علت فروپاشی گروه تیک تاک + بیوگرافی اعضا و بهترین آهنگ های آن ها

گروه تیک تاک از معروف ترین گروه های رپ فارسی می باشند. افراد این گروه از خوانندگان رپ فارسی می باشند. خوانندگان زیاد ایرانی در زمینه رپ و هیپ هاپ فعالیت دارند. این خوانندگان یا به صورت فردی کار می کنند و یا این که در یک گروه فعالیت دارند. این گروه ها همیشه مورد توجه مخاطبان زیادی بوده اند و همیشه نیز توانستند طرفداران بسیاری را به خود جذب کنند. یکی از این ها گروه تیک تاک است که در ادامه این متن می خواهیم درباره آن ها صحبت کنیم و این گروه را بیشتر بشناسیم پس با ما همراه باشید.

اعضای گروه تیک تاک چه کسانی هستند؟

اعضای گروه تیک تاک چه کسانی هستند؟

گروه تیک تاک موزیک یکی از گروه های شاد و به قول جوانان با حال هیپ هاپ است که توانستد در زمان کم بسیار پر طرفدار شوند. اما قبل از هر چیزی باید با اعضای گروه تیک تاک آشنا شویم. این گروه در ابتدا به نام رجز فعالیت می کرد که سینا ساعی و سینا مافی در آن فعالیت داشتند. آن ها بعدا گروه تیک‌ تاک را تشکیل دادند که خشایار اس آر (کچی بیتز) و مدتی هم کورنلا نیز به آن ها اضافه شد. این گروه در سال ۱۳۸۹ تشکیل شد و یکی از گروه های تازه کار در موسیقی به حساب می آیند.

آن ها تا به امروز آهنگ های بسیاری را با هم ساخته اند و این آهنگ ها بیشتر شاد بوده اند و یا این که خوانندگان دیگر را دیس کرده اند. در واقع آن ها در اوایل کار خود موسیقی بسیار هنرمندانه ای را ارائه دادند که همین باعث شد؛ عادل در ۲۵ باند از آن ها بخواهد تا برایشان آهنگ بسازد و خشیار اس آر به همراه سینا مافی آهنگ پورتریکو را ساختند که این آهنگ نیز بسیار معروف شد.

معروف ترین آهنگ های گروه تیک تاک کدامند؟

همان طور که گفتیم این گروه در طول سال های کم فعالیت خود تا به امروز آهنگ های بسیاری را منتشر کرده اند و این آهنگ ها نیز همیشه مورد توجه طرفداران قرار گرفته است. در زیر تعدادی از بهترین آهنگ های آن ها را بررسی می کنیم.

دامبولی

دامبولی یکی از اولین آهنگ های این گروه است که در واقع دیس آهنگ های هیپ هاپ شاد و یا موزیک های مهمانی ها است. این آهنگ بسیار معروف شد و هم اکنون نیز از سایت های معتبر در این زمینه آماده دانلود است.

بووو سرده

آهنگ بووو سرده یکی از معروف ترین و بهترین آهنگ های تیک تاک است. این آهنگ در سال های اول فعالیت آن ها منتشر شده و در بیشتر جاها نیز شنیده می شد. موزیک ویدئو این اثر نیز در اینترنت موجود است که می توانید آن را مشاهده کنید.

2 بینی

یکی دیگر از آهنگ های تیک تاک ۲ بینی است. این تک آهنگ سال ۲۰۱۱ منتشر شده است که به دو زبان انگلیسی و فارسی خوانده شده است. این آهنگ نیز هم اکنون در اینترنت برای دانلود موجود است که می توانید آن را دانلود کرده و لذت ببرید.

نوبت ما

نوبت ما نیز یکی دیگر از آهنگ های زیبای گروه تیک تاک است. این آهنگ در آلبوم طبیعی باش قرار دارد که سال ۲۰۱۶ منتشر شده است. نوبت ما هم اکنون در سایت های معتبر برای دانلود موجود است. هم چنین می توانید آن را به صورت آنلاین نیز گوش دهید.

از این مدلا

از این مدلا آهنگی از گروه تیک تاک است که به نظر می رسد دیس باشد اما گفته نشده که دیس کدام خواننده است. این آهنگ در سایت های مختلف برای دانلود موجود است و یکی از تک آهنگ های تیک تاک است.

شرمندم

شرمندم نیز از آلبوم طبیعی باش منتشر شده است. این آهنگ نیز شبیه به دیس است اما می تواند شرایط زندگی خوانندگان این گروه را نیز مشخص کند. این آهنگ سال ۲۰۱۶ منتشر شده است و پر طرفدار است.

لاک ژن

لاک ژن یا ژن خوش شانس از آلبوم کلاژ است و در سال ۲۰۱۷ منتشر شده است. سبک این آهنگ ایندین هیپ هاپ است و به دو زبان انگلیسی و فارسی خوانده شده است. این آهنگ موزیک ویدئو نیز دارد که می توانید از سایت های مرتبط تماشا کنید.

میریم خونه هامون

یکی دیگر از آهنگ های معروف آلبوم کلاژ میریم خونه هامون است. این آهنگ سال ۲۰۱۷ خوانده شده است و سبک آن هیپ هاپ و رپ است. موزیک ویدئویی نیز از این آهنگ منتشر شده است که می توانید از طریق اینترنت مشاهده کنید.

مغازه

از دیگر آهنگ های آلبوم طبیعی باش مغازه نام دارد. این آهنگ سال ۲۰۱۶ خوانده شده است و متنی زیبا دارد. دانلود این آهنگ نیز از طریق سایت های مربوطه و معتبر امکان پذیر است.

تا همیشه

تا همیشه نیز در آلبوم طبیعی باش سال ۲۰۱۶ منتشر شده است. این آهنگ مدت زمانی پر طرفدار شده بود و متن زیبایی دارد. برای دانلود آن می توانید به سایت های موجود در اینترنت مراجعه کنید.

بهترین آلبوم های گروه تیک تاک کدامند؟

گروه تیک تاک بیشتر تمرکز خود روی آهنگ و موسیقی را روی تک آهنگ ها گذاشته اند و معمولا تک آهنگ های آن ها بیشتر معروف شده اند. اما همان طور که در بالا اشاره کردیم دو آلبوم به نام های طبیعی باش و کلاژ دارند که این دو آلبوم نیز بسیار معروف شده اند و در بیشتر سایت ها نیز برای دانلود وجود دارند.

بهترین آلبوم های گروه تیک تاک کدامند؟

گروه تیک تاک چه حاشیه هایی داشته است؟

این گروه یکی از بی حاشیه ترین گروه های موسیقی هستند و با این که در حیطه رپ و هیپ هاپ فعالیت می کنند و خوانندگان در این سبک از موسیقی همیشه در معرض حواشی و یا جنجال های زیاد هستند آن ها از حاشیه دوری می کنند و معمولا تمرکز خود را بر روی کار گذاشته اند. فقط ممکن است در بعضی از دیس های خود حاشیه ایجاد کرده باشند که باعث ناراحتی طرفداران خواننده مورد نظر بشوند.

گروه تیک تاک کجا زندگی می کنند؟

از محل دقیق زندگی اعضای این گروه اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما وقتی به اینستگرام آن ها مراجعه کنیم خواهیم دید که بیشتر عکس های آن ها مربوط به ایران است و به احتمال زیاد در ایران زندگی می کنند. البته ممکن است برای برگزاری کنسرت نیز به خارج از ایران بروند.

درآمد گروه تیک تاک چقدر است؟

از مقدار دقیق درآمد این گروه گزارشی در دسترس نیست و خود آن ها نیز تا به حال درباره آن صحبت نکرده اند. اما به نظر می رسد بیشتر درآمد خود را از فروش آلبوم و یا تک آهنگ های خود به دست می آورند. هم چنین هر کدام از اعضای این گروه نیز برای خود جداگانه کار می کنند و ممکن است درآمدی داشته باشند. این گروه کنسرت هایی را نیز برگزار می کنند که مانند تمام خوانندگان دیگر کنسرت نیز برای آن ها منبع درآمد خوبی است.

پیج اینستاگرام گروه تیک تاک چیست؟

پیج اینستاگرام گروه تیک تاک چیست؟

این گر‌وه در اینستاگرام نیز یک صفحه برای خود دارد تا کلیپ های جدید از آهنگ های خود را برای مخاطبان به اشتراک بگذارد. آدرس اینستاگرام تیک تاک tiktaakmusicproduction است که بیش از ۴۱ هزار نفر نیز دنبال کننده دارد. هم چنین هر کدام از اعضای این گروه نیز خود صفحه ای جدا در اینستاگرام دارند. اینستاگرام سینا ساعی با آدرس tiktaaksaesina، اینستاگرام سینا مافی با آدرس tiktaaksinamafee و اینستاگرام خشایار اس آر با آدرس tiktaaksr در اینستاگرام صفحه ای برای خود دارند. حساب کاربری این اعضا در قسمت فالویینگ صفحه اصلی تیک تاک قرار دارد.

عکس های گروه تیک تاک را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس گروه تیک تاک معمولا در بسیاری از سایت های اینترنتی که درباره آن ها صحبت کرده اند موجود است. این سایت ها عکس هایی را از آن ها به اشتراک گذاشته اند که برای دسترسی به آن ها باید نام گروه تیک تاک یا نام اعضای آن را در قسمت موتور جستجوی گوگل بنویسیم. هم چنین در اینستاگرام گروه تیک تاک و اعضای آن نیز عکس های زیادی از آن ها وجود دارد.

گروه تیک تاک تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

گروه تیک تاک تا کنون کنسرت های کمی را برگزار کرده اند و معمولا اعضای آن به صورت جداگانه در شهرهای مختلف آمریکا، کانادا یا ترکیه کنسرت برگزار کرده اند. می توان ویدئو اجراهای زنده و کنسرت های آن ها را از طریق سایت هایی که ارائه دهنده محتوای ویدئویی هستند تماشا کرد. برای این کار باید نام آهنگ مورد نظر به صورت اجرای زنده یا کنسرت را در گوگل جستجو کنیم.

همسران اعضای گروه تیک تاک کیست؟

همسران اعضای گروه تیک تاک کیست؟

از همسران اعضای گروه تیک تاک اطلاعات دقیقی در دسترس نیست و وضعیت تاهل خود را تا به حال درست مشخص نکرده اند. به نظر می رسد آن ها دوست دارند از حواشی به دور باشند و زندگی شخصی خود را با مردم در میان نگذارند. البته مدتی خبر طلاق گرفتن یکی از اعضای این گروه مطرح بود که این خبر نه تایید شد و نه تکذیب. به جز این خبر گزارش دیگری درباره این موضوع منتشر نشده است.

معروف ترین دیس های گروه تیک تاک کدامند؟

این گروه دیس های کمی دارد و تا به حال خیلی برای خوانندگان این کار را انجام داده اند. البته چند وقت پیش شهرام شبپره درباره رپ ایران صحبت هایی را کرده بود که این گروه به صورت فری استایل یک دیس برای این خواننده ارائه داد. ویدئوی آن در اینترنت موجود است و می توانید آن را در سایت آپارات تماشا کنید و یا آن را دانلود کنید.

گروه تیک تاک تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

گروه تیک تاک تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

این گروه تا به حال فقط با خود اعضای آن جلو رفته است و گاهی اوقات خواننده ای به نام کرنلا با آن ها همکاری کرده است که او خواننده هیپ هاپ است. به جز این تا به حال همکاری یا فیت برای این گروه گزارش نشده است و یا اگر هم انجام شده باشد منتشر نشده است.

سوالات متداول

آیا گروه تیک تاک ایرانی است؟

گروه تیک تاک یک گروه کاملا ایرانی است و خوانندگان آن نیز ایرانی هستند. البته گاهی در آهنگ های خود از متون انگلیسی استفاده می کنند.

اولین آهنگ گروه تیک تاک چه نام داشت؟

اولین آهنگ این گروه همان طور که بیان کردیم دامبولی نام دارد. بعد از این آهنگ گروه نیز معروف شد. می توان با نوشتن دانلود آهنگ های گروه تیک تاک در اینترنت این آهنگ را دانلود کرد.

آیا گروه تیک تاک ویکی پدیا دارد؟

این گروه ویکی پدیا ندارد و اطلاعاتی از آن ها در این سایت ثبت نشده است. شما می توانید در صورت حضور در این سایت صفحه ای برای آن ها ایجاد کنید.

کلیپ های گروه تیک تاک را کجا ببینیم؟

کلیپ های این گروه را می توان از طریق اینترنت تماشا کرد. می توان با نوشتن لیست تمام آهنگ های گروه تیک تاک، آهنگ هایی که موزیک ویدئو دارند را پیدا کرد و در سایت مربوطه تماشا کرد.

https://matnino.work/wp-admin/post.php?post=15359&action=edit
لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا