جینو و ملیس را چقدر می شناسید؟ بیوگرافی و حواشی جدید آن ها

جینو و ملیس از زوج های یوتیوبر ایرانی به شمار می روند که این روز ها با توجه به کلیپ هایی که منتشر می‌ کنند، توانسته اند به شهرت و معروفیت بسیار زیادی برسند و مخاطبان زیادی را نیز به دست آورده اند.

بیوگرافی جینو و ملیس

جینو و ملیس ازیوتیوبرهای ایرانی پرطرفدار یوتیوب هستند که قرار است به بیوگرافی آن ها بپردازیم. اسم اصلی جینو مجتبی و اسم اصلی ملیس زهره است و از زمانی که فعالیت خود را در یوتیوب شروع کرده‌ اند، این نام های مستعار را برای خود انتخاب کرده اند و این روز ها کاربران، این زوج را با این نام های مستعار می شناسند. مجتبی متولد 17 تیر 1372 در شهر لارستان می باشد و زهره نیز دهه هفتادی و متولد همان شهر است، اما در شیراز بزرگ شده است. رشته تحصیلی مجتبی کامپیوتر و نرم افزار بوده است و تا مقطع فوق دیپلم تحصیلات خود را ادامه داده است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این زوج محبوب نسبت فامیلی دارند و دختر عمو و پسرعمو هستند. آن ها مدتی است که فعالیت خود را در یوتیوب شروع کرده اند و این روز ها به یکی از زوج های محبوب یوتیوب تبدیل شده اند.

این یوتیوبر ها چگونه معروف شدند؟

مجتبی معروف به جینو سختی‌ های زیادی در زندگی کشیده است و چندین شغل عوض کرده است و حتی مدتی را در یک رستوران مشغول به کار بوده است. اما در نهایت تصمیم گرفت تا به همراه زهره (ملیس) فعالیتشان را در تلگرام یکی از شبکه های مجازی، شروع کنند. این زوج محبوب حدود دو سال در تلگرام فعالیت می‌ کردند و از طریق فعالیت در این شبکه یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آوردند. اما پس از این که تلگرام فیلتر شد، دوباره از صفر شروع کردند اما این بار در اینستاگرام فعالیت خود را ادامه دادند و سپس در یوتیوب یک چنل برای خود راه اندازی کرده اند. این زوج معمولاً به ساخت و انتشار ویدیو های فان و سرگرمی می‌ پردازند که این روز ها این سبک از ویدیو بسیار محبوب و پرطرفدار هستند و از این رو آن ها توانسته اند مخاطبان زیادی را به دست آورند و به شهرت خوبی نیز رسیده اند.

عکس های جینو و ملیس را در کجا مشاهده کنیم؟

جینو و ملیس یکی از زوج های مشهور شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام و یوتیوب به شمار می‌ روند که خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس های این زوج بپردازند و به این گونه بیشتر با آن ها آشنا شوند. حال اگر به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را به عنوان مثال عکس های جینو و ملیس را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از آن ها برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین در اینترنت می توانید به جستجو و مشاهده عکس های ملیس و مهدی نیز بپردازید. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که با مراجعه به شبکه های مجازی این زوج همچون اینستاگرام آن ها نیز می‌ توانید، عکس های با کیفیتی از جینو و ملیس را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام جینو و ملیس چیست؟

این زوج محبوب پس از این که تلگرام فیلتر شد به اینستاگرام روی آوردند و فعالیت خود را در اینستاگرام ادامه دادند. در حال حاضر آن ها در اینستاگرام چندین پیج دارند که هر کدام از پیج های آن ها فالووران بسیار زیادی دارد. این زوج با انتشار عکس ها و کلیپ های جذابشان در این شبکه توانسته اند به شهرت و محبوبیت خود بی افزایند. حال برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام مجتبی کافیست تا به قسمت سرچ این شبکه مراجعه کنید و عبارت (jino_ir) را جستجو نمایید تا پیج او با 748 کا فالوور برای شما نمایش یابد. هم چنین برای پیدا کردن آدرس پیج زهره هم می توانید عبارت (melis_mdi) را جستجو کنید تا پیج او با بیش از 1.6 میلیون فالوور برای شما نمایش یابد.

حال شما با دنبال کردن هر کدام از این پیج ها می توانید به مشاهده ویدیو های جذاب این زوج دوست داشتنی بپردازید و از فعالیت‌ هایی که انجام می دهند نیز مطلع شوید.

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر ها چیست؟

پس از این که زهره و مجتبی این زوج یوتیوبر توانستند در اینستاگرام مخاطبان زیادی را به دست آورند، فعالیت خود را در یوتیوب یکی دیگر از شبکه های اجتماعی شروع کردند. آن ها در این شبکه یک چنل برای خود راه اندازی کردند و از آن زمان به بعد ملیس و مجتبی یوتیوب را مرکز فعالیت خود قرار داده اند و تمام ویدیو های جذابشان که معمولاً در سبک فان و سرگرمی می سازند در چنل یوتیوب منتشر می‌ کنند. حال برای پیدا کردن آدرس چنل این زوج کافیست تا جینو و ملیس را به انگلیسی در قسمت سرچ این شبکه جستجو کنید تا چنل آن ها برای شما نمایش یابد.

شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب این زوج و فعال کردن زنگوله می توانید به مشاهده ویدیو های ملیس و جینو جدید بپردازید. هم چنین با مراجعه به چنل یوتیوب این زوج هم می توانید به مشاهده تمام ویدیو های آن ها به ویژه ویدیوی های وایرال شده آن ها از جمله: ملیس و جینو لپ لپ، ملیس و جینو اسلایم، دعوای ملیس و مجتبی، عروسی ملیس و مجتبی، ملیس و جینو بدترین روش های مرگ و … نیز بپردازید.

چالش های این یوتیوبر ها را در کجا می توان مشاهده کرد؟

با این که این زوج معمولاً در سبک فان و سرگرمی ویدیو می‌ سازند، اما بهتر است که بدانید تا به اکنون چالش های بسیار جذاب و خنده داری را نیز ساخته و منتشر کرده اند که تمام چالش‌ های آن ها مورد استقبال کاربران قرار گرفته اند. حال اگر تمایل به مشاهده چالش های خنده دار با جینو و ملیس را دارید، پیشنهاد می کنیم تا به صفحات مجازی آن ها از جمله یوتیوب ملیس و مجتبی مراجعه کنید. شما با مراجعه به یوتیوب آن ها می توانید به مشاهده تمام چالش های ملیس و جینو با کیفیت بالا بپردازید. هم چنین می توانید به مشاهده سایر ویدیو های وایرال شده آن ها از جمله ملیس و جینو شانسی، ملیس و جینو شوخی، ملیس و مجتبی آدامس و … نیز بپردازید.

این موضوع را هم باید افزود با مراجعه به سایت پلتفرم های ویدیویی این زوج همچون اینستاگرام آن ها و یا ملیس و جینو شوخی اپارات هم می‌ توانید اکثر چالش‌ های ملیس و جینو را مشاهده کنید.

درآمد این یوتیوبر ها چقدر است؟

این روز ها منبع درآمد این زوج دوست داشتنی که از معروف ترین یوتیوبرهای زوج هستند؛ از طریق فعالیت در شبکه های مجازی از جمله اینستاگرام و یوتیوب است. آن ها از طریق بازدید ویدیو هایشان در یوتیوب توانسته اند یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند. هم چنین ناگفته نماند که این زوج از طریق تبلیغات و اسپانسرینگ در اینستاگرام هم درآمدزایی می کند.

جینو و ملیس کجا زندگی می کنند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم مجتبی و زهره، دختر عمو و پسرعمو هستند و هر دوی آن ها در شهر لارستان به دنیا آمده اند. حال این موضوع را هم باید افزود که این زوج دوست داشتنی مدت‌ ها قبل در یک مراسم خصوصی با حضور خانواده و اقوامشان با یکدیگر ازدواج کردند. در حال حاضر نیز آن ها در شهر استانبول زندگی می کنند و در این شهر به فعالیت‌ هایشان در شبکه های مجازی از جمله یوتیوب و اینستاگرام می پردازند.

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب جینو و ملیس چقدر است؟

در حال حاضر جینو و ملیس به عنوان یوتیوبر های خوب جامعه یوتیوب فارسی شناخته می شوند که سابسکرایب های بسیار زیادی نیز دارند. این زوج تا به اکنون ویدیو های خوبی را در سبک سرگرمی و فان ساخته اند و در ساخت محتوای ویدیو هایشان از سبک خاصی پیروی می کنند. این روز ها از این زوج به عنوان یکی از موفق ترین زوج های یوتیوبر یاد می‌ شود که مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را نیز به دست آورده اند به شهرت خوبی رسیده اند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در حال حاضر جینو و ملیس بیش از 115 هزار سابسکرایب در چنل یوتیوبشان دارند که هر روز به تعداد سابسکرایب های آن ها افزوده می شود.

سوالات متداول

  1. جینو و ملیس در ابتدا فعالیت خود را در چه شبکه ای شروع کردند؟

    این زوج دوست داشتنی در ابتدا فعالیت خود را در تلگرام شروع کردند، اما پس از فیلتر شدن تلگرام به اینستاگرام روی آوردند و سپس در یوتیوب یک چنل راه اندازی کردند.

  2. در حال حاضر جینو و ملیس کجا زندگی می کنند؟

    هر دوی آن ها در شهر لارستان به دنیا آمده اند، اما در حال حاضر در شهر استانبول زندگی می کنند و در این شهر به فعالیت‌ هایشان در شبکه های مجازی می پردازند.

  3. چگونه می توان به مشاهده ویدیو های جینو و ملیس پرداخت؟

    برای مشاهده ویدیوهای این زوج دوست داشتنی کافیست تا به صفحات مجازی آن ها از جمله اینستاگرام و یوتیوب مراجعه کنید. هم چنین با مراجعه به سایر پلت فرم های ویدیویی هم می توانید ویدیو های آن ها را جستجو نمایید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
خروج از نسخه موبایل