بهترین دیس های رپ فارسی که با دیس بک همراه شده اند

اگر به دنبال اطلاعاتی در مورد دیس های رپ فارسی هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا انتها متن سایت ایران انفجار همراه ما باشید.

آهنگ رپ یک نوع از سبک موسیقی است که به تازگی در بین جوانان بسیار محبوب و رایج شده است و معمولا افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند بسیار مورد توجه و الگو نسل جوان هستند. در این سبک از موسیقی اصطلاحات خاصی وجود دارد که یکی از آن ها دیس است.

دیس رپ فارسی چیست؟

دیس رپ فارسی چیست؟

در ابتدا برای توضیح کامل دیس رپ فارسی اطلاعاتی را در مورد موسیقی رپ در اختیارتان می گذاریم. موسیقی رپ سبکی از موسیقی می باشد که در دهه ۱۹۷۰ توسط سیاه پوستان آمریکایی که در مناطق حاشیه و فقیر نشین ساکن بودند به وجود آمد.

موسیقی رپ نوعی سلاح مبارزه سیاه پوستان با تبعیض نژادی بوده است و امروزه یکی از رایج ترین و محبوب ترین سبک ها در جهان شده است. اما در ایران این موسیقی چند سالی است که رواج پیدا کرده است و یکی از موسیقی های غیر قانونی می باشد که خوانندگان این سبک از موسیقی معمولا به صورت غیرقانونی و زیرزمینی به فعالیت در این عرصه می پردازند.

دیس رپ، ترانه ای که در آن خواننده به دلیل داشتن کینه و یا کدورتی قصد حمله لفظی به شخص دیگری دارد، شخص مورد نظر معمولا فردی است که خواننده با آن نزاع و اختلاف دارد؛ در اکثر مواقع این فرد یک هنرمند دیگر در عرصه موسیقی است که یا باهم هم گروه بودن و یا رقیب یکدیگر بوده اند. دیس رپ ها بسیار مورد توجه مخاطبین این سبک از موسیقی است و معمولا بعد از انتشار بسیار سریع مورد استقبال عمومی قرار می گیرد.

معروف ترین دیس های رپ فارسی کدامند؟

معروف ترین دیس های رپ فارسی کدامند؟

دیس رپ به دلیل اینکه به نوعی نشان دهنده اختلاف دو فرد است و معمولا در متن دیس رپ نوع این اختلاف و وقایع از طرف خوانندگان رپ فارسی بازگو می شود به سرعت مشهور می شود و افراد زیادی به آن گوش می دهند. تا کنون در بین رپر های فارسی تعداد زیادی دیس رپ رد و بدل شده است که در اینجا تعدادی از این دیس رپ ها را به شما معرفی می کنیم.

توتول

این ترانه که از طرف رضا پیشرو برای امیر تتلو خوانده شده بود در سال ۱۳۶۹ منتشر شد که در آن پیشرو جواب هایی به حاشیه های تتلو در اینستاگرام داده بود و بسیار مورد توجه علاقمندان رپ قرار گرفت.

یادگار

در این دیس که پوریا پوتک خواننده رپ برای خلسه خوانده بود که خلسه دیس این خواننده را بی پاسخ نگذاشت و سریع با خواندن ترک سگ کشی جواب او را داد. این دیس رپ در سال ۱۳۹۴ منتشر شد. نکته جالب در این دیس نام آن است که از روی یکی از آلبوم های خلسه برداشته شده است.

چرا بدی

ترکی از گروه زدبازی و هیچکس که در سال ۱۳۹۱ منتشر شد مخاطب این آهنگ پیشرو بود. در این آهنگ دو گروه بزرگ موسیقی رپ فارسی با یکدیگر همکاری کردند و این آهنگ در صورتی منتشر شد که هیچکس رفیق صمیمی پیشرو بود.

اون مثل داداشم بود

آهنگی که بیشتر دلنوشته ای بود از طرف هیچکس به پیشرو که تعدادی از افراد این آهنگ را به عنوان یک دیس قبول ندارند ولی تعدادی هم به دلیل استفاده از فعل ماضی در متن این آهنگ آن را دیس نامیده اند. این آهنگ در سال ۱۳۹۰منتشر شد.

برزخ

این آهنگ را که تتلو خوانده است و یک دیس آل بوده که تتلو توانسته رکورد دار تعداد دیس کردن شود. او با دیس کردن ۴۷ نفر توانسته است یک اثر منحصر به فرد به وجود بیاورد. سال انتشار این دیس رپ فارسی ۱۳۹۷ بوده است.

جنجالی ترین دیس های رپ فارسی کدامند؟

جنجالی ترین دیس های رپ فارسی کدامند؟

معمولا تمام دیس ها نتیجه یک بحث و جنجال است که بین رپرهای ایران با توجه به آن اقدام به انتشار یک دیس می کنند. یکی از جنجالی ترین دیس ها مغز رپ است. آهنگی از طرف پیشرو به ملتفت و بهرام نورایی که در سال ۱۳۹۲ منتشر کرد که این دیس باعث شد پیشرو از رفیق های صمیمی خود جدا شود و بعد از این آهنگ جنجال های زیادی به وجود آمد.

دیس های مشابه این نمونه در رپ فارسی بسیار است مانند دیس حصین ابلیس به یاس و یا دیس حصین به ملتفت که جنجال های زیادی داشته است.

دیس های رپ فارسی را چگونه دانلود کنیم؟

موسیقی رپ یکی از موسیقی های است که در آن حاشیه های بسیاری وجود دارد که بسیار مورد توجه نسل نوجوان و جوان است؛ از این رو با تولید و انتشار دیس از طرف یک خواننده مشهور رپ تمام این علاقه مندان مشتاق هستند آن را دانلود کنند و گوش فرا دهند.

اگر تمایل دارید این آهنگ ها را دانلود نمایید می توانید با مراجعه به مرورگر گوگل و وارد کردن نام آهنگ در قسمت جستجو وارد سایت های معتبر در زمینه دانلود آهنگ شوید و آهنگ های مورد علاقه خود را دانلود نمایید و گوش دهید. شما از این طریق می توانید به راحتی دانلود بهترین دیس های رپ فارسی را انجام دهید.

تا کنون کدام رپر ها به یک دیگر دیس داده اند؟

تعداد دیس هایی که خوانندگان رپ فارسی رد و بدل کردند بسیار زیاد است. اگر به کارنامه حرفه ای خوانندگان رپ مراجعه کنید شاهد آن خواهید بود که هر کدام در طول فعالیت حرفه ای خود دیس هایی را منتشر کرده اند که این دیس ها یا از طرف خواننده ای که مخاطب بوده پاسخ داده شده و یا اینکه بی پاسخ مانده است.

جدید ترین دیس های رپ فارسی

جدید ترین دیس های رپ فارسی

هر روز بر طرفداران موسیقی رپ افزوده می شود و همین امر باعث شده که افراد زیادی وارد این عرصه شوند و خواننده ها و ترانه سرایان این عرصه دقت و تمرکز بیشتری در تولید آهنگ های خود بکنند؛ کیفیت آهنگ های خود را ارتقا دهند.

در چند سال اخیر با پیشرفت موسیقی رپ تعداد این دیس های رپ نیز زیاد شده که از جدید ترین آن ها می توان به دیس تو کجا بودی از هیچکس اشاره کرد؛ که این آهنگ دیس آل بوده است و دیگر دیس جدید که توجه افراد زیادی را به خود جذب کرد دیگه تابلو شده ازفدایی برای گروه زدبازی بوده است.

قدیمی ترین دیس های رپ فارسی کدامند؟

با توجه به اینکه موسیقی رپ در ایران چند سالی است که رایج شده است و یکی از موسیقی های غیر قانونی در ایران بوده قدمت آن در ایران زیاد نیست. می توان به عنوان قدیمی ترین دیس رپ فارسی به آهنگ اثر منفی از پیشرو و فلاکت و دیاکو و گنگ من اشاره کرد. آن ها در سال ۱۳۸۵ این آهنگ را منتشر کرده اند که مخاطب این آهنگ گروه زدبازی بوده است در این آهنگ الفاظ بسیار زشت و رکیک استفاده شده است.

معروف ترین دیس بک های رپ فارسی کدامند؟

معروف ترین دیس بک های رپ فارسی کدامند؟

دیس بک به آهنگ هایی گفته می شود که در پاسخ به دیس ها خوانده می شود.به دنبال اکثر دیس ها آهنگ هایی به عنوان دیس بک در جواب خوانده می شود که می توان از جمله معروف ترین این آهنگ ها به دیس بک های تتلو و پیشرو اشاره کنیم که معمولا بسیار کوبنده و صریح هستند.

سریع ترین دیس بک فارسی کدام بود؟

می توان از سریع ترین دیس بک های فارسی به آهنگ چاقال نامه پیشرو اشاره کنیم که مخاطب آن زدبازی بوده است این آهنگ در سال ۱۳۹۱ منتشر شد. این دیس بک تنها ۳ روز بعد از آلبوم زاخارنامه منتشر شده که پاسخی به ترک چرا بدی و تهران مال منه این آلبوم بوده است. در اینجا می توان اشاره ای به سریع ترین دیس بک رپ فارس فدایی هم بکنیم.

پرطرفدار ترین دیس های رپ فارسی کدامند؟

در عرصه موسیقی رپ خوانندگان مشهور زیادی وجود دارند که می توان گفت از ستاره های این سبک از موسیقی هستند و شهرت و محبوبیت آن ها بسیار زیاد است و زمانی که آهنگی را منتشر می کنند؛ به سرعت آهنگ شنیده می شود و مورد حمایت قرار می گیرد. معمولا این افراد دیس هایی را که منتشر می کنند از پرطرفدار ترین دیس های رپ فارسی می شود. از جمله این خوانندگان می توان به تتلو، یاس، حصین، هیچکس و غیره اشاره کرد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. از دیس های رپ فارسی جدید که به نام تو کجا بودی است متعلق به کدام خواننده است؟

  این آهنگ متعلق به خواننده مشهور موسیقی رپ هیچکس بوده است که یک دیس آل می باشد.

 2. تتلو به عنوان یکی از خوانندگان دیس رپ های فارسی کدام آهنگ را در این زمینه خوانده است؟

  یکی از دیس های این خواننده برزخ بوده است که توانسته در این آهنگ استعداد خود را در زمینه موسیقی رپ به رخ تمام فعالان این عرصه بکشاند.

 3. پوتک خواننده عرصه موسیقی رپ آیا دیس رپ های فارسی خوانده است؟

  این خواننده در کارنامه هنری خود تعدادی دیس نیز منتشر کرده است که یکی از آنها یادگاری می باشد.

 4. دیس فدایی به یاس به عنوان یکی از دیس رپ های فارسی توسط چه کسی برای کدام خواننده منتشر شده است؟

  همان طور که از نام این دیس مشخص است این آهنگ توسط فدایی برای یاس، خواننده مشهور موسیقی پاپ خوانده شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا