دارا کلاهی (دارا پایدار) یکی از اعضای گروه پایدار

دارا کلاهی که بیشتر به دارا پایدار معروف است، یکی از آهنگساز های مشهور و معروف در زمینه موسیقی رپ می باشد که در گروه پایدار به همراه عرفان پایدار به فعالیت می پردازد. در این مقاله با ما همراه باشید تا در کنار یک دیگر به صورت اختصاصی به بیوگرافی دارا کلاهی بپردازیم و اطلاعاتی بسیار خوبی را در زمینه این شخص به شما عزیزان در سایت ایران انفجار ارائه دهیم.

دارا کلاهی کیست؟

دارا کلاهی کیست؟

دارای کلاهی، متولد 8 مرداد ماه 1376 می باشد و زادگاه او شهر تهران است. او تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته عمران گذرانده است و پس از به پایان رساندن تحصیلاتش در زمینه موسیقی به فعالیت پرداخته است. او در یک خانواده هنرمند چشم به جهان گشوده است. پدر او اهل تبریز و مادرش اهل کرمان می باشد. او دارای یک برادر و یک خواهر است و نکته جالب در زمینه خانواده این شخص این است که مادرش بدون این که پیانو را آموخته باشد، مانند حرفه ای ها این ساز را می نوازد. دایی دارا کلاهی، بیت ساز خوانندگان رپ فارسی و خواننده مطرح و محبوب راک بوده است. او از سن 4 سالگی فعالیتش را در زمینه موسیقی آغاز کرد و به گفته خودش این مادرش بوده که همواره او در این زمینه حمایت کرده است. وی در حال حاضر می تواند پیانو، گیتار، درام و تنبک را به صورت حرفه ای بنوازد.

او در ابتدا مسیر خود را در موسیقی در زمینه کلاسیک قرار داد اما با آشنا شدن با سبک موسیقی رپ، تصمیم گرفت در این سبک به فعالیت بپردازد. وی از سال 1395 با آهنگ سازی برای جیدال به صورت حرفه ای وارد عرصه موسیقی شد و از شهریور سال 1396 وارد گروه پایدار شد و تا به امروز به عنوان آهنگساز این گروه در حال فعالیت می باشد. از علایق این شخص مطرح در زمینه موسیقی نیز می توان به بازی های کامپیوتری و فوتبال اشاره کرد.

معروف ترین آهنگ های دارا کلاهی کدامند؟

معروف ترین آهنگ های دارا کلاهی کدامند؟

همان طور که اشاره کردیم، دارا کلاهی یا دارا پایدار، در زمینه آهنگسازی به فعالیت می پردازد و به عنوان یکی از مطرح ترین آهنگساز های گروه پایدار در حال فعالیت است. ناگفته نماند که این شخص مطرح در حال حاضر در کشور انگلستان و شهر لندن سکونت دارد. در این قسمت به صورت اختصاصی به تعدادی از آهنگ های معروف این شخص می پردازیم.

مثل خودته – بهزاد لیتو

این آهنگساز مطرح ایرانی آهنگسازی مثل خودته از بهزاد لیتو را آهنگسازی کرده است که تا به امروز نیز این آهنگ به عنوان یکی از معروف ترین های دارا کلاهی و بهزاد لیتو شناخته شده است.

انگیزه – دارا کلاهی

آهنگ انگیزه که برای آلبوم شخص دارا کلاهی می باشد، یکی از بهترین آهنگ های این خواننده است که تا به امروز منتشر شده و تعداد دانلود بسیاری را برای خود اختصاص داده اند که شما می توانید آن را از بسیاری از سایت های معتبر دانلود کنید.

تختگاز – بهزاد لیتو

آهنگ تختگاز نیز یکی از آهنگ های بسیار مطرح دارا می باشد که برای بهزاد لیتو ساخته است. آهنگسازی این شخص باعث شده تا بهزاد لیتو و این آهنگ به عنوان یکی از مشهور ترین ها معرفی شوند.

ماماسیتا – بهزاد لیتو

آهنگ ماماسیتا از بهزاد لیتو را تقریبا تمامی افراد شنیده اند. این آهنگ جزء بهترین آهنگ های این خواننده می باشد که توسط دارا کلاهی آهنگسازی شده است. آهنگسازی آن نیز به طوری انجام شده است که هر فردی بتواند به راحتی ریمیکس های جذابی را از این آهنگ ارائه دهد.

مونوپولی – پویان اردلان

آهنگ مونوپولی از پویان اردلان که آلبوم این خواننده نیز به همین نام است، یکی از مطرح ترین آهنگ های این خواننده می باشد که توسط دارا کلاهی آهنگسازی شده است و جزء بهترین ها نیز می باشد.

متاورس – جیدال

آهنگ متاورس از جیدال نیز یکی از بهترین آهنگ های این خواننده می باشد که میکس و مستر آن توسط دارا کلاهی انجام شده است. این آهنگ تبدیل به یکی از بهترین آهنگ های جیدال شده است که به همراه پویان اردلان اجرا شده است.

تنها – جیدال

آهنگ تنها از جیدال نیز یکی از بهترین آهنگ های این خواننده می باشد که به همراه پویان اردلان خوانده شده است و تنظیم کنندگی این آهنگ توسط دارا کلاهی انجام شده است. می توانید این آهنگ را به راحتی از تمامی سایت های معتبر دانلود کنید.

عکس های دارا کلاهی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های دارا کلاهی یا همان دارا پایدار می توانید از دو طریق اقدام کنید. روش اول مراجعه به اینستاگرام این شخص می باشد که در ادامه مطلب اختصاصی تر به این موضوع می پردازیم. روش بعدی اما مراجعه به انواع سایت های معتبر و یا جست و جو نام این شخص در گوگل قسمت تصاویر می باشد. می توانید با جست و جو نام دارا کلاهی و یا دارا پایدار، اقدام به مشاهده کردن عکس های این آهنگساز بسیار مطرح کنید. هر دو روش می تواند عکس های بسیار جذاب و با کیفیتی را برای شما عزیزان ارائه دهد.

پیج اینستاگرام دارا پایدار چیست؟

پیج اینستاگرام دارا پایدار چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، یکی از راه های مشاهده کردن عکس ها و اخبار مربوط به این خواننده، مراجعه کردن به پیج اینستاگرام او می باشد. راه های بسیاری وجود دارد که شما می توانید با استفاده کردن از آن ها به پیج اینستاگرام دارا پایدار مراجعه کنید. روش اول اما مراجعه به قسمت گوگل و جست و جو عبارت دارا پایدار اینستا می باشد. از این طریق می توانید به راحتی با استفاده از نسخه تحت وب اینستاگرام وارد آن شوید. روش بعدی اما مراجعه به اینستاگرام و جست و جو آیدی این شخص که به نام darapaydar می باشد است.

دارا کلاهی چه حاشیه هایی داشته است؟

تا به امروز برای این آهنگساز بسیار مطرح ایرانی حواشی ای به وجود نیامده است. همان طور که اشاره شد، این شخص در یک خانواده کاملا هنرمند به دنیا آمد و از ابتدا مادرش او را در زمینه موسیقی حمایت می کرد. زمانی که برای جیدال آهنگ هایی را ارائه داد با عرفان پایدار آشنا شد و سپس برای این که بتواند در حیطه کاری خود حرفه ای تر رفتار کند به کشور انگلستان مهاجرت کرد تا در کنار عرفان پایدار بهترین آهنگسازی ها را ارائه دهد.

فیلم کنسرت های دارا کلاهی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن فیلم های کنسرت های عرفان پایدار که در آن ها دارا کلاهی حضور دارد می توانید با مراجعه به سایت یوتیوب اقدام به مشاهده کردن تمامی ویدیوهای مربوط به کنسرت این شخص کنید. هم چنین می توانید در گوگل جست و جو کرده و سپس با نتایج ویدیویی که برای شما عزیزان نمایان می شود اقدام به مشاهده کردن این ویدیوها از انواع سایت های معتبر کنید.

همسر دارا کلاهی کیست؟

همسر دارا کلاهی کیست؟

برخی افراد بر این باور بودند که دارا ‌کلاهی همسر دارد و به همراه همسرش به کشور انگلستان مهاجرت کرده است اما این موضوع غلط می باشد. دارا پایدار مجرد می باشد و تا به امروز نیز ازدواج نکرده است. تمامی اخبار مربوط به ازدواج این شخص تماما شایعه بوده و هیچ کدام واقعی نمی باشند. با دنبال کردن صفحه رسمی اینستاگرام این فرد می توانید جزء اولین افرادی باشید که اخبار مربوط به زندگی هنری و یا شخصی این خواننده را مشاهده می کنید.

این رپر کجا زندگی می کند؟

همان طور که در ابتدا این مطلب اشاره کردیم، پدر دارا کلاهی تبریزی و مادر او اهل کرمان می باشد اما خودش در شهر تهران به دنیا آمده و در این شهر نیز بزرگ شده و موسیقی را آموخته است‌‌. او پس از این که با گروه پایدار آشنا شد و به عنوان آهنگساز این گروه شناخته شد، تصمیم گرفت تا برای این که در کنار این گروه باشد به لندن مهاجرت کند. وی در حال حاضر در شهر لندن در کشور انگلستان سکونت دارد.

درآمد دارا پایدار چقدر است؟

سوالی که همواره برای طرفداران این آهنگساز به وجود می آید این است که دارا پایدار چه مقدار درآمد دارد و این درآمد برای او چگونه به دست می آید. باید به شما بگوییم که هیچ گونه اطلاعاتی در زمینه این که وی دارای چه مقدار درآمد است مشخص نیست اما می توانیم بگوییم که با نوع زندگی ای که این شخص دارد و کنسرت های بسیاری که به همراه گروه پایدار ارائه می دهد، دارای درآمد نسبتا بالایی می باشد. معمولا این دسته از افراد هیچ زمان مقدار دارایی خود را به صورت عمومی ارائه نمی دهند.

معروف ترین فیت های دارا پایدار کدامند؟

معروف ترین فیت های دارا پایدار کدامند؟

دارا پایدار یا دارا کلاهی تا به امروز آهنگسازی های بسیاری را برای خواننده های مشهور انجام داده است اما تا به امروز شاهد خواندن ترانه از سوی این شخص نبوده ایم‌. به همین دلیل در این زمینه می توان گفت که وی آهنگ هایی را ارائه نداده است که به صورت فیت باشد اما آهنگسازی‌، تنظیم، میکس و مستر را انجام داده است که جزء بهترین های این آهنگساز بوده و بسیاری از آن ها نیز مانند آهنگ ماماسیتا یا مثل خودته تعداد دانلود بسیار بالایی را برای خود داشته اند.

سوالات متداول

  1. بیوگرافی دارا کلاهی آهنگساز چیست؟

    وی متولد سال 1376 در تهران می باشد که در حال حاضر در کشور انگلستان زندگی می کند.

  2. آهنگ های دارا پایدار را از کجا دانلود کنیم؟

    به راحتی می توانید از طریق تمامی سایت های معتبر این آهنگ ها را دانلود کنید.

  3. آیا این شخص دارای اینستاگرام است؟

    وی دارای یک صفحه رسمی در اینستاگرام به نام darapaydar است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا