بهزاد محمدزاده هکر اینستاگرام ساکن آمریکا

در این مطلب می خواهیم از جوان هکر، بهزاد محمدزاده متولد دهه ۱۳۸۰ که ۲۱ سال سن دارد بگوییم. در ادامه با ما همراه باشید تا بیوگرافی بهزاد محمدزاده هکر ایرانی را بیشتر بشناسید و بدانید این هکر کیست.

بهزاد محمدزاده کیست؟

بهزاد محمدزاده کیست؟

بهزاد محمدزاده یک جوان ایرانی است که متولد سال 1380 می باشد. سن او 21 سال است و در کرج زندگی می کند. وی تمام وب سایت های دولتی و عمومی آمریکا را هک کرده است و تحت تعقیب FBI می باشد. دادگستری آمریکا گفته است که محمدزاده 51 وب سایت در امریکا هک کرده است. البته نه تنها که این اتهام را رد نکرده بلکه در صفحه اینستاگرام خودش هم عکس های هک کردن وب سایت های دیگر کشور ها را منتشر کرده است. FBI در اصل یک سازمان داخلی با 56 دفتر در شهرهای بزگ ایالات متحده آمریکا می باشد.

بهزاد محمدزاده جزو کدام دسته از هکر ها است؟

او جزء دسته هکرهای کاربلد و جوان ایرانی و در دسته هکر کلاه سیاه جای می گیرد. که توانسته سایت های عمومی آمریکا را هک کند. وی یک جوان ۲۱ ساله است. FBI دنبال آن بود. اف بی ای سازمان اطلاعاتی امنیتی ایالت متحده آمریک ارا بر عهده دارد. اصلی ترین سازمان اجرای قانون کشور آمریکا می باشد. در اصل می توان گفت مثل همان پلیس فتا ایران یا همان اداره تحقیقات می باشد. شعار این سازمان وفاداری، شجاعت و یکپارچگی است.

عکس های این هکر را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این هکر را در کجا مشاهده کنیم؟

زندگینامه و عکس بهزاد محمدزاده هکر 19 ساله را می توانید در سایت های مختلف تماشا کنید، یا با سرچ کردن در گوگل عکس های او را مشاهده کنید. اما ناگفته نماند که او در پیج اینستاگرام خودش عکس های زیادی ازهک کردن سایت های آمریکایی و خودش منتشر کرده است.

پیج اینستاگرام بهزاد محمدزاده چیست؟

شما می توانید با حروف لاتین اسمش در اکسپلور اینستاگرامتان پیج وی را پیدا کنید و اگر دوست داشتید او را دنبال کنید. بهزاد محمدزاده در پیجش عکس سایت هایی را که هک کرده بود گذاشته بود. وقتی که دنبال او بودند به عنوان متهم به اینکه او سایت های امریکا را هک کرده بود و FBI دنبالش بود. او نه تنها کارش را انکار نکرد بلکه با کمال تعجب عکس هایی از وب سایت هایی ک هک کرده بود را منتشر کرد.

این هکر چه حاشیه هایی داشته است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که این هکر جوان بهزاد محمدزاده چه حاشیه هایی داشته است. گفته شده که پدر و مادر او ایرانی هستند اما او متولد آمریکا است. دقیق نمی توان گفت که این شایعه حقیقت دارد یا نه در اصل این طور که به نظر می رسد محل زندگی او در ایران و در شهر کرج باشد. درست است که او سایت های آمریکایی را هک کرده است اما این دلیل نمی شود که او قطعا آمریکایی باشد. گفته شده است که او با یک جوان فلسطینی برای هک کردن سایت ها همدست بوده است.

بهزاد محمدزاده تا کنون چه هک هایی انجام داده است؟

بهزاد محمدزاده یک فرد درس خوان در مدرسه بوده است. او در رشته برنامه نویسی مهارتی خاص داشته است. گفته شده است که او هک های زیادی انجام داده است. البته ناگفته نماند که او 51 سایت آمریکایی دولتی و عمومی را هک کرده و FBI دنبال او بوده است، که با شهادت سردار سلیمانی با هک سایت ها عکس هایی که روی آن نوشته شده بود مرگ بر آمریکا را پخش کردند.

بهزاد محمدزاده کجا زندگی می کند؟

او در کرج زندگی می کند. پدر و مادر او اهل ایران هستند اما همان طور که در این متن برایتان توضیح دادیم گفته شده که وی متولد آمریکا می باشد. در حال حاضر نمی شود گفت که او از طریق اف بی ای آمریکا دستگیر شده است یا خیر. شاید این سوال هم برای شما پیش آمده باشد که با دستگیر شدن بهزاد پدر مادر او چه کاری برای فرزندشان می کنند تا او آزاد شود.

آیا fbi به دنبال بهزاد محمدزاده است؟

بهزاد در اصل در سن 19 سالگی سایت های آمریکا را هک کرده است و از آن جریان حدود دو سال می گذرد. اف بی ای دو حدود دو سال پیش به دنبال محمدزاده و پسر فلسطینی بود اما نمی دانیم در حال حاضر دستگیر شده اند یا نه که قطعا به احتمال زیاد این دو هکر جوان را دستگیر کردند. دیگر در سایت ها و در کانال های خبری تلگرام و البته کانال های خبری تلویزیون حرفی ازین دو جوان هکر مطرح نیست.

ماجرای تعقیب این هکر توسط پلیس آمریکا چه بود؟

ماجرای تعقیب این هکر توسط پلیس آمریکا چه بود؟

اصل ماجرا از این قرار است که او سایت های زیادی از آمریکا را هک می کند و بعد از شهادت آقای قاسم سلیمانی عکس ها را پخش می کند و می نویسد مرگ بر آمریکا. اف بی ای پیگیری می کند و به دنبال او می گردند. بغل دست این هکر جوان یک هکر فلسطینی بوده است که او هم همین کار را می کند و پلیس دنبال او هم می گردد. این دو به جرم حمله سایبری تحت تعقیب قرار گرفتند. آن پسر فلسطینی را نمی دانیم ولی بهزاد کار خودش را انکار نکرده است و قبول داشته است که این کار را انجام داده است. جالب این جاست که با کمال میل هم عکس ها را در پیج خود منتشر کرده است.

سوالات متداول

  1. آیا بهزاد محمدزاده با کسی همدست بوده است؟

    در حقیقت گفته شده است که او و یک هکر فلسطینی تحت پیگیری هستند. آمریکا دو هکر ایرانی و فلسطینی را تحت پیگرد قرار داده که هر دو سایت های آمریکا را هک کرده اند.

  2. بیوگرافی بهزاد محمدزاده هکر ایرانی چیست؟

    او یک جوان ایرانی 21 ساله است که متولد 1380 است. بهزاد یکی از جوان ترین هکر های ایران است و در رشته برنامه نویسی حرفه ای می باشد. گفته شده است که او در دوران تحصیلش بسیار درس خوان بوه است. وی مغز خیلی فعالی دارد.

  3. اصالت این هکر چه می باشد؟

    بهزاد محمدزاده در واقع یک هکر ایرانی است که ساکن کرج می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا