چرسی رپر جنوبی را چقدر می شناسید؟ بیوگرافی و لیست 10 آهنگ برتر

قرار است تا در مورد چرسی از خوانندگان رپ فارسی اطلاعات مفید و جالبی را قرار دهیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید

محتوا پنهان
چرسی کیست؟

چرسی کیست؟

این روزها سبک رپ در بین مردم به ویژه جوانان و نوجوانان به شدت پر طرفدار و محبوب شده است. حال این موضوع را هم باید افزود که امروزه برخی از رپران با توجه به سبک خاصی که دارند و هم چنین متن قوی آهنگ هایشان توانسته اند طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورند. آن ها جایگاه ویژه‌ ای را نیز در بین سایر رپران از آن خود کرده اند که این موضوع شامل چرسی رپر معروف نیز می‌ باشد. حال در رابطه با بیوگرافی چرسی باید بگوییم که او یکی از رپران با استعدادی است که مدتی است فعالیت خود را در رپ شروع کرده است؛ امروزه از او به عنوان یکی از رپرهای نسل چهار معروف ایرانی یاد می شود.

بهتر است که بدانید او با توجه به سبک و هم چنین صدای منحصر به فردی که دارد، توانسته مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را در بین ایرانی‌ ها به دست آورد.

معروف ترین آهنگ های چرسی کدامند؟

بهتر است که بدانید چرسی یکی از رپران سرشناس و معروف ایرانی است که تا به اکنون آهنگ های متعددی را منتشر کرده است که هر کدام از آهنگ های او با طرفداران بسیار زیادی روبه رو شده اند. حال اگر تمایل دارید تا به دانلود آهنگ چرسی بپردازید، پیشنهاد ما این است که به اینترنت مراجعه نمایید، چرا که در اینترنت برخی از سایت های موسیقی، لینک دانلود آهنگ های این رپر را برای علاقمندان قرار داده اند. هم چنین با مراجعه به کانال آهنگ چرسی نیز می‌ توانید آهنگ صوتی چرسی مورد نظر خود را جستجو و دانلود کنید.

خمار خمار

زمانی که او آهنگ خمار خمار را منتشر کرد، این آهنگ با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد و خیلی از افراد به تعریف از این آهنگ پرداختند. برای دانلود آهنگ افغانی خمار خمار چرسی می توانید به اینترنت مراجعه نمایید.

بلوچی

در لیست بهترین آهنگ های این رپر آهنگ چرسی بلوچی نیز قرار دارد، چرا که این آهنگ نیز بعد از انتشار با استقبال خوبی رو به رو شد.

ماشالا

می‌ توان به جرات بیان کرد که آهنگ ماشالا یکی از بهترین آهنگ های وی به شمار می رود که بعد از انتشار با طرفداران بسیاری نیز رو به رو شد.

مثه منه

اگر تمایل دارید تا یکی از بهترین آهنگ های این رپر را دانلود کنید، پیشنهاد ما به شما آهنگ مثه منه می باشد.

پودر  

آهنگ پودر نیز در لیست یکی از بهترین آهنگ های این رپر با استعداد قرار دارد.

غیر قانونی

از یکی دیگر از آهنگ های محبوب و پرطرفدار این رپر می توان به آهنگ غیر قانونی اشاره کرد.

رادیو اکتیو فری استایل

رادیو اکتیو فری استایل یکی از آهنگ های پرطرفدار و محبوب این رپر به شمار می رود که بعد از انتشار با طرفداران زیادی نیز رو به رو شد.

پوره

یکی از آهنگ های معروف و جنجالی او پوره نام دارد که بعد از انتشار با حواشی زیادی نیز رو به رو شد.

منو تو

از دیگر آهنگ های محبوب و پرطرفدار این رپر می توان به آهنگ منو تو اشاره کرد.

میدل ایست

یکی دیگر از آهنگ های این رپر معروف که در لیست بهترین آهنگ های او نیز قرار دارد میدل ایست می باشد.

بهترین آلبوم های چرسی کدامند؟

بهترین آلبوم های چرسی کدامند؟

اگر طرفدار چرسی هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او تا به اکنون علاوه بر تک آهنگ، آلبوم های متعددی را نیز ساخته و منتشر کرده است که هر کدام از آلبوم‌ های او به دلیل سبک خاص و متن قوی آهنگ هایش با استقبال خوب مردم و به ویژه مخاطبان او رو به رو شده است. حال این موضوع را هم باید افزود که یکی از بهترین آلبوم های این رپر تناژ قسمت 2 نام دارد که بعد از انتشار خیلی از افراد بیان کردند که این آلبوم یکی از بهترین آلبوم های چرسی است. حال اگر تمایل به دانلود این آلبوم را دارید، می توانید به اینترنت مراجعه نمایید.

چرسی چه حاشیه هایی داشته است؟

بهتر است که بدانید گاهی اوقات منابع اطلاعاتی این رپر معروف در شبکه‌ های مجازی توسط کاربران دست به دست می‌ شود که این موضوع باعث به وجود آمدن حاشیه هایی برای او می شود. حال از مهم ترین حواشی که تا به اکنون در پیرامون این رپر معروف مشاهده شده است، می‌ توان به موضوعاتی مانند: دعوا و درگیری هایی که با برخی از رپران دیگر داشته است، روابط شخصی او، دیس و دیس بک هایی که بین او و سایر رپران رد و بدل شده است، خداحافظی او با حرفه خوانندگی و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

چرسی کجا زندگی می کند؟

چرسی کجا زندگی می کند؟

از آن جایی که چرسی طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد، به همین دلیل یکی از سوالات متداولی که برای خیلی از مخاطبان او به وجود می‌ آید، این است که آیا چرسی همانند خیلی از رپران دیگر به خارج از کشور مهاجرت کرده است و یا هنوز ساکن ایران است؟ در این باره باید بگوییم که این رپر معروف در حال حاضر ساکن تهران می باشد و در تهران به ساخت آهنگ ها و آلبوم های خود می‌ پردازد. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که او در رابطه با مهاجرتش از ایران تا به اکنون صحبتی نکرده است؛ به همین دلیل به نظر می‌ رسد که فعلاً قصد مهاجرت از ایران را ندارد و تمایل دارد تا در کشورش به فعالیت‌ های خود بپردازد.

درآمد چرسی چقدر است؟

این روزها چرسی با توجه به فعالیت های گسترده ای که در خوانندگی انجام می‌ دهد و فروش آلبوم ها و آهنگ هایش توانسته یک منبع درآمد برای خود به وجود آورد. البته بیان شده است که درآمد اصلی او از طریق بیزینس های دیگری است که در کنار حرفه اش انجام می دهد و از این طریق درآمدزایی می‌ کند. با این حال در اینترنت در رابطه با میزان درآمد او به طور دقیق اطلاعاتی در دسترس نمی باشد. داشتن سایت شرط بندی به تنهایی برای او درآمد زیادی را به ارمغان می آورد.

پیج اینستاگرام چرسی چیست؟

چرسی همانند سایر رپران فعالیت گسترده ای در اینستاگرام انجام می‌ دهد و این روزها توانسته فالووران زیادی را نیز در اینستاگرام چرسی به دست آورد. حال برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام این رپر معروف کافیست تا نام او را به انگلیسی در قسمت سرچ، این برنامه جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. بهتر است که بدانید اگر پیج اینستاگرام او را دنبال کنید، می توانید از جدید ترین آهنگ ها و آلبوم های او مطلع شوید. هم چنین می توانید به مشاهده عکس ها و کلیپ های این رپر معروف که هر از گاهی برای فالووران و مخاطبان خود منتشر می‌ کند، بپردازید.

عکس های چرسی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های چرسی را در کجا مشاهده کنیم؟

این روزها خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس های چرسی رپر مورد علاقه خود بپردازند. در این باره باید بگوییم که روش‌ های مختلفی برای مشاهده عکس های او وجود دارد. به عنوان مثال اگر شما به اینترنت مراجعه کنید، می‌ توانید عکس‌ های مختلفی از این رپر را جستجو و مشاهده کنید. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که اگر به شبکه های مجازی چرسی مراجعه کنید می توانید عکس های متعددی از او را در ژست های مختلف مشاهده نمایید.

چرسی تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

این رپر معروف تا به اکنون کنسرت‌ هایی را با سایر رپران برگزار کرده است که تمام این کنسرت ها با استقبال بی نظیر مخاطبان و طرفدارانش نیز رو به رو شده اند.

همسر چرسی کیست؟

در حال حاضر این رپر معروف مجرد است، اما در رابطه با دوست دختر او اطلاعات دقیقی در اینترنت در دسترس نمی باشد.

معروف ترین دیس های چرسی کدامند؟

تا به اکنون دیس و دیس بک های متعددی بین چرسی و برخی از رپران دیگر رد و بدل شده است که می‌ توانید معروف‌ ترین آن ها را در اینترنت جستجو و دانلود نمایید.

چرسی تا کنون با کدام رپرها همکاری کرده است؟

این رپر معروف تا به اکنون همکاری های جذابی با سایر رپران دیگر داشته است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید از معروف‌ ترین همکاری‌ های او می‌ توان به همکاری چرسی با سروش، پارسا و کوشا اشاره کرد.

همکاری چرسی و دورچی

همکاری چرسی و دورچی

چرسی از رپرهای جنوبی می‌ باشد که مدتی است فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است و به همین دلیل در لیست رپران نسل چهار قرار گرفته است. با این که چرسی از رپران نسل جدید به شمار می‌ رود، اما تا به اکنون ترک‌ های متعددی را به تنهایی و یا با همکاری سایر رپران خوانده و منتشر کرده است و با توجه به این که از صدای فوق العاده و استعداد بسیار خوبی هم برخوردار است، به همین دلیل در حال حاضر طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را در بین نوجوانان و جوانان به دست آورده است.

این موضوع را هم باید افزود که چرسی علاقه بسیار زیادی به همکاری با سایر رپران را دارد و تا به اکنون با خیلی از رپرهای نسل جدید همکاری‌ های جذاب و شنیدنی داشته است. حال مدتی قبل او با دورچی یکی از رپرهای نسل چهارمی که به تازگی فعالیت خود را در این حرفه شروع کرده است آهنگی به نام اوکی را منتشر کردند که این آهنگ با توجه به این که از ریتم بسیار خوب و متن قوی برخوردار است، به همین دلیل مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت و به شدت وایرال شد تا جایی که این روزها خیلی از کاربران فضای مجازی با این آهنگ دابسمش‌ های مختلفی را ضبط و در فضای مجازی مانند اینستاگرام منتشر می‌ کنند.

ماجرای خراب شدن کنسرت چرسی چه بود؟

با این که چرسی مدت زمان نسبتاً کوتاهی است که فعالیت خود را در عرصه موسیقی و سبک رپ شروع کرده است، اما او توانسته در همین مدت زمان کوتاه به شهرت خوبی برسد و طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را هم به دست آورده است. به همین دلیل این رپر مدتی قبل تصمیم گرفت تا یک کنسرت برای طرفداران و مخاطبانش در تهران برگزار کند. حال این موضوع را هم باید افزود که کنسرت این رپر در تهران به صورت زیرزمینی و غیرقانونی و بدون مجوز بوده است. لازم به ذکر است که کنسرت خوانندگان رپ غیرمجاز در ایران ممنوع است و باید برای برگزاری کنسرت از وزرات فرهنگ و ارشاد مجوز دریافت کنند.

به هر حال این رپر به صورت غیرقانونی کنسرت خود را برای طرفداران و مخاطبانش برگزار کرد و شش قطعه از کار های خود را در این کنسرت اجرا کرد. در این کنسرت فیلمبرداری توسط طرفداران ممنوع بود تا مشکلی برای این رپر و یا تیم او به وجود نیاید. اما در نهایت با ورود ماموران نیروی انتظامی به داخل سالن، کنسرت زیرزمینی تعطیل شد. با این حال طرفداران این رپر جوان بیرون سالن بعد از تعطیلی کنسرت قطعه (ماشالله) را در خیابان همخوانی کردند.

رابطه این رپر با رپرهای شمالی به چه صورت است؟

با توجه به این که چرسی در لیست رپرهای نسل چهار قرار گرفته است و مدت زمان نسبتاً کوتاهی است که فعالیت خود را در عرصه خوانندگی و سبک رپ شروع کرده است، به همین دلیل سعی در همکاری با سایر رپران نسل جدید دارد تا به این گونه بتواند در میان مردم به ویژه جوانان و نوجوانان شناخته شده و معروف شود و آثار او از بازدید بیشتری برخوردار شوند. این موضوع باعث شده است که این رپر با خیلی از رپرهای نسل جدید به ویژه رپرهای شمالی رابطه خوب و دوستانه‌ ای را برقرار کند. هم چنین ناگفته نماند که او تا به اکنون با خیلی از رپر های شمالی فیت‌ های بسیار جذاب و شنیدنی را خوانده و منتشر کرده است.

فری استایل چرسی رپر

در ابتدا بهتر است بدانید فری‌ استایل نوعی بداهه‌ خوانی است که در آن اشعار بی هیچ ساختار و هدف بخصوصی خوانده می‌ شوند. حال این موضوع را هم باید افزود که این رپر جوان استعداد بسیار خوبی در فری استایل دارد و تا به اکنون اجرا های جذاب و شنیدنی داشته است. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده کلیپ های فری استایل‌ چرسی رپر جوان اهل ایران بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت و یا حتی پلتفرم‌ های ویدیویی مانند یوتیوب و یا اینستاگرام مراجعه نمایید.

ماجرای دوستی این رپر با یانگ صادن

ماجرای دوستی این رپر با یانگ صادن

اگر فعالیت‌ های رپران نسل جدید را دنبال می‌ کنید، به احتمال زیاد تا به اکنون نام یانگ صادن را شنیده اید و یا آهنگ‌ های او را گوش کرده‌ اید. یانگ صادن مدت زمان نسبتا کوتاهی است که فعالیت خود را در عرصه خوانندگی و سبک رپ شروع کرده است و با توجه به سبک خاص و صدای منحصر به فردش این روز ها طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورده است. حال این موضوع را باید افزود که مدتی است دوستی عمیقی بین چرسی و یانگ صادن به وجود آمده است و این دوستی از طریق فضای مجازی و دنبال کردن کار هایشان شکل گرفته است و تا جایی ادامه پیدا کرده است که آن ها تا به اکنون آهنگ‌ های مشترکی را با یکدیگر خوانده و منتشر کرده اند و حتی یانگ صادن در کنسرت زیرزمینی این رپر هم حضور داشته است.

یوتیوب چرسی

در حال حاضر اکثر رپران در یوتیوب که یکی از شبکه‌ های اجتماعی است، فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهند که این موضوع شامل چرسی هم می‌ باشد. در این باره بهتر است بدانید مدتی قبل این رپر جوان یک چنل در یوتیوب برای خود راه اندازی کرد و از آن زمان به بعد ویدیوهای متعددی از جمله موزیک ویدیو های خود را در چنل یوتیوبش برای مخاطبان و طرفداران خود آپلود می کند. حال ناگفته نماند که تمام ویدیو هایی که تا به اکنون این رپر در چنل یوتیوب خود منتشر کرده است مورد استقبال کاربران یوتیوب قرار گرفته و از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار شده‌ اند. به همین دلیل این رپر توانسته از طریق فعالیت در یوتیوب یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند. حال شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب چرسی و فعال کردن زنگوله می‌ توانید هر زمانی که این رپر ویدیویی را در چنل یوتیوب خود آپلود کرد آن را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

سوالات متداول

 1. چرسی کیست؟

  چرسی یکی از رپران با استعداد و جوان ایرانی است که این روزها طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را نیز به دست آورده است.

 2. چگونه می توان به دانلود آهنگ های این رپر پرداخت؟

  برای دانلود هر کدام از آهنگ های این رپر معروف و با استعداد کافیست تا به سایت های معتبر موسیقی که در اینترنت موجود هستند، مراجعه نمایید.

 3. آیا او ازدواج کرده است؟

  این رپر معروف تا به اکنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد.

 4. افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های این رپر معروف بپردازند؟

  اگر تمایل به مشاهده عکس های چرسی را دارید، می توانید به شبکه‌ های مجازی او مانند اینستاگرام مراجعه کنید، هم چنین با مراجعه به اینترنت نیز می توانید عکس های او را جستجو کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا