بیوگرافی مونا فرخ آذری همسر دوم علی دایی

مونا فرخ آذری همسر علی دایی پیشکسوت فوتبال در ایران و از پولدارترین سلبریتی های ایران است. مونا فرخ آذری اهل اردبیل است. او در سال 1356 در تهران به دنیا آمده و از سمت مادر اردبیلی و از سمت پدر تبریزی است.

مونا فرخ آذری‌ کیست

مونا فرخ آذری‌ کیست؟

مونا فرخ آذری همسر علی دایی است که در سال ۱۳۵۶ در اردبیل به دنیا آمده است و در رشته صنایع غذایی دارای مدرک کارشناسی ارشد است. مونا در بهمن ۱۳۸۳ با علی دایی فوتبالیست مشهور و به نام ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک دختر به نام نورا است. نورا دایی متواد سال 1388 می باشد.

خانم فرخ آذری موقعی که تازه ازدواج کرده بود طراح جواهرات بود و‌ چندین سال قبل گالری جواهر فروشی به اسم «نورا» را افتتاح نمود.

مونا در رشته تحصیلی خود یعنی مهندسی صنایع غذایی فعالیت خود را شروع کرده است اما تا کنون تصمیمش این بوده که در زمینه کار آزاد فعالیت داشته باشد و از این راه درآمد کسب کند. اگر به فوتبال علاقه داشته باشید به احتمال زیادی نام این زن را زیاد شنیده اید. در این مقاله با مونا بیش تر آشنا خواهید شد.

شغل مونا فرخ آذری چیست؟

مونا فرخ آذری همسر علی دایی، نمایندگی برند لباس نایکی و آدیداس و رستوران پدر خوب در ایران را دارد. همسر علی دایی در کار فروش جواهرات گران قیمت فعالیت دارد و صاحب یک گالری جواهر فروشی در تهران در پاساژ روماسنتر می باشد. مونا در رشته تغذیه تحصیل خود را تمام کرده است، ولی پس از ازدواج تصمیم گرفت به حیطه شغل آزاد و تجارت وارد بشود به همین منظور گالری جواهرات خود را تاسیس کرد.

رابطه مونا فرخ آذزی با علی دایی

مونا فرخ آذری چه نسبتی با علی دایی دارد؟

مونا همسر فوتبالیست معروف، علی دایی است و آن ها دارای یک فرزند دختر به نام نورا هستند. مادر مونا فرخ آذری اهل اردبیل است و پدر مونا فرخ آذری اهل تبریز است. علی دایی، نخستین آقای گل دنیا در سن ۳۵ سالگی با زنی به نام مونا که هشت سال کوچک تر از او است ازدواج کرد. علی دایی در اردبیل به دنیا آمده است و خانواده مونا نیز ترک هستند.

این ازدواج دوم علی دایی است. او قبل از ازدواج با مونا، با دختری در سال ۸۱ ازدواج کرد که حاصل این ازدواج دختری به اسم دنیز بود. دنیز دایی همراه با مادرش در آمریکا زندگی می کند. دومین ازدواج علی دایی که با مونا فرخ آذری بود، خوشبختانه موفق بود و این زوج تا به امروز با آرامش در کنار هم روزگار را سپری کرده اند. اسم مونا فرخ آذری چند ماه قبل موقعی که به همراه دختر خود نورا در حال خروج از ایران بودند و هواپیمای آن ها را در کیش متوقف کردند بیشتر از پیش مطرح شد.

عروسی مونا فرخ آذری و علی دایی

دقیقا زمانی که هیچ‌کس فکر ازدواج علی دایی را نمی کرد و همه تصور می کردند علی دایی تصمیم به ازدواج ندارد، او خبر ازدواجش را داد. دایی با دختری هم زبان و نژاد خود که از آشنایان دور خانوادگی او محسوب می شود، ازدواج کرد و خیلی سریع اخبار عروسی این دو نفر منتشر شد.

در آن سال ها عروسی علی دایی از مجلل ترین جشن های ایرانی بود که مهمانان مشهوری چون دکتر آصف، ناصر حجازی، محمد دادکان، مهرداد میناوند، بهنام ابوالقاسم و چندین شخص مشهور دیگر در این مراسم حضور داشتند.

علی دایی و مونا فرخ آذری در سال ۱۳۸۳ با یکدیگر ازدواج کردند و حاصل این ازدواج یک دختر به نام‌ نورا است. علی دایی در مورد همسرش مونا گفته: همسرم در زندگی مشاوره های بسیار عالی به من داده و همیشه کنار من بوده است و این برایم خیلی اهمیت دارد. خیلی از کار هایم را با مشورت با او انجام می دهم و پس از ازدواج جایگاه اجتماعی ام خیلی ارتقا یافته است. من در زندگی ام فقط یک بار ازدواج کردم و این مسئله که دو بار ازدواج کردم به هیچ وجه صحت ندارد. من و مونا فرخ آذری در سال ۸۳ ازدواج کردیم و یک دختر به نام نورا دارم؛ این دختر همه زندگی من است.

دایی در یک مصاحبه در مورد مهریه مونا صحبت کرد. علی دایی در این مصاحبه‌ درباره عقاید همسرش و خانواده مقیدش درباره تفاهم و راستی که ضروریت خوشبختی زن و مرد در زندگی هست صحبت کرد و گفت مهریه همسرش سکه خانه گران قیمت نیست بلکه مونا با الگو برداری از حضرت فاطمه «آب» را برای مهریه خود انتخاب کرده است.

آیا این فرد از علی دایی فرزندی دارد؟

علی دایی پیش از آشنایی با خانم مونا فرخ آذری با زن دیگری ازدواج کرد که این ازدواج بعد از دو سال به جدایی منجر شد. دایی از همسر اولش فرزند دختری به نام دنیز دارد که البته خود او داستان همسر اولش را رد می کند و در مصاحبه هایش گفته که قضیه ازدواج اول او شایعه است و او تنها یک دفعه ازدواج کرده است.

لو رفتن داستان ازدواج نخست علی دایی اولین بار توسط مایلی کهن رخ داد. موقعی که علی دایی در برنامه نود جمله ای گفت و جان دخترش نورا را قسم خورد، مایلی کهن در پاسخ گفت جان دخترت دنیز را قسم بخورT بعد از آن دایی در مصاحبه های خود این موضوع را تکذیب کرد.

تا اینکه چند مدت پیش، دنیز دایی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد که خواهرش نورا از زن دوم است و عکس های مادرش را منتشر نمود.

عکس های همسر علی

عکس های همسر علی دایی را در کجا مشاهده کنیم؟

همیشه تماشای عکس های اشخاص مشهور جذاب است به ویژه اگر آن فرد، همسر آقای گل دنیا باشد. عکس مونا فرخ آذری همسر علی دایی در فضای مجازی وجود دارد، همچنین با سرچ در گوگل، تصاویر بسیاری از جشن تولد مونا می توانید مشاهده کنید. همچنین با سرچ جملاتی چون جشن تولد مونا فرخ آذری، پدر و مادر مونا، مونا فرخ آذری، به پیدا کردن تصاویر بیشتری از این شخص کمک می کند. گالری جواهرات مونا نیز از عباراتی است که برای دیدن عکس های او می توانید استفاده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام مونا فرخ آذری چیست؟

مونا صفحه شخصی در اینستاگرام ندارد یا اگر هم داشته باشد شخصی و محرمانه است. پیج گالری جواهرات مونا noorjewellerygallery است که دارای دنبال کنندگان زیادی نیز می باشد. شما با جستجوی این آدرس در اینستاگرام می‌ توانید به فالور های پیج گالری مونا بپیوندید. همسر علی دایی به صورت حرفه ای در گالری و پیج اینستاگرام فعالیت می کند.

این فرد در چه سالی با علی دایی ازدواج کرد؟

این زوج در اردیبهشت ماه ۸۳، مراسم ازدواج خود را برگزار نمودند که مراسم خیلی مفصل و باشکوه بود. مراسم عروسی آن ها در یکی از گران ترین تالار های فرمانیه برگزار گردید که به یک جشن ماندگار تبدیل گردید. با اینکه خبر مراسم عروسی آن ها از پیش منتشر نشده بود ولی مردم از برگزاری این عروسی خبر داشتند و در شب عروسی آن ها حدود پنج هزار نفر برای عروسی به تالار رفتند.

علی دایی درمورد انتخاب همسرش گفت: همسرم را علاوه بر اینکه من انتخاب کردم، مادرم نیز او را پسندید. علی دایی در ادامه گفت: همسرم فرزند اول خانواده است و از آشنایان دور خانوادگی ما است، مادر مونا فرخ آذری اردبیلی و پدر او اهل تبریز است و بزرگ شده تهران است. مونا مشخصات یک دختر آذربایجانی را به طور کامل دارد و دارای مدرک لیسانس صنایع غذایی است، او هشت سال از من کوچک‌ تر است.

گالری جواهرات مونا فرخ آذری

مونا بعد از ازدواج وارد دنیای تجارت شد و فرصتی پیدا کرد تا یک گالری جواهرات و سنگ های قیمتی را تأسیس کند. خانم فرخ آذری در سال های اخیر گالری جواهرش را به اسم «گالری جواهرات نور» را افتتاح نمود که شخصیت های مشهور سینمایی و ورزشی زیادی در مراسم افتتاحیه حضور داشتند. اجرای تئاتری زیبایی درباره نور و آفرینش و شعر خوانی از جمله قسمت های این مراسم بود. گالری جواهرآلات نور در مجتمع روماسنتر در تهران واقع شده است.

مونا فرخ آذری متولد چه سالی است؟

مونا فرخ آذری متولد چه سالی است؟

مونا فرخ آذری متولد ۱۳۵۶ و اهل اردبیل است. وی فوق لیسانس رشته مهندسی صنایع غذایی است و رستوران های زیادی را مدیریت می کند. وی در تبلیغات نیز فعالیت های گسترده ای دارد. مونا زن دوم علی دایی فوتبالیست با سابقه کشور است.

حضور علی دایی و مونا فرخ آذری در برج میلاد

در یکی از کنسرت های روزبه نعمت اللهی خواننده مطرح کشور در برج میلاد علی دایی و همسرش مونا فرخ آذری حضور پیدا کردند. با دیدن علی دایی و همسرش برج میلاد به لرزه در آمد و تمامی کسانی که برای شرکت در کنسرت آمده بودند شروع به دست زدن و جیغ کشیدن کردند.

حضور دایی و مونا فرخ آذری باعث شد همه با دیدن او هیجان زده شوند. آن ها در سال 1383 با هم ازدواج کردند و ثمره این ازدواج یک دختر است که نام او را نورا گذاشته اند.

داستان انگشتر میلیاردی همسر دوم علی دایی

خانواده فرخ آذری بسیار ثروتمند هستند. مونا فرخ آذری مغازه طلا و جواهر فروشی دارد. علی دایی همسرش را در یک مهمانی دیده و او را برای ازدواج انتخاب کرده است. ناگفته نماند پدر مونا از اقوام دور خانواده دایی است. علی دایی در مصاحبه ای اعلام کرده که خانواده همسرم بسیار به اسلام معتقد هستند و به همین خاطر مهریه همسرم آب است.

در یکی از جشن های ولنتاین مونا به علی دایی یک هدیه ارزشمند از جنس طلا می دهد و دایی نیز به جبران آن یک انگشتر دو میلیاردی به مونا کادو می دهد. این کادو توجه کاربران زیادی را به سوی خود جلب کرد و باعث شد در فضای مجازی نقد ها و انتقادات بسیاری در این مورد گفته شود.

علی دایی از مونا فرخ آذری بسیار راضی است و گفته از زمانی که با وی آشنا شدم زندگیم دگرگون شد. من در بسیاری از کارها از مونا مشورت می گیرم و انصافا او مدیر خوبی است و می تواند به راحتی مشکلات را پشت سر بگذارد و برای آن ها راهکار پیدا کند. من از زندگی خود خیلی راضی هستم و امیدوارم مونا نیز از زندگی با من راضی بوده باشد.

مونا در روز تولد علی دایی استوری برای وی منتشر کرد. او در این استوری از بودن در کنار علی احساس رضایت کرده و گفته بیست و یک سال در کنار تو بزرگ مرد میهن زندگی کردم. من از تو درس های زیادی یاد گرفتم و سعی کردم همیشه با شجاعت در کنار تو بایستم. تولدت بر تمام ایرانیان مبارک باد.

علت جدایی علی دایی از همسر اولش چه بود؟

علت جدایی علی دایی از همسر اولش چه بود؟

در مورد علت جدایی علی دایی از همسر اولش اطلاعات دقیق در دست نیست. اما در یکی از برنامه های تلویزیونی به میزبانی عادل فردوسی پور، علی دایی اعلام کرد که فقط یک بار ازدواج کرده است و او مونا فرخ آذری است. او اصلا همسر اولش را قبول ندارد.

با گفتن این حرف ها در قاب رسانه، دنیز دختر اول علی دایی با منتشر کردن عکسی از خود و مادرش و نوشتن متنی در پایین عکس جواب علی دایی را داد. او در این متن از مادرش به خاطر تمامی زحماتی که برایش کشیده تشکر کرد و مادرش را تمام زندگی خود دانست. مهسا نیز در جواب علی دایی یک استوری برای دخترش در فضای مجازی پخش کرد.

او در این استوری خطاب به دنیز دایی گفت تقدیم به دخترم دنیز که الان برای خود خانمی شده ایT ‌دختر قشنگم از تو ممنونم که با افتخار آفرینی در تحصیلات باعث سربلندی من شدی و من را مغرورترین مادر دنیا کردی. از این که دختری مثل تو دارم به خودم می بالم. این نوشته بهانه ای است تا از تو عزیز ترینم قدردانی کنم.

ممنونم که همیشه کارهایی کردی که مانند یک ستاره در همه جا بدرخشی، البته علی دایی برای گرفتن حضانت دنیز اقدام کرده بود. اما مشخص نیست که چرا هم چنان دخترش با همسر اولش زندگی می کند و وی نتوانسته او را به ایران برگرداند. در حال حاضر دختر دایی ۲۱ سال دارد و در انگلیس زندگی می کند.

گفته شده که علی دایی به خاطر اختلافات بسیاری که با مهسا مادر دنیز داشته از او جدا شده است. ناگفته نماند دنیز یکی از چهره های مشهور در اینستاگرام است. مدتی در شبکه های مجازی شایع شده بود که مهسا قصد دارد دوباره به زندگی با علی دایی برگردد. اما او این موضوع را انکار کرد.

آیا دنیز دایی با مادرش رابطه خوبی دارند؟

دنیز دایی از زمانی که مادرش از علی دایی جدا شده در انگلیس با مادرش زندگی می کند. او رابطه بسیار خوبی با مهسا مادرش دارد. وی در یک متن که در پیجش گذاشته از مادرش به خاطر زحمات و از خود گذشتگی هایش تشکر کرده است. وی هیچ اسمی از پدرش علی دایی نبرده است.

البته علی دایی نیز زیاد از دنیز خبر ندارد و بیشتر به دختر دومش نورا که از مونا فرخ آذری است اهمیت می دهد. عکس های بسیاری از علی دایی و همسر و دخترش در فضای مجازی وجود دارد. برای دیدن عکس های خانواده علی دایی می توانید به پیج وی در اینستاگرام سری بزنید.

تصاویر بسیاری از نورا دایی در پیج وی دیده می شود. نورا در حال حاضر ۱۴ ساله است و بسیار به پدرش وابسته می باشد.

درآمد مونا فرخ آذری به چه صورت است؟

مونا در یک خانواده ثروتمند متولد شده است. او یک مغازه طلا و جواهر فروشی دارد. وی رستوران های زنجیره ای زیادی را نیز مدیریت می کند. می توان گفت وی از لحاظ مالی بی نیاز است. مونا به تازگی یک برند پوشاک نیز به همراه علی دایی به راه انداخته است. علی دایی از جمله فوتبالیست هایی است که در کار خیر همیشه پیشقدم است.

وی به خیریه های بسیاری کمک کرده است و مقداری از ثروت خود را برای کارهای خداپسندانه خرج می کند. در این مطلب در مورد مونا فرخ آذری صحبت کردیم. وی همسر دوم علی دایی است و آن ها در کنار یکدیگر زندگی خوبی دارند.

سوالات متداول

 1. مونا فرخ آذری کیست؟

  وی همسر علی دایی اسطوره و پیشکسوت فوتبال ایران می باشد.

 2. آیا مونا فرخ آذری و علی دایی فرزند دارند؟

  حاصل ازدواج مونا فرخ آذری و علی دایی یک دختر به نام نورا می باشد.

 3. علی دایی و همسر دومش در چه سالی ازدواج کردند؟

  علی دایی و مونا در سال 1383 ازدواج کردند.

 4. شغل مونا فرخ آذری جیست؟

  او یک گالری جواهرات دارد که نام آن گالری جواهرات نورا می باشد و درآمد بسیار عالی از طریق این شغل کسب کرده است.

5/5 - (1 امتیاز)

golsar

مدرس دیجیتال مارکتینگ و مدیر بخش معرفی سایت های شرط بندی و آموزش بازی های شرط بندی سایت ایران انفجار هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا