بیوگرافی سینا ساعی رپر تکنیکی و عضو تیک تاک

سینا ساعی یکی از خوانندگان رپر فارسی مطرح و معروف می باشد که در گروه تیک تاک به فعالیت می پردازد. اگر شما نیز جزء طرفداران آهنگ های رپ و این خواننده مطرح می باشید و قصد دارد از زندگی شخصی این فرد اطلاعاتی را کسب کنید، در این مقاله از سایت ایران انفجار با ما همراه باشید. ما در این مقاله به صورت اختصاصی به بیوگرافی سینا ساعی پرداخته ایم.

محتوا پنهان
سینا ساعی کیست؟

سینا ساعی کیست؟

سینا ساعی متولد یک اردیبهشت در سال 1367 می باشد. قطعا اگر طرفدار آهنگ های رپ باشید، تا به امروز آهنگ های گروه تیک تاک را شنیده اید. این گروه که ترکیبی از خشایار (کچی بیتزسینا مافی و سینا ساعی است، به عنوان یکی از گروه های معروف در زمینه موسیقی رپ شناخته می شود. سینا ساعی از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه موسیقی رپ آغاز کرده است. وی در یکی از مصاحبه هایش به این موضوع اشاره کرده است که در آن سال ها به دلیل این که جوان بوده است و به تازگی وارد عرصه موسیقی رپ شده بوده، نمی دانسته که چه اشعار و بیت هایی را ارائه دهد که مورد پسند افراد باشد و به همین دلیل اشتباهات بسیاری را در زمینه موسیقی انجام داده است.

سینا ساعی در سال 1385 با خشیار اس آر آشنا شد و در ابتدا گروهی را به نام رجز راه اندازی کردند و موزیک های مختلفی را ارائه دادند. این دو شخص در گروه رجز تقریبا 15 ترک را منتشر کردند و توانستند جایگاهی در بین موسیقی رپ برای خود داشته باشند؛ آن ها به عنوان رپرهای نسل دوم شناخته می شوند. اما با آشناییت این دو شخص با سینا مافی، برگ بازی برگشت و گروه تیک تاک ساخته شد. سینا ساعی یکی با فعالیتش در گروه رجز و تیک تاک توانست ثابت کند که جزء بهترین خواننده های این گروه موسیقی می باشد و فعالیت های بسیاری در این زمینه را می تواند انجام دهد. این خواننده در حال حاضر به عنوان یکی از پر کار ترین خواننده های رپ شناخته می شود و به گفته خودش، هوش بالای او در زمینه آهنگسازی همواره او را کمک کرده است تا به پله های بالا برسد.

بررسی فری استایل های سینا ساعی

بررسی فری استایل های سینا ساعی

فری استایل های سینا ساعی از بهترین فری استایل های موجود در تمام دنیا است. فری استایل به این شکل است که رپر از پیش آمادگی مورد نیاز برای خواندن متن به صورت رپ را ندارد و در زمانی یک متن به او می‌ دهند و او باید با هنر نمایی که دارد آن متن را به شکل رپ درست کند و به اجرا درآورد. در صورتی که در سایت های موزیک به دنبال این فری استایل ها بگردید حتما به آن ها دسترسی پیدا خواهید کرد.

او دارای ذهن خلاقی می باشد که همه رپ ها می دانند و او را به عنوان یکی از باهوش ترین افراد رپ می دانند.

وی در فری استایل خود بسیار ماهر می باشد و در بداهه گویی نیز بسیار تبحر دارد. وی مدام در حال گفتن بداهه گویی است تا بتواند خلاقیت خود را هر روز بهتر از دیروز تقویت کند. بهتر است بدانید که وی در حال حاضر فری استایل های متعددی را منتشر کرده است که در اینستاگرام او مشاهده می شود.

فری استایلی که این شخص هنرمند برای خود دارد متفاوت از خوانندگان دیگر است به گونه‌ ای که طرفداران او معتقد هستند که این خواننده یکی از بهترین رپر های ایرانی با فری استایل خاصی است.

معروف ترین آهنگ های سینا ساعی کدامند؟

معروف ترین آهنگ های سینا ساعی کدامند؟

سینا ساعی همان طور که اشاره کردیم یکی از بهترین ها در زمینه موسیقی می باشد. وی تا به امروز به همراه گروه تیک تاک و خود به تنهایی آهنگ های بسیار زیادی را منتشر کرده است و در این قسمت به تعدادی از بهترین و معروف ترین آهنگ های سینا ساعی می پردازیم.

طولانی

یکی از آهنگ های مطرح این خواننده که تا به امروز تعداد بسیاری دانلود را به خود اختصاص داده است، آهنگ طولانی می باشد. این آهنگ تا به امروز تعداد دانلود بسیاری را از آن خود کرده است.

چی ارائه کردیم

آهنگ چی ارائه کردیم از سینا ساعی که در تاریخ 1 بهمن 1399 منتشر شد، یکی از بهترین آهنگ های این خواننده می باشد که تا به امروز منتشر شده است و شما می توانید از طریق بسیاری از سایت های معتبر این آهنگ را دانلود کنید.

نمیبینم این ورا

دیگر آهنگ مطرح و جذاب از سینا ساعی، آهنگ نمیبینم این ورا می باشد. این آهنگ در یکم آبان ماه 1399 منتشر شد و پس از انتشار آن در صدر جدول دانلود آهنگ های این خواننده قرار گرفت.

انگار

آهنگ انگار از سینا ساعی نیز دیگر آهنگ مطرح این خواننده می باشد که مضمونی احساسی دارد. این آهنگ به همراه یک موزیک ویدیو بسیار مطرح منتشر شده است که می توانید به راحتی از طریق تمامی سایت های معتبر آن را مشاهده کنید.

دمم گرم

دیگر آهنگ مطرح این خواننده به نام دمم گرم در تاریخ 26 اردیبهشت ماه 1399 منتشر شد که به عنوان یکی از جذاب ترین آهنگ های این خواننده از آن یاد می شود. می توانید در دو کیفیت 128 و 320 این آهنگ را دانلود کنید.

شیرینی ترخیصی

شیرینی ترخیصی که اسپانسر آن رادیو جوان بود، یکی از بهترین آهنگ های این خواننده می باشد که تا به امروز منتشر شده است. جذابیت این کار به صدای سینا ساعی و هم چنین آهنگ سازی شروین راد فر باز می گردد.

تا همیشه

تا همیشه از آلبوم طبیعی باش نیز دیگر آهنگ مطرح این خواننده می باشد که تا به امروز منتشر شده است. شما می توانید به راحتی از طریق انواع ربات های تلگرامی و سایت های معتبر این آهنگ را دانلود کنید.

سینا ساعی به چه رپر هایی تا امروز دیس داده است؟

سینا ساعی به چه رپر هایی تا امروز دیس داده است؟

سینا ساعی جزو رپرهای معروف ایران است. رپرها در آهنگ‌ های دیس به وقایع گذشته و اختلافاتشان ارجاع می‌ کنند که شنوندگان قادر خواهند بود به آسانی متوجه آن بشوند. هنرمندی که دیس شده باشد، اغلب اوقات سعی می‌ کند در پاسخ به هنرمند دیس‌ کننده یک دیس‌ ترک بسازد.

همین رد و بدل نمودن دیس‌ ترک بین هنرمندان که ناشی از دشمنی، کینه و دعوای بین آن‌ هاست، باعث می‌ شود این سبک از آهنگ خیلی سریع مشهور شود.

در برخی از مواقع دیس‌ های رپرها به یکدیگر به گونه‌ ای است که باعث ایجاد درگیری‌ های شدیدی میان آن ها می‌ شود و این درگیری‌ های آن ها به طرفدارانشان هم سرایت می‌ کند.

دیس به امیر خلوت

سینا ساعی تا به امروز به خوانندگانی از جمله امیر خلوت در آهنگ نمی بینیم اینورا دیس داده است.

دیس به سپهر خلسه

او همچنین در آهنگی به نام جنست نیست که با رضا پیشرو خوانده بود به سپهر خلسه دیس داده بود.

عکس های سینا ساعی را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر شما نیز جزء طرفداران سینا ساعی می باشید و قصد دارید عکس های این شخص را مشاهده کنید، اما نمی دانید چگونه، در این قسمت به این موضوع می پردازیم. شما می توانید به راحتی با مراجعه به اینستاگرام این شخص به راحتی با کیفیتی بسیار بالا عکس های این خواننده را مشاهده کنید. هم چنین روش بعدی برای مشاهده کردن عکس های این رپر، جست و جو نام او در قسمت تصاویر گوگل می باشد. از این طریق می توانید به راحتی تمامی عکس های وی را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید و در کنار آن اخبار مربوط به وی را نیز مطالعه کنید.

پیج اینستاگرام سینا ساعی چیست؟

پیج اینستاگرام سینا ساعی چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، یکی از روش های مشاهده کردن عکس های این خواننده و هم چنین مطالعه کردن اخبار مربوط به وی، مراجعه به پیج اینستاگرام این شخص می باشد. شما می توانید از چندین روش به اینستاگرام این خواننده مراجعه کنید. روش اول، جست و جو نام عبارت اینستاگرام سینا ساعی باشد. این روش مناسب برای افرادی است که در اینستاگرام اکانتی نداشته و از این طریق اقدام به مشاهده کردن عکس های وی از طریق نسخه تحت وب اینستاگرام می باشد. روش بعدی اما جست و جو آیدی وی که عبارت اند از tiktaaksaesina می باشد.

سینا ساعی چه حاشیه هایی داشته است؟

سینا ساعی جزء رپرهایی می باشد که تا به امروز حواشی بسیار پایینی را برای خود داشته اند. این رپر بسیار مشهور ایرانی که در گروه تیک تاک به فعالیت می پرداخت و در حال حاضر نیز به صورت تک و در گروه فعالیت می کند، جزء بهترین رپرهای ایرانی می باشد که تمامی تلاش خود را بر روی موسیقی گذاشته و مواردی که پیرامون این موضوع است تاثیر بر روی روند زندگی هنری و شخصی این فرد نگذاشته است که باعث ایجاد حواشی شود.

فیلم کنسرت های سینا ساعی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن کنسرت های سینا ساعی به صورت تک و یا کنسرت هایی که توسط گروه تیک تاک برگزار شده است می توانید به راحتی با مراجعه به یوتیوب و جست و جو نام وی به همراه کلمه کنسرت تمامی آن ها را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید. روش بعدی اما جست و جو نام این شخص در قسمت ویدیو گوگل می باشد. از این طریق نیز می توانید به راحتی تمامی ویدیو های مربوط به کنسرت سینا ساعی را با کیفیتی متفاوت از انواع سایت های مختلف مشاهده کنید.

همسر سینا ساعی کیست؟

همسر سینا ساعی کیست؟

اگر فکر می کنید که سینا ساعی ازدواج کرده است و یا خبری را مبنی بر ازدواج کردن این خواننده شنیده اید باید بگوییم که کاملا شایعه می باشد؛ زیرا این خواننده تا به امروز مجرد بوده و ازدواج نکرده است. توصیه می شود با دنبال کردن صفحه رسمی اینستاگرام این فرد به صورت مستقیم تمامی اخبار مربوط به وی را از طریق این پیج مشاهده کنید و شایعات را باور نکنید. اگر این شخص ازدواج کند از پیج اینستاگرامش به تمامی افراد این موضوع را اطلاع رسانی می کند.

این رپر کجا زندگی می کند؟

در ابتدا این مقاله به این موضوع پرداختیم که سینا ساعی در کشور ایران زندگی می کند و مانند بسیاری از خواننده های دیگر قصد مهاجرت ندارد. اگر به پیج اینستاگرام این شخص مراجعه کنید مشاهده می کنید که وی ویدیوهایی در کشور ایران ارائه داده است و به کشورهای دیگر نیز به صورت سفر مراجعه می کند‌. ما شاهد حضور این خواننده در کشور ترکیه بودیم اما محل زندگی او در کشور ایران شهر تهران می باشد.

چرا سینا ساعی در ایران مانده است؟

خوب است بدانید که این خواننده عاشق ایران است و در حال حاضر نیز به مهاجرت فکر نمی کند. او می گوید من شرایط مناسبی در ایران دارم و تمایل ندارم همه چیز را از صفر شروع کنم. سینا ساعی در حال حاضر در تهران ساکن است و به فعالیت خود در این شهر بزرگ ادامه می دهد. او به مهاجرت دائم از کشور فکر نمی کند و اگر مهاجرتی صورت بگیرد فقط به علت سفر می باشد.

خوب است بدانید امکان مهاجرت او از ایران احتمال دارد، چون که حواشی راجع به سایت های شرط بندی برای این شخص ایجاد شده و ما امکان این را در نظر داریم که این خواننده از ایران خارج گردد تا صحیح و یا غلط بودن این مسئله به طور کامل مشخص گردد.

همچنین سینا ساعی در آهنگ های خود از کلمات رکیک و یا زننده‌ ای استفاده نمی‌ کند که این موضوع باعث شده او به عنوان یک رپر بتواند فعالیت‌ هایش را در کشور ایران ادامه دهد.

درآمد سینا ساعی چقدر است؟

درآمد سینا ساعی چقدر است؟

سینا ساعی یکی از خواننده های مطرح ایرانی در زمینه رپ می باشد اما تا به امروز اخباری مبنی بر این که وی تا چه مقدار درآمد دارد مشخص نشده است. البته نه تنها برای سینا ساعی بلکه برای تمامی خواننده هایی که در زمینه رپ فعالیت دارمد تا به امروز اخباری میبنی بر این که تا چه مقدار درآمد دارند ارائه نشده است. شاید در آینده در مصاحبه های این افراد شاهد این باشیم که پاسخ این سوال را ارائه دهند؛ اما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در این زمینه وجود ندارند.

معروف ترین فیت های سینا ساعی کدامند؟

سینا ساعی تا به امروز آهنگ های بسیاری منتشر کرده است که هر کدام از آن ها تعداد دانلود بسیاری را از آن خود کرده اند. اما اگر بخواهین به بهترین و معروف ترین فیت های این خواننده اشاره کنیم باید آن هایی را به شما عزیزان معرفی کنیم که با دیگر اعضای گروه تیک تاک ارائه داده است‌. این دسته از آهنگ ها همواره در کارنامه کاری این خواننده جزء بهترین ها و معروف ترین فیت های وی محسوب می شوند.

داستان همکاری این رپر در خانوادگی

داستان همکاری این رپر در خانوادگی

آهنگ خانوادگی را می شود به عنوان یکی از پر رنگ ترین قدم ها در رپ فارس در نظر گرفت. بر ملودی این آهنگ ۴۰ خواننده‌ رپ متنشان را اجرا کرده اند.
خوانندگان معروف این آهنگ عبارتند از:

 • جرشا
 • یاس
 • علی اوج
 • سانبوی
 • حامد اسلش
 • جیدال
 • عرفان پایدار
 • امیرعلی اسنیف
 • رض
 • سینا ساعی

دلیل جدا شدن این خواننده از تیک تاک چه بود؟

خیلی از خواننده ها در شروع راه که تازه تصمیم دارند خواننده شوند عضو یک گروه موسیقی می‌ شوند و کار خود را به شکل یک همکاری چند نفره جلو می‌ برند و بعد از اینکه در آن گروه موفقیت های زیادی را کسب نمودند تلاش می‌ کنند که از آن گروه خارج شوند و به تنهایی کار هایشان را اجرا نمایند و به عبارتی بر پای خود بایستند.

سینا ساعی نیز مثل دیگر همکارانش در ابتدا عضو گروهی به اسم تیک تاک شد و بعد از کسب موفقیت های روز افزون به مرور از این گروه خارج شد و خودش به تنهایی و یا دوستان دیگرش تک آهنگ ها و آلبوم های خیلی خوبی را روانه دنیای موسیقی کرد.

البته بعضی می‌ گفتند که سینا به دلیل عدم سازگاری رفتاری با افراد گروه تیک تاک تصمیم به ترک گروه گرفت؛ اما به نظر می‌ آید که این مورد واقعیت نداشته باشد و داستان ناسازگاری اخلاقی و دعوا با دوستانش فقط یک شایعه می باشد.

وی در این باره می گوید که من با ورود به گروه تیک تاک شهرت زیادی را به دست آوردم و در حال حاضر این شهرت با من مانده است.

یوتیوب سینا ساعی

یوتیوب سینا ساعی

سینا ساعی از جمله افراد فعال در فضای مجازی می باشد. تعداد فالوئر های او در اینستاگرام تقریبا ۵۷۳ هزار نفر می باشد. وی در اغلب شبکه های اجتمایی همچون یوتیوب، اسپاتیفای، تلگرام، فیسبوک، توییتر و.. فعالیت گسترده ای دارد.

خوب است بدانید که سینا ساعی از یوتیوبرهای فعال و پرطرفدار در فضای اینترنتی است. او هر چند وقت ویدیوهایی از خود و کارهایش منتشر می‌ کند که مورد توجه خیلی از افراد واقع می شود.

کانال یوتیوب این خواننده جوان جزء پر بیننده ترین کانال های در فضای مجازی است و همه روزه به تعداد بیننده های آن اضافه می‌ شود.

سینا ساعی از این طریق به کسب درآمد نیز می‌ پردازد. همان طور که اطلاع دارید سیستم یوتیوب به گونه ای طراحی گردیده است که به ازای هر بازدید و لایک های زیاد، مبلغی را به عنوان درآمد برای حساب یوتیوبرها واریز می نماید.

مصاحبه با سینا ساعی

همه افراد معروف اعم از خواننده، بازیگر، ورزشکار و… با خبرگزاری ها و یا مجلات مختلف مصاحبه های فراوانی انجام می دهند. سینا ساعی نیز از این قائده مستثنی نیست. او در مصاحبه‌ های خود به این موضوع اشاره کرده که حمایت خوبی را هم برای فعالیتش در این سبک از موسیقی از سمت خانواده‌ اش دریافت کرده است.

برای دیدن مصاحبه های این خواننده جوان می توانید جمله “مصاحبه با سینا ساعی را در جستجوگر خود تایپ نمایید و سرچ را کلیک کنید و به مصاحبه های این شخص دسترسی پیدا کنید.

ماجرای خدمت رفتن سینا ساعی

سینا ساعی از سال ۹۶ سربازی خود را شروع کرد و تا سال ۹۸ به خدمت سربازی مشغول بود و بعد از پایان خدمت دوباره توانست تا به حرفه خود یعنی رپ برگردد.در این دو سال به معنای واقعی کلمه جای خالی او در رپ کشورمان ایران حس می شد و این را می توانید در کامنت های زیر پست های سینا ساعی پس از برگشتن از سربازی مشاهده کنید.

این هنرمند جوان در برخی از مصاحبه‌ های خود بیان کرده که در دو سال خدمت خود از رپ دور بوده و این موضوع شرایط بسیار سختی را برای او به وجود آورده بود.

آهنگ سینا ساعی به نام شیرینی ترخیصی از رپ فارسی و رادیو جوان منتشر گردید که به گفته خود این خواننده این موزیک چکیده دو سال سربازی او است که موجب شده بود او به مدت دو سال از حرفه و هنر اصلیش یعنی رپ جدا بماند و نتوانست موزیکی را منتشر کند.

دوست دختر سینا ساعی کیست؟

دوست دختر سینا ساعی کیست؟

برخلاف تمام شایعاتی که درمورد سینا ساعی منتشر گردیده است به نظر می رسد که او تا به امروز ازدواج نکرده و مجرد می باشد. البته برای افراد معروفی مثل او طبیعی است این طور حواشی منتشر شوند.

در مورد دوست دختر سینا ساعی باید بدانید که سینا به رابطه دوستانه و عاشقانه‌ ای با دوست دخترش وارد شده ولی هیچ اسم و نشانی از این دختر را در اینترنت و یا صفحات مجازی منتشر ننموده است. در اصل می خواهد دوست دخترش را از هوادارانش پنهان نگه دارد که خیلی ها این حرکتش را تا مقدار زیادی تحسین می کنند.

از نشانه هایی که مشخص می نماید او در رابطه است می شود به برخی از استوری هایش و موزیک ویدیوهای عاشقانه ای که می سازد اشاره نماییم. در آخرین موزیک ویدیو، سینا ساعی آهنگ انگار را ساخته و منتشر نموده است که یکی از بهترین و جذاب ترین موزیک ویدیو های رپی عاشقانه در میان موسیقی های زیرزمینی ایران است و مورد تحسین آرتیست ها و طرفداران رپ فارسی واقع شده است.

در کنار اینکه سینا ساعی تاکنون اطلاعاتی را از دوست دختر خود در شبکه‌ های مجازی به صورت مستقیم منتشر نکرده اما برخی از رپرهای دیگر که در کشور های خارجی زندگی می‌ کنند عکس‌ ها و ویدیوهایی را از پارتنر خود به اشتراک گذاشته‌ اند.

سوالات متداول

 1. آیا سینا ساعی ویکی پدیا دارد؟

  وی در ویکی پدیا هیچ گونه صفحه ای را برای خود ندارد.

 2. بهترین آهنگ های سینا ساعی را از کجا دانلود کنیم؟

  می توانید به راحتی از طریق تمامی سایت های معتبر این آهنگ ها را دانلود کنید.

 3. چگونه عکس های این شخص را مشاهده کنیم؟

  می توانید از جست و جو تصاویر گوگل و یا اینستاگرام این فرد استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا