بیوگرافی آرمین راد هکر کلاهبردار + اقدامات او در فضای مجازی

هم اکنون می خواهیم در کنار شما به توصیف بیوگرافی آرمین راد هکر کلاه سفید و انقلابی یا بنا بر گفته های دیگران آرمین راد، شارلاتانی مجازی که خود را هکر اینستاگرام جا می زند بپردازیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

آرمین راد کیست؟

آرمین راد کیست؟

آرمین راد که به گفته خودش یکی از هکر های به نام و زبر دست اینستاگرام می‌ باشد. بدون شک می دانید هکر کیست، اما باید بدانید که از جمله کار های جالب او که با همکاری رامین پاسیار بوده است می‌ توان به هک کردن پیج افراد مشهوری همچون مریم رجوی، رهبر گروه مجاهدین خلق و مسیح علی نژاد و همچنین صد ها پیج اینستاگرامی دیگر از افراد شناخته شده اشاره کرد.

آرمین راد متولد سال 1365 اهل شهرستان بروجرد استان لرستان می‌ باشد او تحصیلات خود را در رشته شبکه و برنامه نویسی و لیسانس کامپیوتر در گرایش نرم افزار به سرانجام رسانده است.

آرمین راد در مصاحبه ها و گفت و گو های خبری خود این گونه گفته است که دچار عارضه‌ شدید بینایی شده و وضعیت چشم هایش بسیار وخیم بوده است او از امام حسین (ع) طلب شفا کرده است و در ازای آن قسم خورده است که از توانایی ها و مهارت های هکری خود در راه انقلاب و در هم کوبیدن هتاکان به نظام جمهوری اسلامی و توهین کنندگان به ائمه و ارزش های شیعیان صرف کند همچنین او شبی در خواب می‌ بیند که مرده است و از تشنگی زیاد طلب آب می‌ کند اما جوابی نمی‌ گیرد وی گفته از آن لحظه به بعد متحول شده است.

گفته می‌ شود که نام واقعی او از گذشته آرمین راد نبوده بلکه ایوب فروغی راد می‌ باشد و همچنین در مورد تحصیلات خود نیز دروغ هایی گفته بوده است؛ او که خود را دارای مدرک دکترا معرفی کرده بود دستش رو شد که تنها تا مقطع نهم متوسطه تحصیلات دارد.

وی که از هوش و نبوغ بسیار بالایی در زمینه هک و برنامه نویسی کامپیوتر برخوردار است تمام وقت و زمان خود را برای یادگیری و فراگیری مهارت هک به کار برده و توانسته است به مهارت های چشم گیر و قابل توجهی دست یابد.
بسیاری از مردم او را یکی از برجسته ترین و شاخص ترین نابغه در زمینه‌ هک دانسته و او را همواره مورد تشویق خود قرار می دهند.

اما می رسیم به یک سوال پر تکرار که کلاه سفید به چه معناست و چرا برای آرمین از واژه هکر کلاه سفید استفاده می کنند؟
هکرها به چند دسته تقسیم می‌ شوند که کلاه سفید ها یکی از این چند دسته می ‌باشند منظور از هکر کلاه سفید، هکر هایی هستند که از مهارت و توانایی هکری خود در راه درست و سالم و به دور از نامناسبات استفاده می‌ کنند.

در کل می‌ توان گفت هکرهای کلاه سفید از نوع هکر های مفید هستند این هکر ها معمولا با بستن قرار داد با شرکت ها با رعایت اخلاق هک به سیستم سایبری دشمن نفوذ می کنند و نقاط ضعف و قوت آن ها را به خوبی می سنجند.

آرمین راد چگونه مشهور شد؟

آرمین راد چگونه مشهور شد؟

وی با تلاش و هوش زیادش توانست به نابغه هک تبدیل شود و اکنون یکی از چندین هکر نخبه ایرانی محسوب شود که تا کنون بیش از ۲ هزار صفحه اینستاگرام را به دلیل توهین به ایران و اسلام از دسترس خارج کرده و پاک کرده است.
او گفته است: درآمد اصلی من از شبکه و برنامه نویسی و از طریق همین تخصصم در امنیت سایت و شبکه مخارج زندگیم می گذرد؛ من نیاز به هیچ هزینه‌ ای ندارم بار ‌ها گفتم به خون پاک سید شهدا قسم من یک هزار تومانی بابت هزینه‌ هایی که انجام دادم از هیچ سازمانی نگرفتم.

 • همچنین لایو های او با حصین ابلیس مدیر سایت سنگین بت هم باعث شد که اسمش بیشتر از هر موقعی بر سر زبان ها بیوفتد.

آیا این فرد بازداشت شده است؟

سرتیتر یکی از سایت ها: هکر کلاهبرداری که خود را انقلابی معرفی می ‌کرد این سایت با انعکاس ویدیویی شطرنجی شده نوشت: مشهور به ایوب‌ تیغ‌ زن که خود را هکر انقلابی معرفی می‌ کرد و مدرک دکترای تقلبی خود را تقدیم یکی از مسئولان کرده بود و مهمان بسیاری از برنامه ‌ها و خبرگزاری‌ ها بود بازداشت شده است. این ویدئو و این عکس در صفحه اینستاگرام او منتشر شده و گفته شده او به جرم تشویش اذهان عمومی بازداشت شده است در این باره متنی طی روز های اخیر در تلگرام منتشر شده که به برخی ماجرا های او پرداخته است از جمله نوشته است:

رسانه‌ هایی از جمله فارس، دانشجو، تسنیم، جوان و… خبر از فعالیت هکر جوان و انقلابی دادند که موفق شده صفحات مریم رجوی، مسیح علی ‌نژاد، عرب اسپرت و چندین صفحه از جریان‌ های پادشاهی‌ خواه و پان‌ ایرانیسم و… را در کم‌ تر از یک هفته هک کند او گفته بوده بیش از چندین هزار صفحه هتاک به انقلاب و اسلام را به‌طور کامل از صفحه مجازی محو کرده است او که مدام به برنامه‌ های تلویزیونی و نشست‌ هایی دعوت می‌ شده از پیشنهاد های میلیون دلاری آن‌ ور آبی ‌ها گفته از اینکه حتی هکر های روسی و چینی هم حریفش نیستند و یا عرب ‌ها به او پیشنهاد های پر آب‌ و تاب داده‌ اند او در انتخابات سال ۹۶ برای ساعاتی سایت یکی از کاندید ها را پایین آورد که خبر آن در همان ایام جنجالی شد بعد ها مشخص شد روش کار او اینگونه بوده که ابتدا در اینستاگرام صفحات فیک به نام مریم رجوی یا مسیح علی نژاد و دیگر گروه‌ ها و افراد سیاسی مخالف جمهوری اسلامی درست می‌ کرده و پس از گذشت مدتی که فالوور های زیادی جذب می‌ کرده عکس پروفایل آن‌ ها را عوض می‌ کرد و خبر از هک انقلابی می‌ داد!
دیگر کم‌ کم همه مدافعین او سعی می‌ کردند تا ماجرا را با سکوت به فراموشی بسپارند اما بودند کسانی مثل زهرا طباخی از فعالان سایبری اصول‌ گرا که شیاد بودن او را گوشزد می‌ کردند یا محسن امینی که مطرح می‌ کردند عاقبت دستمزد ها و سکه‌ هایی که به او دادند چه می‌ شود؟

علت بازداشت آرمین راد چه بود؟

علت بازداشت آرمین راد چه بود؟

علل بازداشت آرمین بیشتر بر می گردد به این موضوع که وی پیج هایی را پرورش می داد تا پس از جذب فالوور با تغییر پروفایل و نام پیج به نام و تصویر افراد ضد انقلاب اسلامی، خود را بالا بکشد. نشان دهد که در کارش شکی نیست و عموم مردم باورشان شده بود و گمان می کردند؛ که آرمین راد به راستی پیج اینستاگرام افراد و زیر مجموعه های گروهک های ضد انقلابی را‌ از دسترس خارج کرده است که سرانجام دست وی رو شد و نقشه اش بر ملا شد.

پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

armin_rad21 صفحه شخصی اینستاگرام آرمین راد می باشد که می توانید با سر زدن به پیج او به اطلاعات و عکس های بیشتری درباره وی دست یابید.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

یکی از حواشی او نزاع کلامی با امیر تتلو بود که این موضوع را در یکی از پست های پیجش قرار داده است. اما برای کسب اطلاعات بیشتر حواشی این هکر کلاه سفید راه های بسیاری از جمله مراجعه به سایت وی در اینترنت با سرچ نام او، پیج اینستاگرام او و کانال های هکری و هواداران او وجود دارد.

آیا آرمین راد وابسته به سازمان خاصی است؟

خیر او در یکی از مصاحبه هایش افزود که متعلق و وابسته به هیچ گروه و ارگان خاصی نمی باشد؛ این سخن را رد کرد شما می توانید برای دیدن مطالب بیشتر به گوگل با سرچ عنوان آرمین راد ویکی پدیا یا آرمین راد و همسرش مراجعه نمایید.

شغل اصلی این فرد چیست؟

شغل اصلی آرمین راد هکری می باشد که جز دسته هکر کلاه سفید است و در رشته شبکه و برنامه نویسی تحصیل کرده و دارای لیسانس کامپیوتر نرم افزار می باشد. این نخبه هکر از کودکی عاشق کار با کامپیوتر بوده و بیشتر اوقاتش پای سیستم و رایانه می گذشت هوش زیاد و استعدادش باعث شد؛ تا خیلی زود بتواند هک کردن را بیاموزد و به یکی از نوابغ هکر تبدیل گردد.

پیج اینستاگرام آرمین راد چه محتوایی دارد؟

پیج اینستاگرام آرمین راد چه محتوایی دارد؟

در پیج او علاوه بر عکس هایش در کنار همکارانش، ویدئو هایی برای آگاهی مردم چه در حیطه اطلاعات عمومی و چه حیطه هکری و اسلام دیده می شود.

فیلم دستگیری آرمین راد

با وجود اینکه آرمین راد این خبر را تکذیب کرد باز هم عده ای حرف از دستگیری وی را به میان می کشند و شک بر دل خواننده موضوع می اندازند؛ دستگیری وی قطعی نیست. اما جهت اطلاعات از ماجرای دستگیری آرمین راد و یا شایعه بودن این خبر می توانید با سرچ عنوان دستگیری آرمین راد در گوگل به آن ها دست یابید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا آرمین راد با حصین ابلیس خواننده رپ در ارتباط است؟

  بله طبق گفته ها و شنیده ها این دو چهره معروف با یکدیگر صمیمی هستند.

 2. چگونه می توانیم با آرمین راد ارتباط برقرار کنیم؟

  شما می توانید از طریق پیج اینستاگرام وی که بالاتر در اختیارتان قرار دادیم با اون ارتباط برقرار کنید.

 3. آیا آرمین راد متاهل می باشد؟

  هنوز اطلاعات دقیق و کاملی درباره این موضوع مطرح نشده و چیزی توسط آرمین راد بروز داده نشده اما شاید بتوانید با سرچ آرمین راد و همسرش در گوگل به اطلاعاتی دست پیدا کنید.

 4. آیا خبر دستگیری آرمین راد صحت دارد؟

  بنا بر اخبار منتشر شده وی دستگیر شده بود اما به دلیل عدم اثبات جرمش از زندان آزاد شد.

https://nevisandegi.shop/wp-admin/post.php?post=19646&action=edit
لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا