بیوگرافی نگین فضلی+ عکس های نگین قبل از لاغری و عمل بینی

قصد داریم درباره یکی از اینفلوئنسر ها به نام نگین فضلی مطالبی را بیان کنیم. اینفلوئنسری یکی از شغل هایی است که با گسترش اینترنت و شبکه های مجازی، بسیار در بین جوانان مرسوم شده است و نسل نوجوان و جوان توجه ویژه ای به افراد فعال در این عرصه دارند.

یکی از این افراد نگین فضلی است که اطلاعاتی از زندگی شخصی و حرفه ای او را در سایت ایران انفجار در اختیارتان می گذاریم.

نگین فضلی کیست؟

نگین فضلی کیست؟

نگین فضلی بلاگر و تیک تاک باز و سلبریتی های اینستاگرام ایرانی متولد ۱۹ خرداد سال ۱۳۷۸ در ایران می باشد که قد او ۱۶۰ سانتی متر و وزن او ۶۳ کیلوگرم می باشد و اندامی متناسب و چهره ای زیبا نیز دارد که همین موضوع توجه کاربران را جذب کرده است.

او در خانواده چهار نفره بزرگ شده است که یک برادر کوچکتر از خود دارد. مدتی این چهره به ترکیه مهاجرت کرده بود و در استانبول زندگی می کرد که در مرداد ۱۴۰۰ تصمیم گرفت برای زندگی و فعالیت به ایران بازگردد. این جوان خوش چهره در اینستاگرام فعالیت دارد و منبع اصلی درآمد او بلاگری می باشد.

او به علت زیبایی و تناسب اندامش در دنیای فشن و مدلینگ هم فعالیت دارد و سوژه عکس های عکاسان معروف زیادی بوده است که تعدادی از این عکس ها را در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشته است. او توانسته است از این طریق توجه کاربران را به خود جذب کند.

شباهت زیاد او به شقایق فراهانی توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است و نکته جالب توجه دیگر حضور پدر و مادر او در کلیپ هایی است که او می سازد و در صفحه اینستاگرامی خود به اشتراک می گذارد. او به رشته های ورزشی شنا و دومیدانی علاقه خاصی دارد و در این دو رشته فعالیت نیز می کند. یکی از دوستان صمیمی او نیکا فلاحی است که نگین فضلی و نیکا هر دو بسیار مشهور می باشند.

نگین فضلی چگونه به شهرت رسید؟

نگین فضلی چگونه به شهرت رسید؟

این چهره به دلیل شباهت زیادش به شقایق فراهانی و با به اشتراک گذاری کلیپ های متعدد و همچنین دوستی و رابطه با دیگر تیک تاکر ها و اینفلوئنسر ها توانست به شهرت برسد و در این عرصه دیده شود.

همچنین عکس های زیادی از او در به عنوان مدل منتشر شده است که در شهرت او بی تاثیر نبوده است. هرچند که او شهرت خود را بیشتر نتیجه تلاش و پشتکار خود می داند ولی دوستی با فعالان این عرصه در این امر بی تاثیر نبوده است.

نگین فضلی کچل کرده است؟

نگین فضلی کچل کرده است؟

نگین فضلی پس از رفتن از ایران به ترکیه تا کنون حواشی زیادی را برای خود ایجاد کرده است، این حواشی بیشتر به نوع پوشش و رفتار او ربط پیدا می کند؛ زیرا نگین پس از رفتن از ایران به طور کامل نوع پوشش و رفتار خود را تغییر داد، از تغیرات ناگهانی او می توانیم به کچل کردنش اشاره کنیم.

نگین فضلی با توجه به احترامی که همیشه به طرفدارانش داشت قبل از هر مسئله ای به آن ها اطلاع می داد ولی در این مورد ناگهان با منتشر کردن کلیپی در حال کچل کردن و پس از آن منتشر کردن عکس های زیادی با استایل جدیدش باعث شک کاربران شد. پس از کچلی تا کنون نگین فضلی موهای خود را در کوتاه ترین حالت نگه داشته است.

با توجه به این کار او نقد های منفی زیادی از طرفدارانش و دیگر افراد موجود در فضای مجازی دریافت کرد که در نهایت گفت نظر افراد برایش اهمیتی ندارد و مدلی زندگی می کند که دوست دارد و این گونه شاد تر است، او اکنون نیز هر چند مدت یک بار با استایل جدید تری عکس و فیلم منتشر می کند.

اما همچنان مو های خود را در کوتاه ترین حالت قرار داده است زیرا این گونه می تواند حس بهتری داشته باشد، البته پس از مدتی نیز طرفداران او به سلیقه او احترام گذاشتند و او را در این زمینه همراهی کردند.

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

امروزه با گسترش اینترنت و فضای مجازی دسترسی به عکس ها وفیلم های سلبریتی ها بسیار آسان شده است. از این جهت اگر علاقمند به کارهای و فعالیت های این چهره هستید می توانید با مراجعه به صفحات اینترنتی کلیپ های نگین از تیک تاکرهای ایرانی از طریق تیک تاک، سایت های مرتبط در این زمینه و مراجعه به سایت آپارات دانلود کنید و تماشا نمایید؛ یا اینکه می توانید مستقیم به صفحه شخصی او و فن پیج هایش مراجعه کنید و از کلیپ هایی که این چهره به اشتراک می گذارد، دیدن کنید.

عکس های این تیک تاکر را در کجا مشاهده کنیم؟

نگین فضلی بلاگر و تیک تاکر موفق بیشترین وقت خود را صرف فعالیت در اینستاگرام کرده است و با تولید کلیپ ها و ویدئوهای مختلف طنز آمیز و سرگرم کننده توانسته است. توجه کاربران زیادی را جلب کند و به شهرت زیادی در این زمینه برسد. از جهتی دیگر فعالیت او در حرفه مدلینگ باعث شده است دسترسی به عکس های این چهره در صفحات اینترنتی بسیار آسان باشد.

علاقمندان به تماشای عکس های او می توانند با مراجعه و جستجو در صفحات اینترنتی و مرورگر گوگل به عکس های زیادی از این بلاگر دست پیدا کنند. همچنین با جستجو نام این بلاگر در قسمت جستجوی اینستاگرام به صفحه شخصی او دست پیدا کنند وعکس ها و کلیپ هایی که او به اشتراک گذاشته است را مشاهده کنند.

پیج اینستاگرام نگین فضلی چیست؟

پیج اینستاگرام نگین فضلی چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پر طرفدار است و بیشتر افراد در این شبکه اجتماعی حضور دارند و فعالیت می کنند. نگین فضلی با تولید محتوا و کلیپ های طنز و چالش هایی که در اینستاگرام پخش می کند توانسته به چهره ای سرشناس در این زمینه تبدیل شود و توجه نسل جوان و نوجوان دهه ۷۰ و ۸۰ را به خود جلب کند.

نگین فضلی یک بلاگر ایرانی می باشد به دلیل فعالیت در ترکیه او را به عنوان بلاگر ترکیه ای هم می شناسند. بیشتر موضوعات کلیپ های او جنبه سرگرمی و طنز دارد و از طریق طنز به معضلات اجتماعی می پردازد. پیج اینستاگرامی این چهره سرشناس اینستاگرامی بالغ بر ۲ میلیون فالوئر دارد دوستان و طرفداران این چهره معروف می توانند با جستجو در اینستاگرام به پیج او دست پیدا کنند و همچنین می توانند به آدرس پیج اینستاگرام نگین فضلی neginfazli1 مراجعه کنند و در جریان فعالیت های او قرار بگیرند.

درآمد نگین فضلی چقدر است؟

این چهره با ساخت کلیپ و ویدئوهای جذاب و دابسمش توانسته است، نظر کاربران زیادی را جلب کند و او از این طریق هر روز بر تعداد فالوورهایش می افزاید.

زیاد شدن فالوورها در اینستاگرام به معنی دیده شدن بیشتر تبلیغات است و دریافت کردن پول بیشتر بابت این تبلیغ ها است. رقم دقیقی برای درآمد این چهره عنوان نشده است.

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

این تیک تاکر چه حاشیه هایی داشته است؟

معمولا بلاگرها و تیک تاک بازها و افرادی که در این زمینه ها فعالیت دارند زندگی پر از حاشیه های گوناگون دارند و برای آن ها حاشیه های خوب و بد فرقی نمی کند و مهم مطرح شدن است.

این حواشی گاهی از طرف هواداران و افراد دیگر ایجاد می شود و گاهی هم خود بلاگر برای جذب فالوئر حواشی برای خود ایجاد می کنند که از این طریق نام او بر سر زبان ها بیفتد و مطرح شود و فالوورهای بیشتری جذب کند تا تبلیغات صفحه او بیشتر دیده شود.

نگین فضلی با فعالیت در اینستاگرام و ایجاد کلیپ و دابسمش های سرگرم کننده توانسته به فالوئرهای بالایی برسد که این تعداد بالا نشانه شناخت او نسبت به نیازهای جوانان است.

در کنار این کلیپ ها حاشیه ها هم در جذب این فالوور ها بی تاثیر نبوده حتی عنوان شده که مهاجرت او به ترکیه برای آزادی عمل بیشتر و ایجاد حاشیه و جذب فالوور بوده است. او در یوتیوب هم فعالیت دارد و فیلم هایی در آنجا به اشتراک می گذارد که در آنجا هم بالغ بر ۳۸ هزار دنبال کننده دارد.

معمولا فیلم هایی که او در این شبکه به اشتراک می گذارد پر بازدید است. می توان گفت عمده فعالیت او در اینستاگرام می باشد. نگین فضلی یوتیوب را هم یکی از شبکه های مورد استفاده خود برای تولید محتوا انتخاب کرده است.

از دیگر حاشیه ها می توان به رابطه او با نیلی افشار در ترکیه اشاره کرد. این موضوع حاشیه های زیادی برای او ایجاد کرد. عده ای معتقد بودند او از طریق دوستی با نیلی قصد دارد یک سایت شرط بندی تاسیس کند.

دوستی نگین فضلی و سارن

دوستی نگین فضلی و سارن

از زیبا ترین روابط دوستی در فضای مجازی دوستی نگین فضلی و سارن می باشد، در ابتدا سارن برای ادامه دادن حرفه خود به ترکیه رفت و پس از آن نگین برای زندگی به ترکیه مهاجرت کرد؛ سپس این دو فرد از طریق فضای مجازی با یک دیگر آشنا و دوست شدند، این دوستی به قدری خوب جلوه کرد که این دو فرد به صورت حضوری نیز با یک دیگر ملاقات کردند.

زمانی که نگین برای اقامت دچار مشکلاتی شد مدتی نیز در خانه سارن سکونت کرد، اما بهتر است بدانید این دوستی دارای فراز و نشیب های زیادی برای این دو فرد بوده است. سارن و نگین بار ها با یک دیگر به مدت کوتاه یا طولانی قهر کرده اند و حتی در مواقعی به توهین به یک دیگر در استوری و پست های خود پرداخته اند.

اما پس از مدتی کوتاه مجددا به رابطه دوستانه و صمیمی خود برگشته اند تا حدی که دیگر قهر و آشتی های این دو فرد بسیار برای طرفداران این دو فرد عادی شده است، اکنون شما می توانید کلیپ های مشترک این دو فرد را در صفحات مجازی آن ها و یا چنل یوتیوب آن ها به راحتی مشاهده کنید.

آدرس پیج تیک تاک نگین فضلی چیست؟

تیک تاک یکی دیگر از شبکه های اجتماعی است که افراد در آن به فعالیت می پردازند و هر کدام یک صفحه شخصی دارند که با تولید محتوا و اشتراک گذاری آن ها نظر کاربران را جلب می نمایند.

این اپلیکیشن نسبت به اینستاگرام از محبوبیت کمتری برخوردار است و همه افراد در آن حضور و فعالیت ندارند.

نگین فضلی کجا زندگی می کند؟

نگین فضلی کجا زندگی می کند؟

نگین فضلی متولد ایران است این بلاگر و تیک تاکر باز به ترکیه مهاجرت کرد. در مورد مهاجرت نگین فضلی از ایران به ترکیه صحبت زیادی موجود است از جمله دلایلی که عنوان شده است فعالیت های آزادانه تری که او می تواند در زمینه بلاگر در ترکیه داشته باشد؛ اما زمان زیادی طول نکشید که این چهره در مرداد ۱۴۰۰ اعلام کرد که دوباره قصد بازگشت به ایران را دارد. البته در ترکیه او دوستان خوبی مانند سارن خواننده محبوب موسیقی پیدا کرد که از زبان وی این موضوع قوت خاطری برای او بوده است.

مدتی بعد از این سخن، این بلاگر عکس هایی از خیابان های تهران و برج میلاد و همچنین از لحظه ورود خود به ایران استوری کرد که نشان می داد. این چهره به ایران بازگشته است او در مورد علت بازگشت خود به ایران گفته بود از قوی بودن خسته شده ام و دوست دارم و خواهان آن هستم که در کنار خانواده ام در آرامش زندگی کنم. او با بازگشت به ایران فعالیت خود را در حرفه بلاگری ادامه داد و هم اکنون توانسته است بیش از ۲ میلیون فالوور را جذب پیج خود در اینستاگرام کند.

معروف ترین چالش های نگین فضلی کدامند؟

این بلاگر در طول فعالیت های خود در این عرصه چالش های بسیاری را برگزار کرده است که هر کدام با جواب طرفدارانش مواجه شده است و چالش های او بسیار مورد توجه قرار گرفته است. معروفترین چالش های او بیشتر جنبه سرگرمی دارد.

چگونه کلیپ های این تیک تاکر را دانلود کنیم؟

امروزه با همه گیر شدن گوشی های هوشمند، دانلود فیلم ها و کلیپ ها بسیار آسان شده است. دوستداران و طرفداران این چهره و اینفلوئنسر می توانند با مراجعه به سایت های معتبر و مرتبط با دانلود کلیپ ها و فیلم ها، کلیپ های او را دانلود نمایند و آن ها را مشاهده کنند. یکی از سایت هایی که به صورت مجزا به امر دانلود فیلم و کلیپ پرداخته است، سایت آپارات می باشد که افراد می توانند به این سایت هم مراجعه نمایند و این کلیپ ها را نیز دانلود نمایند.

خبر حاملگی این اینستاگرامر درست است؟

خبر حاملگی این اینستاگرامر درست است؟

افراد معروف همیشه دچار مشکلات زیادی در رسانه می شوند، افراد سودجو زیادی برای بهم زدن جو موجود برای افراد معروف حواشی زیادی را منتشر می کنند؛ این حواشی می تواند هم باعث دیده شدن بیشتر افراد شوند و هم باعث بهم زدن رابطه فرد با طرفدارانش شود، نگین نیز از جمله افراد معروف می باشد که در تلاش بوده است خود از حواشی دور نگه دارد.

اما همچنان دچار حواشی زیادی می شود، مخصوصا از زمانی که به خارج از ایران، ترکیه مهاجرت کرده است این اخبار و حواشی بیشتر در رسانه دست به دست می شوند و باعث شوکه شدن مخاطبین می شود. از اخبار منتشر شده در مورد نگین فضلی خبر حاملگی او می باشد که توسط افرادی به صورت غیر رسمی در اینستاگرام منتشر شد.

این خبر نشان می داد نگین فضلی ازدواج کرده است و از همسر خود باردار شده و این خبر را از طرفداران خود دور نگه داشته است؛ در این مورد حتی عکس و فیلم های زیادی نیز منتشر شد که بسیار شبیه نگین فضلی بود و تشخیص این دو فرد بسیار سخت بود به همین منظور باعث پخش شدن این حاشیه شد تا حدی که نگین فضلی خودش به این مسئله پاسخ داد.

نگین فضلی در مورد خبر حاملگی خود اعلام کرد این مسئله تنها برای بهم زدن جو طرفداری او منتشر شده است و او هیچ اطلاعاتی در این مورد نداشته و این خبر را تکذیب کرد. او ادامه داد با وجود شرایط کنونی خود قصد ازدواج ندارد و با این صورت حواشی زیادی در این مورد برای او ساخته می شود که تمامی آن ها کذب و دروغین می باشد.

نگین اعلام کرده است که اگر منبع این خبر را پیدا کند از آن ها شکایت می کند که تا کنون این منبع پیدا نشده است.

آیا این مدل قصد ازدواج دارد؟

نگین فضلی همیشه حواشی زیادی را در مورد ازدواج خود دارد، که تمامی آن ها را تکذیب کرده است؛ اما همیشه در صفحه مجازی خود با سئوالات زیادی در مورد اینکه چه زمانی ازدواج می کند و یا اصلا قصد ازدواج دارد یا خیر رو به رو می شود که نگین فضلی در این مورد می گوید اکنون قصد ازدواج ندارد و می خواهد به موفقیت های بالا تری برسد.

او می خواهد کل دنیا او و ایران را بشناسند و سپس تصمیمی می گیرد که ازدواج کند یا خیر که حتما این مسئله را با طرفدارانش در میان می گذارد. از نکات مهم در مورد نگین فضلی و رابطش این است که زمانی که در ایران بود نیز با فردی رابطه نداشت و زمانی که به ترکیه مهاجرت کرد نیز این ماجرا ادامه داشت و نگین حتی با فردی نیز وارد رابطه نشد.

خبر مجرد بودن نگین و تنها زندگی کردنش در ترکیه توسط خانواده و دوستانش تایید شده و می گویند نگین با وجود درخواست های زیادی که برای برقراری رابطه از سمت افراد مختلف دارد. اما همچنان مجرد بوده و تمامی تمرکز خود را بر روی مدیریت و بالا بردن بازدهی پیج اینستاگرام خود به طور حرفه ای قرار داده است.

مشاهده نگین فضلی در دیدئو ممکن است؟

اگر قصد دیدن عکس های نگین فضلی را دارید تا کمی بیشتر با او آشنا شوید روش های مختلفی برای این کار وجود دارد، در ابتدایی ترین روش حتما فکر شما به سمت برنامه و سایت ها رفته است تا در آن با جست و جوی اسم نگین فضلی عکس های او را مشاهده کنید، شما می توانید به راحتی با وارد کردن اسم او عکس های زیادی را مشاهده کنید.

اما بدانید تمامی عکس های نگین فضلی در برخی از سایت ها توسط مدیریت برنامه پاک می شود و دسترسی عکس های او در این برنامه تقریبا غیر ممکن می باشد. به شما توصیه می کنیم برای دیدن عکس های نگین فضلی به راحتی اسم او را در اينترنت جست و جو کنید تا تمامی اطلاعات و عکس های این اینستاگرامر برای شما باز شود.

البته شما می توانید در راحت ترین روش به صفحه او در اینستاگرام و دیگر برنامه های فضای مجازی سری بزنید، برای این کار تنها کافی است اسم او را وارد کنید. سپس صفحات موجود در مورد نگین فضلی برای شما در دسترس قرار می گیرد، همچنان توجه کنید برعکس بسیاری از افراد معروف در فضای مجازی، نگین فضلی خودش صفحه اینستاگرام خود را مدیریت می کند‌.

نگین فضلی و تتلو چه رابطه ای داشته اند؟

نگین فضلی و تتلو چه رابطه ای داشته اند؟

نگین فضلی از افرادی می باشد که دابسمش های زیادی از خود با آهنگ های مختلف منتشر می کند که در این بین آهنگ های امیر تتلو نیز مشاهده می شود. سپس پس از رفتن نگین فضلی به ترکیه فیلم و عکس های زیادی از او در کنسرت های تتلو منتشر شده و توسط دیگر افراد به سرعت باز نشر پیدا کرد.

این کار باعث شد اخباری با عنوان رابطه داشتن نگین فضلی با تتلو در رسانه اوج بگیرد، سپس نگین با قرار دادن کلیپی در چنل یوتیوب خود باعث شد این خبر قوت بگیرد. در کلیپ منتشر شده نگین فضلی، او همراه دوستان خود به پرسش و پاسخ هایی در مورد خوانندگان پرداخته بودند که نگین در این کلیپ تتلو را مورد تایید قرار داده است.

پس از این کلیپ طرفداران و هواداران نگین درخواست شفاف سازی رابطه او با خواننده رپ فارسی تتلو شدند و نگین نیز با توجه به درخواست های بالا این مسئله را در استوری های خود شفاف سازی کرد که تمامی این اخبار کذب می باشد. او با هیچ فردی از جمله تتلو در ارتباط نبوده است و تنها از موزیک های او حمایت می کند و در کنسرت هایش شرکت کرده است.

این خبر رابطه داشتن نگین با تتلو در زمانی پیش آمد که نگین مجددا به ترکیه برگشت و تتلو نیز با دوست دختر خود بهم زده بود که خبر رابطه داشتن تتلو و نگین فضلی در این زمان توانست به خوبی در اینترنت دیده شود. البته همان طور که گفتیم توسط خود نگین فضلی این خبر تکذیب شد.

همچنان برای صحت بیشتر دروغ بودن این خبر خانواده و دوستان و آشنایان نگین می گفتند که این حاشیه به طور کامل کذب می باشد و نگین حتی به عنوان دوست نیز با تتلو در رابطه نبوده است.

سوالات متداول

 1. نگین فضلی متولد چه سالی است؟

  او متولد ۱۹ خرداد سال ۱۳۷۸ است.

 2. آیا نگین فضلی به ایران برگشته است؟

  این چهره بعد از مدتی زندگی در ترکیه دوباره به ایران بازگشت.

 3. نگین فضلی چند برادر و خواهر دارد؟

  این چهره فقط یک برادر دارد.

 4. دوست صمیمی نگین فضلی کیست؟

  نگین فضلی و نیکا دوستان صمیمی هستند.

5/5 - (1 امتیاز)
نمایش بیشتر

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا