بیوگرافی بامداد جعفری رپر زیرزمینی + 10 آهنگ برتر او

بامداد جعفری از رپرهای نسل سوم رپ بوده که در گروه پلاک حضور دارد او کار های موفقی را با خواننده های رپ دیگری مانند هیچکس، دیگرد، داریوش و یارا منتشر کرده است. او یک خواننده زیرزمینی بوده که بر خلاف دیگر خواننده های رپ زیاد شناخته شده نمی باشد. امروز می خواهیم به بیوگرافی بامداد جعفری و آهنگ های بامداد جعفری بپردازیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

بامداد جعفری کیست؟

بامداد جعفری کیست؟

نسل سوم رپ از آمریکایی ها الهام گرفته شده است ولی باید بگوییم تمام ویژگی های آن را ندارند. بسیاری از خوانندگان رپ فارسی های رپ به صورت غیر مجاز و زیر زمینی کار خود را شروع و ادامه می دهند که همین موضوع سبب شده خواننده ها در آهنگ های خود به مشکلات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی اعتراض کنند. البته باید بگوییم رپرهای نسل سوم نسبت به نسل های قبل شناخته شده نیستند. رپ در ایران سه دهه است که وجود دارد که برای دسته بندی رپرها با توجه به سال فعالیت آن ها به سه دسته نسل اول، نسل دوم و نسل سوم تقسیم بندی می شوند که یکی از رپرهای نسل سوم بامداد جعفری است.

او در 6 تیر سال 1372 به دنیا آمد. بامداد جعفری از 15 سالگی و در سال 1387 وارد گروه پلاک شد. هیچکس (سروش لشگری) در کلیپی که برای تبریک سال جدید منتشر کرده بود از بامداد نام برده و از او حمایت کرد. با منتشر کردم آلبوم خواب زمستونی شخصیت پخته ای که بامداد دارد را به مخاطبان نشان داده و این یک مجموعه کوتاه اما موفقیت آمیز بود. بامداد و گروه پلاک عضوی جدا نشدنی هستند و او یکی از رپ کن های خوش ذوق و با استعداد زیرزمینی می باشد. آخرین آهنگ وی فردا بوده که به زودی منتشر خواهد شد. ابولجن یکی از کارهای بامداد می باشد که بعد از انتشار مخاطب های زیادی را جذب کرد. او همچنین پادکستی به نام برخورد ما نیز منتشر کرده که به تازگی نسخه پنجم آن نیز انتشار پیدا کرد و نظر مثبت کاربران را به دنبال داشت. مفهوم آهنگ های این خواننده عمقی بوده و بعد از یک بار گوش دادن نمی توانید از آن انتقاد کرده یا معنی آن را بفهمید بلکه باید بارها و بارها به آن ها گوش دهید.

معروف ترین آهنگ های بامداد جعفری کدامند؟

معروف ترین آهنگ های بامداد جعفری کدامند؟

بامداد از خواننده های جوان در حوزه رپ بوده که آهنگ های موفقی را بیرون داده است در ادامه می خواهیم به معروف ترین آهنگ های او بپردازیم.

آهنگ شور

این آهنگ در 30 اسفند سال 1395 منتشر شده که آهنگساز و تنظیم کننده آن شور، کاور آن یارا و تشکل این آهنگ پلاک بوده است.

انزوا

آهنگ انزوا در 22 مهر سال 1394 منتشر شد که آهنگساز و تنظیم کننده آن یارا، کاور آن سواد و گروه این آهنگ پلاک می باشد.

هر جا

این آهنگ در 25 بهمن سال 1393 منتشر شد که آهنگساز و تنظیم کننده آن یارا، کاور آن سواد و تشکل این آهنگ بر عهده پلاک بوده است.

بازیم بلدم

آهنگ بازیم بلدم در 18 بهمن سال 1393 منتشر شد. آهنگساز مضراب، تنظیم کننده یارا، کاور سواد و تشکل آن پلاک بوده است.

سوال

آهنگ سوال در 25 مرداد سال 1395 منتشر شد که آهنگساز و تنظیم کننده آن یارا و کاور سواد و تشکل آهنگ سوال پلاک می باشد.

گردن من

این آهنگ در 3 اسفند سال 1392 منتشر شده است که آهنگساز آن Studenets، تنظیم کننده دیگرد و کاور آن بر عهده سواد بوده است.

ترسناک

ترسناک

آهنگ ترسناک در 28 آذر سال 1392 منتشر شد. آهنگساز و تنظیم کننده آن Na’Dre و کاور بر عهده سواد بوده است.

جنگ

آهنگ جنگ در 10 بهمن سال 1391 منتشر شده که آهنگساز آن نوید، تنظیم کننده مضراب و کاور داریوش می باشد.

به دنیای من خوش اومدی

آهنگساز آن نوید، تنظیم کننده محمد و کاور فارلک می باشد. آهنگ به دنیای من خوش اومدی در 15 آذر سال 1390 منتشر شد.

مثل ما

این آهنگ در 5 آذر سال 1390 منتشر شده که آهنگساز آن پدرام، تنظیم کننده سرب، کاور فارلک و رپ کن مهمان آهنگ مثل ما دیگرد بوده است.

بامداد جعفری تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

او در تشکیل پلاک با رپرهایی مانند داریوش، یارا، دیگرد و هیچکس و همچنین خارج از گروه پلاک با رض، نوید و کابوس همکاری داشته است.

بهترین آلبوم های بامداد جعفری کدامند؟

بهترین آلبوم های بامداد جعفری کدامند؟

در قسمت زیر به معروف ترین آلبوم های این خواننده اشاره شده است.

آلبوم آهن

این آلبوم در 29 اسفند سال 1394 منتشر شد که آهنگ های رستاخیز، مهر، آبان، آدم، سیب، درخت، آهن، پسر کوچک و آقای توپول و آهنگر از ترانه های آلبوم آهن می باشند.

آلبوم خط سفید

این آلبوم در 3 تیر سال 1393 منتشر شده که ترانه های شمس، کوچه ها، مرهم، تقویم، همون مشکل قبلی، حواسم پرته، اونم مثل من، آتیش بازی، جامعه، خطاط، می خوام، طنز تلخ، دور، جک و اورامان از آهنگ های آلبوم خط سفید هستند.

آلبوم خواب زمستونی

این آلبوم در 4 اردیبهشت سال 1393 پخش شد که آهنگ های بامدادم من، چشم بند، احترام و یادم میمونه از ترانه های این آلبوم است.

آلبوم در دستشویی

این آلبوم در 28 بهمن سال 1390 منتشر شده که ترانه های روز تولدم، آدمیزاد، برقص، بچه محل، به یاد بیار، آینده، در دستشویی و من یه آدم جدیدم از آهنگ های این آلبوم می باشد.

بامداد جعفری چه حاشیه هایی داشته است؟

او با منتشر کردن عکسی از روی دیوار که بر روی آن نام هیچکس نوشته شده بود و زیر آن پست اینستاگرامش نوشت ضعیف میمیره و همیشه قوی سرتره. این نوشته حواشیه زیادی را برای خود به دنبال داشت.

یکی دیگر از حاشیه های به وجود آمده برای این خواننده جوان فحاشی کردن برخی از مخاطبان بر زیر پست های اینستاگرامی بامداد می باشد که از اول شروع کار تا به امروز وجود داشته است.

همچنین او عکسی از اسکناس 10 هزار تومانی منتشر کرد و زیر آن نوشت بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش همه دیکتاتور ها اول تهیدست بودند. با انتشار این عکس و متن زیر آن در پیج اینستاگرام خود توانست حواشی زیادی را درست کند.

از دیگر حاشیه های او می توان به داشتن سایت شرط بندی اشاره کرد که البته این موضوع از سمت وی تکذیب شد.

بامداد جعفری کجا زندگی می کند؟

بامداد جعفری کجا زندگی می کند؟

بامداد جعفری یکی از رپر های زیرزمینی بوده که در گروه پلاک فعالیت دارد او هم اکنون در تهران زندگی می کند.

همسر بامداد جعفری کیست؟

درباره همسر او اطلاعاتی در دسترس نیست. ولی به نظر می رسد این خواننده ازدواج نکرده و در حال حاظر مجرد می باشد.

درآمد بامداد جعفری چقدر است؟

درآمد هر خواننده با دیگری بسته به فعالیتش متفاوت است و درباره درآمد بامداد اطلاعات دقیق در دسترس نیست.

پیج اینستاگرام بامداد جعفری چیست؟

شما می توانید عکس ها و کلیپ هایی که بامداد در پیج اینستاگرام خود منتشر می کند را مشاهده کنید. آدرس پیج اینستاگرام بامداد جعفری bamdadamman می باشد. تشکل پلاک نیز دارای پیج اینستاگرامی بوده که شما می توانید با دنبال کردن آن از کارها و اعضای این گروه مطلع باشید.

عکس های بامداد جعفری را در کجا مشاهده کنیم؟

می توانید برای مشاهده عکس های این خواننده رپ به پیج اینستاگرامی او مراجعه کنید.

بامداد جعفری تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

این خواننده به دلیل زیر زمینی بودن و کار غیر قانونی اش تا کنون کنسرتی برگزار نکرده است.

معروف ترین دیس های بامداد جعفری کدامند؟

درباره دیس های این خواننده چیزی گفته نشده ولی از آهنگ های دیگر او می توان آهنگ های طوطی، سرخی، بلوک، خداوند گوشم و برید، طالبان، معجزه، بچه ها، ویترین، جیره، بهم بگو، اینجوری بهتره و سراب نام برد.

سوالات متداول

پلاک از چه سالی تاسیس شد؟

به گفته خود بامداد پلاک از سال 89 شروع شده که من سال 88 اولین آهنگ خودم را منتشر کرده بودم که ارسلان از یزد به تهران آمد و ما از آنجا با یکدیگر آشنا شدیم ارسلان دوستی به نام پدرام در کرمانشاه داشت که کارآهنگسازی کرده و به همین ترتیب بود که پلاک شکل گرفت. اولین آلبومی که بیرون دادیم در دستشویی و به ترتیب: چرک نویس، سرباز صفر، یکبار مصرف، خواب زمستانی، خط سوم و آهن بوده است.

آیا دیگرد نیز با بامداد در پلاک حضور دارد؟

بله خواننده رپ، دیگرد نیز در تشکیل پلاک حضور داشته و آهنگ هایی مانند سوسک، نسخه، شریک، مجموعه خط سوم، مجموعه بی صورت، اعتراف، مجموعه نا، آیینه، تو، محتسب، یکبار مصرف و نیلوفرانه از ترانه های دیگرد می باشد.

آیا یارا نیز با بامداد در تشکل پلاک است؟

بله، یارا خواننده رپ بوده و در حال حاضر در پلاک حضور دارد و آهنگ های مجموعه خط سوم، مجموعه نا و تو از ترانه های این خواننده می باشد.

موضوع تشکل پلاک چیست؟

موضوع و مضمون کارها فرهنگی و اجتماعی بوده و کارهای این گروه عمقی است به حدی که نباید با دوبار گوش دادن به آن ها اظهار نظر کرد و مخاطبان این گروه کسانی هستند که دنبال مفهوم های عمق دار می گردند. دلیلی که اسم این تشکل پلاک است این بوده که پلاک هویت یک سرباز است و اعضای این گروه نیز خودشان را مانند یک سرباز می دانند. اعضای این گروه شامل بامداد، یارا، دیگرد و داریوش می باشد.

همسر بامداد جعفری کیست؟

به نظر می رسد او ازدواج نکرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا