کمند حاجی پور خواهر شروین + عکس های دو نفره آن ها

کمند حاجی پور تنها خواهر شروین حاجی پور است که در ادامه این مقاله راجب به این خواهر و برادر معروف که در روزهای اخیر حواشی بسیاری داشتند و اسم آن ها زیاد بر سر زبان ها شنید می شود می پردازیم. شما علاقمندان و دوستداران به دنیای حاشیه و هنر برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید و از داشتن این اخبار لذت ببرید.

کمند حاجی پور کیست؟

کمند حاجی پور کیست؟

کمند حاجی پور را از طریق برادرش شروین از خوانندگان رپ فارسی می شناسند که این روزها درباره او بیش از همیشه می شنویم. همان طور که خودتان می دانید شروین حاجی پور یکی از استعداد های خوب برنامه عصر جدید بود که حدود دو سال پیش از شبکه سه سیما پخش شده بود و به دیده شدن این خانواده کمک بسیاری کرد. متاسفانه اطاعات خیلی دقیقی از کمند حاجی پور در دسترس نمی باشد اما با آن را از طریق برادرش شروین می شناسیم و آشنایی داریم و هم چنین اطلاعات و آمار درستی از پدر و مادر او در دسترس نمی باشد و آن ها نخواستند تا خود را به شهرت برسانند و حواشی بسازند.

طبق آمار های به دست آمده کمند در شهر بابل و استان مازندران به دنیا آمده است و از شروین بزرگ تر می باشد. این خواهر و برادر به همراه پدر و مادر خود هنوز هم در بابلسر زندگی می کنند و تنها برای ارائه کارهای شروین به تهران رفته بودند تا مشکلاتی را که برای برادر کمند حاجی پور به وجود آمده بود حل کنند و خوشبختانه حل شد. برادر کمند حاجی پور در جریاناتی که در کشور ایران به علت اعتراض یک سری از مردم به وجود آمده بود توسط نیروهای امنیتی کشور دستگیر شده بود و خوشبختانه آزاد شد.

طبق گزارش ها به دست رسیده از خانه هنرمندان کمند و شروین دو خواهر و برادر مازندرانی و شمالی علاقه بسیاری به یکدیگر دارند و خیلی به هم وابسته هستند به همین علت در بیشتر جاها این دو نفر را کنار هم می بینید و همیشه حمایت گر یکدیگر بوده اند. هدف ما از نوشتن این مقاله آن است که شما آشنایی بیشتری با این خانواده هنرمند داشته باشید پس برای کسب اطلاعات بیشتر و دانستن حواشی پیش آمده برای این خانم حاجی پور تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

کمند حاجی پور چه نسبتی با شروین حاجی پور دارد؟

کمند حاجی پور چه نسبتی با شروین حاجی پور دارد؟

همان طور که در قست قبل هم به شما گفته شد کمند و شروین خواهر برادر هستند و به اتفاق یکدیگر در شهری به نام بابلسر به همراه خانواده خود زندگی می کنند. باید عنوان کرد که تا قبل از اتفاقاتی که در روزهای اخیر افتاد کسی کمند حاجی پور را نمی شناخت تا این که او برای آزادی برادرش به پا شد و از تمام ایران درخواست کمک کرد. کمند حاجی پور خواهر بزرگ این هنرمند محبوب است و خیلی زیاد به یکدیگر علاقه دارند به همین علت ما بیشتر عکس ها و ویدیو های شروین را در کنار خواهرش کمند می بینیم.

به گفته خود شروین حاجی پور کمند تنها کسی این که که همیشه در تمام لحظات برادرش را همراهی می کند و به داد او می رسید درست است که گاهی روابط خواهر برادری منجر به دعوا و کشمکش های طبیعی می شد اما این دو همیشه هم دیگر را دوست دارند و در همه حال از یکدیگر حمایت می کنند. در روزهایی که شروین نیاز به پشتوانه داشت این خواهرش بود که راهش را ادامه داد و صدای شروین در رسانه ها شد.

استوری کمند حاجی پور برای شروین حاجی پور

استوری کمند حاجی پور برای شروین حاجی پور

در روزهایی که شروین که در سبک  هیپ هاپ ایرانی نیز فعالیت دارد؛ درگیری های خاصی داشت و به نوعی درگیر مسائل کشور شده بود کمند برای برادرش استوری ای به اشتراک گذاشت. اگر از جریانات خبر ندارید باید بگوییم که شروین حاجی پور آهنگی را خواند به نام برای که بازخورد های فراوانی داشت و به قولی بسیار در میان مردم وایرال شده بود اما متاسفانه قالب این آهنگ طوری بود که منظره صحیحی نداشت و باعث شد تا برای این خواننده محبوب کشورمان دردسر هایی را به وجود بیاورد.

متنی که کمند حاجی پور برای برادرش شروین حاجی پور در قالب استوری و در فضای مجازی و البته در صفحه شخصی خود منتشر کرده بود به این شروح بود: وی در یک استوری اینستاگرامی نوشت: سلام دوستان عزیزم، ممنون از همدلی و پیام های محبت آمیزتون که قطعا مایه دلگرمی ما بوده. 9 مهر، اداره اطلاعات ساری با والدینم تماس گرفتن و اطلاع دادن که شروین پیششونه. او ادامه داد: شروین هم طی یک تمای تلفنی با مادرم گفته که حالش خوبه و جای نگرانی نیست. در حال حاضر وکیل در حال پیگیری کارش هست.باز هم سپاس فراوان از همگی، کمند حاجی آقاپور (خواهر شروین)

این استوری باعث شد تا کمی سر و صداهای این ملت به خواب برود و تلاش های نا به جا دشمنان را فروکش کند چرا که شروین از احوال خود خبر داده بود و به مادرش گفته بود که حالش خوب است و جای نگرانی نیست هم چنین به خواهرش کمند گفت تا این خبر را بازنشر بدهد تا مردم هم خیالشان راحت شود و کمی از این نگرانی های به وجود آمده کم کند. در هر حال ما از آزادی شروین خوشحالیم و خرسندیم که بی گناهی این مرد با استعداد مشخص شد.

آدرس پیج اینستاگرام کمند حاجی پور چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام کمند حاجی پور چیست؟

حتما شما هم در جریان این هستید که وقتی یک خبر به سوی مردم فرستاده می شود غالبا بازخورد های فراوان می گیرد و اولین اقدام آن ها این است تا به سراغ پیج اصلی آن شخص بروند و خود با چشم خودشان شاهد اتفاق روی آمده شوند. کمند حاجی پور به عنوان خواهر یک هنرمند محبوب میلی به دیده شدن نداشت و تا به قبل از این اتفاقات خبری از اسم و حتی عکس او در فضاهای مجازی موجود نبوده است اما با اتفافاتی که برایتان شرح داده شد او هم به میدان آمد و نامی بر سر زبان ها انداخت.

خوشبختانه همگی شما با نحوه کارکردن با اینستاگرام آشنایی دارید و می توانید از طریق این برنامه به اطلاعات زیادی در حوزه های مختلف دسترسی داشته باشید. برای این که پیج کمند حاجی پور را از میان پیج های فیک و فن پیدا کنید بهتر است به سراغ فالوران شروین جاجی پور در اینستاگرام بروید و نام او را پیدا کنید و یا می توانید با مراجعه به گوگل و سرچ کردن عبارت آدرس پیج اینستاگرامی کمند حاجی پور به آن دسترسی پیدا کنید و خودتان شاهد دیدن اخبار از صفحه رسمی این دختر زیبا باشید.

نام کمند حاجی پور چگونه بر سر زبان ها افتاد؟

نام کمند حاجی پور چگونه بر سر زبان ها افتاد؟

برای این که بهتر بتوانیم با کمند حاجی پور آشنایی داشته باشیم بهتر است که اول کمی شروین حاجی پور را بشناسیم تا طریقه معروف شدن خواهرش را متوجه بشویم. شروین حاجی پور زاده سال 1376 می باشد و از کودکی به موسیقی و هنر علاقه بسیاری داشته به همین علت در کودکی در پی موسیقی می رود و در نهایت می تواند استعداد و هنر خود را در برنامه عصر جدید به نما بکشد و محبوب دل ها مخصوصا در سنین نوجوانی شود. کمند حاجی پور تنها خواهر شروین می باشد که از او بزرگ تر است. کمند درگیر حواشی و محبوب شدن نبوده اما با اتفاقاتی که در روزهای اخیر افتاد پا به دنیای رسانه گذاشت و توانست از طریق اخباری که راجب به برادرش منتشر کرد معروف شد و به قولی بر سر زبان ها افتاد.

هم چنین دستگیری برادرش توسط ماموران امنیتی باعث شده بود که اومجبور شود یک سری اخبار را به رسانه ها منتقل کند تا همه از سلامتی بردارش آگاه شوند و کسی به دنبال ساختن حواشی بیشتر برای این خانواده نشود اما همان طور که خودتان در جریان هستید کافیست تا نام یک نفر به زبان ها بی افتد آن وقت است که همه دوست دارند راجب به آن اطلاعات زیادی داشته باشند و ترجیح می دهند که این اطلاعات را از خود هنرمند و شخص محبوب به دست بیاورند و یا به نوعی به پیج و صفحه رسمی او دست پیدا کنند و از طریق آن با مورد هدف ارتباط بگیرند.

عکس های خواهر شروین حاجی پور را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های خواهر شروین حاجی پور را در کجا مشاهده کنیم؟

همیشه توجه مردم به سمتی می رود که اخبار های اخیر درباره آن بوده و ذهن خیلی ها را به خود مشغول کرده است. کمند حاجی پور یکی از شخصیت هایی است که توانست از طریق برادرش شروین محوب شود و به در جه ای از معروف بودن در میان مردم ایران برسد. او به دلیل حمایت هایی که از برادرش کرد و هم چنین پست هایی که شروین برای خواهر خود می گذاشت به محبوبیت پیوست.

اکنون می خواهیم بدانیم که چگونه می توان عکس های این دختر زیبا را مشاهده کرد. شما علاقمندان و دوستداران به هنر و موسیقی و کسانی که شروین را دنبال می کنید می توانید تنها با سرچ در برنامه بزرگ و پرطرفدار گوگل به عکس ها و فیلم های بسیاری از این خواهر فداکار دسترسی پیدا کنید هم چنین راه دیگری که به شما پیشنهاد می شود این است که به سراغ برنامه بزرگ و میلیونی اینستاگرام بروید و از طریق پیج اصلی شروین حاجی پور و یا پیج رسمی خود کمند حاجی پور به عکس ها و اخبار لحظه به لحظه او دست پیدا کنید و از خواندن و دیدن آن لذت ببرید.

باید توجه داشته باشید که امروزه و در این اوضاعی که بازار بازداشتگاهی ها داغ است شما به هر پیج و یا صفحه ای که در برنامه های مختلف گوگل و اینستاگرام و فیس بوک و توییتر و کلاب هاوس و یوتیوب بروید می توانید اثری از این دختر زیبا پیدا کنید چرا که او قبل از تمام این حواشی به وجود آمده خواهر شروین حاجی پور یکی از خوانندگان محبوب و جوان پسند و یکی از برندگان مسابقه بزرگ عصر جدید از شبکه 3 سیما بوده است. اگر به دنبال اخبار لحظه ای او هستید باید به پیج و صفحه شخصی اش سر بزنید و جویای حال آن باشید.

همسر این شخص کیست؟

همسر این شخص کیست؟

این یکی از سوالاتی است که همیشه برای اولین بار درباره شخصیت های معروف در ذهن مخاطب ایجاد می شود و دوست دارد بداند که آن کسی را که دنبال می کند ازدواج کرده است یا خیر و اگر ازدواج کرده نام و نشانی همسرش چیست در رابطه با این که خواهر شروین ازدواج کرده است یا خیر هنوز اخبار موثقی به دست ما نرسیده است اما می توانیم بگوییم که هم شروین و هم خواهرش کمند در پیج شخصی خودشان در اینستاگرام به کودکی مو طلایی اشاره کرده اند که شروین او را در بقل گرفته است و خیلی از رسانه ها این احتمال را دادند که شاید این دخترک زیبا و ناز خواهرزاده او باشد به همین علت ما هنوز به صورت قطع نمی توانیم بگوییم که کمند حاجی پور ازدواج کرده است یا خیر.

شما می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر به صفحه رسمی او مراجعه نمایید و از طریق عکس ها و کلیپ هایی که از خود منتشر می کند متوجه این موضوع بشوید هرچند که تا به الان خود شروین هم اطلاعی راجب به عروسی خواهرش و یا مورد خطاب قرار دادن داماد و خواهرزاده اش نداده است پس نتیجه گیری ما بر این می شود که کمند حاجی پور مجرد است و هنوز اطلاع و اخباری راجب به ازدواج او صورت نگرفته است.

شغل این شخص چیست؟

کمند حاجی پور یکی از چهره هایی است که اخیرا دیده شده و زبان زد مردم شده است و به قولی بر سر زبان ها افتاده او اطلاعات دقیق و درستی را راجب به خود بیان نکرده است و بیشتر درباره برادرش و اخباری که مربوط به او است را منتشر می کند به همین علت ما نمی توانیم چیزی را به قطع درباره این بانوی هنرمند به زبان بیاوریم اما همان گونه که پیداست کمند هم در خانواده هنری ای به دنیا آمده است و برادرش به سراغ کشف خود از موسیقی و آلات موسیقی رفته است به همین علت می توان حدی زد که کمند حاجی پور هم همانند برادرش به دنبال هنر و موسیقی رفته و در این حوزه مشغول به فعالیت می باشد.

کمند حاجی پور کجا زندگی می کند؟

همان طور که گفته شد کمند حاجی پور در شهری به نام بابلسر که یکی از شهر های به نام و زیبا استان مازندران است زندگی می کند و تنها برای انجام کارهای برادرش و یک سری کارهای مهم به تهران می روند و دوباره به شهر خود باز می گردند. بابلسر یکی از قدیمی ترین و شیک ترین شهرهایی است که در مازندران قرار دارد. اگر بخواهید راجب به این شهر زیبا و محل زندگی کمند حاجی پور بدانید باید بگوییم که بابلسر یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران، در شمال ایران، بین دریای مازندران و رشته کوه البرز قرار دارد. این شهر مرکز شهرستان بابلسر است. جمعیت بابلسر براساس سرشماری سال ۹۵ معادل ۵۹۹۶۶ نفر می‌باشد. بابلسر با پهنه ۱۳۵۰ هکتار در مصب رودخانه بابلرود و در کرانه جنوبی دریای مازندران و در ۵۲ درجه و ۳۹ دقیقه و ۳۰ ثانیه طول جغرافیایی و ۳۶ درجه و ۴۳ دقیقه عرض جغرافیایی قرار دارد. مردم بابلسر از قومیت طبری هستندو به زبان مازندرانی گویش می‌کنند.

آیا این شخص حاشیه ای هم داشته است؟

متاسفانه و یا خوشبختانه این خانواده درگیر حواشی بسیاری هستند که باهم به آن ها می پردازیم. کمند حاجی پور علاقه ای به محبوب شدن و زبان زد شدن در میان مردم نداشته است و همیشه می گفت که نمی خواهم همانند برادرم مرا در همه جا بشناسند و یا به هرجایی که می روم با من عکس بگیرند دوست دارم زندگی بدون دغدغه و آرامی را تجربه کنم اما به علت شباهت بسیاری که این خواهر و برادر دارند مردم متوجه می شوند که او با شخصیت معروف موسیقی ایران شروین حاجی پور نسبتی نزدیک دارد.

یکی از حاشیه هایی که این خانواده را درگیر کرده بود ماجرا عضور شدن شروین در تیم عصر جدید بود و این که خود را به عنوان یک استعداد به این برنامه معرفی کرد و به این مسابقه راه یافت که البته ناگفته نماند او توانست با خوانندگی در این مسابقه تا مرحله نیمه نهایی هم پیش برود و طرفداران خیلی زیادی را به خود اختصاص دهد. از روزی که شروین به برنامه عصر جدید رفت این خانواده بیشتر مورد دیده شدن مردم قرار گرفت و تمامی مردمی که در بابلسر سرزمین پدری این خواهر و برادر خوش هیجان به آن ها ارادت ویژه ای نشان دادند و مورد حمایت قرار دادند.

همین موضوع باعث شد تا این خانواده بیش از قبل در میان اهالی شهر دیده شوند و هرجایی که می روند نامی از شروین را بشنوند. هم چنین پس از بازگشت شروین از مسابقه کل شهر به استقبال او آمدند و از او به صورت حضوری تشکر و قدردانی کنند. محبوب شدن و دیده شدن شروین در تلویزیون یکی از حواشی مثبتی بود که برای این خانواده به وجود آمد چرا که حاشیه همیشه نقش منفی ندارد و گاهی به پیشرفت یک انسان کمک شایانی می کند همان طور که با دیده شدن شروین در برنامه های تلویریونی به خانواده اش کمک کرد تا محبوب تر از پیش در میان مردم بشوند.

حاشیه بعدی که این خانواده را مورد هدف قرارداد موضوع دستگیری شروین بود. حاجی‌پور در ۷ مهرماه ۱۴۰۱ به‌ دلیل انتشار موزیک‌ ویدئو و پخش آهنگ برای… در صفحه رسمی خود توسط مأموران امنیتی جمهوری اسلامی بازداشت شد. ۹ مهرماه خبرگزاری دولتی برنا وابسته به وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی، مدعی شد به‌ رغم شایعات منتشر شده، حاجی‌ پور بازداشت نشده‌است ولی یک روز بعد، خواهر او اعلام کرد برخلاف شایعات برخی رسانه‌ های حکومتی، او آزاد نشده و همچنان در بازداشت «اداره اطلاعات ساری» است. وی در ۱۲ مهر با قید وثیقه آزاد شد. به گفته محمد کریمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران، شروین حاجی پور در حال حاضر با قرار وثیقه آزاد شده «تا پرونده وی مراحل قانونی را طی کند.» همین اخبار باعث شد تا خانواده و خواهر شروین بیشتر مورد هدف قرار بگیرند و بیش تر از قبل نام آن ها به زبان بی افتد و از آن جایی که پدر و مادر شروین خود را درگیر فضاهای مجازی نکرده بودند و بیشتر نگرانی فرزندشان آن ها را از پا در آورده بود این کمند بود که تمام تلاش خود را کرد تا بتواند اخبار درست و صحیح را به مردم انتقال دهد تا دیگر این اخبار و حواشی نادرست و آزار و اذیت کردن شروین به غلط رواج پیدا نکند و به قولی تا لحظه آخر شییه به یک خواهر فداکار پای برادرش ماند و اخبار را لحظه به لحظه و با عنوان خواهر شروین به مردم منتقل می کرد.

جدای از این مسائل مورد بعدی آزادی برادر کمند حاجی پور بود که با آزادی اش دوباره تمام رسانه ها و مردم دستشان را به سمت این خانواده بردند و مورد هدف و شایعه پراکنی قرار دادند. شروین پس از این که از زندان آزاد شد و به آغوش خانواده برگشت این خواهرش کمند بود که تمام اخبار را مو به مو در صفحه خود منتشر می کرد و به مردم انتقال می داد هم چنین واکنشی که هنرمندان نسبت به آزادی این پسر جوان و خانواده اش کردند باعث شد تا بیش از قبل توجه ها به سمت این ها جلب شود و خواهر و برادر مورد موج بزرگی از حواشی قرار بگیرند.

سوالات متداول

کمند حاجی پور چه نسبتی با شروین حاجی پور دارد و در کدام شهر متولد شده است؟

کمند حاجی پور خواهر بزرگ و تنها خواهر شروین حاجی پور یکی از خوانندگان محبوب و جوان پسندی است که توانست در برنامه عصر جدید استعداد خود را نمایان کند هم چنین او در شهر زیبا بابلسر زندگی می کند.

نام همسر کمند حاجی پور چیست و آیا آنان فرزندی هم دارند؟

این دختر زیبا و شجاع هنوز اطلاع درستی راجب به ازدواج خود در شبکه ای منتشر نکرده است اما در صفحه خود عکسی از کودکی زیبا به همراه برادرش منتشر کرده که شاید دختر او و خواهرزاده شروین باشد.

آیا او در اینستاگرام صفحه ای برای انتشار اخبار دارد؟

کمند یکی از کسانی است که در زمان غیبت برادرش شرورین از طریق صفحه شخصی خود به تمام مردم اخبار دقبق و لحظه ای را می رساند.

5/5 - (2 امتیاز)

golsar

مدرس دیجیتال مارکتینگ و مدیر بخش معرفی سایت های شرط بندی و آموزش بازی های شرط بندی سایت ایران انفجار هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا