بیوگرافی زخمی (امیرعلی خسروجردی) شوهر سوگند رپر

زخمی اسم مستعار امیرعلی خسروجردی از خوانندگان رپ فارسی است. سن زخمی خواننده که در سایت های مختلف گفته اند 32 سال دارد و این فرد همسر سوگند خواننده مشهور در انگستان است. این شخص 11 سال است که از ایران خارج شده است و به دلیل مشکلاتی که این فرد با همسایه ها و فامیل داشت و علاوه بر آن مشکلاتی درست می کرد، خانواده او تصمیم گرفتند که ایشان را از کشور خارج کنند.

این فرد در حال حاضر در انگستان زندگی می کند و جزء خوانندگان رپ مشهور است. زخمی به دلیل اینکه باعث ناراحتی خیلی از افراد شده است و مشکلات متعددی را درست می کرد اسم مستعار خود را زخمی گذاشته است. بیوگرافی زخمی همسر سوگند را در این مطلب به شما معرفی می کنیم.

زخمی کیست؟

زخمی کیست؟

زخمی از خواننده های هیپ هاپ ایرانی را می خواهیم به شما معرفی کنیم. امیرعلی خسروجردی مشهور به زخمی خواننده رپ است در سال 1369 متولد شده است. خانواده اش هنری هستند این خواننده تا الان آهنگ های خیلی زیادی منتشر کرده است و او مخطبان زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

این خواننده 11 سال است که در انگلستان زندگی می کند و در ایران زندگی بسیار پر درد سری داشت و به همین دلیل خانواده اش تصمیم می گیرند او را از ایران خارج کنند. امیرعلی در ابتدای ورود به انگلستان از فرهنگ و نوع برخورد مردم انگلیس متعجب می شود ، او اعتقاد دارد که مردم انگلستان بسیار خون گرم و متواضع هستند و بیشتر دردسر ها و دعوا های او در ایران به خاطر رفتار مردم بوده است.

معروف ترین آهنگ های زخمی کدامند؟

معروف ترین آهنگ های زخمی کدامند؟

زخمی از رپر های ایران تا الان آهنگ های خیلی زیادی خوانده است که می توان گفت خیلی زود در خارج مشهور شد و الان بهترین آهنگ این خواننده معروف خارج از کشور پخش می شود و طرفداران خیلی زیادی دارد.

این خواننده در حال ساخت آهنگ جدید است و گروه او شبانه روز در حال تمرین هستند و به گفته این خواننده قرار است به زودی آهنگ جدید را منتشر کند. چند نمونه از آهنگ های او را معرفی می کنیم.

کمین با مهراد هیدن

این یکی دیگر از آهنگ های این خواننده است و تا الان در خیلی از سایت های اینترنتی پخش شده است و البته این خواننده صدای خیلی خوبی دارد.

خورشید

این یک آهنگ خیلی خوبی از این خواننده است که طرفداران خیلی زیادی را به خود جذب کرده است و بسیاری از مردم این آهنگ را دوست دارند.

آرزو

این آهنگ خیلی زیبا است و خوب تا الان طرفداران خیلی زیادی داشته است و بسیاری از مردم با این آهنگ خاطره هایی دارند. این آهنگ جزء آهنگ های پر طرفدار این خواننده خوب است.

صدامو داری

این آهنگ خوب از این خواننده جذاب است که طرفداران خیلی زیادی داشته است و این آهنگ در پیج های مختلف اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است.

راضیم

این یکی از آهنگ های این خواننده خوب است و می توان گفت که این آهنگ زیبایی خاصی دارد و تا الان افراد زیادی را به خود جذب کرده است.

عکس های زخمی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های زخمی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس شوهر سوگند را می توانید در در گوگل مشاهده کنید. این خواننده خوب عکس های زیادی دارند که آن ها را می توانید در سایت های مختلف و یا در پیج ایشان مشاهده کنید. این خواننده در ایران و خارج از کشور بسیار معروف هستند و عکس های خیلی زیادی از این خواننده در سایت ها منتشر شده است.

عکس های این خوانده معروف خیلی جذاب است و برای افرادی که طرفداران این خواننده هستند می تواند خوب باشد. این خواننده علاوه بر عکس های خود، عکس های همسر و دخترش را در پیج و سایت های مختلف منتشر کرده است.

این رپر تا کنون چند آهنگ منتشر کرده است؟

این رپر تا الان آهنگ های زیادی را منشر کرده است و تا الان طرفداران خیلی زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این خواننده معروف که می توان گفت آهنگ های او در ایران و خارج از کشور بسیار معروف است آهنگ های این خواننده معروف را می توانید در سایت های مختلف پیدا و دانلود کنید.

این خواننده صدای بسیار زیبایی دارد و بیشتر جوانان او را به خاطر صدایش دوست دارند. زخمی آهنگ های زیادی را تا الان در انگلستان منتشر کرده است و او زندگی در آن کشور را خیلی دوست دارد.

پیج اینستاگرام زخمی چیست؟

این خواننده در اینستاگرام فعالیت می کنند و شما می توانید پیج های اصلی آن ها را با استفاده از علامت های آبی رنگی که کنار اسم این خواننده معروف در اینستاگرام هست سرچ کنید و این خواننده محبوب را دنبال کنید.

این خواننده بسیار خوب اینستا خود را باز گذاشته اند تا افرادی که به آن ها علاقه مند هستند بتوانند خیلی راحت آن ها را دنبال کنند و از آهنگ های او با خبر شوند. یوتیوب این خواننده فعال است و این خواننده آهنگ ها و فیلم کنسرت های خود را در یوتیوب و اینستاگرام و آپارات به اشتراک می گذارد.

آیا زخمی تا کنون کنسرتی هم برگزار کرده است؟

آیا زخمی تا کنون کنسرتی هم برگزار کرده است؟

این خواننده هنوز در مورد کنسرت های خود چیزی نگفته است و در مورد این موضوع باید به سایت ها و پیج ایشان مراجعه کنید و از زمان کنسرت های او با خبر شوید.

البته به احتمال زیاد او در خارج از کشور کنسرت اجرا کرده است و جزء خوانندگان معروف می باشد و طرفداران خیلی زیادی دارد. او بیشترین درآمد خود را از کنسرت ها درمی آورد.

درآمد زخمی چقدر است؟

درآمد این خواننده از خوانندگی، کنسرت هایی که اجرا می کند و ترانه سازی به دست می آورد و اما خود این خواننده از لحاظ مالی مشکلی ندارند. درآمد این خواننده کم نیست و شاید در انگلستان کار دیگری مانند بیزینس هم انجام می دهد اما خوب در این مورد هنوز چیزی نگفته اند.

زندگی کردن در آن کشور بسیار سخت است و به احتمال زیاد این خواننده از لحاظ مالی مشکلی ندارند. البته این خواننده و همسرش هر دو کار خوانندگی می کنند و درآمد های خیلی زیادی دارند. بیوگرافی زخمی رپر را در سایت مختلف منتشر کرده اند.

آلبوم های زخمی کدامند؟

این خواننده آلبوم های زیادی تا الان منتشر کرده است و بهترین آلبوم های او عبارت اند از: میگذره ، آینه آینه ، بمب این آلبوم های این خواننده بسیار خوب است و اینکه طرفداران خیلی زیادی دارد.

این خواننده تا الان هزینه های زیادی را برای انتشار این آلبوم ها پرداخت کرده است. او الان در خارج از ایران است و در آنجا به فعالیت خود ادامه می دهند. آلبوم های این خواننده را می توانید از سایت های مختلف دانلود کنید.

همسر زخمی کیست؟

همسر زخمی کیست؟

زخمی در چند آهنگ مختلف با سوگند سهیلی همکاری کرده است و این همکاری باعث رابطه عاشقانه شد و با سوگند ازدواج کرد و الان فرزند دختری به نام میراث دارند.

آن ها هنوز در انگلستان زندگی می کنند و کار موسیقی می کنند. بچه سوگند و زخمی را می توانید در پیج آن ها ببینید و بیوگرافی سوگند خواننده را می توانید در سایت های مختلف مشاهده کنید.

زخمی فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرد؟

این خواننده بعد از دیدن آزادی هایی که در انگلستان داشت تصمیم گرفت موسیقی رپ را آغاز کند. این خواننده تا الان فعالیت های زیادی انجام داده است و الان به صورت حرفه ای کار خوانندگی می کنند. او خوانندگی را خیلی دوست دارد و در ایران هم علاقه زیادی به این نوع رشته نشان می داد.

این خواننده فعالیت خود را از انگلستان شروع کرده است. او تا الان فعالیت های زیادی در زمینه موسیقی داشته است و می توان گفت درآمد بسیار زیادی دارد. او یکی از خواننده های بسیار محبوب در انگلستان است و آهنگ های این خواننده بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

این خواننده از زمانی که به انگلستان مهاجرت کرده است رفتار او بسیار تغییر کرده است. امیرعلی خسروجردی ویکی پدیا را در این مقاله معرفی کردیم.

آهنگ های این رپر را چگونه دانلود کنیم؟

دانلود آهنگ جدید زخمی را می توانید از روی سایت های مختلف پیدا کنید و دانلود کنید و این خواننده تمام آهنگ های خود را روی سایت ها و یوتیوب و خیلی از نرم افزار معتبر به اشتراک می گذارد تا همه بتوانند آهنگ های او را به راحتی دانلود کنند و اینکه کیفیت آهنگ های این خواننده را 320 انتخاب کنید. الان تمام سایت ها کیفیت خیلی خوبی دارند و همه آهنگ ها را بسیار خوب به دست مخاطب می رسانند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا زخمی هنوز هم به ایران می آید؟

  او در مورد ایران چیزی نگفته است اما قطعاً برای دیدن خانواده اش به ایران می آید.

 2. همسر زخمی چه کسی است؟

  او با یکی از خوانندگان زن ایرانی به نام سوگند ازدواج کرده است.

 3. خانواده زخمی کجا زندگی می کنند؟

  خانواده این خواننده در تهران زندگی می کنند و هنوز خبری از مهاجرت آن ها نشده است.

 4. آیا زخمی می خواهد از سوگند جدا شود؟

  آن ها زندگی بسیار خوبی در کنار هم دارند و قصد جدا شدن فعلاً ندارند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا