حضور پر رنگی داشته باشند. با روی کار آمدن نظام جمهوری اسلامی، محدودیت های زیادی برای خانم های ایرانی به وجود آمد از جمله اینکه امکان خوانندگی ندارند.

مراجع تقلید خواندن زنان را باعث تحریک شدن مردان می دانستند به همین دلیل آن را ممنوع کردند. در ادامه به بیوگرفای آتنا از خوانندگان رپ فارسی خواهیم پرداخت.

آتنا اپیکور کیست؟

آتنا اپیکور کیست؟

گروه اپیکور بند از ۴ نفر به نام های آرمان، حسین، آتنا و امیر اپیکور تشکیل شده است که هر کدام از آن ها وظیفه مخصوص به خود را دارند مثلا آتنا و آرمان رپر گروه هستند. آهنگ های گروه اپیکور خیلی معروف هستند و در مهمانی و حتی ماشین زیاد شنیده می شوند.

نام گروه آن ها از کلمه یونانی اپیقور گرفته شده است که این کلمه در یونان باستان استفاده می شد. گروه اپیکور با سه نفر تشکیل شد که بعد از مدتی آتنا هم به جمع آن ها اضافه شد. قابل ذکر است که حسین اپیکور مدتی است فوت کرده و دیگر در این گروه نیست. در سال ۱۳۹۴ حسین به خاطر بیماری صرعی که داشت در بیمارستان بستری شد اما دو سال بعد متاسفانه فوت شد و در بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

آن ها شکست بسیار سنگینی با فوت حسین خوردند که باعث شد مدت طولانی دست از کار بکشند چون حسین یکی از افراد اصلی گروه بود. آهنگساز گروه آرمان است و سبک رپ این گروه ترکیبی از داب استاپ و بلوز و هیپ هاپ می باشد.

آتنا یکی از اعضای گروه اپیکور است که از کودکی به موسیقی و خوانندگی علاقه زیادی داشت و در دورهمی های خانوادگی و دوستانه، خواننده جمع محسوب می شد.

معروف ترین آهنگ های آتنا اپیکور کدامند؟

این خواننده معروف به همراه گروهش، آهنگ های زیادی اجرا کرده اند که چند آهنگ خیلی پرطرفدار آن ها را در زیر نام می‌ بریم. آتنا خودش آهنگ های چندانی ندارد و بیشتر با همکاری گروهش اجرا داشته است و آهنگ ساخته اند.

آهنگ هنوز همونم

یکی از موزیک های معروف این خواننده که با همکاری خواننده محبوب کشور صادق اجرا کرده است، آهنگ هنوز همونم می باشد که یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین آهنگ های رپ اجرا شده است.

آهنگ جزناله

معروف ترین آهنگ های آتنا اپیکور کدامند؟

یکی از آهنگ های جدید و پر طرفدار گروه اپیکور، آهنگ جزناله است. شما با یک جستجوی ساده در گوگل می توانید این آهنگ را دانلود کنید و از شنیدن آن لذت ببرید.

آهنگ میام پیشت داداش

این آهنگ یکی از معروف ترین آهنگ های آن ها است که بعد از مرگ حسین که یکی از هم گروهی‌ شان بود، ساخته شد و موضوع آن، مرگ همکارشان است. این گروه بعد از حسین دچار خلا بزرگی شد و تقریبا همه اعضای گروه افسرده شده بودند و تا مدت ها فعالیتی نداشتند.

آهنگ تکون بده

یکی از آهنگ های معروف این گروه آهنگ تکون بده است که قطعا آن را گوش کرده اید، چون جز پر مخاطب ترین آهنگ های شنیده شده است. آن ها سیاست ها و رفتار های مردم جامعه را به صورت آهنگ اجرا کرده اند.

آهنگ بابا کرم

یکی دیگر از آهنگ های مشهور که در مهمانی ها و عروسی ها استفاده می شود آهنگ بابا کرم است که مناسب رقص می باشد. بابا کرم یکی از بهترین موزیک های این گروه است که جز آهنگ های روی بورس می باشد.

آهنگ such a wow

این آهنگ یک اثر جدید و منحصر به فرد گروه اپیکور به نام ساچه واو است که بسیار شنیدنی و دوست داشتنی می باشد و مخاطبان زیادی هم دارد.

آهنگ حاجی دسخوش

این آهنگ به آهنگ های دیس شباهت دارد و چون به حالت مسخره کردن خوانده شده است، مخاطبان مختص خودش را دارد. خیلی از گروه های رپ با همدیگر مشکل دارند و دیس و دیس بک می کنند.

عکس های آتنا اپیکور را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس افراد مشهور از جمله این خواننده زن کشور را می توانید در فضای مجازی دنبال کنید. با مراجعه به گوگل و نوشتن نام این شخص می توانید عکس ها و فیلم هایی که به اشتراک گذاشته است را ببینید. همچنین او و گروهش در اینستاگرام هم فعالیت دارند و عکس های زیادی با مخاطبانشان همرسانی می کنند.

عکس های آتنا اپیکور را در کجا مشاهده کنیم؟

پیج اینستاگرام آتنا اپیکور چیست؟

امروزه افراد زیادی هستند که در اینستاگرام فعالیت دارند و توانسته اند از این طریق به معروفیت و محبوبیت زیادی دست پیدا کنند. آتنا اپیکور و گروهش هم از این قاعده مستثنی نیستند و با داشتن پیجی در اینستاگرام بسیار مشهور شده اند. آن ها عکس‌ ها و آهنگ های خودشان را در این نرم افزار به اشتراک می‌ گذارند و فالوور های زیادی هم جذب کرده اند.

طرفداران این گروه و این خواننده پیج آن ها را دنبال می‌ کنند تا از تمام برنامه ها و اجرا های آتنا با خبر شوند. او پیج شخصی مربوط به خودش را هم دارد که در آن از زندگی خصوصی و کاری اش فیلم ها و عکس های زیادی می‌ گذارد. این خواننده برای سرگرمی فالوورانش چالش های زیادی می‌ گذارد و آن ها را سرگرم می‌ کند.

آتنا اپیکور چه حاشیه هایی داشته است؟

پیرامون افراد مشهور حاشیه های زیادی وجود دارد و همیشه افرادی هستند که به این حواشی دامن می زنند. یکی از حاشیه های پیرامون گروه اپیکور و آتنا جدا شدن آن ها از همدیگر و کار نکردن آتنا در این گروه بود که کاملا حرفی بی اساس و دروغ بوده است، آن ها اعلام کردند که همیشه با هم می مانند و تا زنده هستند از هم جدا نمی شوند.

او و گروهش دیس های زیادی به مدیر بتووین داشتند که در آن مخالفت شدید خودشان را با سایت شرط بندی کوروش اعلام کردند. ویدیویی از گروه اپیکور پخش شد که در آن، کوروش وانتونز را مخاطب قرار داده بودند که می دانند با خواهر حسین ارتباط دارد و در آن گفته اند که تاوان آن را پس می دهد.

فیلم کنسرت های آتنا اپیکور را در کجا مشاهده کنیم؟

کنسرت های برگزار شده توسط این خواننده را می توانید در آپارات و فیس بوک مشاهده کنید همچنین در پیج شخصی این خواننده در اینستاگرام و فن پیج های او می توانید کنسرت های اجرا شده این رپر را ببینید. در صفحه شخصی آتنا اپیکور در یوتیوب نیز بسیاری از آهنگ های وی قابل مشاهده است.

این رپر کجا زندگی می کند؟

همسر آتنا اپیکور کیست؟

اطلاعات زیادی از این خواننده زن کشور در دسترس نیست و ما در مورد اینکه آیا او مجرد است یا متاهل اطلاعاتی نداریم. افراد مشهور روابط خود را افشا نمی کنند و در مورد روابط خصوصی که دارند حرفی نمی زنند.

شایعات نشان می دهد که آتنا و آرمان اپیکور، آهنگساز گروه با یکدیگر رابطه دارند و با هم دوست هستند. اما در مورد اینکه کیفیت این رابطه چگونه است و از چه زمانی به وجود آمده است اطلاعات خاصی نداریم.

این رپر کجا زندگی می کند؟

با وجود اینکه چندین سال از ورود رپ به ایران می‌ گذرد، وضع و اوضاع زندگی رپر ها در ایران چندان مناسب نیست. او و همکارانش در تهران زندگی می‌ کنند و مانند بقیه رپر ها از کشور خارج نشده اند اما اطلاعاتی از اینکه در کدام منطقه تهران هستند نداریم.

چون رپر ها اکثرا به صورت مخفیانه و زیر زمینی فعالیت دارند مخصوصا خوانندگان و رپر های زن که مجوز اجرا ندارند و هم خودشان و هم گروهشان در صورت دستگیری مواخذه خواهند شد.

درآمد آتنا اپیکور چقدر است؟

درآمد افراد مشهور همیشه باعث کنجکاوی طرفداران آن ها و سایر افراد جامعه بوده است. این افراد علاقه ای به افشای میزان دارایی و درآمد خود ندارند، به همین دلیل نمی توان میزان دقیق آن را فهمید.

همان طور که می دانید درآمد خوانندگان معروف همیشه میزان قابل توجهی بوده است و این افراد درآمد بالایی دارند به صورتی که با اجرای هر کنسرت، مبلغ قابل توجهی به حساب آن ها واریز می شود.

معروف ترین فیت های آتنا اپیکور کدامند؟

معروف ترین فیت های آتنا اپیکور کدامند؟

فیت به خواندن همزمان و مشترک دو یا چند خواننده با هم گفته می شود. فیت های گروه اپیکور جز معروف ترین و بی رقیب ترین فیت های موسیقی دنیا می باشد. معروف ترین فیت آتنا مربوط به آهنگ هنوز همونم که با صادق اجرا کرده است، می شود.

با مراجعه به گوگل و جستجوی فیت های آتنا اپیکور می توانید آهنگ های منتشر شده او را گوش کنید، به خصوص پیشنهاد می شود آهنگ زیبا و دوست داشتنی هنوز همونم را حتما دانلود کنید.

سوالات متداول

 1. سبک رپ آتنا اپیکور و گروهش چیست؟

  سبک رپ او و گروهش ترکیبی از داب استاپ و بلوز و هیپ هاپ می باشد.

 2. علت فوت حسین اپیکور همکار و هم‌ گروهی آتنا اپیکور چه بود؟

  در سال ۱۳۹۴ حسین به خاطر بیماری صرعی که داشت در بیمارستان بستری شد اما دو سال بعد متاسفانه فوت شد و در بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

 3. معروف ترین فیت های آتنا اپیکور چه می باشد؟

  یکی از موزیک های معروف این خواننده که با همکاری صادق اجرا کرده است، آهنگ هنوز همونم می باشد که یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین آهنگ های رپ اجرا شده است.

 4. آیا آتنا اپیکور از کشور خارج شده است؟

  آتنا و همکارانش در تهران زندگی می‌ کنند و مانند بقیه رپر ها از کشور خارج نشده اند اما اطلاعاتی از اینکه در کدام منطقه تهران هستند، نداریم.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا