بیوگرافی اشکان کاگان و دوست دخترش + بهترین بیت های او

اگر تمایل دارید تا در رابطه با اشکان کاگان از خوانندگان رپ فارسی اطلاعات مفیدی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب از سایت ایران انفجار همراه ما باشید.

محتوا پنهان
اشکان کاگان کیست؟

اشکان کاگان کیست؟

مدت هاست که در ایران سبک رپ در بین جوانان و نوجوانان به شدت پر طرفدار و محبوب شده است. حال این موضوع را هم باید افزود که این روزها برخی از رپران نوپا و جوان توانسته اند با توجه به سبک خاص و منحصر به فردی که دارند، به شهرت خوبی برسند و طرفداران زیادی را نیز به دست آورده اند که این موضوع شامل اشکان کاگان نیز می‌ باشد. حال در رابطه با بیوگرافی اشکان کاگان باید بگوییم که او یکی از رپران جوان و با استعداد ایرانی و از رپرهای نسل چهار است که این روزها با توجه به آهنگ هایی که منتشر می‌ کند و هم چنین همکاری های جذابش با سایر رپران معروف توانسته جایگاه خوبی را در بین رپران به دست آورد و به شهرت نسبتاً خوبی نیز رسیده است.

این موضوع را هم باید افزود که اشکان با توجه به سبک خاصش و هم چنین متن قوی آهنگ هایش این روزها، توانسته مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را در بین مردم به دست آورد.

معروف ترین آهنگ های اشکان کاگان کدامند؟

در رابطه با اشکان یکی از رپران جوان و معروف ایرانی باید بگوییم که او تا به اکنون آهنگ های زیادی را منتشر کرده است که هر کدام از آهنگ های او با استقبال خوبی رو به رو شده اند. حال اگر تمایل دارید تا به دانلود آهنگ های اشکان کاگان بپردازید، پیشنهاد ما این است که به سایت های موسیقی مراجعه نمایید، چرا که در اکثر این سایت های موسیقی، لینک دانلود آهنگ های او برای علاقمندان قرار داده شده است. هم چنین با مراجعه اینترنت می توانید به دانلود بیت های اشکان کاگان نیز بپردازید.

نبودی

در لیست بهترین آهنگ های اشکان آهنگ نبودی قرار دارد، چرا که این آهنگ بعد از انتشار با استقبال بسیار خوبی رو به رو شد.

آدم فضایی

زمانی که او آهنگ آدم فضایی را منتشر کرد، این آهنگ با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد و خیلی از افراد به تعریف از این آهنگ پرداختند.

اشکان کاگان چه حاشیه هایی داشته است؟

کلاغ

یکی دیگر از آهنگ های این رپر معروف که در لیست بهترین آهنگ های او نیز قرار دارد کلاغ نام دارد.

پارس

یکی از آهنگ های معروف و جنجالی وی پارس نام دارد که بعد از انتشار با حاشیه های زیادی نیز رو به رو شد.

1727

آهنگ 1727 یکی از آهنگ های پرطرفدار و محبوب این رپر به شمار می رود که بعد از انتشار با طرفداران زیادی نیز رو به رو شد.

قانونی

از یکی دیگر از آهنگ های محبوب و پرطرفدار اشکان می توان به آهنگ قانونی اشاره کرد.

کاردی

آهنگ کاردی نیز در لیست یکی از بهترین آهنگ های این رپر با استعداد قرار دارد. برای دانلود این آهنگ می توانید به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

قرص

اگر تمایل دارید تا یکی از بهترین آهنگ های این رپر را دانلود کنید، پیشنهاد ما به شما آهنگ قرص می باشد.

آژیر

می‌ توان به جرات بیان کرد که آهنگ اشکان کاگان آژیر یکی از بهترین آهنگ های او به شمار می رود که بعد از انتشار با طرفداران بسیاری نیز رو به رو شد.

دوپام

در لیست بهترین آهنگ های این رپر آهنگ دوپام نیز قرار دارد، چرا که این آهنگ هم بعد از انتشار با استقبال خوبی رو به رو شد.

بهترین آلبوم های اشکان کاگان کدامند؟

بهترین آلبوم های اشکان کاگان کدامند؟

اگر طرفدار اشکان کاگان هستید، بهتر است که بدانید این رپر جوان تا به اکنون علاوه بر تک آهنگ، آلبوم هایی را نیز ساخته و منتشر کرده است که تمام آلبوم‌ های او با توجه به متن قوی ترک ها با استقبال خوب مردم و به ویژه طرفداران او رو به رو شده است. حال این موضوع را هم باید افزود که اگر تمایل به دانلود بهترین آلبوم های این رپر را دارید، می توانید به سایت ها موسیقی مراجعه نمایید.

اشکان کاگان چه حاشیه هایی داشته است؟

با توجه به این که رپران از افراد معروف و سرشناس به شمار می‌ روند که مخاطبان بسیار زیادی نیز دارند. به همین دلیل هر از گاهی منابع اطلاعاتی آن ها در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام توسط کاربران دست به دست می‌ شود؛ که باعث به وجود آمدن حاشیه‌ هایی بر آن ها می‌ شود که این موضوع شامل اشکان نیز می باشد. حال از مهم ترین حاشیه هایی که تا به اکنون برای اشکان به وجود آمده است، می‌ توان به موضوعاتی مانند: دعوا و درگیری هایی که بین او و سایر رپران به وجود آمده است، روابط شخصی اشکان، خداحافظی او با موسیقی و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

اشکان کاگان کجا زندگی می کند؟

این روزها اشکان طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی بدست آورده است، حال یکی از سوالات متداولی که برای خیلی از طرفداران او به وجود می‌ آید. این است که آیا اشکان همانند خیلی از رپران دیگر به خارج از کشور مهاجرت کرده است و یا ساکن ایران است؟ در این باره می توان این گونه بیان کرد که این رپر معروف در حال حاضر ساکن ایران می باشد و در تهران به ساخت آهنگ های خود می‌ پردازد.

هم چنین شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اشکان تا به اکنون در رابطه با مهاجرتش از ایران صحبتی نکرده است؛ به همین دلیل به نظر می‌ رسد که فعلاً قصد مهاجرت از کشور را ندارد و می خواهد تا در تهران به فعالیت‌ های خود بپردازد.

درآمد اشکان کاگان چقدر است؟

درآمد اشکان کاگان چقدر است؟

در رابطه با درآمد اشکان کاگان باید بگوییم که او با توجه به فعالیت هایی که در خوانندگی انجام می‌ دهد و فروش آهنگ ها و آلبوم هایش توانسته یک منبع درآمد برای خود به وجود آورد. البته برخی از منابع کرده اند که درآمد اصلی او از طریق بیزینس های دیگری است که در کنار خوانندگی انجام می دهد و از این طریق درآمدزایی می‌ کند. با این حال در رابطه با میزان درآمد اشکان به طور دقیق اطلاعاتی در اینترنت در دسترس نمی باشد.

پیج اینستاگرام اشکان کاگان چیست؟

اگر طرفدار اشکان کاگان هستید و تمایل دارید تا آدرس پیج اینستاگرام اشکان کاگان را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت جستجو اینستاگرام مراجعه نمایید و نام این رپر را جستجو کنید. حال بهتر است که بدانید امروزه اشکان اینستا را به یک پایگاه ارتباطی قوی بین خود و فالوورانش تبدیل کرده است و در صفحه خود به معرفی آهنگ ها و آلبوم هایش می پردازد و پست های متعددی را نیز برای فالوورانش منتشر می کند.

عکس های اشکان کاگان را در کجا مشاهده کنیم؟

این روزها اشکان توانسته مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد. حال اگر شما هم طرفدار این رپر هستید و تمایل به مشاهده عکس های او را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به شبکه‌ های اجتماعی وی مانند اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین علاوه بر شبکه‌ های اجتماعی اگر به اینترنت مراجعه کنید، نیز می‌ توانید عکس های جالبی از این رپر را جستجو و مشاهده کنید.

اشکان کاگان تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

اشکان کاگان تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

این رپر جوان با همکاری برخی از رپران تا به اکنون کنسرت‌ هایی را برگزار کرده است که تمام این کنسرت ها با استقبال خوب مخاطبان و طرفدارانش نیز رو به رو شده اند.

همسر اشکان کاگان کیست؟

بهتر است که بدانید اشکان تا به اکنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد. این موضوع را هم باید افزود که در رابطه با دوست دختر او اطلاعات دقیقی در اینترنت در دسترس نمی باشد.

معروف ترین دیس های اشکان کاگان کدامند؟

اشکان در ساخت و انتشار دیس ترک استعداد خوبی دارد و تا به اکنون دیس ترک های قوی را نیز منتشر کرده است که می‌ توانید برای دانلود معروف ترین آن ها به اینترنت مراجعه نمایید.

اشکان کاگان تا کنون با کدام رپرها همکاری کرده است؟

این رپر جوان و معروف تا به اکنون همکاری های هیجان انگیزی با برخی از رپران دیگر داشته است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید از معروف‌ ترین همکاری‌ های اشکان می‌ توان به همکاری او با سروش، کوشا، پی دی سی و سیاوش اشاره کرد.

یوتیوب اشکان کاگان

در کشور ایران از رپران حمایت آنچنانی نمی‌ شود، به همین دلیل رپران از طریق فعالیتشان در حرفه خوانندگی درآمد زیادی ندارند. این موضوع باعث شده است تا آن ها در فضای مجازی همچون اینستاگرام و یوتیوب به فعالیت بپردازند تا به این گونه بتوانند یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند که این موضوع شامل اشکان کاگان نیز می باشد.

اشکان کاگان یکی از رپران ایرانی است که در حال حاضر فعالیت گسترده‌ ای در یوتیوب انجام می‌ دهد. کاگان از رپران نسل چهار به شمار می‌ رود که مدت زمان نسبتاً کوتاهی است فعالیت خود را در عرصه موسیقی شروع کرده است. حال این روزها او با فعالیت در یوتیوب توانسته به میزان شهرت و محبوبیت خود بیفزاید و از این طریق یک منبع درآمد عالی نیز برای خود به وجود آورده است.

مدت‌ ها قبل کاگان یک چنل در یوتیوب برای خود راه اندازی کرد و از آن زمان به بعد او تمام ویدیو های خود به ویژه موزیک ویدیو هایش را در چنل یوتیوب خود با کیفیت بالا برای مخاطبان و طرفدارانش آپلود می‌ کند. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده جدید ترین موزیک‌ های این رپر بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب او مراجعه نمایید. البته ناگفته نماند که با مراجعه به اسپاتیفای اشکان کاگان و سوند کلود اشکان کاگان هم می توانید به گوش کردن جدید ترین آهنگ های این رپر جوان و تازه کار بپردازید.

آدرس تلگرام اشکان کاگان چیست؟

اشکان کاگان که به عنوان بیت ساز و آهنگ ساز برای انوع رپرها و خواننده ها فعالیت می کند در تلگرام کانال شخصی خود را دارد. وی در این فضا با طرفداران خود گفت و گو می کند و هم چنین از این طریق آثار خود را در اختیار مخاطبان قرار می دهد. آدرس کانال این بیت ساز در بیو پیج اینستاگرام وی وجود دارد.

اشان کاگان در اینستاگرام و یوتیوب فعالیت بیشتری نسبت به تلگرام دارد. وی به درخواست طرفدارانش در تلگرام کانالی ایجاد کرده و آن را مدیریت می کند. به هر حال این فرد به عنوان یک هنرمند باید در انواع شبکه های مجازی حضور داشته باشد.

اشکان کاگان گاهی برخی از همکاری های خود را به صورت تیتراژ و نمونه در تلگرام منتشر می کند و از مخاطبان خود می خواهد که در رابطه با آن ها نظر خود را ثبت کنند.

نظر رپرهای مختلف در خصوص اشکان کاگان

اشکان کاگان متولد 7 آذر 1373 در بابلسر می‌ باشد. او مدتی است که به عنوان رپر فعالیت خود را شروع کرده است و در لیست رپران نسل چهار قرار دارد. در حال حاضر کاگان یکی از مشهور ترین رپرهای ایرانی به شمار می‌ رود.

با این که او مدت زمان نسبتاً کوتاهی است که فعالیت خود را شروع کرده است، اما با توجه به ترک‌ های قوی که منتشر می‌ کند و همکاری های جذابش با سایر خوانندگان و رپران سرشناس، این روزها توانسته جایگاه خوبی را در دنیای رپ از آن خود کند و به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی نیز رسیده است. در حال حاضر کاگان در میان مردم به ویژه جوانان و نوجوانان طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده است.

حال شاید برای شما هم جالب باشد بدانید با توجه به این که این روزها کاگان از شهرت بسیار زیادی برخوردار شده است، به همین دلیل در فضای مجازی مشاهده می‌ شود که گاهی اوقات برخی از رپران معروف در مورد این رپر نسل چهار صحبت می‌ کنند. حال ناگفته نماند که خیلی از رپران ایرانی در رابطه با اشکان کاگان بیان کرده اند که او رپر با استعداد و خلاقی است که در آینده نه چندان دور به موفقیت‌ های بسیار زیادی می‌ رسد. به عنوان مثال مدتی قبل پوریا پوتک رپر معروف ایرانی در یکی از ویدیوهای خود نام کاگان را آورد و بیان کرد از نظر من او رپر با استعدادی است.

اشکان کاگان و تتلو

اشکان کاگان و تتلو

مدتی است درگیری بین اشکان و امیر تتلو یکی از رپران معروف و قدیمی اهل ایران به وجود آمده است که این درگیری باعث شده تا نام کاگان بیشتر از قبل شنیده شود و توجهات بیشتری به سمت او جلب شود.

داستان دعوا و درگیری امیر تتلو و اشکان یکی از موضوعاتی است که به رپر جوان هیپهاپولوژیست مربوط می شود. مدتی قبل هیپهاپولوژیست یک لایو در اینستاگرام خود برگزار کرد و در آخر گوشی را به اشکان داد و در پایان لایو کاربران متوجه فحش‌ هایی می‌ شوند که هیپهاپولوژیست به تتلو داده است.

مدتی قبل نیز تتلو در رابطه با رپرهای نسل 4 این گونه نظر داد که من تا کنون از هیچ کدام آن ها ترک حرفه ای و خوبی نشنیده ام. کاگان که از بیت سازهای نسل چهار می باشد و با افرادی چون هیپ هاپولوژیست همکاری دارد از این موضوع ناراحت شد.

وی در جواب امیر تتلو گفت، این خواننده با نظر خود به جمعیت زیادی از رپرهای نسل چهار بی احترامی کرده است. بنابراین اگر قرار باشد که او با ما این گونه برخود کند، ما نیز جواب او را هماننده خودش خواهیم داد.

هم چنین کاگان معتقد است که تمام هنرمندان باید به یکدیگر احترام بگذارند و حتی هنگامی که سلیقه متفاوتی دارند سعی کنند با ادب نظر بدهند. در ادامه این بیت ساز مدعی شد که رپرهای نسل چهار جزو بهترین رپرهای ایرانی هستند.

بیت های اشکان کاگان را از کجا دانلود کنیم؟

اشکان کاگان طبق گفته‌ هایش از دوران نوجوانی علاقه بسیار زیادی به فعالیت در صنعت موسیقی و خوانندگی داشته است و سبک رپ یکی از سبک‌ های مورد علاقه او بوده است. به همین دلیل او در نوجوانی به صورت مبتدی به عنوان رپر به فعالیت می‌ پرداخته است. اما در نهایت اشکان از سال 1395 فعالیت خود را به صورت حرفه‌ ای در صنعت موسیقی و سبک رپ شروع کرده است.

حال این موضوع را هم باید افزود که در دو سال اخیر اشکان توانسته به شهرت بسیار زیادی برسد و طرفداران و مخاطبان زیادی را نیز به دست آورده است. با توجه به این که اشکان از صدای خوبی برخوردار است و در رپ سبک خاصی را دنبال می‌ کند، به همین دلیل تمام ترک‌ هایی که او تا به اکنون منتشر کرده است مورد استقبال مردم به ویژه علاقمندان به رپ قرار گرفته است. او با انتشار آثار جذابش توانسته طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد و در دنیای رپ جایگاه ویژه‌ ای را از آن خود کرده است.

حال اگر تمایل دارید تا به دانلود آهنگ‌ های اشکان و یا حتی بیت‌ های اشکان کاگان بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت مراجعه نمایید. شما با مراجعه به اینترنت و جستجوی عبارت مورد نظر خود با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و سایت‌ های موسیقی متعددی برای شما نمایش خواهد یافت. حال با مراجعه به هر کدام از این سایت‌ های موسیقی می‌ توانید در کوتاه‌ ترین زمان به دانلود بیت و یا آهنگ مورد علاقه خود از این رپر بپردازید.

لایو اشکان کاگان در خصوص پوری

لایو اشکان کاگان در خصوص پوری

در حال حاضر اشکان فعالیت گسترده‌ ای در فضای مجازی همچون اینستاگرام و یوتیوب انجام می‌ دهد. او با توجه به این که در حال حاضر مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی در اینستاگرام دارد، به همین دلیل با انتشار استوری و یا برگزاری لایو سعی می‌ کند تا با طرفداران و مخاطبانش در ارتباط باشد و فعالیت‌ هایی که انجام می‌ دهد را با آن ها به اشتراک بگذارد.

بهتر است بدانید اشکان علاقه بسیار زیادی به برگزاری لایو دارد و هر چند وقت یکبار لایو برگزار می‌ کند تا به این گونه بتواند به طور مستقیم با طرفدارانش در ارتباط باشد. او در لایوهای خود در مورد موضوعات مختلف و یا رپران دیگر به صحبت می پردازد.

حال مدتی قبل اشکان یک لایو برگزار کرد و در این لایو در مورد گاد پوری یکی از رپران معروف اهل ایران صحبت کرد که صحبت‌ های او در مورد پوری حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد. حال با مراجعه به یکی از پلتفرم‌ های ویدیویی مانند آپارات، یوتیوب و اینستاگرام می توانید به جستجو و مشاهده این قسمت از لایو جنجالی اشکان بپردازید.

رابطه این هنرمند با خانواده اش به چه صورت است؟

اشکان کاگان از آن دسته از رپرانی است که از زمانی که فعالیت خود را به عنوان خواننده رپ شروع کرده است، زندگی شخصی خود را از حرفه‌ اش جدا نگه داشته است و تا به اکنون در مورد زندگی شخصی خود و خانواده‌ اش با مخاطبان و طرفداران خود صحبتی نکرده است. از این رو اطلاعات دقیق و کاملی در مورد خانواده او در دسترس نمی‌ باشد.

البته با این حال اشکان مدتی قبل در یکی از صحبت‌ های خود بیان کرد که رابطه خوب و نزدیکی با اعضای خانواده‌ اش دارد و خانواده مهم ترین دارایی او در دنیاست.

مصاحبه با اشکان کاگان

با توجه به این که در حال حاضر اشکان یکی از رپران مشهور ایرانی به شمار می رود، به همین دلیل تا به اکنون مصاحبه‌ های متعددی با او توسط برنامه‌ های مختلف انجام شده است. حال می‌ توانید برای مشاهده مصاحبه‌ هایی که تا به اکنون با این رپر معروف انجام شده است به اینترنت و یا شبکه‌ های مجازی مراجعه نمایید.

ماجرای سلامتی اشی کاگان چیست؟

ماجرای سلامتی اشی کاگان چیست؟

مدتی قبل توییت اشکان کاگان خطاب به امیر تتلو (سلامتی اشی کاگان) بسیار حاشیه ساز شد و جنجال زیادی را به وجود آورد. می‌ توانید این توییت را در اینترنت جستجو و مشاهده نمایید.

چرا اشی در کنسرت دبی هیپ هاپولژیست حضور نداشت؟

هیپ هاپولژیست و اشکان کاگان از دوستان صمیمی یکدیگر به شمار می‌ رود که تا به اکنون همکاری‌ های متعددی نیز داشته اند. حال مدتی قبل هیپ هاپولژیست اولین کنسرت خود را در دبی برگزار کرد که در این کنسرت اشکان کاگان حضور نداشت. حال کاگان در رابطه با عدم حضورش در این کنسرت بیان کرد: اگر امکانش وجود داشت می‌ رفتم اما بنا به دلایلی نتوانستم در این کنسرت حضور پیدا کنم.

همکاری اشکان کاگان و دورچی

اشکان کاگان علاوه بر همکاری با هیپ هاپولوژیست در جهت ساخت موزیک هایی چون قرص، کاردی، آژیر و دریا کنار، با دیگر رپرها نیز ترک هایی را منتشر کرده است. به عنوان مثال ساخت بیت، آهنگ damn things از دورچی بر عهده کاگان بوده است.

این همکاری یکی از پرطرفدار ترین آثار کاگان می باشد که بعد از انتشار به سرعت مورد استقبال شنوندگان قرار گرفت. کاگان در این رابطه می گوید که از ابتدا می دانسته این موزیک وایرال می شود چرا که زمان زیادی برای ساخت آن صرف شده است. هم چنین دورچی در این ترک جدید ترین سبک رپ را اجرا می کند.

بعد از ساخت و انتشار این موزیک با همکاری کاگان و دورچی، حواشی زیادی به وجود آمد. دلیل چنین موضوعی هم پرطرفدار بودن ترک و استفاده از الفاظ رکیک توسط دورچی می باشد.

این فرد از مهدیار آقاجانی بیت ساز بهتری است؟

اشکان کاگان و مهدیار آقاجانی هر کدام طرفداران خاص خود را دارند. آن ها از سبک خاص خود برای ساخت بیت استفاده می کنند و همین موضوع باعث می شود که هر کدام از رپرها با یکی از آن ها همکاری کند.

برخی از رپرها آهنگسازی مهدیار آقاجانی را به شدت قبول داشته و از او حمایت می کنند. هم چنین عده ای دیگر از رپرهایی چون هیپ هاپولوژیست و دورچی تنها با اشکان کاگان به ساخت ترک های خود می پردازند.

در خصوص این که کدام یک از این آهنگ سازها بهتر می باشند نظر قطعی نمی توان ارائه داد. با این حال طبق نظر سنجی هایی که تا کنون انجام شده است افراد بیشتری از اشکان کاگان حمایت کرده اند. دلیل چنین موضوعی هم این می باشد که کاگان از سبک های جدیدی برای ساخت آهنگ ها استفاده می کند.

همکاری شروین حاجی پور و اشکان کاگان

همکاری شروین حاجی پور و اشکان کاگان

اشکان کاگان به دلیل استعدادی که در زمینه ساخت آهنگ دارد تا کنون با خواننده های زیادی همکاری داشته است. یکی از این افراد معروف شروین حاجی پور می باشد که این روزها طرفداران بسیاری دارد و در سطح گسترده ای موزیک های او شنیده می شود.

در طی فرآینده ساخت موزیک کلاغ، اشکان کاگان و شروین با یکدیگر همکاری کردند. بعد از انتشار ترک کلاغ نتیجه کار بسیار رضایت بخش بود و افراد زیادی از این موزیک حمایت کردند. شروین حاجی پور در رابطه با این همکاری می گوید، اشکان یکی از حرفه ای ترین بیت سازها می باشد که بسیار هم با استعداد است.

هم چنین کاگان نیز خوشحالی خود را از این همکاری ابراز کرد و در ادامه ادعا داشت شروین استعدادی دارد که شاید تنها نیمی از آن را به شنوندگان خود نشان داده است.

دعوای اشکان کاگان

دعوای اشکان کاگان

این دعوا مربوط می شود به بحثی که بین هیپ هاپولوژیست و گاد پوری به وجود آمد. در جریان این بحث و درگیری گاد پوری به بابلسر می رود و از هیپ هاپولوژیست می خواد که به دیدن او برود و سعی دارد این رپر را بترساند.

در این زمان هیپ هاپولوژیست بابلسر نبوده و به همین دلیل اشکان کاگان به محل دعوا می رود اما می بیند که گاد پوری و تیمش در آن جا حضور ندارند. وی بلافاصله لایوی منتشر می کند و در آن خطاب به گاد پوری می گوید که من این جا هستم پس چرا شما را نمی بینم.

در ادامه این آهنگ ساز مدعی می شود که گاد پوری تنها برای ایجاد ترس و وحشت ما را به این درگیری فرا خوانده وگرنه اینقدر زود محل را ترک نمی کرد.

این بیت ساز از اسپاتیفای درآمد دارد؟

همه خوانندگان و آهنگ سازها از اپلیکیشن هایی که موزیک را در اختیار شنوندگان قرار می دهند درآمد زایی می کنند. بنابراین اشکان کاگان نیز به عنوان یک آهنگ ساز معروف از اسپاتیفای و دیگر برنامه های موزیک کسب درآمد می کند.

معمولا موزیک هایی که بیت سازی آن توسط کاگان انجام شده باشد در اسپاتیفای بسیار شنیده می شود و از طرف مخاطبان مورد حمایت زیادی قرار می گیرد. البته این بیت ساز راه های دیگری هم برای کسب درآمد دارد؛ اما می توان گفت که شغل اصلی او همین آهنگ سازی می باشد.

وی تمرکز زیادی بر روی کار خود دارد و به گفته خودش ساعت های زیادی را برای ساخت ترک های مختلف صرف می کند. این هنرمند ادعا دارد دلیل موفقیت او و همچنین شنیده شدن آهنگ هایش در سطح وسیعی داخل اسپاتیفای این می باشد که عاشق کار خود است.

سوالات متداول

 1. اشکان کاگان کیست؟

  اشکان کاگان یکی از رپران نوپا و جوان ایرانی است که این روزها در موسیقی و سبک رپ فعالیت گسترده ای انجام می دهد و توانسته طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را نیز به دست آورد.

 2. معروف ترین آهنگ های او چه نام دارند؟

  از معروف ترین آهنگ های اشکان می توان به نبودی، آدم فضایی، کلاغ، پارس، 1727، قانونی، کاردی، قرص، آژیر و دوپام اشاره کرد.

 3. آیا اشکان ازدواج کرده است؟

  بهتر است که بدانید اشکان تا به اکنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد. البته این موضوع را هم باید افزود که در رابطه با دوست دختر او اطلاعات دقیقی در اینترنت در دسترس نمی باشد.

 4. چگونه می توان به دانلود آهنگ های اشکان پرداخت؟

  اگر تمایل به دانلود آهنگ های اشکان را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به سایت های معتبر موسیقی که در اینترنت در دسترس هستند، مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا