لوید بلنکن شیپ هکر معروف با نام مستعار The Mentor

برای اینکه بدانید لوید بلنکن این هکر کیست! باید گفت لوید بلنکن شیپ (متولد 1965) که بیشتر با نام مستعار The Mentor شناخته می شود، یک هکر و برنامه نویس کامپیوتر معروف است. او از دهه 1970، زمانی که عضو گروه های هکر و Legion of Doom بود، فعال بوده است.

لوید بلنکن شیپ کیست؟

لوید بلنکن شیپ کیست؟

بلنکن شیپ یک هکر و نویسنده کتابی به نام وجدان یک هکر (همچنین به عنوان مانیفست هکر شناخته می شود) است. این کتاب پس از دستگیری او نوشته شد و در مجله اینترنتی Phrack منتشر شد. او برای استیو جکسون گیمز کار می کرد و توانست انواع برنامه های مختلف هک را برای این شخص ارائه دهد.

او توانست بازی Cyberpunk را برنامه نویسی کند که باعث شد تا دقیقا به نوعی که در این بازی دیده می شود، به محل حضور استیو جکسون گیمز توسط پلیس سرویس مخفی حمله شود و به قتل برسد. این شخص در حال حاضر فعالیت کمی را در زمینه هکری دارد و بیشتر وقت خود را صرف زندگی و فرزندانش می کند. لیود به عنوان یک هکر کلاه سیاه شناخته می شود.

عکس های این هکر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن تصاویر این هکر مطرح می توانید با جست و جو نام لاتین این فرد Loyd Blankenship در قسمت تصاویر گوگل اقدام به مشاهده کردن عکس های لوید بلنکن شیپ کنید. هم چنین می توانید از انواع سایت های خبری معتبر نیز کمک گرفته و در کنار مشاهده کردن عکس های او، اخبار مربوط به این فرد را نیز به راحتی مطالعه کنید. هم چنین می توانید از طریق هشتگ نام وی در اینستاگرام نیز جهت مشاهده کردن تعدادی از تصاویر این هکر استفاده کنید.

پیج اینستاگرام لوید بلنکن شیپ چیست؟

پیج اینستاگرام لوید بلنکن شیپ چیست؟

اگر نام Loyd Blankenship را در اینستاگرام جست و جو کنید مشاهده می کنید که تعداد بسیاری پیج با این نام برای شما نمایان می شود. اگر وارد هر کدام از آن ها شوید مشاهده می کنید که هیچ یک از این پیج ها، پیج اصلی این هکر مطرح نیستند و تنها با نام این شخص انواع پیج های تقلبی ساخته شده است. لوید بلنکن شیپ تا به امروز هیچ صفحه رسمی ای در اینستاگرام برای خود نداشته است.

لوید بلنکن شیپ جزو کدام دسته از هکرها است؟

هر یک از هکر ها زمانی که در حیطه کاری خود مطرح و شناخته شده می شوند، در یک گروه هکری با توجه به مضمون کاری که انجام می دهند قرار می گیرند. بلنکن شیپ نیز در گروه مشهور ترین هکرهای جهان قرار گرفته است و تا به امروز نیز نام او در این گروه باقی مانده است. فعالیت های او در کنار استیو جکسون گیمز توانست او را در دسته هکرهای مشهور قرار دهد.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. چگونه می توان عکس های لوید بلنکن شیپ را مشاهده کرد؟

    با مراجعه به انواع سایت های معتبر و جست و جو تصاویر گوگل می توانید اقدام به مشاهده کردن عکس های این شخص کنید.

  2. آیا لوید بلنکن شیپ در اینستاگرام فعالیت دارد؟

    وی در اینستاگرام هیچ گونه صفحه رسمی ای برای خود ندارد.

  3. بلنکن شیپ در کدام دسته قرار می گیرد؟

    این هکر در دسته مشهور ترین هکرهای جهان قرار می گیرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا