معروف ترین زوج های یوتیوبر ایرانی + آدرس چنل آن ها

زوج های یوتیوبر ایرانی به حرفه یوتیوبری مشغول هستند و درآمد های زیادی از این طریق به دست می آورند. یوتیوب یک نرم افزار مجازی است که در آن افراد ویدئوها و کلیپ هایشان را قرا می دهند. با توجه به معروف بودن افراد و تعداد دنبال کننده هایشان، از طرف این نرم افزار به حساب افراد پول واریز می شود.

به این طریق که با گذاشتن ویدئو هر چقدر تعداد بازدید کنندگان آن بیشتر باشد، پول بیشتری به صاحب آن چنل داده می شود. در دنیا یوتیوبرهای زیادی از این راه به کسب در آمد پرداخته اند. در ادامه این مطلب با تعدادی از معروف ترین زوج های یوتیوبر ایرانی آشنا می شویم.

یوتیوبر کیست؟

یوتیوبر کیست؟

یوتوب یک نرم افزار مجازی است که در 2005 ایجاد شده است. او یکی از نرم افزار های محبوب دنیاست که به سرعت پیشرفت کرد. در یوتیوب کانال های کلیپ و ویدئو زیادی وجود دارد که مردم در ابتدا به عنوان سرگرمی به او نگاه می کردند، اما امروزه یکی از راه های بازاریابی و کسب در آمد است.

در آمریکا حدود 55 درصد ازمردم از یوتیوب به عنوان یکی از راه های خرید و فروش و بازاریابی استفاده می کنند. اما بعضی از افراد نیز با ساخت کلیپ های طنز، عاشقانه و اجتماعی نیز به درآمد رسیده اند.

یوتیوب در ابتدای هر ویدئو چند تبلیغ قرار می دهد و در عوض برای آن ها پول واریز می کند. اما باید این افراد مخاطب کافی و بازدید کافی داشته باشند تا بتوانند به این نرم افزار، به عنوان محیطی برای پول در آوردن نگاه کنند. به این افراد یوتیوبر می گویند.

معروف ترین زوج های یوتیوبر ایرانی کدامند؟

در این قسمت به معرفی یوتیوبرهای ایرانی که زوج نیز می باشند؛ می پردازیم.

آریا کئوکسر و تاکسیک گرل

کوثر عزیزی معروف به تاکسیک گرل، که در دهه 70 به دنیا آمده است. او یکی از بهترین گیمر های ایران است که جزئی از اولین بانوانی است که در یوتیوب کلیپ هایی به زبان فارسی تهیه و در آن قرار داده است. تحصیلات او مهندسی صنایع است اما او به گیمر شدن علاقه داشت. او بعد از چندین سال، درآمد بسیار خوبی از یوتیوب دارد. تاکسیک گرل به ترکیه مهاجرت کرده است و هم اکنون با آریا کئوکسر زندگی می کند. آریا نیز یکی از یوتیوبرهای دوست داشتنی ایران است. آریا رحمتی ملقب به آریا کئوکسر که در 1375 متولد شده است. او بسیار تلاش کرد و اکنون بیش از 120 هزار فالوئر دارد واز این راه درآمد خیلی خوبی دارد.

صدف بیوتی و علی حمیدی

صدف بیوتی و علی حمیدی

صدف مسائلی که به صدف بیوتی مشهور است در 1368 در تهران به دنیا آمده است. او در رشته شیمی تحصیل کرده است. او به عنوان یک بلاگر و مدل در اینستاگرام و یوتیوب فعالیت دارد. صدف در کالیفرنیا، آمریکا زندگی می کند. او در سال 94 کار خود را با میکاپ کردن شروع کرد و امروزه یکی از بهترین بلاگرهای برند های آرایشی است که با انتشار تصاویری از میکاپ هایش یک چهره بسیار تاثیر گذارشده است.

همسر او علی حمیدی است که در زمینه فیلمبرداری و عکاسی و ساخت ویدئو فعالیت دارد. علی در پیجی که مربوط به شغلش است، فیلم هایی از عروسی که خودش فیلمبرداری کرده و تصاویری از مدل های معروف که خودش عکاسی کرده است را به اشتراک گذاشته است. صدف برند های معروفی مانند لورا مرسیه، هدی بیوتی ، لانکوم و… معرفی می کند و در ایونت برند روژا نیز حضور داشته است. صدف و همسرش از زوج های یوتیوبر ایرانی هستند.

میا پلیز و کوروش زراندوز

کیمیا روانگر ملقب به میا پلیز در 1371 در تهران به دنیا آمد. او فارغ التحصیل طراحی صنعتی است و به طراحی و ساخت بازی های کامپیوتری روی آورد. او در یوتیوب کلیپ های سرگرم کننده ای برای دنبال کنندگانش قرار می دهد . او اکنون در ونکوور کانادا ساکن است. کوروش توپیا یا کوروش زرواندوز یک استریمر معروف ایران است. او از زمان آشنایی با میا به این حرفه پرداخته است و هم اکنون با میا زندگی می کند و در آمد اصلی این دونفر از طریق یوتیوب است.

جیدال و مدگل

جیدال و مدگل

آتوسا ملقلب به مدگل است، که یکی از خوانندگان رپ می باشد. او دهه هفتادی است و در پاریس زندگی می کرده است. او هم اکنون همراه علی قنی نژاد متولد 1370 که به جیدال معروف و خواننده است زندگی می کند. او و جیدال رابطه بسیار خوبی با هم دارند و در گفت و گویی از علاقه و حس عجیب و خوب بینشان صحبت کرده اند. این زوج در یوتیوب فعالیت دارند و هم اکنون در ونکوور سکونت دارند.

سینا ام کی و ختن

ختن شمس متولد سال 1373 در تهران است. سینا و ختن هر دو یوتیوبر های فعال ایرانی هستند که با همکاری یکدیگر کلیپ های فان و طنز تهیه می کنند. این دو نفر در ترکیه زندگی می کنند و از زوج های موفق یوتیوبر می باشند. اما مشخص نشده است که این دو نفر ازدواج کرده اند یا فقط با هم زندگی می کنند.

روژین یوتیوبر و ایمان بست بوی

روژین وایمان بست بوی از یوتیوبرهای موفق ایرانی هستند. این دو نفر از استریمرهای معروف هستند که با ساخت و تولید ویدئو در یوتیوب پول زیادی به دست می آورند.

عکس زوج های یوتیوبر ایرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس زوج های یوتیوبر ایرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به معروف بودن یوتیوبر های ایرانی، عکس این افراد را می توانید در صفحه های رسمی در اینستاگرامشان مشاهده کنید. اما به دلیل محبوبیت و شهرت آن ها، می توانید تصاویر این افراد را در فن پیج هایشان نیز ببینید. البته در اینترنت هم با سرچ کردن تصاویر بهترین یوتیوبر های زوج ایرانی، عکس های زیادی از آن ها را مشاهده می کنید.

پیج اینستاگرام زوج های یوتیوبر ایرانی چیست؟

شغل این زوج ها، فعالیت در نرم افزار های مجازی است. همه آن ها پیج اینستاگرام دارند که ما برای شما بعضی از این پیج ها را فراهم کرده ایم. پیج صدف بیوتی sadaf-beauty@ و پیج آریا کئوکسر keoxer@ است که1 میلیون دنبال کننده و 547 پست دارد. پیج علی حمیدی alihamidi@ است که در آن تصاویر و فیلم هایی که تاکنون گرفته به نمایش گذاشته است. پیج میا پلیز 1 میلیون دنبال کننده و 55 پست دارد که mia._.plays@ می باشد. کوروش زراندوز 22 پست و 863 هزار فالوئر دارد و پیج او kourosh.zz@ است. جیدال نیز 224 پست و 793 هزار دنبال کننده دارد و پیج او g.daal@ می باشد. پیج مدگل mad.gal.music@ با 155 پست و 1میلیون و 200 هزار فالوئر است. سینا ام کی پیج sinamehraad@ دارد که 1میلیون و 800 هزار دنبال کننده دارد.

آدرس چنل یوتیوب زوج های یوتیوبر ایرانی چیست؟

برای به دست آوردن چنل یوتیوب این زوج ها، ابتدا به یوتیوب خود مراجعه کنید، سپس در قسمت جست و جو نام هرکدام را بنویسید و علامت سرچ را فشار دهید. با این روش می توانید آدرس چنل یوتیوب زوج های یوتیوبر ایرانی و افراد دلخواه خود را به دست آورید.

آدرس چنل یوتیوب زوج های یوتیوبر ایرانی چیست؟

زوج های یوتیوبر ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

این زوج های یوتیوبر ایرانی، مانند تمام افراد مشهور دنیا دچار حاشیه هایی شده اند که چند نمونه از آن ها را بازگو می کنیم. صدف بیوتی که عده ای اظهار داشتند او ملیحه بیاتی است و دلیل این حاشیه این بود که آرایشگری برای تبلیغ کار خودش عکسی از صدف بیوتی و میکاپش را در پیج خود قرار می دهد و در کپشن می نویسد” مشتری عزیزم خانم ملیحه بیاتی” که همین کار باعث می شود تا عده ای گمان کنند صدف نام و فامیلی خود را دروغ گفته است. یکی دیگر از این حاشیه ها برای صدف، نسبت خانوادگی دادن او به رضا مسائلی که از مدیران وزارت بهداشت است، بود. صدف با نشان دادن لیست وزارت بهداشت عنوان کرد که کسی با این فامیلی در بین مشاوران بهداشت وجود ندارد، به علاوه او گفت که هیچ نسبتی با همچین فردی ندارد. حاشیه ای که برای مدگل پیش آمد درباره دیسی بود که آرش سرطان به او داده بود و مدگل به این دیس جوابی نداد چون معتقد بود که جواب دادن به دیس این افراد فقط باعث شهرت و دیده شدن آن ها می شود. حاشیه های زیادی برای سلبیریتی ها وجود دارد که چند نمونه از آن ها را بیان کردیم، برای اطلاعات بیشتر به بیوگرافی این افراد مراجعه کنید.

درآمد زوج های یوتیوبر ایرانی چقدر است؟

این افراد با فعالیت در یوتیوب درآمد بالایی دارند و این موضوع از مسافرت ها، تفریحات و حتی خرید آن ها کاملا قابل مشاهده است. باید بدانید درآمد یوتیوب در صورت داشتن سابسکرایب بالا بسیار خوب می باشد. برای مثال در آمد صدف بیوتی چیزی حدود 1 میلیون دلار است. در آمد تاکسیک گرل بیش از50 هزار دلار می باشد و این رقم بسته به نوع بازدید و فعالیت در یوتیوب متفاوت است. در مجموع درآمد زوج های یوتیوبر ایرانی بسیار بالا می باشد.

زوج های یوتیوبر ایرانی کجا زندگی می کنند؟

همان طور که در ابتدا گفتیم، صدف بیوتی و همسرش در کالیفرنیا، تاکسیک گرل و آریا در ترکیه، میا و کوروش در ونکوور، جیدال و مدگل نیز در ونکوور، سینا و ختن در ترکیه و هم چنین روژین و ایمان نیز در ترکیه زندگی می کنند.

کلیپ های زوج های یوتیوبر ایرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های زوج های یوتیوبر ایرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های زوج های یوتیوبر ایرانی را در اینستاگرام خود این افراد و فن پیج هایشان و همین طور در یوتیوب خودشان می توانید مشاهده کنید. در اینترنت هم کلیپ های زیادی از آن ها وجود دارد. زوج دوست داشتنی من بهترین یوتیوبر از نظر من آریا کئوکسر و تاکسیک گرل، صدف بیوتی و همسرش است که با فالو کردن این افراد می توانید اتفاقات روزمره آن ها را دنبال کنید.

بهترین زوج های یوتیوبر ایرانی از نظر سابسکرایب کدامند؟

معرفی بهترین یوتیوبر های ایرانی از نظر تعداد سابسکرایبر، آریا کئوکسر با 118 هزار سابسکرایب که از همه بیشتر است. میا پلیز تعداد 109 هزار سابسکرایب دارد و ختن 57.6 هزار سابسکرایب توانسته جمع کند و تاکسیک گرل 55.2 هزار نفر سابسکرایب دارد.

سوالات متداول

  1. آیا معروف ترین زوج های یوتیوبر ایرانی، در ایران زندگی می کنند؟

    خیر همه این افراد در خارج از ایران، کشورهایی مانند آمریکا، کانادا و ترکیه ساکن هستند.

  2. زوج های یوتیوبر ایرانی، چه درآمد هایی دارند؟

    رقم این درآمد از 50 هزار دلار به بالا متفاوت است.

  3. معروف ترین زوج های یوتیوبر ایرانی چه کسانی هستند؟

    آریا کئوکسر و تاکسیک گرل که حدود 118 هزار سابسکرایب در چنل خود دارند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا