بیوگرافی یاسین چنگیز (رقاص شکم ترکی) و بررسی درآمد او

یاسین چنگیز yasin cengiz یک جوان اهل استانبول ترکیه است که با انتشار ویدئوهای رقص شکم خود در تیک تاک معروف شد. وی یکی از سلبریتی های اینستاگرام نیز می باشد. او شکم بزرگی دارد و در حدود 105 تا 115 کیلو وزن دارد. این تیک تاکر در زمان رقصیدن با آهنگ های مختلف، حرکات موزونی با شکمش ایجاد می کند و با همین کار او توانسته مخاطبان بسیار زیادی را جذب کند. بیشترین فعالیت او در شبکه اجتماعی تیک تاک است و در این شبکه اجتماعی بیشتر از 9 میلیون نفر فالوئر دارد.

اخیرا در جریان زلزله شدیدی که در ترکیه اتفاق افتاد، نام او ترند شد و شایعاتی در مورد مرگ این جوان تیک تاکر و خبرهایی با این عنوان که در این زلزله یاسین چنگیز فوت شده است، منتشر شد. این اخبار که البته کذب و شایعه بود، موجب ناراحتی بسیاری از طرفداران و دنبال کنندگان او در شبکه های مجازی شد. اما همین شایعه باعث شد تا تعداد فالوئرهای او باز هم بیشتر شود و البته این خبر که یاسین چنگیز زندس موجب خوشحالی مردم زیادی در سرتاسر دنیا شد. با شنیدن این خبر دنبال کنندگان او امیدوار شدند که باز هم می توانند رقص های بیشتری از شکم این تیک تاکر ببینند.

  • شما نیز از راه های متفاوتی می توانید ایده برای بلاگر شدن پیدا کنید؛ بد نیست ما را برای ایده های بیشتری در این مقاله دنبال کنید.
یاسین چنگیز کیست

یاسین چنگیز کیست؟

یاسین چنگیز یکی از بلاگر های چاق است که به تازگی با رقص شکم و انتشار فیلم های آن در تیک تاک به شهرت رسیده است. او توانست با این کار در مدت زمان بسیار کوتاهی محبوبیت قابل توجه و البته درآمد خوبی به دست بیاورد. کاری که او انجام می دهد اگر چه کار سختی نیست، اما مخصوص به خودش است.

یاسین متولد استانبول ترکیه است و فعالیتش را در تیک تاک در مارس 2021 شروع کرد. در ویدئو های یاسین او اغلب در مکان های عمومی ترکیه با مردم غریبه ای که در خیابان ها حضور دارند می رقصد و همین کار برایش طرفداران زیادی به دنبال داشته است. اما حالا او با رقصیدن در کنار افراد مشهور و در سردر برخی رستوران ها به نوعی برای این افراد و این مکان ها تبلیغات انجام می دهد.

به عنوان مثال او با یکی دیگر از ستارگان محبوب در تیک تاک به نام Eda Yön دختری که او هم با رقصیدن در تیک تاک معروف شده است، همکاری می کند. او همچنین در کنار سرآشپز معروف ترکیه به نام بوراک و همچنین محمد رمضان دیگر هنرمند اهل این کشور در ویدئوهایی حضور داشت. اطلاعات دقیقی از سن این بلاگر ترک وجود ندارد، اما به گفته برخی سایت های کشور ترکیه، او احتمالا متولد سال های 1991 تا 1993 میلادی است و در حال حاضر بین 30 تا 32 سل سن دارد.

این بلاگر چگونه معروف شد؟

مهم ترین دلیل موفقیت این جوان اهل کشور ترکیه، حرکات و سبک رقص منحصر به فرد او یا همان حرکات موزون شکمش است. این رقص شکم که در انگلیسی به آن tummy dance می گویند، به مشخصه او تبدیل شده است و برای او میلیون ها بازدید را در ویدئو هایش در تیک تاک به ارمغان آورده است. محبوبیت این تیک تاکر و تعداد دنبال کنندگانش روز به روز در حال افزایش است.

اما داستان معروف شدن او از مارس 2021 شروع شد، وقتی او در تیک تاک اولین ویدئوی رقص شکم خود را منتشر کرد. او در این ویدئو در حال انجام این حرکت با آهنگی به جز آهنگ مخصوصش Dom Dom Yes Yes دیده می شود. تقریبا یک سال بعد او در آوریل 2022 ، یک پست دیگر از رقص شکم معروفش در تیک تاک آپلود کرد و از این آهنگ که کاری از Biser King است، استفاده کرد و حالا او با همین آهنگ شناخته می شود و بر روی بیشتر ویدئو هایش این آهنگ شنیده می شود.

پس از محبوبیت این ویدئو و وایرال شدن آن، رقصیدن با آهنگ Dom Dom Yes Yes توسط افراد دیگری هم در اواسط 2022 تکرار شد و یاسین چنگیز به عنوان آغاز کننده آن به شهرت بیشتری رسید. در آن زمان شخصی دیگر با آیدی @skititi.bum101 در تیک تاک به رقابت با یاسین پرداخت و ویدئویی را منتشر کرد که نزدیک به 65 میلیون بار دیده شد و بیشتر از 7.5 میلیون بار در مدت زمان 3 ماه لایک شد.

فرق بین بلاگر و اینفلوئنسر را می دانید؟ نکاتی بسیار عجیب را در این رابطه برای اطلاعات بیشتر شما فراهم کرده ایم.

آیا یاسین چنگیز در زلزله ترکیه فوت کرده است؟

در فوریه 2023 پس از زلزله ای که بخش جنوبی ترکیه را لزراند شایعه شد که یاسین چنگیز تیک تاکر معروف ترکیه هم در پی این بلای طبیعی جان خود را از دست داده است. منشا این خبر دروغ، پستی در اینستاگرام بود که مدتی بعد خود این تیک تاکر، با گذاشتن یک استوری در اینستاگرامش در محل زندگی جدیدش در ترکیه، این خبر را تکذیب کرد و شایعات در مورد مرگ او هم پایان یافت. حالا می دانیم که خوشبختانه یاسین چنگیز زنده است و باید منتظر کلیپ های جدید او در شبکه های اجتماعی باشیم.

عکس های یاسین چنگیز

عکس های یاسین چنگیز را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر نام او را در گوگل جستجو کنید، می توانید عکس های این تیک تاکر و حتی فیلم های رقص شکم او را را به آسانی مشاهده کنید. برای دیدن فیلم ها و عکس های بیشتر از او می توانید به پیج اینستاگرام و تیک تاک او مراجعه کنید.

آدرس پیج اینستاگرام یاسین چنگیز چیست؟

محبوبیت این تیک تاکر و تعداد فالوئر های تیک تاک و اینستاگرام او روز به روز در حال افزایش است و او در حال حاضر نزدیک به 10 میلیون نفر در تیک تاک و 894 هزار نفر در اینستاگرام دنبال کننده دارد. او در تیک تاک اغلب رقص شکم خود را با موسیقی از اری قریمی Eri Qerimi خواننده آلبانیایی و احمد کیلیچ Ahmet Kilic خواننده بلغاری منتشر می کند. آدرس پیج یاسین چنگیز در اینستاگرام yasincengiz0038 است که بیشتر از 894 هزار دنبال کننده دارد. او در تیک تاک با آیدی yasincengiz38 فعالیت می کند و کلیپ هایش را بیشتر آن جا منتشر می کند.

این بلاگر کجا زندگی می کند؟

او متولد شهر استانبول ترکیه و بزرگ شده همین شهر است، این تیک تاکر در حال حاضر هم ساکن شهر استانبول است. او اقامت کشور امارات را هم دارد و برخی اوقات در دبی زندگی می کند. یاسین برخی اوقات ویدئو هایی در دبی هم می سازد و در تیک تاک منتشر می کند.

آیا این بلاگر ازدواج کرده است؟

ویدئو های یاسین چنگیز محبوبیت بسیار زیادی برای او ایجاد کرده است و در بین کاربران فضای مجازی دست به دست می شود. بسیاری از کاربران این سوال برایشان ایجاد می شود که همسر یا دوست دختر یاسین چنگیز چه کسی است. هر چند او اطلاعاتی در این زمینه منتشر نکرده است اما طبق اطلاعات موجود او مجرد است و تا به حال هم ازدواج نکرده است.

درآمد یاسین چنگیز

درآمد یاسین چنگیز چقدر است؟

بیشتر درآمد این بلاگر جوان ترک از کاری که در تیک تاک انجام می دهد به دست می آید، اما میزان دقیق درآمد و دارایی خالص او مشخص نیست. برخی سایت ها دارایی خالص او را چیزی نزدیک به 800 تا 900 هزار دلار تخمین زده اند.

این بلاگر چه حاشیه هایی داشته است؟

یکی از این حاشیه ها که اخیرا برای این تیک تاکر اهل ترکیه ایجاد شد، شایعه مرگ یاسین چنگیز در زلزله ترکیه بود که مدتی خبرش در فضای مجازی دست به دست می شد. بسیاری از طرفداران او در ترکیه و در سراسر دنیا تا مدت ها نمی دانستند که یاسین چنگیز زنده است یا مرده و بسیار ناراحت و نگران بودند. بعد از پخش این خبر دروغین بسیاری از کاربران ادعا کردند که او خود منتشر کننده این خبر جعلی بوده که یاسین چنگیز مرده، تا تعداد دنبال کنندگان پیجش را بالا ببرد. هر چند بعد از این خبر تعداد فالوئر های او افزایش یافت اما این شایعات هیچ اساسی نداشتند و برای متهم کردن او به پخش این شایعه هم هیچ مدرکی وجود ندارد.

کلیپ های یاسین چنگیز را در کجا مشاهده کنیم؟

این بلاگر بیشترین فعالیت خود را در شبکه اجتماعی تیک تاک انجام می دهد و بیشتر ویدئوها یش را می توانید در صفحه خودش در تیک تاک مشاهده کنید. علاوه بر این او تعدادی از این ویدئو ها را در پیج اینستاگرامش هم منتشر کرده است که می توانید با مراجعه به اینستاگرام یاسین چنگیز رقص شکم او را ببینید.

سوالات متداول

  1. یاسین چنگیز کیست و چرا معروف شده است؟

    یاسین چنگیز یکی از بلاگرهای جوان فعال در شبکه اجتماعی تیک تاک و اینستاگرام است و با انتشار ویدئوهای رقص شکم خود معروف شد.

  2. یاسین چنگیز اهل کجاست؟

    این تیک تاکر و هنرمند رقص با شکم tummy dance متولد و ساکن شهر استانبول ترکیه است.

  3. آیا یاسین چنگیز زنده است؟

    بله این تیک تاکر که مدتی پیش شایعه مرگش در زلزله اخیر ترکیه بین کاربران فضای مجازی دست به دست می شد و سر تیتر اخبار بود، زنده است. او در این زلزله هیچ آسیبی ندیده است و همچنان به فعالیت های خود ادامه می دهد، او حتی بخشی از درآمد های اخیرش را برای کمک به زلزله زدگان اختصاص داد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا