آنانیموس چیست؟ | اعضای گروه آنانیموس به همراه بررسی فعالیت ها

می دانید هکر کیست؟ در این مقاله درباره ترسناک ترین گروه هکری بحث خواهیم کرد. صحبت ها و شایعات زیادی در مورد گروه هکری آنانیموس (Anonymous) وجود دارد. جنگ در اوکراین همه جهان را مجبور کرد تا نظر خود را در مورد روسیه تغییر دهند. تمام دنیا تا جایی که توانست به کشور اوکراین کمک کرد.

توسعه‌ دهندگان فناوری اطلاعات، متخصصان سایبری و حتی گروه‌ های هکر نیز در این همکاری حضور داشتند. به خصوص سر و صدای زیادی توسط گروه هکر Anonymous که به روسیه اعلان جنگ کرده بود به راه افتاد. در چارچوب تهاجم روسیه، Anonymous تصمیم گرفت از اوکراین با سازماندهی انواع حملات به شرکت ها و سازمان های دولتی فدراسیون روسیه حمایت کند. با ما در سایت ایران انفجار همراه باشید تا به معرفی این گروه و عملیات آن ها بپردازیم.

اعضای گروه آنانیموس چه کسانی هستند؟

اعضای گروه آنانیموس چه کسانی هستند؟

همه چیز در حدود سال های 2004 و 2006 شروع شد. در آن زمان، اینترنت پر از میم ها، جوک ها و تصاویر مختلف خنده دار بود و در آن زمان، دنیای میم‌ ها تحت سلطه 4chan بود، انجمنی به سبک Reddit مدرن، که عمدتا بر برقراری ارتباط با تصاویر متمرکز بود. در یکی از تاریک ترین گوشه های آن، فعالان درگیر بیشتری جمع شده بودند. آن ها خواهان اقدامات شدید بودند. آن ها می خواستند مورد توجه قرار گیرند. همین موارد باعث شد تا گروهی اقدام به هک سایت 4chan کنند و همین هک ساده که در درون یک بازی بود، مورد توجه قرار گرفت. نام گروه آنانیموس از این بازی نشات گرفت. تا به امروز نام اصلی هیچ یک از اعضای این گروه هکری فاش نشده است.

عکس های این گروه را در کجا مشاهده کنیم؟

همان طور که اشاره کردیم، علاوه بر این که تا به امروز هیچ نامی از اعضای گروه آنانیموس منتشر نشده است، هیچ عکسی نیز از چهره واقعی آن ها وجود ندارد. تمامی تصاویر با همراه یک نقاب است که کاملا چهره آن ها را پوشانده است. می توانید نام فارسی و یا لاتین این گروه را جست و جو کرده و سپس اقدام به مشاهده کردن تصاویر آن به همراه این نقاب کنید.

پیج اینستاگرام آنانیموس چیست؟

پیج اینستاگرام آنانیموس چیست؟

اگر نام این گروه را در اینستاگرام جست و جو کنید مشاهده می کنید که انواع پیج های مختلفی در زمینه هک به این نام وجود دارند اما تا به امروز هیچ کدام اعلام نکرده اند که توسط افراد گروه آنانیموس اداره می شوند. به همین دلیل باید بگوییم که این گروه هکری هیچ پیجی در اینستاگرام برای خود ندارد.

گروه آنانیموس جزو کدام دسته از هکر ها است؟

گروه هکری آنانیموس تا به امروز در هیچ یک از گروه های هکری قرار نگرفته است. آن ها در برخی مواقع اقدامات بشر دوستانه انجام می دهد و در برخی مواقع نیز نیت خیری را در پشت کارهای خود ندارد. به همین دلیل این گروه نمی تواند در دسته های مشخص قرار بگیرد و خود به تنهایی عمل می کند. ثابت شده این گروه در موارد متفاوت می توانند هکر کلاه سیاه یا هکر کلاه سفید برچسب بگیرند و بسته به این است که قصد انجام چه کاری را داشته باشند.

سوالات متداول
Members of the group Anonymous protest during Spain’s film Goya Awards ceremony at Teatro Real in Madrid.11.

سوالات متداول

  1. آنانیموس چگونه شناخته شد؟

    زمانی که عده ای از افراد قصد داشتند تا اقدامات شدید تری را انجام دهند، اقدام به هک یک بازی شدند و از آن موقع در تمامی دنیا شناخته شدند.

  2. آیا آنانیموس پیج اینستاگرام دارد؟

    هیچ گونه پیجی به صورت رسمی درمورد آنانیموس در اینستاگرام نیست.

  3. آنانیموس در کدام زمینه مثمر ثمر واقع شدند؟

    در زمینه جنگ روسیه و اوکراین بسیار مثمر ثمر واقع شدند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا