بیوگرافی شروین حاجی پور و بهترین آهنگ های احساسی او

شروین حاجی پور نام از خوانندگان رپ فارسی شناخته شده و مطرحی است که طی سال های اخیر نامش بسیار مطرح شده است. در این مطلب در مورد این خواننده صحبت خواهیم کرد و مسائل پیرامون این خواننده را نیز مطرح خواهیم کرد.

از جمله مطالبی که در این مقاله در مورد آن ها صحبت خواهیم کرد بیوگرافی شروین حاجی پور و همچنین صفحه اینستاگرامی این خواننده می باشد.

محتوا پنهان
شروین حاجی پور کیست؟

شروین حاجی پور کیست؟

شروین حاجی پور نام خواننده ای در سبک هیپ هاپ ایرانی است که طی این چند سال اخیر نامش مطرح شده است و افراد مختلفی که علاقه مند به حوزه موسیقی هستند نام این شخص را شنیده اند. در این مطلب در مورد بیوگرافی این خواننده، آهنگ هایی که تا کنون منتشر کرده است صحبت خواهیم کرد و نام مطرح ترین این خواننده ها را عنوان خواهیم کرد.

شما در صورت آشنایی با این خواننده و اطلاع از نام آهنگ های او می توانید با جستجوی نام آهنگ های او در سایت های موسیقی آهنگ مد نظر خود را دانلود کنید. علاوه بر سایت های موسیقی در موتور جستجوی گوگل، گزینه های ديگری نیز جهت دانلود این آهنگ ها موجود است که در ادامه به صورت کامل در مورد آن ها صحبت خواهیم کرد.

شروین حاجی پور در تاریخ 10 فروردين سال 1376 متولد شده است و هم اکنون 25 ساله می باشد. او فعالیت خود در زمینه موسیقی را چند سالی است که آغاز کرده است و می توان گفت که از سنین اولیه نوجوانی خود فعالیتش را آغاز کرده است.

این خواننده علاوه بر این که در سال های ابتدایی جوانی خود آهنگ های متعددی را منتشر کرده است و فعالیت خوبی را در زمینه موسیقی داشته است باید گفت که از سنين کودکی خود نیز به این حوزه علاقه مند بوده است. این علاقه را می توان از حضور او در کلاس های موسیقی در سن 8 سالگی او متوجه شد.

حضور او در کلاس های موسیقی و گذراندن دوره های مختلف موسیقی بسیار به موفقیت این شخص در این زمینه کمک کرده است. زیرا فعالیت در این حوزه علی الخصوص از سنین کودکی می تواند به تجربه و موفقیت افراد کمک کننده باشد.

در ادامه بیشتر در مورد این شخص صحبت خواهیم کرد و مسائل مختلفی را در ارتباط با این شخص عنوان خواهیم کرد. در رابطه با شهرت این خواننده و نحوه مطرح شدن نامش باید عنوان کرد که او با شرکت در برنامه عصر جدید و اجرای آهنگ مطرح شده است. او در فصل اول این برنامه شرکت کرده است و توانست استعداد خود را در این زمینه به نمایش بگذارد و نامش را به عنوانِ یک خواننده مطرح کند.

البته او در این برنامه موفق به راه یابی به مراحل پایانی نشد اما پس از اتمام کارش در این برنامه دست از فعالیت خود نکشید و هم اکنون نیز در همین زمینه فعالیت می کند. او همان طور که اشاره شد از سنین ابتدایی کودکی خود در این زمینه فعالیت داشته است و برای فعالیت در این حوزه بسیار مصمم است و تا کنون از هیچ گونه تلاشی فرو گذار نکرده است.

بررسی آهنگ آشغال شروین حاجی پور

گرمی بردن شروین حاجی پور

در این خصوص باید بگوییم که در سال 1401 مردم ایران در پی اعتراض به حکومت ایران و رفع برخی مشکلات و محدودیت های خود به خیابان ها آمدند. در این میان بسیاری از کاربران با انتشار توییت هایی سعی داشتند به هموطنان خود بفهمانند که باید برای آزادی به هم کمک کنند. در نتیجه شروین حاجی پور که در آن زمان شناخته شده بود از تمامی این توییت ها متنی آماده کرد و موزیک برای را در اختیار مردم قرار داد.

باید بگوییم که این موزیک بسیار شنیدنی است و کاملا مشخص می باشد که این هنرمند استعداد زیادی در زمینه خوانندگی دارد. به هر حال بعد انتشار آهنگ برای شروین حاجی پور توجه زیادی به او جلب شد و نه تنها در داخل ایران بلکه در خارج از کشور هم صدای او را شنیدند و در مراسم اهدای جایزه گرمی این خواننده برنده شد. چنین اتفاقی بسیار شوکه کننده بود و باعث شد که شروین حاجی پور در سطح گسترده ای شناخته شود. همچنین لازم است بدانید که افرادی چون گلشیفته فراهانی نیز این ترک را در کنسرت های بزرگ پخش کردند تا همه مردم دنیا صدای او و ایرانی ها را بشنوند.

علاوه بر این ها باید بگوییم که انتشار این موزیک و دریافت جایزه گرمی تا کنون برای شروین دردسرهایی نیز به همراه داشته است. در ادامه مقاله توضیحاتی در این خصوص و همچنین در رابطه با شروین ارائه خواهیم داد تا اطلاعات بیشتری به دست آورید.

دلیل دستگیری این خواننده چه بوده است؟

دلیل دستگیری شروین حاجی پور ساخت و انتشار موزیک برای می باشد. در واقع این چهره معروف بعد از این که چنین ترکی را منتشر کرد با استقبال و حمایت زیادی از سمت مخاطبان رو به رو شد. در آن دوران افراد معترض موزیک او را در خیابان ها پخش می کردند و این ترک به آهنگی اعتراضی و سیاسی تبدیل شد. چند روزی نگذشت که این خواننده دستگیر شد و تا مدت ها نیز در زندان بود. با این وجود اما وی با وثیقه آزاد شد و از او تعهد گرفتند که دیگر چنین فعالیت هایی نداشته باشد.

گفته می شود که این خواننده به دلیل انتشار چنین موزیکی شرایط سختی را تجربه کرده است و همچنان نیز بعد از گذشت یک سال هنوز درگیری هایی در این خصوص دارد. به هر حال بعد از این که شروین موزیک برای را در اختیار مخاطبان قرار داد و با مشکلاتی رو به رو شد، مردم او را پسر ایران نامیدند و باید بگوییم که یکی از محبوب ترین سلبریتی های ایرانی می باشد.

حکم زندان شروین حاجی پور چه شد؟

حکم زندان شروین حاجی پور چه شد؟

با وجود این که این خواننده با وثیقه آزاد شد و جایزه گرمی را نیز برده است؛ اما همچنان ما شاهد حواشی شروین حاجی پور در خصوص انتشار موزیک برای هستیم. در واقع اخیرا شروین پستی در اینستاگرام منتشر کرد که نشان می داد حکم زندان او صادر شده است. در این حکم نوشته شده بود به دلیل این که شروین حاجی پور از کار خود پشیمان نشده و مردم را به اعتراضات دعوت کرده به 3 سال و هشت ماه زندان محکوم می شود.

همچنین در این حکم نوشته شده که او باید فعالیت هایی در راستای حفظ ارزش های انقلابی داشته باشد و موزیک هایی در این خصوص ارائه بدهد. وی همچنین مطابق با این حکم باید برخی کتاب های انقلابی را بخواند و به تحلیل آن ها نیز بپردازد. به هر حال انتشار چنین پستی توسط شروین باعث شد که افراد زیادی واکنش نشان بدهند و از او حمایت بکنند.

علاوه بر این ها باید بگوییم که طبق این حکم شروین به مدت دو سال اجازه خروج از ایران را نیز ندارد. در واقع این چهره معروف فقط به دلیل انتشار یک موزیک اکنون با چنین مشکلاتی رو به رو است و هر روز دردسر جدیدی برای او به وجود می آید.

معروف ترین آهنگ های شروین حاجی پور کدامند؟

معروف ترین آهنگ های شروین حاجی پور کدامند؟

این شخص از رپرهای ایران که به تازگی و حدود یکی دو سال است که بسیار مطرح شده است آهنگ های متعددی منتشر کرده است و فعالیت های متعددی را در زمینه موسیقی انجام داده است. اما باید اشاره کرد که این شخص بیشتر در زمینه کاور کردن آهنگ های خواننده های مختلف فعالیت می کند و آهنگ های زیادی منتشر نکرده است.

در ادامه به نام خواننده هایی که این شخص آهنگ های آن ها را کاور کرده است و همچنین نام آهنگ هایی که این شخص منتشر کرده است اشاره خواهیم داشت تا شما نيز با آن ها آشنایی داشته باشید.

دردسر

از جمله آهنگ هایی است که این خواننده آن را بازسازی کرده است. این آهنگ با استقبال خوبی از سوی علاقه مندان به این خواننده مواجه شده است و افراد استقبال خوبی از این آهنگ به عمل آوردند.

پرتقال من

این آهنگ از آهنگ های بسیار مطرح و محبوب بین علاقه مندان موسیقی می باشد که ریتم بسیار خوبی دارد. این آهنگ نیز از جمله آهنگ هایی است که شروین حاجی پور آن را بازسازی کرده است و خواننده اصلی این قطعه مرجان فرساد است که این آهنگ را منتشر کرده است.

عطر تو

از جمله آهنگ هایی است شروین حاجی پور آن را بازسازی کرده است و باید گفت این آهنگ همچنین از جمله آهنگ هایی است بسیار علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است و مورد توجه علاقه مندان به موسیقی قرار گرفته است.

خاطرات

از جمله آهنگ هایی است که این خواننده آن را بازسازی کرده است.

اشارات نظر

اشارات نظر نیز آهنگی است که این خواننده آن را کاور کرده است.

عکس های شروین حاجی پور را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های شروین حاجی پور را در کجا مشاهده کنیم؟

شروین حاجی پور از زمان حضور در برنامه عصر جدید بسیار مطرح و شناخته شده است و علاقه مندان متعددی نیز پیدا کرده است که علاقه مند به تماشای دیدن عکس های این شخص هستند. در این مقاله در مورد راه هایی که می توان عکس های این شخص را در آن مشاهده کنید صحبت خواهیم کرد.

مراجعه به صفحه اینستاگرامی این شخص از مطرح ترین و در دسترس ترین گزینه ها برای مشاهده عکس های این شخص می باشد که علاقه مندان می توانند جهت تماشای عکس های این شخص به صفحه اینستاگرامی او مراجعه کنند. شروین حاجی پور در صفحه اینستاگرامی خود عکس های متعددی را از خودش منتشر می کند و با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارد.

این رپر تا کنون چند آهنگ منتشر کرده است؟

شروین حاجی پور تا کنون آهنگ های زیادی منتشر نکرده است اما آهنگ های متعددی را از خواننده های مختلف بازسازی کرده است. در بین مطالب به نام برخی از مطرح ترین و محبوب ترین این آهنگ های بازسازی اشاره کردیم و نام این آهنگ ها و خواننده های اصلی آن ها را عنوان کردیم.

پیج اینستاگرام شروین حاجی پور چیست؟

پیج اینستاگرام شروین حاجی پور چیست؟

آدرس صفحه اینستاگرام شروین حاجی پور shervinine است که با جستجوی این نشانی در اپلیکیشن اینستاگرام صفحه او نمایش داده می شود. او در صفحه اینستاگرامی خود در مورد فعالیت های موسیقیایی خود اطلاع رسانی می کند.

آیا شروین حاجی پور تا کنون کنسرتی هم برگزار کرده است؟

حاجی پور تا کنون کنسرتی را برگزار نکرده است؛ اما با توجه به فعالیت جدی او در اين زمينه به نظر می رسد که به زودی و پس از سامان دهی فعالیت هایش احتمال دارد که کنسرتی را با حضور علاقه مندانش برگزار کند.

درآمد شروین حاجی پور چقدر است؟

مبلغ دقیق درآمد این شخص مشخص نیست؛ زیرا هنوز فعالیت او در زمینه تولید آهنگ خیلی جدی نشده است و مشخص نیست که می تواند تا چه میزان از این طريق کسب درآمد کند.

آلبوم های شروین حاجی پور کدامند؟

آلبوم های شروین حاجی پور کدامند؟

حاجی پور تا کنون آلبوم موسیقی را در هيچ سایت موسیقی منتشر نکرده است و به نظر می رسد که فعلا تصميمی نیز مبنی بر تولید آلبوم موسیقی ندارد.

همسر شروین حاجی پور کیست؟

حاجی پور تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد. البته او تا کنون در خصوص زندگی خصوصی و مشترک خود نیز صحبتی را انجام نداده است و در مورد ازدواج و تجرد خود نیز مصاحبه ای را انجام نداده است.

شروین حاجی پور فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرد؟

حاجی پور از 8 سالگی خود کلاس های موسیقی مختلفی را گذرانده است و به نوعی می توان گفت که فعالیت هایش را از همین سال آغاز کرده است؛ اما به صورت جدی حدود چهار سالی است که فعالیت هایش را آغاز کرده است.

آهنگ های این رپر را چگونه دانلود کنیم؟

جهت دانلود آهنگ های این خواننده می توانید به صفحه اینستاگرامی این شخص و همچنین سایت های موسیقی مراجعه کنید و آهنگ های این خواننده را دانلود کنید.

برای این امر باید نام آهنگ او و یا نام خود این خواننده را در سایت های موسیقی موجود در موتور جستجوی گوگل جستجو کنید تا بتوانید آهنگ های او را دانلود کنید.

بررسی آهنگ آشغال شروین حاجی پور

بررسی آهنگ آشغال شروین حاجی پور

اخیرا شروین حاجی پور موزیکی به نام آشغال منتشر کرد که در سطح گسترده ای نیز شنیده شد. در این موزیک شروین سعی دارد در رابطه با زندگی خود و مشکلاتی که داشته صحبت کند. در موزیک آشغال وی مدعی می شود روزهایی که در زندان بوده هیچکس به او کمک نکرده و حتی وثیقه ای نیز برای آزادی خود نداشته است. در واقع شروین سعی داشت با این موزیک حرف دل خود را به مردم بگوید.

همچنین لازم است بدانید که تمامی شبکه های خبری خارجی فارسی زبان نیز انتشار این موزیک را اطلاع دادند و بار دیگر این هنرمند مورد توجه افراد زیادی قرار گرفت. برخی مدعی هستند که چنین رفتاری از شروین باعث شده که حکم او صادر شود چرا که گفته می شود او با انتشار این موزیک یادآور روزهای سختی شده که مردم داشته اند. برای شنیدن ترک آشغال می توانید از طریق برخی سایت ها آن را دانلود کنید و یا این که از طریق اپلیکیشن های پخش موزیک به صورت آنلاین بشنوید.

همکاری شروین حاجی پور با اشکان کاگان

شروین حاجی پور تا کنون با اشکان کاگان همکاری داشته است و این دو خواننده ترک کلاغ را به همراه یکدیگر منتشر کرده اند. این موزیک بسیار محبوب می باشد و بعد از انتشار در سطح گسترده ای حمایت شده است. هر دو این هنرمندان مدعی می باشند که از چنین همکاری بسیار خوشحال می باشند. برای شنیدن این ترک می توانید به یوتیوب آن ها مراجعه کنید و یا به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن های پخش موزیک بشنوید.

بعد از انتشار این موزیک افراد مختلفی نظرات متفاوتی در رابطه با این همکاری داشتند. در واقع برخی مدعی شدند که چنین همکاری مورد پسنده آن ها نمی باشد اما برخی دیگر معتقدند که ترک کلاغ یکی از بهترین آثار شروین و اشکان می باشد.

اجرای آهنگ برای شروین توسط کلد پلی و گلشیفته

صحبت های جدید سپهر خلسه در مورد این خواننده

در این رابطه باید بگوییم که سپهر خلسه یکی از منتقدین شروین حاجی پور می باشد. این رپر تا کنون شروین را دیس کرده است و حتی صحبت ها و بدگویی هایی در رابطه با او داشته است. لازم است بدانید که او همیشه بعد از چنین صحبت هایی با واکنش تند مخاطبان رو به رو می شود؛ اما دست از چنین کارهایی برنمی دارد. علاوه بر این لازم است بدانید که شروین حاجی پور نیز هیچ واکنشی به خلسه نشان نمی دهدد و به نظر می رسد که انتقادهای این رپر برای او بی ارزش است.

اجرای آهنگ برای شروین توسط کلد پلی و گلشیفته

در این رابطه باید بگوییم که گلشیفته فراهانی نیز یکی از سلبریتی هایی می باشد که در دوران اعتراضات مردم ایران سعی داشت از آن ها حمایت بکند. این چهره معروف تمام تلاش خود را کرد تا صدای مردم کشور خود را به گوش دنیا برساند. به عنوان مثال وی در کنسرت کلد پلی که یکی از بزرگ ترین و پرمخاطب ترین کنسرت های جهان می باشد موزیک برای شروین را پخش کرد.

وی همچنین در این کنسرت تصاویری از شروین و همچنین اعتراضات مردم ایران را د معرض دید قرار داد تا مخاطبان و تماشاچی ها به طور کامل از موضوع مطلع بشوند. باید بگوییم که این اقدام از طرف گلشیفته کار بزرگی بود و خود او نیز به همراه این موزیک شروع به خواندن کرد. تمامی ویدیوهای مربوط به این اجرا در سوشال مدیا موجود می باشند و با یک جست و جو ساده می توانید آن ها را ببینید. به هر حال دریافت جایزه گرمی توسط شروین حاجی پور و همچنین پخش کردن موزیک او در کنسرت کلد پلی افتخارات مهمی برای این خواننده می باشند.

بررسی فعالیت شروین حاجی پور در یوتیوب

بررسی فعالیت شروین حاجی پور در یوتیوب

شروین حاجی پور نیز همانند هر هنرمند دیگری در یوتیوب کانال خود را دارد و سعی می کند در این اپلیکیشن نیز فعالیت هایی داشته باشد. وی معمولا موزیک ویدیوها و همچنین آهنگ های خود را در این کانال قرار می دهد تا مخاطبانش به طور کامل در جریان فعالیت های هنری او قرار بگیرند. همچنین گفته می شود که این خواننده گاهی ولاگ هایی تهیه می کند و در آن ها حول چگونگی ساخت موزیک های خود توضیحاتی را ارائه می دهد.

این خواننده در یوتیوب حدود 106 هزار دنبال کننده دارد و با توجه به این تعداد سابسکرایب باید بگوییم که ویدیوهای وی با بازدید بالایی همراه هستند. در واقع درآمد شروین حاجی پور تا حدودی نیز از طریق یوتیوب می باشد و به دلیل حمایتی که از ویدیوهای او می شود مبالغ خوبی به دست می آورد. برای دسترسی به کانال یوتیوب این هنرمند باید نام او را به صورت shervinine جست و جو کنید و با سابسکرایب کردن در جریان تمامی ویدیوهای مربوط به این سلبریتی قرار بگیرید.

شروین حاجی پور در عصر جدید

در این خصوص باید بگوییم که اولین اجرای شروین حاجی پور در عصر جدید بود. در واقع این هنرمند قبل از جریان اعتراضات به عنوان یکی از شرکت کننده های این برنامه دیده شد و از همان زمان طرفداران زیادی را به خود جذب کرد. با این حال باید بگوییم که این خواننده با استعداد توسط داورهای برنامه عصر جدید حذف شد که این موضوع واکنش های زیادی هم به همراه داشت. البته این خواننده معروف توانست استعداد خود را به همه نشان بدهد و در سطح گسترده ای معروف بشود.

سوالات متداول

 1. شروین حاجی پور کیست؟

  شروین حاجی پور یکی از خواننده های ایرانی است که فعالیت خود را به صورت جدی در یکی دو سال اخير آغاز کرده است. او در سال 1376 متولد شده است و به صورت جدی با حضورش در برنامه عصر جدید شناخته شده است.

 2. نشانی صفحه اینستاگرام شروین حاجی پور چیست؟

  نشانی صفحه اینستاگرام شروین حاجی پور shervinine می باشد که با جستجوی نشانی ذکر شده در اپلیکیشن اینستاگرام صفحه اینستاگرام او نمایش داده می شود که می توانید با مراجعه به صفحه نمایش داده شده پست هایی را که تا کنون منتشر کرده است را مشاهده کنید.

 3. شروین حاجی پور ازدواج کرده است؟

  حاجی پور که بسیار طی یکی دو سال اخیر مطرح شده است مجرد است و ازدواج نکرده است. او همچنین تا کنون در مورد زندگی مشترک خود صحبتی را انجام نداده است.

 4. میزان درآمد شروین حاجی پور مشخص است؟

  مبلغ و میزان درآمد این خواننده مشخص نیست زیرا هنوز فعالیت او در زمینه خوانندگی و تولید آهنگ به صورت جدی آغاز نشده است و به همین علت میزان درآمد او مشخص نیست.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

golsar

مدرس دیجیتال مارکتینگ و مدیر بخش معرفی سایت های شرط بندی و آموزش بازی های شرط بندی سایت ایران انفجار هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا