بیوگرافی آکیو منیجر گاد پوری + حواشی زندگی شخصی او

اگر در حال خواندن این مقاله هستید حتما یکی از علاقه مندان رپ گنگ فارسی و خواننده شناخته شده در این سبک یعنی گاد پوری هستید. گاد پوری خواننده ای موفق در این سبک موسیقی بوده است و به عقیده بسیاری از دوستداران این خواننده، کارگردان موزیک ویدئوهای او یعنی آکیو نقش پر رنگی در این موفقیت داشته است.

ساخت یک ویدئوی جذاب، تاثیر زیادی در جذب مخاطب و طرفدار برای یک خواننده به خصوص خوانندگان رپ دارد. آکیو هم کسی است که توانسته است این کار را به خوبی با ساخت موزیک ویدئو بر روی آهنگ های گاد پوری انجام دهد. بیشترین همکاری این کارگردان با گاد پوری است و در برخی از ویدئوهایش هم به عنوان بازیگر حضور دارد. علاوه بر این همکاری، گاد پوری و آکیو یک برند لباس با نام ایرونی هم راه اندازی کرده اند که در برخی ویدئوها می توانید تیشرت های ایرونی که همین نام بر روی آن نوشته شده است را در تن خوانندگان گروه و خود آکیو هم ببینید.

بهترین دیس های رپ فارسی که با دیس بک همراه شده اند؛ را به همراه بررسی حواشی و مفهوم دیس ها فراهم کرده ایم.

آکیو کیست؟

آکیو کیست؟

نام آکیو را حتما در موزیک ویدئوهای خواننده رپ فارسی گاد پوری دیده و شنیده اید. او یکی از اصلی ترین اعضای تیم گاد پوری است و وظیفه ساخت و کارگردانی ویدئو برای موزیک های او را بر عهده دارد. گاد پوری خواننده رپر گنگ فارسی و بسیار پرطرفدار است. او فعالیتش را از سال 98 آغاز کرد و در سال 99 اولین موزیک ویدئوی خود را با کارگردانی آکیو منتشر کرد.

آکیو و گاد پوری در شهر رشت متولد شده اند و در همین شهر هم زندگی و فعالیت می کنند. گاد پوری متولد سال 1374 است اما از بیوگرافی آکیو اطلاعات زیادی منتشر نشده است، اما می توان حدس زد که او هم به احتمال زیاد از متولدین دهه هفتاد است و شاید یکی دو سال از گاد پوری کوچکتر باشد. این دو علاوه بر همکاری هایی که با هم دارند، دوستان بسیار صمیمی با هم هستند و هوای همدیگر را دارند.

بهترین فیت های رپ فارسی تا سال 1401 از نظران شنوندگان هم در دسترس شما قرار داده ایم.

برند لباس آکیو چیست؟

شاید در برخی موزیک ویدئوهای گاد پوری و آکیو کلمه ایرونی را دیده باشید که بر روی لباس های آن ها نوشته شده است. در واقع این دو نفر یک برند لباس هم راه اندازی کرده اند و نام این برند را هم ایرونی گذاشته اند. این برند برای کسانی که به این خوانندگان رپ علاقه مند هستند و تمایل دارند مانند آن ها لباس بپوشند، راه اندازی شده است. تیشرت ایرونی که آکیو در برخی موزیک ویدئوها به تن دارد، یکی از جوایزی است که او برای بسیاری از طرفداران خودش و گاد پوری در نظر می گیرد.

عکس های آکیو را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید برای دیدن عکس های آکیو اینستاگرام او را دنبال کنید و عکس هایی که از خود به اشتراک می گذارد را ببینید. علاوه بر این، او در چند موزیک ویدئو از گاد پوری به عنوان بازیگر هم حضور دارد و ویدئوهای پشت صحنه کارهایش را هم در پیج شخصی او و گاد پوری می توانید مشاهده کنید. آیدی او در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و یوتیوب در ادامه معرفی خواهد شد.

آدرس پیج اینستاگرام آکیو

آدرس پیج اینستاگرام آکیو چیست؟

اگر علاقه مند هستید تا آکیو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، می توانید او را با نام akiox در اینستاگرام، یوتیوب و توئیتر پیدا کنید. او از سال 2016 فعالیتش را در اینستاگرام آغاز کرده است و حالا حدود 50 هزار فالوئر در اینستاگرام دارد. آیدی گاد پوری هم در اینستاگرام godpoori است که می توانید موزیک ویدئوهای ساخته شده توسط آکیو را در این پیج مشاهده کنید. آکیو توییتر هم دارد و جالب است که در این شبکه اجتماعی هم 9 هزار دنبال کننده دارد. برای دیدن پست های او در توئیتر همان آیدی akiox را جستجو کنید.

این کارگردان اغلب با چه کسانی همکاری کرده است؟

آکیو به عنوان کارگردان بیشتر با گاد پوری همکاری دارد و وظیفه ساخت و کارگردانی موزیک ویدئوهای او را بر عهده دارد. این همکاری به 5 سال پیش بر می گردد که اولین موزیک ویدئوی گاد پوری توسط آکیو ساخته و منتشر شد. آکیو یکی از اعضای اصلی این گروه است و طرفداران زیادی هم در بین جوانان و نوجوانان دارد. او در برخی از این موزیک ویدئوها هم حضور دارد و بعد از خود گاد پوری مهم ترین فرد این گروه است.

موزیک ویدیو های آکیو را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر می خواهید موزیک ویدیو های آکیو را ببینید باید کارهای خواننده رپ فارسی یعنی گاد پوری را دنبال کنید، چون او سازنده و کارگردان این موزیک ویدئوها است. شما می توانید آن ها را در گوگل جستجو کنید و یا در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و یوتیوب، این دو نفر را دنبال کنید. ویدئوهایی از پشت صحنه های ساخت این موزیک ویدئوها هم در صفحات شخصی آکیو و گاد پوری موجود است که می توانید مشاهده کنید. در برخی از این موزیک ویدئوها می توانید تصویر خود آکیو که به عنوان بازیگر حضور دارد را هم مشاهده کنید.

این کارگردان در کدام موزیک ویدیو ها بازی کرده است؟

آکیو در چند موزیک ویدئو از گاد پوری علاوه بر نقشی که به عنوان کارگردان دارد، بازی هم کرده است. یکی از آن ها موزیک ویدئوی ت ت ت پ ت ت ت و دیگری موزیک ویدئوی Untitled II است که می توانید بازی آکیو را در آن ها مشاهده کنید. هر دوی این موزیک ویدئوها دیس بک هایی به هیپ هاپولوژیست بودند. هیپ هاپولوژیست یکی از خوانندگان رپ فارسی است که در یک ترک با نام حله با حسین تهی، امیر تتلو، پیشرو، حصین و گاد پوری همکاری داشت و بعد از همین ترک اختلافاتی بین او و گاد پوری ایجاد شد که به انتشار دیس و دیس بک هایی از دو طرف انجامید.

آکیو کجا زندگی می کند؟

آکیو متولد و ساکن رشت است و در همین شهر هم فعالیت می کند. او و گاد پوری از جمله کسانی هستند که در رپ فارسی به صورت زیرزمینی در ایران فعالیت می کنند. این دو نفر هنوز هیچ صحبتی از مهاجرت و ترک ایران و ادامه فعالیتشان در کشورهای خارجی نکرده اند و به نظر نمی رسد فعلا تصمیمی برای مهاجرت داشته باشند.

این کارگردان برند لباس خود را با چه کسی ایجاد کرده است؟

همکاری آکیو و گادپوری از ساخت موزیک ویدئو فراتر رفته است و این دو نفر با همکاری هم برند لباس ایرونی را راه اندازی کرده اند. برند لباس آکیو و گاد پوری را در برخی موزیک ویدئوها با تیشرت هایی با نوشته ایرونی بر تن اعضای گروه و خود آکیو می توانید ببینید.

آکیو چه حاشیه هایی داشته است؟

همانطور که گفتیم آکیو اطلاعات زیادی از زندگی شخصی اش منتشر نمی کند و شاید یکی از دلایلش این است که نمی خواهد برای خودش حاشیه درست کند. با این وجود نام او در حاشیه هایی که برای گاد پوری و گروه آن ها ایجاد می شود، دیده و شنیده می شود. یکی از حاشیه هایی که در صحنه فیلم برداری ساخت یکی از موزیک ویدئوهای آکیو برای گاد پوری به وجود آمد، تصادف او با ماشین پژو پارسی بود که در صحنه در حال انجام حرکات نمایشی برای این موزیک ویدئو بود.

پس از این اتفاق طرفداران گاد پوری آن را توطئه ای از طرف دیگر خوانندگان رپ فارسی که با گاد پوری دشمنی داشتند، می دانستند. یکی از این افراد هم هیپ هاپولوژیست بود که البته او هیچ نقشی در این تصادف نداشت و مقصر اصلی راننده ماشین پژو پارس بود. گاد پوری در این تصادف آسیب شدیدی ندید و تنها مدتی به خاطر کمر درد مجبور شد تا استراحت کند.

حالا که نام هیپ هاپولوژیست آورده شد باید به حواشی و اتفاقاتی که بین او و گاد پوری پیش آمد هم اشاره کنیم. اگر تمایل دارید بیشتر در مورد این اختلافات بدانید می توانید در یوتیوب ویدئویی با عنوان افشاگری گاد پوری و آکیو را جستجو و مشاهده کنید.

سوالات متداول

  1. آکیو در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

    آکیو کارگردان موزیک ویدئوهای خواننده رپر گنگ فارسی با نام گاد پوری است و در برخی موزیک ویدئوها هم به عنوان بازیگر حضور دارد.

  2. آکیو منیجر گاد پوری و کارگردان موزیک ویدئوهای او متولد چه سالی است؟


    او اطلاعات زیادی از خود منتشر نکرده است اما به احتمال زیاد متولد اواخر دهه هفتاد است و بین 25 تا 27 سال سن دارد.

  3. عکس های آکیو را از کجا می توان مشاهده کرد؟

    برای دیدن عکس های او می توانید به صفحه اینستاگرامش با آیدی akiox مراجعه کنید و یا او را در موزیک ویدئوهای گاد پوری با نام ت ت ت پ ت ت ت و موزیک ویدئوی Untitled II ببینید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا