بیوگرافی مهران ام کی + بررسی درآمد عجیب او از یوتیوب

مهران ام کی یکی از چهره های معروف اهل ایران و یک یوتیوبر است که با توجه به فعالیت هایش در شبکه های مجازی از جمله یوتیوب و اینستاگرام توانسته مخاطبان زیادی را به دست آورد.

محتوا پنهان
مهران km کیست؟

مهران km کیست؟

مهران کوفی از یوتیوبرهای ایرانی که این روز ها با نام مهران ام کی شناخته می شود، متولد 11 خرداد 1375 در بوشهر می باشد که در 17 سالگی از ایران مهاجرت کرده است و در حال حاضر ساکن آلمان می باشد. او یکی از بهترین و خفن ترین یوتیوبرهای ایرانی است، چرا که زمان زیادی را برای ساخت کلیپ های جذاب و با کیفیتش می گذارد و تا به اکنون ولاگ های بسیار خفن و با کیفیتی را ساخته و منتشر کرده است.

این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

مهران فعالیت خود را در یوتیوب با ساخت ویدیو های مختلف به ویژه ولاگ شروع کرده است. جالب است که بدانید او علاقه بسیار زیاد به مسافرت دارد و از تمام مسافرت هایی که می رود، ولاگ تهیه می کند و این ولاگ ها را با کیفیت بالا در چنل یوتیوب خود منتشر می‌ کند و به همین دلیل این روزها به واسطه ولاگ های جذابش توانسته طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد. البته ناگفته نماند که مهران استعداد خوبی در ساخت چالش نیز دارد و تا به اکنون چالش های هیجان انگیزی را ساخته و در شبکه‌ های مجازی خود از جمله یوتیوب و اینستاگرام منتشر کرده است.

عکس های مهران ام کی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های مهران ام کی را در کجا مشاهده کنیم؟

خیلی از کاربران شبکه های مجازی بر این باورند که مهران ام کی یکی از خفن ترین و معروف ترین یوتیوبر است، چرا که زمان زیادی را برای ساخت ولاگ و ویدیوهای خود صرف می کند و هم چنین هزینه‌ های زیادی را برای تهیه ویدیوهای خود پرداخت می کند. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس های این یوتیوبر معروف اهل ایران بپردازند و به این گونه بیشتر با او و سبک فعالیت هایش آشنا شوند.

در این باره بهتر است که بدانید اگر به صفحات مجازی مهران از جمله اینستاگرام او مراجعه کنید، می توانید عکس های متعددی از او را با کیفیت بالا مشاهده نمایید. هم چنین با مراجعه به اینترنت هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های مختلفی از مهران در لوکیشن های مختلف و یا در کنار سایر افراد معروف به عنوان عکس های مهران ام کی و پوتک برای شما نمایش خواهد یافت.

آدرس پیج اینستاگرام مهران ام کی چیست؟

این روزها مهران فعالیت گسترده ای در اینستاگرام انجام می دهد تا جایی که می‌ توان این گونه بیان کرد که در حال حاضر مهران ام کی اینستاگرام را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است. او از طریق این شبکه با طرفداران و مخاطبانش در ارتباط است و توانسته به میزان شهرت و معروفیت خود نیز بی افزاید.

او در اینستاگرام به انتشار عکس ها و کلیپ های جذابش می پردازد که تمام پست های او تا به اکنون با استقبال خوبی نیز رو به‌ رو شده اند. حال برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام مهران ام کی کافی است تا رو گزینه مورد نظر کلیک کنید.

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبر چیست؟

مهران فعالیت خود را از یوتیوب شروع کرد و در حال حاضر با انتشار ولاگ های با کیفیت و جذابش توانسته مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد. بهتر است که بدانید تا به امروز تمام ولاگ های او مورد استقبال کاربران یوتیوب قرار گرفته اند و بسیار پر بازدید بوده اند. حال برای پیدا کردن آدرس چنل یوتیوب مهران کافیست تا به قسمت سرچ این شبکه مراجعه نمایید و نام این یوتیوبر را به انگلیسی جستجو نمایید تا به این گونه چنل یوتیوب مهران برای شما نمایش یابد.

هم چنین یکی دیگر از روش های پیدا کردن آدرس چنل یوتیوب مهران این است که به اینستاگرام او مراجعه نمایید، چرا که مهران در قسمت بایو اینستاگرام خود لینک‌ آدرس چنل یوتیوب خود را برای فالوورانش قرار داده است تا آن ها به این گونه بتوانند به راحتی به چنل یوتیوب او دسترسی داشته باشند. حال شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب مهران می توانید هر زمانی که او ویدیویی را در چنل خود منتشر کرد آن را به راحتی مشاهده نمایید.

چالش های این یوتیوبر را در کجا می توان مشاهده کرد؟

مهران استعداد بسیار خوبی در ساخت چالش دارد و تا به اکنون چالش های بسیار جذاب و خفنی را ساخته و منتشر کرده است که تمام چالش های او تا به اکنون مورد استقبال مخاطبانش قرار گرفته اند. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده چالش های مهران بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا به صفحات مجازی مهران به ویژه یوتیوب او مراجعه نمایید، چرا که معمولاً این یوتیوبر معروف تمام چالش های خود را با کیفیت بالا در چنلش منتشر می‌ کند. هم چنین در یوتیوب او علاوه بر چالش می توانید به جستجو و مشاهده ویدیوهای دیگر مهران از جمله مهران ام کی مگنت فیشینگ، مهران ام شاشو، مهران ام کی فلز یاب، مهران ام کی ولاگ و … نیز بپردازید. البته ناگفته نماند که شما با مراجعه به مهران ام کی آپارات او هم می توانید به جستجو و مشاهده چالش ها و ویدیوهای این یوتیوبر معروف نیز بپردازید.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

اگر طرفدار این یوتیوبر معروف هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید فعالیت او در شبکه های مجازی شغل دوم مهران محسوب می شود، چرا که او در تولید قطعات ماشین شرکت تویوتا در یک شرکت در برلین آلمان مشغول به فعالیت است و به همین دلیل فعالیت های مهران در یوتیوب شغل دوم او می باشد. حال بهتر است که بدانید او از طریق تعداد بازدید ویدیوهایش در یوتیوب توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و به دلار درآمدزایی می کند. هم چنین او از طریق اسپانسرینگ و تبلیغات در اینستاگرام هم یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورده است.

مهران ام کی کجا زندگی می کند؟

مهران ام کی کجا زندگی می کند؟

مهران ام کی یکی از افرادی است که در شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب و اینستاگرام فعالیت دارد. وی در این شبکه ها فعالیت گسترده ای داشته و از همین طریق نیز به شهرت فراوانی رسیده است. نام اصلی وی مهران کوفی است و نام هنری مهران ام کی را برای خود انتخاب کرده است. وی متولد خرداد ماه ۱۳۷۵ است و در بوشهر به دنیا آمده است.

او در سن ۱۷ سالگی ایران را ترک کرده و به آلمان مهاجرت کرده است و در حال حاضر نیز در این کشور زندگی می کند. مهران ام کی یکی از بهترین یوتیوبرهای ایرانی است که کلیپ ها و ولاگ های با کیفیت و متنوعی را برای مخاطبین و طرف داران خود به اشتراک می گذارد. وی در ساختن ولاگ مهارت زیادی دارد و توانسته با ولاگ ساختن محبوبیت خوبی به دست آورد.

ولاگ یکی از شاخه های وب نوشت است که در آن ویدئو کار اصلی را انجام می دهد. مهران به مسافرت کردن علاقه بسیاری دارد و در تمامی سفرهای خود ولاگ هایی را منتشر می کند که مورد علاقه کاربران زیادی قرار می گیرد.

مهران کوفی از همان دوران کودکی علاقه زیادی به فضای مجازی و بازهای رایانه ای داشت و به همین دلیل همین راه را در جوانی ادامه داد تا به موفقیت رسید.

دوست دختر مهران ام کی کیست؟

دوست دختر مهران ام کی کیست؟

این روز ها خیلی از مخاطبان مهران تمایل دارند تا در مورد روابط شخصی او و دوست دخترش اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این باره بهتر است که بدانید مهران از زمانی که فعالیت خود را در شبکه های مجازی شروع کرده است تمام تمرکز و هدفش را بر روی پیشرفت در ویدیوهایش قرار داده است و تا به اکنون در مورد روابط شخصی اش با مخاطبان خود صحبتی نکرده است، از این رو اطلاعات دقیقی در مورد روابط شخصی او و دوست دختر مهران در دسترس نمی باشد. اما با این حال برخی کاربران بر این باورند که او در حال حاضر با یکی از دختران ایرانی ساکن آلمان در رابطه است. البته این یوتیوبر معروف تا به اکنون به این صحبت ها واکنشی نشان نداده است و آن ها را تایید و یا تکذیب نکرده است.

تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب مهران ام کی چقدر است؟

بهتر است که بدانید مهران زمان نسبتا طولانی است که در یوتیوب فعالیت می‌ کند و این روز ها با توجه به چالش‌ ها و ولاگ های جذابش توانسته به شهرت و معروفیت بسیار خوبی برسد و سابسکرایب های بسیار زیادی را در شبکه یوتیوب بدست آورده است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در حال حاضر مهران در شبکه یوتیوب بیش از 122 هزار سابسکرایب دارد که این موضوع نشان دهنده میزان محبوبیت و شهرت او در یوتیوب می باشد. حال این موضوع را هم باید افزود که شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب مهران و هم چنین فعال کردن زنگوله می توانید هر زمانی که او در چنل خود پستی را منتشر کرد، آن را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

حاشیه های مهران ام کی

بیشتر کارهای مهران ام کی حاشیه ساز بوده است. البته خود او حاشیه نداشته است ولی بیشتر چالش ها و ولاگ های او باعث ایجاد حاشیه شده است. اگر به چالش ها و نظراتی که توسط کاربران داده شده دقت کنید خواهید دید که کارهای ام کی باعث شده افراد زیادی کارهای او را مورد انتقاد قرار دهند و آن ها را زیر سوال ببرند.

اما مهران در بیشتر ویدئوهای خود گفته هدف من فقط سرگرم کردن دیگران و انجام کارهایی است که دیگران آن ها را انجام نداده اند. می دانم انجام این کارها برای خیلی ها جالب است و دوست دارند نتیجه کار را دنبال کنند. هدف من هم همین است و دوست دارم کارهای جدید را امتحان کنم و به نتایج جالبی برسم.

ماجرای مهران ام کی مگنت فیشینگ چیست؟

مگنت فیشینگ به معنای ماهیگیری آهنربایی است. مهران ام کی اولین مگنت فیشینگ خود را در ایران انجام داده است. وی ولاگ های بسیاری از مگنت فیشینگ هایی که داشته است ضبط و منتشر کرده است.

برای دیدن مگنت فیشینگ مهران ام کی در آمستردام به یوتیوب مراجعه کنید. بیشتر ولاگ های او در یوتیوب بارگذاری شده است. برخی از کارهای او در آپارات نیز قابل مشاهده است و اگر برای دسترسی به شبکه های خارجی مشکل دارید می توانید کلیپ های وی را در آپارات تماشا کنید.

برنامه مهران ام کی و پوتک

برنامه مهران ام کی و پوتک

مهران ام کی برنامه های زیادی با پوتک داشته است. آن ها بیشتر کارها و کلیپ های خود را به صورت مشترک تولید کرده اند. در یکی از برنامه های اشتراکی آن ها با هم در شهر برلین بالای یکی از بزرگ ترین پل های شهر رفته و اقدام به مگنت فیشینگ می کنند.

با مگنت فیشینگ ماهیگیری نمی کنند بلکه به وسیله یک آهنربای بزرگ و سنگین اشیا فلزی را از کف رودخانه ها بیرون می کشند. در این برنامه پوریا پوتک و مهران ام کی توانستند یک باتون و چند شی فلزی را از رودخانه بیرون بیاورند. آن ها در کلیپ های خود همیشه حالت طنز را دارند و سعی می کنند همیشه خنده را چاشنی کارهای خود بکنند.

پوریا پوتک نیز کارهای زیادی در شبکه های اجتماعی بارگذاری کرده است و مانند مهران ام کی از محبوب ترین شخصیت های اینستا است.

ولاگ مهران ام کی

مهران ام کی ولاگ های زیادی منتشر کرده است. ولاگ های مهران ام کی در شبکه های اجتماعی قابل مشاهده است. مهران اهل تولید چالش نیز هست. او از چالش های جالب زیادی در ولاگ های خود استفاده کرده است. مهران زمان زیادی را برای تولید محتوای ولاگ های خود صرف می کند و برای ساخت آن ها نیز زمان و هزینه زیادی را می پردازد.

وی تنها کسی است که توانسته در تولید ولاگ حرفی برای گفتن داشته باشد. عکس ها و تصاویر بسیار زیادی از او در شبکه ها و سایت های مجازی وجود دارد. برای دیدن این تصاویر می توانید به پیج مهران در اینستاگرام سری بزنید و آن ها را مشاهده کنید. ناگفته نماند او علاوه بر یوتیوبری، شغل دیگری نیز دارد.

او در یکی از کمپانی های ساخت قطعات خودرو در شهر برلین کار می کند. وی در کار تبلیغات نیز بسیار فعال است. از مهران به خاطر شهرتش در شبکه های مجازی دعوت شد تا در تبلیغات محصولات برند نیز شرکت داشته باشد. وی در این کار نیز خوش درخشیده و توانسته درآمد بسیار بالایی از این راه به دست آورد.

مهران ام کی ولاگ

مهران ام کی ولاگ

مهران به یکی از چهره های محبوب یوتیوب و اینستا تبدیل شده است. وی دنبال کنندگان بسیاری دارد. او در چنل یوتیوب خود حدود ۱۲۳ هزار دنبال کننده دارد که بیشتر آن ها کارهای او را می پسندند و او را لایک می کنند. اگر دوست دارید جزو فالوورهای او باشید به شبکه یوتیوب سری بزنید و چنل او را دنبال کنید.

در صورتی که می خواهید کارهای جدید او را فالو کنید حتما باید علامت زنگوله که در بالای صفحه است را فعال کنید تا در صورت بارگذاری کارهای جدید از آن ها مطلع شوید. برای دیدن چالش های بی نظیر ام کی پیشنهاد می کنیم به یوتیوب مراجعه کنید چون مهران تمامی ولاگ های با کیفیت خود را در این شبکه بارگذاری می کند.

مهران برای ضبط ولاگ های خود کارهای خطرناکی نیز انجام داده است. او با ترقه های دستی نارنجک ساخته و آن را امتحان کرده است. در بازار سیاه به دنبال وسایل ممنوعه رفته و به وسیله آن ها ساخت بمب را تجربه کرده است.‌ در کل مهران عاشق بازی با خطر است و سعی دارد طرف داران خود را روز به روز بیشتر کند.‌

رابطه این یوتیوبر با خانواده اش به چه صورت است؟

مهران ام کی تا ۱۷ سالگی در ایران زندگی کرده است. او در شهر بوشهر به دنیا آمده است و تنها پسر خانواده است. خانواده مهران خانواده ای صمیمی و خونگرم بودند. آن ها بعد از مدتی به شهر شیراز نقل مکان کردند و بعد از چند سال تصمیم گرفتند به خارج از ایران مهاجرت کنند.

مهران خانواده اش را خیلی دوست دارد. پدر و مادر مهران عاشق او هستند و او را همیشه و در همه حال حمایت کرده اند. حالا که مهران توانسته از راه تولید ولاگ به درآمد خوبی برسد از خانواده اش مراقبت می کند.

5 مورد از محبوب ترین کلیپ های مهران ام کی

5 مورد از محبوب ترین کلیپ های مهران ام کی

مهران ام کی کلیپ های بسیار خفنی تولید کرده است. او در ساخت کلیپ و ولاگ مهارت خاصی پیدا کرده است. از محبوب ترین کلیپ های مهران ام کی می توان به مهران ام کی توی قفس شیر، مهران ام کی ۲۴ ساعت در دستشویی، مهران و سپر پلیس، مهران و گودال شیطان، اجزای بدن حیوان، خورد کردن آیفون و بسیاری کلیپ های دیگر اشاره کرد.

اگر دوست دارید لحظاتی از روزمرگی زندگی فارغ شوید توصیه می کنیم کلیپ های مهران ام کی را ببینید تا برای مدت کوتاهی لبخند روی لب های شما عزیزان پدیدار شود‌.

مهران ام کی توی قفس شیر

در این کلیپ مهران ام کی تصمیم می گیرد برای ساختن یک ولاگ خفن وارد قفس شیر شود. او وارد یکی از بزرگ ترین باغ وحش های اروپا شد و برای مدت کوتاهی در کنار شیرها بود.

مهران ام کی ۲۴ ساعت در دستشویی

در این ویدئو مهران تصمیم می گیرد ۲۴ ساعت در داخل توالت خانه اش زندگی کند. او در این کلیپ سعی می کند تغییر و تحولاتی در توالت منزلش ایجاد کند تا در این ۲۴ ساعت خوش بگذراند. وی برای این کار پلی استیشن را با خود به توالت برد. حتما این کلیپ بامزه را تماشا کنید.

مهران و سپر پلیس

مهران در این کلیپ روی سپر پلیس ضربه های زیادی را امتحان کرد. وی می خواست نشان دهد که سپر پلیس تا چه اندازه مقاومت دارد و می تواند جلوی چه ضربه هایی را بگیرد.

مهران و گودال شیطان

مهران در این کلیپ به یکی از مکان ها و جاذبه های گردشگری به نام گودال شیطان رفت. او در این ویدئو از خطراتی که در این مکان وجود دارد صحبت کرده و همچنین در مورد جذابیت های آن نیز حرف های بسیاری زده است.

خورد کردن آیفون

مهران ام کی در این کلیپ خورد کردن گوشی های آیفون را به نمایش گذاشته است. وی این کار را با چکش، پتک و وسایل سنگین انجام می دهد‌. همچنین وی گوشی آیفون را زیر چرخ های ماشین می گذارد و از ردی آن رد می شود.

در این مقاله در مورد مهران ام کی صحبت کردیم که یکی از افراد فعال در عرصه تولید ولاگ است. وی در حال حاضر جزو پردرآمدترین یوتیوبرها است و فالوورهای بسیاری دارد. امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید. از این که در این مطلب با ما همراه بودید از شما متشکریم.

سوالات متداول

  1. مهران ام کی کیست؟

    مهران کوفی معروف به مهران ام کی متولد 11 خرداد 1375 در بوشهر می باشد و در حال حاضر یکی از بهترین و خفن ترین یوتیوبر های ایرانی است که مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

  2. در حال حاضر مهران ام کی ساکن کجاست؟

    مهران در بوشهر به دنیا آمده است و مدتی را نیز ساکن شیراز بوده است. اما او در سن 17 سالگی به خارج از کشور مهاجرت کرده است و در حال حاضر ساکن برلین یکی از شهرهای آلمان می باشد و در این شهر به فعالیت های خود می پردازد.

  3. چگونه می توان به مشاهده ویدیوهای مهران ام کی پرداخت؟

    روش‌ های مختلفی برای جستجو و مشاهده ویدیو های مهران وجود دارد، اما بهترین روش این است که به صفحات مجازی او از جمله یوتیوب و اینستاگرام مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

golsar

مدرس دیجیتال مارکتینگ و مدیر بخش معرفی سایت های شرط بندی و آموزش بازی های شرط بندی سایت ایران انفجار هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا