بهترین دیس های تتلو به رپر های معروف قدیمی

قصد داریم تا درباره دیس های تتلو به بحث بپردازیم. امیرحسین مقصودلو که در بین هوادارانش به امیر تتلو شهرت دارد یکی از خوانندگان بسیار معروف ایرانی در سبک موسیقی می باشد. او ترانه سرا و خواننده قدیمی در موسیقی رپ فارسی است. بسیاری از جوانان و علاقه‌مندان به موسیقی جزء طرفداران این خواننده هستند.

این رپر تا کنون در سبک خود دیس های رپ فارسی بسیاری را در خطاب به دیگر رپرها چه خوانندگان قدیمی و چه خوانندگان جدید اجرا کرده است.

معروف ترین دیس های تتلو کدامند؟

معروف ترین دیس های تتلو کدامند؟

این رپر از خوانندگان رپ فارسی تا کنون ترک دیس های زیادی را خوانده است و تقریبا رپری نیست که مورد خطاب تتلو قرار نگرفته باشد. به عنوان مثال دیس های امیر حسین مقصودلو به پویان مختاری، دیس تتلو به بهزاد لیتو از جمله خوانندگانی هستند که این رپر آن ها را دیس کرده است. ترک افعی دیس تتلو به هیچکس است که در آن به خوبی توانسته پاسخ هیچکس را بدهد.

پر طرفدار ترین دیس تتلو کدام بود؟

یکی از بهترین دیس های تتلو برزخ می باشد که در سال ۱۳۹۷ توسط این خواننده به بازار ارائه شده است. در این ترک حدود ۴۷ نفر از رپرها خطاب قرار گرفتند که در بین دیس ترک ها به نوع خود بی‌سابقه بود. به خاطر اجرای همین دیس ترک بود که تتلو در این سال بهترین خواننده دیس ترک رپ فارسی شناخته شد.

این رپر به چه کسانی دیس بک داده است؟

این رپر به چه کسانی دیس بک داده است؟

تتلو از رپرهای ایران بسیار پر حاشیه و تا به حال دیس های تتلو بسیار زیاد شده اند. او معمولاً درگیری زیادی با دیگر خوانندگان و رپر ها دارد. طوری که هر چند وقت یک بار شاهد ارائه دیس ترک هایی از سوی این رپر خطاب به یک خواننده هستیم. همان‌طور که گفتیم فقط در یک دیس ترک ۴۷ رپر را دیس کرد که در نوع خود بی ‌سابقه بود. به همین خاطر است که می توان گفت این خواننده تقریباً به تمامی رپر ها را دیس کرده است.

دیس های تتلو را چگونه دانلود کنیم؟

با توجه به اینکه این رپر از بین دیگر رپر ها بسیار پرطرفدار و محبوب می باشد معمولاً ترانه‌ها و دیس ترک هایی که از سوی او به بازار ارائه می‌شود با استقبال زیادی از سوی طرفدارانش مواجه می‌شود. ترانه های این رپر در این سبک از جمله زیباترین ترانه ها می باشند که لینک دانلود آنها در بسیاری از وب سایت ها با کیفیت های مختلف ارائه شده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. دیس های تتلو خطاب به کدام رپر ها می باشد؟

    دیس های تتلو خطاب به اکثر رپر ها از جمله یاس، هیچکس، زد بازی و پویان مختاری اجرا شده است.

  2. در دیس برزخ تتلو کدام خوانندگان را دیس کرده است؟

    در ترانه برزخ این رپر حدود ۴۷ خواننده را دیس کرده است.

  3. در دیس افعی از تتلو چه کسی دیس شده است؟

    این رپر در این ترانه هیچکس را دیس کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا