بیوگرافی رض خواننده (rezchro) + لیست بهترین آهنگ های او

در دنیای موسیقی رپ و هیپ هاپ امروز، خوانندگان جدید زیادی مشغول به کار شده اند؛ یکی از این رپرها رض می باشد. این خوانندگان برای اینکه متمایز به نظر برسند سعی می کنند سبک جدیدی از موسیقی رپ و رپ کردن را ارائه دهند. در اینجا و در این مقاله از سایت ایران انفجار می خواهیم با بیوگرافی رض یکی از این افراد بیشتر آشنا شویم و زندگینامه او را بررسی کنیم پس با ما همراه باشید.

رض کیست؟

رض کیست؟

رضا با نام هنری رض متولد ۲۵ مرداد ۱۳۶۱ در مشهد است. وی از رپرهای نسل سوم می باشد؛ البته او برای یک رپر نسل سوم بودن سن زیادی دارد. اما چون فعالیت خود را در این رشته دیر شروع کرده است هم اکنون هم رده با رپر های نسل سوم به حساب می آید. رض فعالیت هنری خود را سال ۱۳۹۱ شروع کرد بعد از آن یک آلبوم منتشر کرد که ۱۲ ترک داشت.

اما به دلیل اینکه این آلبوم از تجربه کافی برای موسیقی رپ برخوردار نبود مورد استقبال مخاطبان موسیقی رپ قرار نگرفت و تعداد دانلود آن کمتر بود. بعد از آن او تصمیم گرفت با افراد سرشناش در حوزه رپ همکاری کند و آلبوم دیگری را منتشر کرد از این زمان به بعد موفقیت او زیاد شد و توانست به شهرت برسد. سبک خواندن رض با بقیه رپر های دیگر متفاوت است و معمولا متن آهنگ هایش را از اشعار نو مانند سهراب سپهری و نیما یوشیج الهام می گیرد. او هم اکنون خارج از ایران زندگی می کند اما گاهی نیز برای دیدن خانواده اش به مشهد می رود. وی جزو عجیب ترین خوانندگان رپ فارسی می باشد.

معروف ترین آهنگ های رض کدامند؟

رض از ۹ سال پیش که فعالیتش را شروع کرده است تا به امروز کار های زیادی را تولید کرده است که تعدادی در غالب تک آهنگ و تعدادی دیگر در آلبوم هستند. این آهنگ ها معمولا بسیار مورد توجه مخاطبان و دوست داران رپ قرار گرفته است. تعدادی از این آهنگ ها را در زیر بررسی می کنیم.

فراموشی

فراموشی یکی از آهنگ های بسیار زیبای از آلبوم شهروند رض است. این آهنگ سال ۲۰۱۷ منتشر شده است و موزیک ویدئو نیز دارد. می توانید آن را از یوتیوب تماشا کرده و از سایت های معتبر موسیقی دانلود کنید.

رنگی

آهنگ رض رنگی نیز یکی از بهترین آهنگ های او است. این آهنگ متن بسیار عالی دارد و از نظر بسیاری از کاربران بسیار پر محتوا است. این آهنگ را نیز می توانید از سایت های موسیقی دانلود کرده و یا به صورت آنلاین گوش دهید.

بیدار شو

یکی دیگر از آهنگ هایی که در زمان خودش بسیار پر مخاطب شد بیدار شو از آلبوم مزمن است. این آهنگ را رض سال ۲۰۱۲ خوانده است و مانند بیشتر کار های او مضمون اجتماعی دارد. هم اکنون نیز آن را می توان از سایت های مربوطه دانلود کرد.

رض چه حاشیه هایی داشته است؟

بغض

رض آهنگ بغض را با سپهر خلسه در آلبوم فکرو خیال خوانده است. این آهنگ سال ۲۰۱۴ منتشر شده است و بسیار نیز مورد توجه مخاطبان هر دو خواننده قرار گرفته است. این آهنگ را می توان هم به صورت آنلاین از اسپاتیفای گوش کرد و هم از سایت های معتبر آن را دانلود کرد.

سراب

سراب یکی دیگر از آهنگ های رض است که آن را به همراه یکی از خوانندگان به نام بامداد خوانده است. این آهنگ سال ۲۰۱۷ منتشر شده و از آلبوم شهروند است. اگر می خواهید از این آهنگ لذت ببرید می توانید هم آن را دانلود کرده و هم از سایت های مرتبط به صورت آنلاین گوش دهید.

نسل من

یکی دیگر از آهنگ های رض که به صورت تک آهنگ نیز ارائه شده است نسل من است. این آهنگ سال ۲۰۱۹ تولید شده است و سبک هیپ هاپ، رپ و ایندین هیپ هاپ است. می توان آن را از سایت های معتبر در این زمینه دانلود کرد و لذت برد.

برهوت

برهوت نیز یکی دیگر از آهنگ های رض در سبک رپ اعتراضی است که بسیار نیز طرفدار دارد. این آهنگ از آلبوم شهروند است که سال ۲۰۱۷ منتشر شده و هم اکنون نیز در بسیاری از سایت ها برای دانلود و گوش دادن موجود است.

صبور

از آهنگ های جدید رض صبور است که به همراه سعید دهقان آن را خوانده است. این آهنگ از آلبوم کانون است و سال ۲۰۲۰ عرضه شده است. اگر به کار های رض علاقمند هستید می توانید آن را از سایت های مربوط به موسیقی رپ دانلود کنید.

خانه به دوش

یکی دیگر از آهنگ های آلبوم شهروند خانه به دوش است. رض این آهنگ را به همراه نوید خوانده است و سال ۲۰۱۷ نیز آن را منتشر کرده است. این آهنگ سبک رپ، ایندین رپ و هیپ هاپ دارد.

قصه

قصه نیز یکی دیگر از آهنگ های آلبو‌م مزمن است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شده است و در آن زمان توانست توجهات بسیاری را به خود جلب کند. می توانید آن را به صورت آنلاین از ساندکلاد گوش کنید و یا اینکه آن را از سایت های مرتبط دانلود کنید.

درآمد رض چقدر است؟

بهترین آلبوم های رض کدامند؟

همان طور که گفتیم رض چندین آلبوم و تک آهنگ را ارائه کرده است و طرفداران او همیشه آثار او را دوست داشته اند و از او حمایت کرده اند. اما از بین این آلبوم ها آلبوم شهروند بسیار مورد توجه همه قرار گرفته است و جز بهترین آلبوم های رض است. خوانندگان زیادی او را در ساخت آن همراهی کرده اند و باعث شده است که او بتواند بهترین مجموعه را از نظر ساخت، آهنگ و خوانندگان همراه داشته باشد.

رض چه حاشیه هایی داشته است؟

رض از خوانندگان بسیار با اخلاق دنیای رپ است. او به هیچ عنوان تا به حال به هیچ خواننده ای بی احترامی نکرده است و همیشه تمرکز خود را بر روی کارش گذاشته است. تا به حال هیچ حاشیه ای از این خواننده ثبت نشده است و کسی نیز درباره او صحبت نکرده و با اینکه فعالیت رپ در ایران به نوعی غیر قانونی محسوب می شود اما او تا به حال دستگیر نشده و شکایتی نداشته است.

رض کجا زندگی می کند؟

این خواننده رپ اول مدتی را خارج از ایران زندگی کرد؛ اما بعد برای ارتباط داشتن بهتر با خوانندگان رپ و کمک گرفتن از آن ها به تهران آمد. او هم اکنون در تهران زندگی می کند ولی خانواده او هنوز در مشهد هستند و او گاهی اوقات برای دیدن خانواده اش به مشهد می رود.

درآمد رض چقدر است؟

از درآمد اصلی رض و میزان آن اطلاعات دقیقی در دسترس نیست و خودش نیز تا به حال صحبتی درباره آن نکرده است. اما به نظر می رسد درآمد او از طریق فروش آهنگ هایش باشد. خوانندگان امروزی معمولا درآمد کمی از فروش آلبوم ها و آهنگ های خود به دست می آورند چون اکثر آهنگ ها را می توان به صورت مجانی دانلود کرد و اگر خواننده ای بخشی از کار خود را برای فروش گذاشت باید از او حمایت کنیم. ممکن است این خواننده شغل دیگری نیز داشته باشد و از آن درآمد کسب کند ولی از این شغل اطلاعاتی در دسترس نیست.

رض تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

پیج اینستاگرام رض چیست؟

اینستاگرام رض هم فعال است و وی صفحه ای به نام خود ایجاد کرده است که با مخاطبان خود تعامل داشته باشد. آدرس این صفحه rezchro است و بیش از ۲۷۷ هزار نفر دنبال کننده دارد. او در این صفحه عکس هایی از زندگی روزانه خود و کلیپ های از کار های جدیدش و هم چنین اخبار مربوط به خود را به اشتراک می گذارد. می توانید از طریق کامنت ها نیز نظرات خود را درباره کار های او بنویسید و در ارتباط باشید.

عکس های رض را در کجا مشاهده کنیم؟

این خواننده یکی از افراد مهم در رپ است و معمولا سایت های زیادی از او صحبت کرده آمد یا مقاله هایی را ارائه داده اند. این سایت ها برای آشنایی بیشتر مخاطبان خود عکس هایی از او نیز ارائه داده اند که برای دسترسی به این عکس ها می توانید نام رض را در موتور جستجوی گوگل وارد کرده و در قسمت تصاویر به این عکس ها دسترسی داشته باشید. هم چنین در اینستاگرام او نیز می توانید عکس های او را مشاهده کنید.

رض تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

رض تا کنون کنسرتی برگزار نکرده است و این بدین دلیل است که او‌ هنوز فعالیت کمی در صنعت موسیقی رپ دارد و اینکه او بخاطر فعالیت در این زمینه از موسیقی نیز در ایران نمی تواند کنسرتی داشته باشد. شاید در سال های آینده این خواننده به همراه کسانی که با آن ها آهنگ خوانده است در خارج از کشور کنسرت هایی را برگزار کند که اخبار آن را می توانید از صفحه اینستاگرام او متوجه شوید.

همسر رض کیست؟

از همسر رض اطلاعاتی موجود نیست و خود او نیز در این باره صحبتی نکرده است. به نظر می رسد او مجرد است و با کسی نیز در رابطه نیست چون معمولا خوانندگان و کسانی که معروف هستند اگر رابطه ای با کسی داشته باشند و یا با کسی دوست باشند بیشتر اوقات یا توسط پاپاراتزی ها فهمیده می شود و یا خودشان آن را اعلام می کنند. و هیچ کدام از این موارد برای او انجام نشده است.

رض تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

معروف ترین دیس های رض کدامند؟

این خواننده نیز دیس هایی برای دیگر خوانندگان رپ داشته است و یکی از بهترین های آن دیس او به همراه عرفان به تتلو است. این دیس بسیار سنگین بوده و بعد از آن امیر تتلو اما واکنشی از خود نشان نداده است. می توانید آن را از طریق اینترنت گوش دهید و یا اینکه دانلود کنید.

رض تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

همان طور که در قسمت آهنگ ها نیز بیان کردیم رض با خوانندگان زیادی همکاری داشته است. او با بامداد، نوید، خلسه، عرفان، سعید دهقان و خوانندگان دیگر آهنگ‌ هایی را به اصلاح فیت داده است. آهنگ های فیت این خواننده در می توانید هم دانلود کرده و هم به صورت آنلاین گوش کنید.

سوالات متداول

آیا رض ویکی پدیا دارد؟

این خواننده در ویکی پدیا صفحه ای ندارد و اگر از طرفداران او هستید می تواندید یک صفحه برای او در این سایت ایجاد کنید و اطلاعات او را قرار دهید.

دانلود آهنگ های رض به چه صورت است؟

می توان آهنگ های این خواننده را از اینترنت دانلود کرد. برای این کار عبارت بهترین آهنگ های رض یا آهنگ جدید رض را وارد می کنیم و از سایت های معتبر دانلود را انجام می دهیم.

رض چند سال دارد؟

این خواننده متولد 1361 است و هم اکنون 39 سال دارد.

آیا رض یوتیوب دارد؟

رض یوتیوب ندارد ولی آهنگ های او در بعضی از کانال های یوتیوب موجود است و می توانید آن ها را تماشا کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا