بیوگرافی علی مسلک به همراه لیست بهترین آهنگ های او

همانطور که می دانید رپ یکی از استایل ها و یا بهتر است بگوییم یکی از سبک های موسیقی است که امروزه در سرار جهان و به خصوص در میان جوان و نوجوان ها علاقمندان زیادی پیدا کرده است. اگر شما اهل رپ گوش دادن باشید کماکان برخی از خوانندگان این سبک را می شناسید و با آنها آشناییت دارید. ما در این مقاله به معرفی مسلک، یکی از خوانندگان این سبک خواهیم پرداخت.

پر فروش ترین آلبوم های رپ فارسی از ابتدا تا به امروز را بررسی و برای شما قرار داده ایم.

مسلک کیست؟

مسلک کیست؟

امروزه رپ در میان ایرانیان جایگاه فوق العاده پیدا کرده و خیلی ها در این زمینه فعالیت می کنند. مسلک یا علی مسلک یکی از رپر های شناخته شده این سبک می باشد که با رپر های مشهوری تا کنون همکاری داشته است که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد. مسلک در سال 1995 در تهران به دنیا آمد و هم اکنون 25 سال دارد.

به گفته خودش او از شیفتگان رپ بوده است و دلیل اینکه در این سن کم توانست حرفی برای گفتن در این سبک داشته باشد این است که جسم و روح خودش را صرف این کار کرده است. اینکه در این سن و سال کم توانسته است که نامی برای خود بسازد نشان دهنده پشته کار و علاقه او به این کار می باشد.

به گفته مسلک، او از کودکی عاشق بازی و گیم های کامپیوتری بوده است و کمتر به سمت و سوی موسیقی کشیده می شده و حتی در دوران راهنمایی هم میانه خوبی با موسیقی نداشته است تا اینکه در دوران دبیرستان از طریق یکی از دوستانش به این سمت کشیده می شود و به سبک رپ روی می آورد.

ظاهرا یکی از دوستان او موزیکی برای او پخش می کند و مسلک متوجه این می شود که به موسیقی و مخصوصا رپ علاقه زیادی دارد، و کم کم از همان دوران به نوشتن آهنگ و اشعار خود می پردازد و از هر فرصتی برای تمرین کردن و خوانندگی استفاده می کرده است و حتی آهنگسازی را هم تا حدودی یاد گرفته است.

محتوای اشعار او بیشتر در حالت انتقادی و اعتراضی می باشد و با بیت و ملودی های خاص خود توانسته طرفداران زیادی پیدا کند و همچنین آهنگ های خوبی تا کنون منتشر کرده است. او سعی می کند تناسب را در اشعار خود حفظ کند و در هر آهنگ خود از یک فلو و قافیه و بیت های خاصی استفاده کند تا در عین گنگ بودن بوی اجتماعی بودن و نقد و انتقاد و اعتراضی بدهد که این کار یک نوگرایی خاصی به او داده است.

به گفته او اطرافیان و بیشتر دوستان نزدیکش دلیل موفقیت وی می باشند و با تشویق آنها به این راه ادامه داده است. او تا کنون طرفدارن زیادی داشته و دارد که از این رپر و هنرمند جوان حمایت می کنند شاید برایتان جالب باشد بدانید که اصلا معنی لقب و کلمه مسلک چه می باشد.

خود او راجب این لقب توضیحاتی داده است و به گفته خودش دوست نداشته که با نام و فامیل شناخته شود بخاطر همین لقب مسلک را برای خود انتخاب کرده است. معنی مسلک اصطلاحی است در تعابیر صوفیان و انگار معنی فلسفی را در بر دارد و همچنین از منظر دینی معنی طرفداران و رهروان امام علی را دارد که شاید نشان دهنده اعتقادات این آرتیست باشد.

بهترین پانچ لاین های رپ فارسی از نسل یک تا نسل چهار نیز برای شما گرد هم آورده شده اند.

معروف ترین آهنگ های مسلک کدامند؟

در اینجا به معرفی برخی از ترک های داغ این رپر می پردازیم:

فریک

یکی از معروفترین و بهترین آهنگ های علی مسلک که به تازگی منتشر شده است آهنگ فریک می باشد که در اینستاگرام بازتاب زیادی داشته است و بسیاری از بلاگر ها از این آهنگ در استوری و پست های خود استفاده کردند که باعث شده بود این آهنگ در پلتفرم های مختلف با بازدید خیلی خوبی مواجه شود.

در این آهنگ از مود و حال و هوای خاصی استفاده کرده است که بیشتر به نام سیاه مستم شبا گیج مسلک شناخته می شود که البته در این تیکه از کلمه صبح استفاده می کند نه سیاه، به هر حال این آهنگ یکی از خاص ترین اهنگ های مسلک به شمار می رود و حتی موزیک ویدئو مسلک فریک، را هم می توانید در اینترنت مشاهده کنید.

امشب

امشب هم یکی دیگر از آهنگ های ناب مسلک می باشد که از بیت و ملودی خوبی در این ترک استفاده کرده است که طرفداران او بسیار دوست داشتند.

اون که

مسلک پس از انتشار این آهنگ اعلام کرده بود که این آهنگ مورد علاقه او می باشد و برای او معنی خاصی می دهد، او در این آهنگ به انتقاد و اعتراض دنیا و خوشی و غم پرداخته است که حتی خیلی ها بعد از شنیدن این آهنگ طرفدار او شدند.

حواسش هست بهت

آهنگ حواسش هست بهت مسلک یکی از پر معنی ترین و عمیق ترین آهنگ های او به شمار می رود که بسیار بازتاب خوبی داشته است. مسلک در این آهنگ به اعتقادات خود اشاره می کند و راجب خدا می گوید و از نا امیدی های خود حرف می زند و اینکه در تمام مراحل و ناامیدی ها خدا حواسش بهم هست. خیلی ها از این آهنگ به عنوان بهترین آهنگ او یاد کرده اند که با حرف هایی قافیه دار تصوری زیبا خلق کرده است و با موسیقی تلفیق کرده است.

سیم آخر

آهنگ سیم آخر مسلک یکی از متفاوت ترین ترک های او به شمار می رود که فلو و ملودی خاصی دارد و حتی محتوایی خاص تری نسبت به سایر آهنگ های او داشته است که بعد از انتشار با استقبال خوبی مواجه شده است.

این رپر تا کنون با کدام خواننده ها همکاری کرده است؟

علی مسلک در دو آلبوم موفق و مشهور رپ فارس، اوردوز 1 و 2 با خوانندگان مشهوری چون حصین ابلیس ،شایع، رضا پیشرو، صادق و… حضور داشته است که بیشتر دیده شدن او کمک شایانی کرده است. به علاوه او در ترک مشهور سیم آخر با خواننده معروف، سپهر خلسه همکاری کرده است و در آهنگی دیگر با مرژاک خواننده رپ دیگر همکاری داشته است.

اولین لیبل رپ فارسی کدام است؟ بررسی اعضای این گروه و حواشی که به دنبال داشت.

آدرس پیج اینستاگرام مسلک

آدرس پیج اینستاگرام مسلک چیست؟

برخی معتقدند که اینستاگرام یک فضای مخرب برای هنرمندان به حساب می آید و می تواند به شدت زننده باشد اما با این حال برخی معتقدند که این اپلیکیشن جهانی می تواند به بیشتر دیده شدن و شنیده شدن کمک کند. به نظر این امر درست است که افراد مشهور به خصوص خواننده ها با کمک اینستاگرام توانسته اند که به معروفیت خود اضافه کنند. علی مسلک هم مانند دیگر خوانندگان و سلبریتی ها دارای صفحه ای در اینستاگرام می باشد که می توانید با جستجو کردن پیج مسلک maslak021 عکس و فیلم های او را تماشا کنید.

عکس های مسلک را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این هنرمند را می توانید با جستجو در سایت های اینترنتی مشاهده کنید و همانطور که پیش تر گفته شد عکس های این هنرمند را می توانید در اینستاگرام خود شخص هم مشاهده کنید.

آهنگ های این خواننده را چگونه دانلود کنیم؟

آهنگ های مسلک را می توانید در پلتفرم های مختلف موسیقی گوش کنید همچنین برای دانلود آهنگ های این شخص کافیست که در اینترنت نام ترک را جستجو کنید و از سایت های رپ و هیپ هاپی آن را دانلود کنید.

این خواننده چه حاشیه هایی داشته است؟

همانطور که می دانید تا کنون افراد مشهور کمی وجود دارد که حاشیه ای زیادی نداشته باشند و هنرمندان خواه ناخواه وارد فضاهای حاشیه سازی می شوند تا بیشتر دیده شوند اما می توان گفت علی مسلک جزو این دسته از هنرمندان به شمار نمی‌ رود و حاشیه سازی بزرگی نداشته است.

موزیک ویدیو های مسلک را در کجا می توان مشاهده کرد؟

موزیک ویدئو های این خواننده جوان و پر طرفدار را می توانید در سایت های اینترنتی تماشا کنید همچین برخی از کانال هایی که اخبار و موزیک و موزیک ویدئو های خوانندگان رپ را پوشش می دهند این موزیک ویدئو ها را هم در کانال خود قرار دادند که با سرچ کردن می توانید آنها را مشاهده کنید علاوه بر اینها می توانید با مراجه به پیج مسلک در اینستاگرام موزیک ویدئو های این شخص را مشاهده کنید.

همسر مسلک کیست؟

شایعاتی راجب دوست دختر مسلک وجود داشته که بعدا معلوم شده کذب و شایعه است، همچین تا کنون خود این فرد راجب زندگی مشترک و همسر خود صحبتی نکرده است و در هیچ مصاحبه و حتی اینستاگرام خود راجب همسر و زندگی عاطفی خود حرفی نزده و احتمالا علی مسلک مجرد می باشد.

مسلک کجا زندگی می کند؟

با آنکه می دانیم اکثر خوانندگان رپ که به عنوان خوانندگان زیر زمینی و غیر مجاز شناخته می شوند در خارج از کشور زندگی می کنند اما به نظر می رسد که علی مسلک هنوز در ایران باشد و در تهران زندگی می کند و از آنجایی که تمامی همکاران و لیبل خود در تهران ساکن هستند این امر را تصدیق می کند.

سوالات متداول

  1. آیا آهنگ مسلک فریک ریمیکس را از کجا می توان دانلود کرد؟

    ریمیکس این آهنگ زیبا را می توانید از اینترنت و یا کانال های موسیقی رپی تلگرام دریافت و دانلود کنید و یا در پلتفرم های موسیقی به صورت آنلاین گوش دهید.

  2. آیا مسلک در ایران زندگی می کند‌؟

    همان طور که گفته شد، مسلک از آغاز فعالیت خود تا کنون هنوز در ایران زندگی می کند و به همراه لیبل خود در تهران فعالیت می کند.

  3. آیا مسلک تا کنون دیس و دیس بک هایی با سایر رپر های دیگر داشته است؟

    از آنجایی که بیشتر آثار او در زمینه اعتراضی و انتقادی است دیس و درگیری های لفظی با دیگر رپر ها کمتر به چشم می خورد و ترک قابل توجه ای در این زمینه ندارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا