بهترین دیس های شایع به خواننده های معروف و شناخته شده

نام شایع را شنیده اید؟ در این مقاله قصد داریم درباره دیس های شایع به بحث بپرردازیم. با توجه به استقبال زیادی که از موسیقی رپ و خوانندگان رپ در بین مردم ایران به خصوص نسل جوان صورت گرفته است، روز به تعداد خوانندگان رپ در ایران افزوده می‌شود وخوانندگان متعددی در سبک رپ ترانه می خوانند.

از جمله خوانندگان رپ فارسی در ایران که به نوبه خود طرفداران زیادی هم در بین جوانان دارد محمد رضا شایع می باشد. او از سال ۸۹ وارد حرفه ای موسیقی رپ شده اولین ترانه او “یه روز خوب میاد” نام دارد. در بین ترانه های شایع دیس ترک هایی اجرا شده که در آن بسیاری از خوانندگان رپ پاسخ گفته است. دیس های شایع رامی توان در زمره بهترین دیس ترک های رپ فارس قرارداد.

معروف ترین دیس های شایع کدامند؟

معروف ترین دیس های شایع کدامند؟

دیس ترک یکی از پر طرفدار ترین سبک ها در موسیقی رپ می باشد طوری که اکثر رپر ها در کنار دیگر ترانه های خود دیس ترک هایی را هم ارائه کرده اند. این رپر نیز تا کنون دیس ترک های زیادی را خوانده است از جمله دیس محمد رضا به فدایی، دیس محمد رضا به یاس، محمد رضا به پوریا پوتک و محمد رضا به امیر تتلو متن نام دارد و از معروف ترین دیس های این رپر محسوب می شوند.

پر طرفدار ترین دیس شایع کدام بود؟

یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین دیس های این رپر ، دیس شایع به تتلو در سیل نام دارد. این ترانه توسط مهراد هیدن و شایع اجرا شده و به طور کامل توانسته در این ترانه پاسخ تتلو را بدهد.

یکی دیگر از ترک دیس های این خواننده که خطاب به تتلو به زیبایی اجرا شده ترانه از ما نیستی می باشد که به نوبه خود از زیبا ترین ترانه ها در این سبک است.

این رپر به چه کسانی دیس بک داده است؟

این رپر به چه کسانی دیس بک داده است؟

خوانندگان زیادی توسط این رپر دیس بک شده اند از جمله تتلو، گروه زدبازی، حصین و دیگر رپر ها، البته ناگفته نماند این خوانندگان هم در پاسخ دیس بک هایی را ارائه کرده اند که از جمله آن می توان به دیس عامر به این رپر اشاره کرد.

دیس های شایع را چگونه دانلود کنیم؟

از آن جایی که دیس ترک ها جزء زیبا ترین و قشنگ ترین سبک های موسیقی در رپ محسوب می شوند طرفداران زیادی در میان جوانان و علاقه مندان به موسیقی رپ دارد. دیس های این رپر از جمله ترانه های زیبا می باشد که توسط این رپر اجرا شده و برای دانلود از جمله دانلود آهنگ دیس این رپر به حصین می توان از گوگل به سایت آپارات نیز مراجعه کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. شایع در چه سبکی ترانه می خواند؟

  او یکی از خوانندگان سبک رپ می باشد.

 2. دیس های شایع خطاب به کدام خوانندگان است؟

  خوانندگانی از جمله تتلو، زد بازی، حصین و دیگر خوانندگان بوده است.

 3. معروف ترین دیس های شایع کدام ترانه ها هستند؟

  ترانه هایی از جمله سیل، از ما نیستی و دیس متن از جمله دیس های این رپر هستند.

 4. چگونه می توان دیس های شایع را دانلود کرد؟

  با مراجعه به سایت های گوگل و آپارات می توان آن ها را دانلود کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا