بیوگرافی 021 کید رپر نسل 4 + معروف ترین ترک ها او

021 کید نام خواننده ای است که در ادامه راجع به او صحبت خواهیم کرد و بیوگرافی کامل این شخص را به صورت کامل مطرح خواهیم کرد. پس جهت آشنایی بیشتر و کامل با این شخص که از رپرهای یوتیوبر نیز می باشد؛ این مطلب را مطالعه کنید.

محتوا پنهان
021 کید کیست؟

021 کید کیست؟

021 کید نام یکی از خوانندگان رپ فارسی است. در ابتدای مطالب باید عنوان کرد که این خواننده در زمینه سبک موسیقی رپ فعالیت می کند.

این شخص در این سبک موسیقی آهنگ های متعددی را منتشر کرده است که گاهی برخی از این آهنگ های او با استقبال خوبی از سوی علاقه مندان به موسیقی مواجه شده است. میزان این استقبال را می توان از تعداد، دانلود آهنگ های او از سایت های موجود متوجه شد.

در رابطه با بیوگرافی این خواننده اطلاعات زیاد و کاملی در دست نیست. اما ما در این مطلب از سایت ایران انفجار در خصوص بیوگرافی او تا حدودی صحبت خواهیم کرد و مطالب مختلفی را بیان خواهیم کرد.

عکس 021 کید

عکس 021 کید

جهت مشاهده عکس های این خواننده از رپرهای نسل چهار گزینه های متعددی موجود می باشد که در این قسمت در مورد این گزینه ها صحبت خواهیم کرد. تا شما جهت تماشای عکس های او به راحتی و با استفاده از این گزینه ها بتوانید اقدام کنید. مشخصا راحت ترین و در دسترس ترین گزینه موجود جهت مشاهده عکس هایی از این خواننده موتور جستجوی گوگل است.

در موتور جستجوی گوگل عکس های متعددی از این خواننده وجود دارد که با جستجوی نام این شخص در این مرورگر این عکس ها نمایش داده می شود و شما می توانید آن ها را مشاهده و دانلود کنید. عموما جهت آشنایی با این خواننده علاقه مندان تمایل دارند که عکس هایی از آن را مشاهده کنند.

گزینه مطرح بعدی، صفحه اینستاگرامی این خواننده است که می توانید جهت این امر به آن مراجعه کنید. این خواننده در صفحه اینستاگرامی خود تا کنون عکس های متعددی را از خودش منتشر کرده است و با دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشته است.

پیج اینستاگرام 021 کید چیست؟

پیج اینستاگرام 021 کید چیست؟

021 کید که از خواننده های موسیقی رپ است در اینستاگرام دارای فعالیت است و می توان گفت که حتی فعالیت او در این برنامه تا حدود بسیار زیادی به شهرت او کمک کرده است.

او همچنین از طريق صفحه اینستاگرام خود انتشار آهنگ های خود را به اطلاع مخاطبان و علاقه مندان اشمی رساند. علاوه بر اطلاع رسانی در مورد انتشار آهنگ های جدید این خواننده، در صفحه اینستاگرامی خود راه های دانلود آن ها را نیز به مخاطبان خود اطلاع رسانی می کند.

شما نیز می توانید جهت مراجعه به صفحه اینستاگرام 021 کید نام او را در اینستاگرام جستجو کنید تا صفحه اینستاگرام او نمایش داده شود. پس از نمایش داده شدن صفحه اینستاگرام این خواننده می توانید با مراجعه به آن پست های او را مشاهده کنید.

بهترین آهنگ های 021 کید کدامند؟

بهترین آهنگ های 021 کید کدامند؟

021 کید تا کنون تک آهنگ های متعددی را منتشر کرده است که برخی از این تک آهنگ ها تا کنون بسیار مورد توجه و استقبال علاقه مندان قرار گرفته است. در ادامه در مورد برخی از این تک آهنگ ها صحبت خواهیم کرد و آن ها را معرفی خواهیم کرد.

کامبک

از جمله آهنگ های منتشر شده توسط این خواننده می باشد که مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است. این آهنگ جزو اولین آهنگ های این رپر معرفی می شود.

گیلاس

گیلاس نام یکی از آهنگ های این خواننده می باشد که می توانید آن را از طریق کانال های موجود دانلود کنید.

بچه تهران

بچه تهران در کارنامه هنری این خواننده موجود است که با استقبال خوبی از سوی علاقه مندان مواجه شده است.

PSILOCYBIN

از جمله آهنگ هایی است که مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است. این اهنگ متن جذابی دارد که دلیل جذب مخاطبان به آن نیز همین متن می باشد.

برگشتم

برگشتم نام یکی از آهنگ هایی است که این خواننده منتشر کرده است که می توانید این آهنگ را از سایت های مختلف موسیقی دانلود کنید.

021 کید به چه رپرهایی دیس داده است؟

021 کید به چه رپرهایی دیس داده است؟

از اتفاقات شایع در عرصه رپ دیس کردن خوانندگان توسط یک دیگر می باشد که تا حدی قدرت نمایی افراد به یک دیگر را نشان می دهد. این خواننده نیز تا کنون دیس های زیادی به دیگر رپرها داده است که باعث پیش آمدن حواشی زیاد و حتی در مواقعی دعوا بین او و دیگر خوانندگان شده است. در ادامه به چند تا از دیس های معروف 021 کید به دیگر خوانندگان می پردازیم.

آهنگ رندوم

از پر بازیدترین دیس های 021 کید آهنگ رندوم می باشد که در آن با هیپهاپولوژیست همکاری داشته است و خواننده رپ گاد پوری را دیس می کنند. شما می توانید اکنون در سایت های معتبر این آهنگ را به راحتی گوش کنید و از آن لذت ببرید.

آهنگ ودا

از دیگر آهنگ های دیس 021 کید می توانیم به آهنگ ودا اشاره کنیم که در این آهنگ به دیس کردن سانبوی پرداخته است که پس از آن سانبوی نیز در آهنگ بعدی خود این خواننده را دیس می کند و باعث به وجود آمدن مشکلاتی در بین طرفداران خود می شوند.

آهنگ پایان

آهنگ پایان 021 کید در دو آهنگ به صورت جداگانه به دیس کردن گاد پوری می پردازد. مشکلات زیادی بین گاد پوری و این خواننده وجود دارد که حتی دیس کردن یک دیگر را به صفحات مجازی و لایوهای اینترنتی رسانده و تیتر اخبار رپ را برای خود کرده است.

کنسرت های 021 کید

کنسرت های 021 کید

خواننده های مختلفی پس از انتشار چندین آهنگ خود اقدام به برگزاری کنسرت با حضور علاقه مندان خود می کنند که این خواننده نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.021 کید در صورت تمایل به برگزاری کنسرت و اجرای برنامه از طریق صفحه اینستاگرامی خود اطلاع رسانی می کند.

این اطلاع رسانی از این جهت صورت می گیرد که علاقه مندان به موقع از تاریخ برگزاری کنسرت مطلع شوند و بتوانند بلیط حضور در آن را تهیه کنند. جهت خرید بلیط کنسرت نیز گزینه های متعددی مطرح است که احتمالا این خواننده از طریق صفحه اینستاگرامی و پست های مرتبط با کنسرت خود آن ها را اطلاع رسانی می کند.

021 کید با چه کسانی فیت داشته است؟

در حال حاضر اکثر رپران نسل چهار برای این که در میان مردم شناخته شده و معروف شوند به همکاری با یکدیگر می‌ پردازند که این موضوع شامل021 کید هم می باشد. بهتر است بدانید او تا به اکنون با خیلی از رپران دیگر همکاری داشته و فیت های قوی را منتشر کرده است. حال در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم.

چرسی

این رپر جوان و با استعداد تا به اکنون همکاری‌ های بسیار جذاب و متعددی با چرسی یکی از رپرهای نسل چهار داشته است. حال گفتنی است که مدتی قبل آهنگ جنجالی 021 کید و چرسی به نام چک منتشر شد. این آهنگ پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه طرفداران این دو رپر قرار گرفت.

کوروش

گفتنی است که 021 kid علاوه بر این که تا به اکنون با خیلی از رپران نسل چهار همکاری داشته است با برخی از رپرهای نسل سه هم همکاری‌ های بسیار جذابی داشته است. به عنوان مثال او مدتی قبل با کوروش رپر مشهور ایرانی آهنگی به نام ایستک را منتشر کردند. زمانی که آهنگ 021 کید ایستک منتشر شد از تعداد دانلود بسیار بالایی برخوردار شد و مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت.

پوریا پوتک

از دیگر رپرانی که 021 kid تا به اکنون همکاری‌ های بسیار جذابی با او داشته است می‌ توان به پوریا پوتک اشاره کرد. حال گفتنی است که مدتی قبل این دو رپر با همکاری یکدیگر آهنگی به نام No Hook را منتشر کردند. هم چنین این آهنگ دارای یک موزیک ویدیو هم می‌ باشد که از بازدید بسیار بالایی برخوردار شده است.

همکاری 021 کید با فیومز

همکاری 021 کید با فیومز

021 کید از جمله رپرهای فارسی می باشد که با رپرهای معروف نیز همکاری داشته است از جمله این همکاری ها می توانیم به همکاری او با فیومز اشاره کنیم. فیومز نیز از رپرهای نسل جدید می باشد که مانند 021 کید به خوبی در این زمینه درخشیده است.

021 کید چه حاشیه هایی داشته است؟

این خواننده حاشيه های مختلفی داشته است. اما این حواشی زیاد نبوده است و می توان گفت که 021 کید از جمله خواننده های کم حاشيه حوزه موسیقی است. البته در این کم حاشیه بودن خود او بسیار تاثیر گذار بوده است. زیرا تا حدود بسيار زيادی از حواشی دوری می کند.

این رپر در ایران ساقی گل بوده است؟

از زمانی که 021 kid در میان مردم به شهرت فراوانی رسیده و مخاطبان زیادی را به دست آورده است هر از گاهی در پیرامون او نیز حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود. حال برخی از این حواشی باعث به وجود آمدن دردسرهای زیادی برای این رپر شده است. یکی از این حواشی در رابطه با ساقی بودن 021 kid بوده است. در این باره بهتر است بدانید برخی از منابع خبری بیان کردند زمانی که 021 kid ساکن ایران بوده به عنوان ساقی گل شناخته می شده است.

با این که این رپر تا به اکنون به این اخبار واکنشی نشان نداده است. اما با این حال خیلی از طرفداران 021 kid بیان کردند که این اخبار حاشیه ای بیش نمی‌ باشد که توسط دشمنان 021 kid برای بدنام کردن او منتشر شده است.

دعوای 021 کید و گاد پوری

دعوای 021 کید و گاد پوری

مدتی است که دعوا و درگیری شدیدی بین 021 kid و گاد پوری مشاهده می‌ شود. گاد پوری نیز یکی دیگر از رپران مشهور نسل چهار به شمار می‌ رود که در حال حاضر در میان مردم طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده است. حال بهتر است بدانید که مدتی قبل این رپر در یکی از آهنگ‌ های خود اشاره‌ ای به گاد پوری داشته است. البته به نظر خیلی از شنوندگان این رپر در این آهنگ به دیس گاد پوری پرداخته است. این موضوع باعث شد تا گاد پوری به این آهنگ از 021 kid واکنش نشان دهد و پس از آن درگیر شدید بین این دو رپر به وجود آمد.

جالب است بدانید این درگیری تا جایی ادامه پیدا کرد که مدتی قبل 021 kid توسط برخی از طرفداران گاد پوری مورد ضرب و شتم قرار گرفت و این موضوع بسیار حاشیه‌ ساز شد. به هر حال هنوز درگیری این دو رپر به پایان نرسیده است و هر چند وقت یکبار شاهد انتشار دیس ترک از جانب یکی از این دو رپر هستیم.

ری اکشن به آهنگ های 021 کید

در حال حاضر برخی از فعالان دنیای رپ و هم چنین رپران با تجربه ویدیوهایی را در یوتیوب منتشر می کنند که در این ویدیوها به آهنگ‌ های سایر رپران ری اکشن نشان داده اند. حال گفتنی است که تا به اکنون خیلی از این افراد به آهنگ‌ های 021 کید ری اکشن خوبی نشان داده اند. آن ها در رابطه با این رپر بیان کردند که 021 kid علاوه بر این که از صدای بسیار خوبی برخوردار است معمولاً متن آهنگ‌ های او بسیار قوی هستند. این موضوع باعث شده تا مخاطبان به آهنگ‌ های او جذب شوند.

مشکل 021 کید و 021g چیست؟

مشکل 021 کید و 021g چیست؟

این روزها دعوا و درگیری‌ های بسیار زیادی در میان رپران نسل چهار مشاهده می‌ شود. گفتنی است که خیلی از افراد بر این باورند رپران نسل چهار با به وجود آوردن دعوا و درگیری و حاشیه‌ سازی سعی در شهرت و جلب توجه دارند. به هر حال مدتی قبل درگیری شدیدی بین 021 کید و 021g دو تن از رپران مشهور ایرانی به وجود آمد. این درگیری تا جایی ادامه پیدا کرد که به فضای مجازی کشیده شد و پس از آن دیس ترک‌ هایی از جانب این دو رپر منتشر شد.

با توجه به این که این دو رپر معروف در رابطه با اصل مشکل و درگیری شان در فضای مجازی صحبتی نکرده اند. از این رو اطلاعات دقیقی در این باره در دسترس نمی‌ باشد. اما به نظر می‌ رسد که دعوای آن ها خصوصی بوده و در رابطه با حرفه‌ شان نبوده است. هم چنین سوگند مدتی قبل در یکی از صحبت‌ های خود خطاب به 021 کید بیان کرد که به او اعتماد کرده و او را به خانه‌ اش راه داده است.

به هر حال این درگیری تا جایی ادامه پیدا کرد که این رپر معروف یک دیس ترک به نام غرب لندن را خطاب به سوگند خواند و منتشر کرد. هم چنین برخی از افراد بیان بر این باورند که در قسمتی از آهنگ 021 کید گیلاس اشاره به سوگند شده است. البته سوگند به صورت رسمی هیچگونه دیس ترکی را خطاب به این رپر منتشر نکرد. او تنها به صورت فی‌ البداهه یک کلیپ 15 ثانیه‌ ای ضبط و در صفحه شخصی خود خطاب به این رپر منتشر کرد.

درآمد 021 کید چقدر است؟

میزان درآمد این خواننده مشخص نیست. اما می توان گفت که با توجه به فعالیت های موسیقی او و انتشار آهنگ های مختلف و همچنین برگزاری کنسرت های متعدد، او درآمد خوبی را کسب می کند.

021 کید کجا زندگی می کند؟

021 کید کجا زندگی می کند؟

این خواننده تا کنون در خصوص محل زندگی خود و کشوری که در آن زندگی می‌ کند صحبتی را انجام نداده است. اما ظاهرا در خارج از کشور زندگی می کند و فعالیت خود را نیز در خارج از کشور انجام می دهد. البته با جستجو در صفحه اینستاگرامی او می توان متوجه شد که در چه کشوری زندگی می کند.

معروف ترین آلبوم 021 کید کدام است؟

این خواننده که در زمینه تولید تک آهنگ ها تا کنون موفق عمل کرده است و تک آهنگ های متعددی را منتشر کرده است، ظاهرا چندین آلبوم نیز منتشر کرده است. جهت اطلاع از این آلبوم ها و دانلود آن ها می توانید به یک جستجوی ساده در مورد او بپردازید.

لایو 021 کید

لایو 021 کید

021 کید در کنار عرصه موسیقی در فضای مجازی نیز فعالیت های زیادی دارد که از پر حاشیه ترین فعالیت های او در صفحه مجازی مربوط به لایو 021 کید می باشد که هر چند مدت یک بار در صفحه رسمی او آغاز می شوند. شما به راحتی می توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام او، به لایو های او دست پیدا کنید.

همسر 021 کید کیست؟

حواشی زیادی روزانه برای افراد معروف پیش می آید که باعث دیده شدن بیشتر آنان توسط افراد می شود. 021 کید نیز از افراد معروفی است که حواشی زیادی را از جمله حواشی ازدواج برای خود در اینترنت دارد که حتی عکس و فیلم های زیادی نیز در این مورد از او منتشر می شود. اما شاید برای تان جالب باشد بدانید که با وجود این همه حواشی، 021 کید مجرد می باشد.

او به تنهایی در خارج از ایران سکونت دارد، او در مورد مسئله ازدواج می گوید که رپ با ازدواج می تواند تداخل داشته باشد و او بعد از ازدواجش نمی تواند مانند سابق در رپ فعالیت کند و به همین منظور ازدواج نمی کند. شاید برای تان جالب باشد که حتی با فردی نیز در رابطه نمی باشد و تمامی تمرکز خود را بر روی حرفه موسیقی خود قرار داده است.

رابطه این رپر با رپر های داخلی به چه صورت است؟

رابطه این رپر با رپرهای داخلی به چه صورت است؟

این رپر با رپرهای داخلی رابطه خوبی ندارد و در بسیاری از لایوهای خود به انتقاد از آن ها می پردازد. از نظر 021 کید رپرهای فارسی افراد بی انگیزه و پیر می باشند که تنها دچار سیاست هستند و به همین دلیل است که رپ در ایران پیشرفت نمی کند.

او بارها در لایوهای مختلف این مسئله را مطرح کرده و باعث پیش آمدن مشکلات زیادی در این زمینه برای خود شده است اما همچنان به این کار خود ادامه می دهد.

ماشین 021 کید چیست؟

021 کید با توجه به درآمد بالا خود در هر سری از عکس و پست های خوب با استایل جدید و متفاوتی وارد صحنه می شود که در بیشتر مواقع ماشین های او با استایلش ست می باشند. به همین دلیل اطلاعات دقیقی در مورد نوع ماشین او در دسترس نمی باشد. ولی گمان می شود 021 کید مدل های مختلفی از انواع ماشین را برای خود در خانه اش دارد.

آهنگ های 021 کید برای اعتراضات ایران

آهنگ های 021 کید برای اعتراضات ایران

متاسفانه مدتی قبل اتفاقات ناگواری در کشور ایران رخ داد که این اتفاقات منجر به اعتراضات مردمی شد. حال پس از این که اعتراضات مردمی شکل گرفت خیلی از سلبریتی‌ ها و چهره‌ های مشهور و هم چنین رپران به حمایت و پشتیبانی از مردم پرداختند. بهتر است بدانید یکی از رپرانی که از همان ابتدا حمایت و پشتیبانی خود را نسبت به این اعتراضات نشان داد 021 kid بوده است.

021 kid از همان ابتدا صفحه شخصی خود در اینستاگرام را به یک کانون ارتباطی قوی بین خود و مخاطبانش تبدیل کرد. او از طریق صفحه شخصی‌ اش تمام اطلاعات و اخبار جدید را با مخاطبان و طرفدارانش به اشتراک می‌ گذاشت و به این گونه آن ها را از وضعیت اعتراضات آگاه می کرد. هم چنین ناگفته نماند که در این میان 021 kid به نشانه حمایت به انتشار چندین آهنگ پرداخت. هم چنین او یک آهنگ با همکاری حسین تهی نیز برای این اعتراضات منتشر کرد.

حال می‌ توانید برای دانلود آهنگ‌ های این رپر که برای اعتراضات ایران خوانده است و یا حتی سایر آهنگ‌ های این رپر همچون: 021 کید کامبک، 021 کید وداع، 021 کید پوست شیر و غیره به سایت‌ های موسیقی که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید. با مراجعه به هر کدام از سایت های موسیقی می توانید به راحتی به جستجو و دانلود آهنگ مورد نظر خود از این رپر بپردازید.

021 کید در برنامه fire in the booth

مدتی قبل این رپر مشهور و موفق ایرانی در برنامه fire in the booth حضور یافت و یکی از آهنگ‌ هایش را به طور کامل اجرا کرد که این قسمت از برنامه مورد استقبال خیلی از طرفدارانش قرار گرفت. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده این برنامه به صورت کامل بپردازید پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب برنامه fire in the booth مراجعه نمایید. به این گونه می‌ توانید با کیفیت بالا به مشاهده این قسمت از برنامه fire in the booth با حضور 021 کید بپردازید.

021 کید در برنامه cold room

گفتنی است با توجه به این که در حال حاضر 021 کید به یکی از رپران مشهور تبدیل شده است. به همین دلیل تا به اکنون به خیلی از برنامه‌ هایی که در یوتیوب فعالیت می‌ کنند دعوت شده و در این برنامه‌ ها حضور داشته است. حال یکی دیگر از برنامه‌ هایی که این رپر در آن حضور داشته و به اجرا پرداخته است می‌ توان به برنامه cold room اشاره کرد. این قسمت از برنامه cold room با حضور 021 kid از بازدید بسیار بالایی برخوردار شده است.

سوالات متداول

 1. 021 کید کیست؟

  از خواننده های حوزه موسیقی رپ می باشد که طی سال های اخیر آهنگ های متعددی را منتشر کرده است و به واسطه انتشار همین آهنگ ها مورد توجه علاقه مندان به موسیقی قرار گرفته است.

 2. عکس های این خواننده را در کجا می توان مشاهده کرد؟

  با مراجعه به موتور جستجوی گوگل و همچنین صفحه اینستاگرام این شخص می تواند عکس هایی از آن را مشاهده کنید.

 3. 021 کید ازدواج کرده است؟

  این شخص تا کنون در این مورد صحبتی را انجام نداده است اما با توجه به شواهد به نظر می رسد که ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

 4. 021 کید پر حاشیه است؟

  این شخص را می توان در گروه خواننده های کم حاشیه قرار داد که علاقه ای به حواشی مختلف و پرداختن به آن ها ندارد. این مسئله بسیار در کم حاشیه بودن این شخص تاثیر گذار بوده است.

5/5 - (1 امتیاز)

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا