قوی ترین دیس های یاس در رپ فارسی از نظر مخاطبین

قصد داریم در این مقاله به دیس های یاس بپردازیم. یاسر بختیاری که در بین طرفدارانش بیشتر با نام هنری یاس شهرت دارد یکی از معروف ترین خوانندگان رپ فارسی ایرانی در سبک رپ فارسی می باشد. او قدیمی ترین خواننده ایرانی است که در سبک رپ آواز می خواند و خوانندگان زیادی پس از او به این سبک از موسیقی گرویدند.

یاس تنها رپری است که توانست مجوز رسمی برای انتشار ترانه‌ هایش بگیرد و ترانه‌ های او از مجوز قانونی برخوردار هستند. با این حال او هم همانند دیگر رپر ها دیس ترک هایی را اجرا کرده که در ادامه به برخی از دیس های یاس اشاره خواهیم کرد.

معروف ترین دیس های یاس کدامند؟

معروف ترین دیس های یاس کدامند؟

یاسر بختیاری رپری است که سابقه او در خوانندگی خیلی بیشتر از دیگر های تازه کار می باشد اما گاهی اوقات از سوی برخی دیگر از رپر ها با انتقاد هایی مواجه می شود و دیس ترک هایی در خطاب یاس خوانده می شود. مثل دیس حصین به یاس و یا دیس هیچکس به یاس، با این حال او نیز ساکت نمی نشیند و دیس های رپ فارسی زیادی را در پاسخ به این ترک ها ارائه می دهد. از جمله دیس یاسر بختیاری به شهاب مظفری، دیس یاسر بختیاری به شاهین نجفی و همچنین دیس های یاسر بختیاری در سرکوب، این دیس یکی از معروف ترین ترک های ارائه شده توسط یاس می باشد و یک دیس حرفه ای و کامل می باشد که در آن کسانی که او را دیس کرده‌ اند را پاسخ داده است. همچنین دیس یاسر بختیاری لال نیز از دیگر ترک هایی است که او در پاسخ به پیشرو و ملتفت اجرا کرده است.

پر طرفدار ترین دیس یاس کدام بود؟

همانطور که گفته شد یاسر بختیاری دیس ترک های متعددی را در پاسخ به دیگر رپر ها اجرا کرده است که هر کدام به نوبه خود زیبا و شنیدنی هستند. یکی از پرطرفدارترین دیس ترک ها، ترانه ای به نام سفارشی می باشد که او سال ۱۳۹۸ ارائه کرده و مخاطبش تمامی رپر های هستند که بدون هنر و استعداد وارد عرصه موسیقی شده اند. او در این ترانه به خوبی توانسته ویژگی های یک موسیقی و خواننده خوب را به خوانندگان نسل جوان نشان دهد.

این رپر به چه کسانی دیس بک داده است؟

این رپر به چه کسانی دیس بک داده است؟

دیس ترک هایی که یاسر بختیاری تا کنون اجرا کرده است معمولاً به صورت کلی و در پاسخ به دیگر رپر هایی که او را دیس کرده اند خوانده شده است، کسانی مثل رضا پیشرو، امیر تتلو، حصین ابلیس و ملتفت از جمله این خوانندگان هستند.

دیس های یاس را چگونه دانلود کنیم؟

اگر تا کنون ترک دیس های یاسر بختیاری را نشنیده اید توصیه می کنیم برای یکبار هم که شده به این ترانه ها گوش کنید. چرا که یکی از بهترین دیس ترک ها در رپ فارسی محسوب می شوند. برای دانلود این ترانه ها از جمله دیس های یاسر به تتلو باید به گوگل مراجعه کنید و با جستجوی آن لینک دانلود هر ترانه ای برای شما ارائه خواهد شد.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. یاس از چه سالی وارد عرصه موسیقی شده است؟

    این رپر از سال ۱۳۸۰ وارد عرصه موسیقی شده است.

  2. بهترین دیس های یاس کدام ترک ها هستند؟

    دیس هایی از جمله سرکوب و لال و سفارشی از بهترین دیس های یاس هستند.

  3. ترک دیس لال خطاب به چه کسانی هستند؟

    این دیس ترک در پاسخ به پیشرو و ملتفت خوانده شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

admin

11 سال خدمات بهینه سازی ارائه می دهم و از اولین بهینه سازهای وب فارسی در زمینه بازی ها و ترفندهایشان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا