بیوگرافی رامین پاسیار هکر انقلابی + عکس های او

رامین پاسیار یک هکر کلاه سفید می باشد. او در رشته کامپیوتر تحصیل کرده و همانند آرمین راد پیج و صفحات مجازی آن هایی که به اسلام و انقلاب توهین می کنند را مختل می کنند.

در این مقاله قرار بر این است که به شرح بیوگرافی رامین پاسیار هکر کلاه سفید معروف کشور بپردازیم و اقدامات او را مورد بررسی قرار دهیم. پس تا آخر این مقاله از سایت ایران انفجار با ما همراه باشید.

رامین پاسیار کیست؟

رامین پاسیار کیست؟

بدون شک می دانید هکر کیست، درباتره رامین پاسیار باید بیان شود که، یکی از هکران کلاه سفید انقلابی می باشد که به گفته خودش از مهارت و استعدادش در راه اسلام استفاده می کند. او هم همانند آرمین راد یکی دیگر از هکران نخبه کلاه سفید انقلابی پیج افراد معروف و ضد انقلاب که به اسلام توهین کرده اند را از دسترس خارج می کند.
رشته تحصیلی او کامپیوتر بوده که اکنون به این درجه رسیده است او و آرمین راد هر دو لر می باشند و این دو هکر لر نه تنها در ایران بلکه در جهان صدا کرده اند.

عکس های رامین پاسیار را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های رامین پاسیار را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های زیادی از وی در فضای مجازی از جمله پیج رامین، کانال های تلگرامی در خصوص هکری و سایت های گوگل موجود است.

پیج اینستاگرام رامین پاسیار چیست؟

raminpasyar پیج اصلی اینستاگرام رامین پاسیار می باشد که در آن عکس هایی را از خود منتشر کرده و با سر زدن به آن می توانید عکس ها را مشاهده نمایید.

شغل اصلی این فرد چیست؟

شغل وی در زمینه هکری می باشد او از قدیم به کامپیوتر و حرفه هکری علاقه زیادی داشت و همچون آرمین راد یکی از هکران کلاه سفید طرفدار جمهوری اسلامی می باشد. با قدم نهادن در راه اسلام پیج افرادی را که به دینش توهین می کنند منهدم میکند.

رامین و آرمین راد هر دو به تیم هکرهای انقلابی معروف هستند و تعدادی صفحات مخالفان مردم ایران را غیر فعال کرده اند و به گفته خود آن ها انگیزه از این کار علاقه به اهل بیت می باشد. علاوه بر هک کردن صفحات شخصی مختلف، صفحات سایت نیروی دریایی آمریکا را نیز هک کرده اند. آن ها گفته اند که هر مسئله ای مانند مسائل اقتصادی در ایران باشد مربوط به کشور خودمان بوده و اجازه نمی دهیم بقیه راجع به آن نظر بدهند. پس از اقدامات آن ها نقشه و پیام های تهدید آمیزی از طرف دشمنان ایران برای آن ها فرستاده شده بود؛ اما آن ها باز هم دست از ادامه کار خود نکشیدند.
رامین پاسیار و آرمین راد گفته اند بسیاری از دوستان و البته کسانی که در فضای مجازی ما را می‌ شناختند هم درخواست می‌ کردند که نباید بگذارید افرادی که به اسلام توهین می کنند به این راحتی در فضای مجازی فعالیت کنند.

این هکر چگونه معروف شد؟

این هکر چگونه معروف شد؟

او همانند سایر هکران هوش و نبوغ فوق العاده ای داشته و اکنون نیز یکی از هکران خبره و برجسته اهل لرستان می باشد. تا کنون صفحه های بسیاری از افراد ضد انقلابی را از دسترس‌ خارج نموده و سبب لرزاندن دل دشمن گردیده است.

درآمد رامین پاسیار چقدر است؟

طبق گفتگو هایی که با رامین انجام شده گفته می شود وی هیچ مبلغی در این راه کسب نمی کند و همه اقداماتش به دلیل عشق به اسلام می باشد. اما برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به بایگانی ها رامین پاسیار در گوگل مراجعه نمایید.

آیا رامین پاسیار هکر انقلابی است؟

طبق شنیده ها و مدارک بله او هکری انقلابی می باشد که در راه اسلام از حرفه اش استفاده می کند بدون هیچ چشم داشتی، او و ارمین راد دو نفر از هکران انقلابی معروف و برجسته هستند.

آیا رامین پاسیار وابسته به سازمان خاصی است؟

آیا رامین پاسیار وابسته به سازمان خاصی است؟

خیر به گفته خودش در یکی از‌ گفتگو هایش او وابسته به هیچ گروه و سازمانی نیست و این سخن را قبول نکرد و تکذیب نمود؛ همچنین برای دیدن کلیپ ها و مصاحبه های او می توانید به سایت های مختلفی‌ که در گوگل وجود دارند مراجعه نمایید.

رامین پاسیار تا کنون چه هک هایی انجام داده است؟

تیم هکرهای انقلابی که رامین پاسیار و آرمین راد هکران آن می باشند هک صفحات سایت نیروی دریایی آمریکا را انجام دادند.

هکر های انقلابی علت هک کردن صفحات اینستاگرام برخی افراد را توهین به ائمه اطهار بیان می کنند و اظهار دارند در برخی از صفحات مذکور در اینستاگرام به ائمه توهین شده بود و در برخی دیگر از آن‌ ها به ایجاد شایعه و نا امنی و آشوب یا پرچم کشورمان ایران بی حرمتی شده بود که تمامی این صفحات را شناسایی کردیم و با تلاش‌ های شبانه‌ روزی توانستیم آن ‌ها را از دسترس خارج کنیم یا به عبارتی دیگر هک شدند. البته پس‌ از این اقدام تهدید ها و نقشه های تروریستی هم از سوی دشمنان ملت ایران نسبت به گروه هکران انقلابی صورت گرفت و پیغام های هشدار بسیاری برای این عزیزان فرستاده شده است. اما باز هم از این کار خود دست نکشیدند شما می توانید برای دیدن مطالب و توضیحات کامل تر با سرچ عنوان هکر های لر بر جان دشمن لرزه انداختند به گوگل مراجعه کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. آیا تا کنون رامین پاسیار بازداشت شده است؟

    خیر باید مطلع باشید که این خبر به گفته رسانه ها و مصاحبه هایی که با رامین پاسیار برگزار شده هیچ صحتی نداشته و شایعه ای بیش نیست.

  2. رامین پاسیار از طریق این راه کسب درآمد می کند؟

    خیر او به همراه آرمین راد با تشکیل گروهی به نام هکران انقلابی به دلیل عشق و علاقه زیادی که به اسلام و ائمه اطهار دارند بدون دریافت مبلغی مشغول به کار هستند. اما باید گفت صحت این سخن مشخص نیست.

  3. رامین پاسیار از کدام نوع هکران می باشد؟

    رامین پاسیار در گروه هکران کلاه سفید یکی از دسته های انواع هکران مشغول است و همان طور که در بالا گفتیم او در راه اسلام و انقلاب به کار خود مشغول می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا