10 هکر کلاه سیاه جهان در سال 2022 که خطرناک ترین هکر های دنیا محسوب می شوند

بدون شک تا به حال درباره هکر ها فکر کرده اید. در این مقاله از سایت ایران انفجار این بار به معرفی هکر کلاه سیاه خواهیم پرداخت. هک کردن به معنی نفوذ کردن به یک شبکه یا رایانه است. منظور از هکر، فرد یا گروهی است که این عملیات نفوذ را اجرا می‌ کند. این هکرهای کلاه سیاه عناصر بد فضای مجازی می باشند که روز به روز با گسترش و پیشرفت تکنولوژی بر تعداد این هکرها افزوده می شود.

هکرهای کلاه سیاه افرادی با اعمال شرورانه و مجرمانه هستند. اطلاعاتی در مورد این هکرهای کلاه سیاه را در اختیار شما می گذاریم. امیدواریم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و خواندن آن رضایت شما را برای ما به همراه داشته باشد.

محتوا پنهان
منظور از هکر کلاه سیاه چیست؟

منظور از هکر کلاه سیاه چیست؟

بدون شک می دانید هکر کیست، اما آیا دسته بندی هکر ها را نیز می شناسید؟ مخوف ترین نوع هکر، هکر های کلاه سیاه می باشند. هکر کلاه سیاه کسی است که برای سود شخصی یا نیات غیر اخلاقی اقدام به نفوذ به سیستم‌ ها می کند و به طور پنهانی به عملیات خراب کارانه دست می زند. اعمال این افراد به صورت غیر قانونی و مجرمانه می باشد که برای آن ها در قوانین مجازاتی در نظر گرفته شده است.

هکر انواع مختلفی نیز دارد و به سه دسته تقسیم می شوند؛

جالب است بدانید که برای فعالیت در این حرفه باید دوره های آن را بگذرانید. فعالیت و آموزش دوره های مربوط به این حرفه غیرقانونی قابل پیگرد می باشد و به افراد توصیه می کنیم که هرگز به دنبال فعالیت در این حرفه چر دردسر نباشند.

هکر کلاه سیاه چه فعالیتی انجام می دهد؟

این افراد از آسیب پذیری سیستم های رایانه ای استفاده می کنند و با هوش و ذکاوت خود باعث اختلال سرویس های اینترنتی می شوند. معمولا این افراد از مهارت های بسیار زیادی برخوردار می باشند و از هوش و ذکاوت بالایی برخوردار می باشند هرچند که مهارت های خود را در عرصه نادرست به کار می کیرند و دست به اعمالی همچون دزدی و باج گیری می زنند و با ایجاد دردسر و باج گیری و اخذ پول های نادرست به کسب درآمد های هنگفت می پردازند.

معروف ترین هکر های کلاه سیاه جهان کدامند؟

در جهان تعدادی زیادی از افراد در این حرفه فعالیت می کنند و توانسته اند در این زمینه به نام های بزرگی و شناخته شده ای تبدیل شوند و اقدام به هک کردن سازمان های بزرگ جهانی را بنمایند. تعدادی از این افراد را به شما معرفی می نماییم و با اقدامات وکار های این افراد بیشتر آشنا شوید.

مارکوس هس

مارکوس هس یک شهروند آلمانی بود که در سال ۱۹۸۰ از طرف شوروی سابق برای جاسوسی استخدام شد. وظیفه او وارد شدن به سیستم های نظامی آمریکا و به دست آوردن اطلاعات آنها بود. مارکوس هس فعالیت خود را از دانشگاه برمن آلمان شروع کرد و توانست به ۴۰۰ کامپیوتر نفوذ کند. چندماه در حال جاسوسی بود که در نهایت توسط استول ستاره شناسی که مدیر مرکز کامپیوتر آزمایشگاه لارنس بود شناسایی و دستگیر شد.

رابرت موریس

در سال ۱۹۸۸ رابرت موریس که دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه کورنل بود, اولین کرم رایانه ای را ایجاد کرد. هدف موریس آلوده کردن اینترنت نبود و فقط بررسی یک ایده برای فهمیدن اندازه وب بوده است.

ولادمیرلوین

در سال ۱۹۹۵ ولادیمیر لوین اولین کسی بود که با انگیزه مالی از سیتی بانک میلیون ها دلار به سرقت برد. با استفاده از کامپیوتر از حساب مشتریان بانک توانست پول برداشت کند.

جاناتان جیمز

جاناتان جیمز نوجوان ترین مجرم جرایم سایبری محسوب می شود. در سال ۱۹۹۹ به مراکز کامپیوتری ناسا حمله کرد، او نرم افزار مخصوص ناسا را هک کرد که مربوط به شرایط ایستگاههای بین المللی فضایی بود.

گری مک کینون

مک کینون در سال ۲۰۰۱ و ۲۰۰۲ چند کامپیوتر نظامی ایالت متحده را هک کرد. او آسیب زیادی به سیستم های ایالت متحده وارد کرده بود اما خودش این ادعا را قبول نداشت و هدف خود را پیدا کردن اطلاعاتی در مورد اشیا پرنده اعلام‌ کرده بود.

معروف ترین هکر های کلاه سیاه ایرانی کدامند؟

معروف ترین هکر های کلاه سیاه ایرانی کدامند؟

امروزه با گسترش خدمات اینترنتی و فعالیت بیشتر تمام افراد در این زمینه، خبرهایی مبنی بر فعالیت هکر های ایرانی نسبت به قبل بسیار بیشتر شده است و این موضوع در ایران هم نیز گسترش یافته است که هر روز با هشدارهای گوناگون پلیس فتا در این زمینه مواجه می شویم و هشدارهای لازم در مورد این افراد را گوشزد می نمایند. افراد قبل از هرگونه فعالیت اینترنتی باید علم خود را در مورد این افراد و نحوه فعالیتسان افزایش دهند تا در دام این هکر های معروف ایرانی که بر تعدادشان هر روز افزوده می شود، نیوفتند که بیشتر این افراد با انجام این فعالیت ها به دنبال اخاذی و باج گیری می باشند.

پیج اینستاگرام معروف ترین هکر کلاه سیاه چیست؟

اینستاگرام شبکه اجتماعی پر طرفداری می باشد که اکثر افراد به نوعی در آن فعالیت دارند. شبکه ای که در آن افراد به کسب درآمد در زمینه های گوناگون می پردازند. هکر های کلاه سیاه به دلیل غیر قانونی بودن فعالیت های خود به صورت مخفیانه اعمال خود را انجام می دهند و معمولا در مورد فعالیت های خود در صفحه شخصی خود حرفی به میان نمی آورند. اگر در این اپلیکیشن فعالیت می کنید باید مراقب فعالیت چنین افرادی باشید و به هیچ عنوان اطلاعاتی از خود را در اختیار آنها نگذارید.

پیج اینستاگرام معروف ترین هکر کلاه سیاه ایرانی چیست؟

همانطور که گفته شد در ایران افرادی در این حرفه فعالیت می نمایند که این افراد در اینستاگرام هم نیز فعالیت دارند و به دلیل غیر قانونی بودن فعالیت خود هیچگونه اطلاعاتی در پیج خود در مورد شغل خود بیان نمی کنند، پس افراد در فضای مجازی باید مراقب باشند کوچکترین اطلاعاتی از خود را به اشتراک نگذارند تا زمینه را برای اخاذی این افراد فراهم کنند. نحوه فعالیت این افراد در سراسر جهان به یک شکل می باشد و مربوط به یک مرز جغرافیایی خاصی نمی باشد.

عکس های بزرگ ترین هکر کلاه سیاه را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید با جستجو در مرورگر گوگل به عکس ها و فیلم های مختلفی در این زمینه دسترسی پیدا کنید و عکس افرادی را که در این عرصه فعالیت می کنند و اخاذی ها و باج گیری های گوناگونی را کرده اند را مشاهده نمایید. معمولا این افراد دستگیر و شناسایی شده اند و عکس های آنها منتشر شده است زیرا به طور معمول این افراد به دلیل غیر قانونی بودن فعالیت خود هیچ گونه اطلاعات و عکسی را از خود منتشر نمی کنند و به دنبال جلب توجه و انتشار اطلاعات خود نمی باشند‌.

پرحاشیه ترین هکر کلاه سیاه ایرانی کیست؟

پرحاشیه ترین هکر کلاه سیاه ایرانی کیست؟

هر ازچند گاهی در اخبار خبر جدیدی در این مورد منتشر می شود که فرد خاصی توانسته است سایت یک سازمان را هک کند و مشکلات متعدد زیادی را به وجود آورد و باعث دردسر های بزگی شود. این افراد با هک کردن حاشیه ها و مشکلات بسیار زیادی را به وجود می آورند، در صورتی که فعالیت خود را به صورت مخفیانه و بدون هیچ گونه جلب توجهی انجان می دهند‌.

پر حاشیه ترین هکر کلاه سیاه جهان کیست؟

در ابتدا تعدادی از معروف ترین هکر های جهان را به شما معرفی کرده ایم که هر کدام با هک یک سازمان خاص توانسته اند به شهرت جهانی دست پیدا کنند و همه آنها را به عنوان بزرگترین هکرهای جهان بشناسند. این افراد توانسته اند از این طریق به درآمد بسیار زیادی دست پیدا کنند و بعد از شناسایی آنها به وسیله پلیس با حاشیه های گوناگونی مواجه شده اند. حاشیه هایی که مربوط به حرفه و نحوه زندگی شخصی آن ها و درآمد های نجومی آن ها از این طریق می باشد‌.

درآمد هکر های کلاه سیاه چقدر است؟

به دلیل مخفی بودن حرفه ای افراد اطلاعات دقیقی از میزان درآمد هکرهای کلاه سیاه در دست نیست. این افراد هیچ علاقه ای به افشای اطلاعات و هویت خود ندارند و به صورت کاملا مخفیانه به انجام فعالیت های خود می پردازند. در آمد این افراد حاصل از ایجاد دردسر و گرفتاری و باج گیری از مردم عادی می باشد که هر چقدر این درآمد زیاد باشد ولی حاصل از بدبختی تعدادی از افراد می باشد. معمولا لین افراد بعد از شناسایی و دستگیری توسط پلیس تمام اموالشان مصادره نی شود.

فعالیت های هکر کلاه سیاه جرم است؟

هک کردن در فضای سایبری جرم محسوب می شود و پیگرد قانونی دارد. افرادی که در این زمینه فعالیت دارند با علم بر جرم بودن این فعالیت دست به اعمال مجرمانه می زنند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. مارکوس هس به عنوان هکر کلاه سیاه اهل کدام کشور می باشد؟

  این هکر معروف اهل آلمان بوده است.

 2. گری مک کینون به عنوان هکر کلاه سیاه در کدام سال چند کامپیوتر نظامی ایالات متحده را هک کرد؟

  این چهره آمریکایی در سال ۲۰۰۱ و ۲۰۰۲ میلادی اقدام به هک کردن چند کامپیوتر نظامی را نمود.

 3. قصد هکرهای کلاه سیاه از اقدامات شرورانه خود جیست؟

  معمولا قصد این افراد اخاذی و باج گیری نز باشد و از این طریق به کسب درآمد می پردازند‌.

 4. کدام یک از هکرهای کلاه سیاه اقدام به هک بانک و برداشت پول از حساب مشتریان را کرد؟

  ولادمیر لوین یکی از هکرهایی که اقدام به برداشت پول از حساب مشتریان را کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا