بهروز کمالیان کیست؟ | بیوگرافی بهروز کمالیان هکر ایرانی + اقدامات او

در این مقاله قرار است درباره بهروز کمالیان مطالبی را بیان کنیم. اگر شما کمی با فضای مجازی و اینستاگرام آشنا باشید، می دانید که در سال های اخیر، شبکه بسیار محبوب و پر طرفداری شده است. وقتی شبکه ای به محبوبیت می رسد، مسئله امنیت آن مطرح می شود. حتما در برخی از صفحات دیده اید که امنیت پیج خود را مدیون شخص یا گروهی می دانند و در صفحه و یا بیو پیج خود این افراد را معرفی می کنند.

یکی از این افراد که امنیت شبکه های اینترنتی و صفحات اینستاگرامی را فراهم می کند، بهروز کمالیان است که همچنین از سلبریتی های اینستاگرام ​می باشد.

در این مقاله قصد داریم بیشتر با او آشنا شویم، اگر علاقه ای به دانستن این که هکر کیست، همچنین فعالیت های او دارید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

بهروز کمالیان کیست؟

بهروز کمالیان کیست؟

بهروز کمالیان در سال 1362 در تهران متولد شده است. او فارغ التحصیل در رشته کامپیوتر و نرم افزار از دانشگاه آزاد رودهن می باشد. کمالیان از سن نوجوانی متوجه علاقه خود به رایانه شد و تقریبا از سن 16 سالگی این علاقه را به طور جدی دنبال کرد و به صورت خود سرانه روش های نفوذ و یا به اصلاح هک های شبکه های اینترنتی را یاد گرفت. او با مطالعه و افزایش آگاهی خود در این زمینه توانست به یک هکر کلاه سفید تبدیل شود. او ابتدا این کار را برای تفریح و سرگرمی انجام می داد و پس از گذشت دو سال تصمیم دیگری گرفت

او با همکاری چند نفر از دوستان خود که آن ها نیز در همین حوزه فعالیت می کردند، در سال 1381 سایتی را به نام سایت آشیانه تاسیس کردند. بهروز کمالیان به خود لقب بهروز آیس را داده بود و پس از آن، آن ها با هک کردن سایت های متفاوت و دانشگاه ها و معرفی کردن خود هنگام هک کردن، توانستند سایت خود را به دیگران معرفی کنند و به قولی بر سر زبان ها بیافتند. به گفته خودش طی دو سال فعالیتی که در آشیانه شروع کرده بود، توانسته بود 700 سایت ایرانی و خارجی را هک کند. پس از آن تصمیم گرفت که دانش خود را در ازای دریافت هزینه و حق عضویت، به سایرین که علاقه دارند، آموزش دهد.

او پس از این که به معروفیت رسید، سایت ها و شرکت های بسیاری درخواست همکاری به او برای امنیت سایت شبکه های خودشان دادند و همین باعث پیشرفت و دیده شدن هر چه بیشتر بهروز کمالیان شد. او اکنون یکی از معروف ترین افراد در زمینه امنیت شبکه در ایران است. مخصوصا در شبکه مجازی اینستاگرام، صفحه یا پیج های بسیاری هستند که از بهروز کمالیان برای امنیت پیج های اینستاگرامشان کمک گرفته اند و او در این حوزه از تبحر کافی برخوردار است. او وجود یک متخصص در این حوزه را الزامی می داند و معتقد است اگر برای پیج و یا صفحه خود ارزش قائل هستید، لازم است که در ارتباط با امنیت آن اقدامی انجام دهید.

عکس های بهروز کمالیان را در کجا مشاهده کنیم؟

در عصر حاضر و با پیشرفت کردن ابزارهای جستجو، به راحتی می توان عکس هر چیز و هر کسی که می خواهید را در بستر اینترنت و با مرورگرهایی که وجود دارند، جستجو کنید. از آن جایی که بهروز کمالیان یکی از چهره های شناخته شده در بحث امنیت شبکه در فضای مجازی و شبکه اینستاگرام است، شما به راحتی می توانید با جستجو کردن نام او چه به صورت فارسی (بهروز کمالیان) و چه به صورت انگلیسی (behroozkamalian)، در هر سایت و برنامه ای به عکس های او دسترسی داشته باشید. معروف ترین این سایت ها گوگل است و هم چنین در شبکه های اجتماعی بسیاری او فعالیت می کند و عکس هایی را از خودش منتشر می کند.

پیج اینستاگرام بهروز کمالیان چیست؟

پیج اینستاگرام بهروز کمالیان چیست؟

اینستاگرام بهروز کمالیان فردی بسیار شناخته شده در حوزه امنیت شبکه و فضای مجازی است. او قبل از این که در اینستاگرام فعالیت خودش را آغاز کند، در سایت های بسیاری خدمات خودش را برای متقاضیان امنیت ارائه می داد ولی با افزایش کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام، او تصمیم گرفت که در این شبکه نیز فعالیت خودش را آغاز کند تا بهتر بتواند خودش را به مردم معرفی کند و خدماتش را ارائه دهد.

او از سال ها قبل فعالیت خودش را در این پلتفرم آغاز کرده ولی پیجی که او اکنون در آن فعالیت می کند، به نام behroozkamalian.official می باشد که از سال 1399 ساخته شده و تا کنون موفق به جذب 111 هزار فالوور (دنبال کننده) شده است که اکثر آن ها افراد سر شناس و سلبریتی ها هستند.

شغل اصلی این فرد چیست؟

او که هم اکنون فعالیت و حرفه اصلی اش در بستر فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام است، خود را امنیت پیج معرفی می کند و به خودش این عنوان را داده است. او به متقاضیان و یا به اصطلاح مشتریان خود، مشاوره ها و ترفندهایی را در ارتباط با بالا بردن امنیت پیجشان به آن ها می دهد و تنظیمات امنیتی را برای این افراد انجام می دهد که از صفحه آن ها در برابر هک شدن، بن شدن، بلاک شدن و غیره محافظت کند. او هم چنین با بستن قرارداد هایی با سایت ها و بانک ها و هم چنین سازمان های مختلف، امنیت آن ها را تامین می کند. او علاوه بر سایت ها، امنیت نرم افزار های مختلف را برعهده دارد. و یکی دیگر از حرفه هایی که کمالیان به آن مشغول است، بحث آموزش، مشاوره و برگزاری دوره هایی در ارتباط با امنیت شبکه برای علاقه مندان این حوزه است.

این هکر چگونه معروف شد؟

این هکر چگونه معروف شد؟

معمولا هکر ها دوست دارند که شناخته نشوند و به همین خاطر از نام های مستعار برای خود به جای نام اصلی خودشان استفاده می کنند. وقتی که یک هکر، تعداد زیادی هک را با نام مستعار خودش در سایت های مختلف به ثبت برساند، باعث شناخته شدن او می شود.

بهروز کمالیان که از نام مستعار بهروز آیس استفاده می کرده است، تعداد بالایی هک را در طی چند سال انجام داده بود و هر جایی که حرف از هک و امنیت سایت ها زده می شد، نام بهروز آیس را بر زبان می آوردند. او با همین روش و البته تاسیس سایتی به نام آشیانه که مدیریت آن را بر عهده داشت، توانست در وب سایت رسمی که مربوط به هکرهای جهان است، با تعداد هک های بالایی که داشت، مقام دوم را کسب کند.

این هکر چه حاشیه هایی داشته است؟

 معمولا هکر ها به اصطلاح سرشان در لاک خودشان است و کاری جز هک کردن سایت های مختلف ندارند و به تبع حاشیه های خاصی نیز پیرامون آن ها نمی باشد. اما از آن جا که بهروز کمالیان یکی از هکرهای پر سر و صدای ایران بود، وقتی در خرداد سال 1397، سایت او یعنی سایت آشیانه فیلتر می شود، به دلیل وجود محنوای مجرمانه، خبر دستگیری کمالیان منتشر می شود. این که این خبر شایعه بود یا واقعیت داشت، هیچ گاه معلوم نشد ولی سایت آشیانه برای همیشه فیلتر ماند.

درآمد بهروز کمالیان چقدر است؟

درآمد بهروز کمالیان چقدر است؟

او به شغل و حرفه های مختلفی مشغول است و در شبکه اینستاگرام از معروفیت بسیاری در جهت تامین امنیت شبکه، برخوردار است. او با هنرپیشه ها و سلبریتی های بسیاری در این زمینه همکاری داشته است و امنیت صفحات آن ها را تامین می کند. اما هیچ گاه در هیچ مصاحبه ای از درآمد خود، حرفی نزده و در هیچ رسانه ای این موضوع مطرح نشده است. بنابراین اطلاعات دقیقی در این باره وجود ندارد.

آیا بهروز کمالیان هکر انقلابی است؟

بهروز کمالیان به طور قراردادی با سایت های دولتی و نهادهای مختلفی در کشور همکاری داشته است. اما این که این فعالیت ها او را هکر انقلابی می کند یا خیر، نمی توان نظر خاصی داشت و خودش نیز در این باره صحبتی نکرده است.

آیا بهروز کمالیان وابسته به سازمان خاصی است؟

آیا بهروز کمالیان وابسته به سازمان خاصی است؟

تا آن جایی که ما اطلاعات داریم، بهروز کمالیان به طور شخصی در این حوزه فعالیت می کند و به سازمان خاصی وابسته و متصل نیست. اما ممکن است این اطلاعات ناقص باشد، زیرا که او در این باره مصاحبه ای نکرده است.

بهروز کمالیان تا کنون چه هک هایی انجام داده است؟

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم، یکی از دلایل معروفیت او تعداد بالای هک او می باشد. او سایت های بسیاری در زمینه های مختلف هک کرده است. به گفته خود او طی 12 سالی که با آشیانه کار می کرده است، حدود 70 هزار سایت مختلف را چه در ایران و چه در خارج از ایران هک کرده است. بزرگ ترین هک و به قول خودش دستاور او، هک کردن سایت ناسا بوده است و بعد از آن 500 سایت دانمارکی، از جمله مهم ترین هک های تیم او بوده است.

سوالات متداول

  1. چرا بهروز کمالیان دست ندارد؟

    او در هیچ مصاحبه ای در این باره صحبت نکرده است و همیشه سعی دارد که این موضوع را از چشم پنهان کند. در هیچ رسانه ای نیز این موضوع مطرح نشده است و اطلاعات خاصی در این باره موجود نیست.

  2. آیا بهروزکمالیان اینستا دارد؟

    بله بهروز کمالیان در این شبکه اجتماعی فعالیت دارد و آدرس صفحه او در این پلتفرم behroozkamalian.official می باشد.

  3. شماره تماس بهروز کمالیان چیست؟

    برای برقراری ارتباط با بهروز کمالیان باید با ادمین و مدیر برنامه های او با شماره ای که در پیج او می باشد، تماس بگیرید.

https://nevisandegi.shop/wp-admin/post.php?post=19695&action=edit
لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا